Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#140   2023. 10. 21. szombat 16:02
Hapsi87 Hapsi87
Mantak Chia könyveit ajánlom olvasásra wink
#139   2023. 10. 18. szerda 14:24
szombatiferi szombatiferi
Korábban több kapcsolatomnál is csináltam,hogy elötte mikor tusoltam kivertem a farkam és így sokáig birtam. Egy hátránya volt,hogy legtöbbször csak egyszer tudtam elmenni.
#138   2023. 10. 13. péntek 11:58
Bkcouple Bkcouple
Partner függő.
#137   2023. 10. 13. péntek 11:26
Bmwpower523 Bmwpower523
Sziasztok! Ez egy érdekes téma. Nálunk pl akivel a videó is fent van ő vele átlag 30-45 perc volt egy szeretkezés az előjátékkal együtt. De volt 10 perces is. Ami viszont nagyon jó volt vele hogy egy este én is és ő is 4-5 alkalommal is tudtunk szeretkezni. Nem biztos hogy egy nőnek az a jó ha órákig benne van a pasi. Igaz hogy nálunk mikor mwgismertem nagyon ki volt éhezve már.
#136   2023. 10. 13. péntek 07:38
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Kar lenne tagadni, hogy elofordultak mar gyors elelvezesek, de persze voltak hosszu menetek is. Szerintem ez sok mindentol fugg: partner, milyen lelki/fizikai allapotban vagy, mikor szexeltel/maszturbaltal utoljara, stb. Szoval egzakt szamot mondani, hogy en mindig x ideig birom, nem biztos, hogy annyira fedi a valosagot - szerintem. A masik fontos kerdes, hogy ki hanyat bir wink
#135   2023. 10. 13. péntek 02:13
Alazhatopasi Alazhatopasi
eljen nyes
(Ez egy válasz Fáraóh üzenetére (2023. 10. 12. csütörtök 05:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 12. csütörtök 05:18
Már az is érdekes, vajon (rendszeresen) melyik nő is akarja az extra hosszú szexet, hát még "ittasan". Csak úgy rámentem néhány profilra. Itt olyan férfiak bírják brutál hosszú ideig, akinél a profiljuk alapján 5 km lefutását még orvosi kísérettel is komoly kockázatnak érzem...
#134   2023. 10. 12. csütörtök 08:15
GirlforFoursome GirlforFoursome
Én világ életemben olyan voltam, hogy áll mint a cövek akármeddig. Mikor maszturbáltam olyan 2 orán keresztül folyamatosan állt, míg megnéztem több videot. Csajnál kérdés a csaj szereti e egyáltalán a hosszú szexet. Így ot ha kell akkor 5 perc, ha szükséges, elhúzom ameddig kell
#133   2023. 10. 12. csütörtök 05:18
Fáraóh Fáraóh
Már az is érdekes, vajon (rendszeresen) melyik nő is akarja az extra hosszú szexet, hát még "ittasan". Csak úgy rámentem néhány profilra. Itt olyan férfiak bírják brutál hosszú ideig, akinél a profiljuk alapján 5 km lefutását még orvosi kísérettel is komoly kockázatnak érzem...
#132   2021. 12. 16. csütörtök 07:30
andrew88 andrew88
Normál keretek között magát a dugást rövid ideig, kb 5-10percig bírom. Ittasan sokkal jobb a helyzet, úgy akár fél óra, egy óra... Egyszer sikerült egy csajommal kb 3 órát dugni. Már fájt a puncija, mert úgy basztam, mint a varrógép nyes a végén olyat elveztem, hogy szó szerint majdnem elájultam nyes nagyon szép puncikája volt, csak sajnos nem szopott, és azt sem engedte hogy kinyaljam :(
#131   2021. 12. 16. csütörtök 04:43
mazo mazo
Ez nálam teljesen partner függő.
#130   2021. 12. 15. szerda 23:19
Krumplisteszta Krumplisteszta
Orvost keress fel ezzel.
(Ez egy válasz Freeze11 üzenetére (2021. 12. 15. szerda 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 15. szerda 17:37
Egy ideje sajnos nagyon kevés ideig bírom. Soha nem voltam olyAn típus aki nagyon sokáig bírná. Szerintem azért mert elég sok fetishem / perverziom van és nagyon raporgok amikor ezeket kielhetem (szerencsére egész bevállalós partnerekkel hozott össze a sors így ez gyakran előfordul. Kiváltképp a mostani barátnőm mellett.. ) Egy időben sikerült ráéreznem hogy érzésre egy kisebb orgazmusom van, de valójában nincs még és így kifejezetten jól kezdett alakulni a dolog. Azonban miután összejöttem az akkori barátnőmmel az első idők hevében 6-7 menetet is eljátszadoztunk sorban. Az egyik ilyen alkalommal megsérült a fityma fékem. Nem szakadt el, alig vérzett inkább repedés felenek neveznem, horzsolás szerű sebbel. Ez nem is zavart pár hét és meggyógyult. Azóta viszont megváltozott az érzékelésem sajnos. Eleve nem is tudok úgy élvezni ahogy azt megszoktam, ez nyilván a fék megváltozása miatt van, de sajnos pont valahogy úgy jön ki a dolog hogy ha fel vagyok izgulva szinte egy húzástól is el tudok élvezni pont úgy feszül meg valahogy a fityma. Azt feltételezem hogy a repedés valahogy pont úgy alakította át a dolgokat hogy a legérzékenyebb területén stimulálja pont az idegeket és instant elélvezek.

Ez évekkel ezelőtt történt, adtam neki időt próbáltam beszokni de nem javul sajnos.
Az jutott eszembe hogy megkérdezem itt, hogy esetleg járt már más hasonlóan, vagy tud ilyesmiről? Eléggé zavar mert imádom a szexet, rengeteg vágyam van és a barátnőm is így van, de így egyre kevésbé bírók belekezdeni ami még aztán lelki eredetű problémákat szül ugye..

Hallott már valaki hasonlóról?
Köszi!
#129   2021. 12. 15. szerda 17:37
Freeze11 Freeze11
Egy ideje sajnos nagyon kevés ideig bírom. Soha nem voltam olyAn típus aki nagyon sokáig bírná. Szerintem azért mert elég sok fetishem / perverziom van és nagyon raporgok amikor ezeket kielhetem (szerencsére egész bevállalós partnerekkel hozott össze a sors így ez gyakran előfordul. Kiváltképp a mostani barátnőm mellett.. ) Egy időben sikerült ráéreznem hogy érzésre egy kisebb orgazmusom van, de valójában nincs még és így kifejezetten jól kezdett alakulni a dolog. Azonban miután összejöttem az akkori barátnőmmel az első idők hevében 6-7 menetet is eljátszadoztunk sorban. Az egyik ilyen alkalommal megsérült a fityma fékem. Nem szakadt el, alig vérzett inkább repedés felenek neveznem, horzsolás szerű sebbel. Ez nem is zavart pár hét és meggyógyult. Azóta viszont megváltozott az érzékelésem sajnos. Eleve nem is tudok úgy élvezni ahogy azt megszoktam, ez nyilván a fék megváltozása miatt van, de sajnos pont valahogy úgy jön ki a dolog hogy ha fel vagyok izgulva szinte egy húzástól is el tudok élvezni pont úgy feszül meg valahogy a fityma. Azt feltételezem hogy a repedés valahogy pont úgy alakította át a dolgokat hogy a legérzékenyebb területén stimulálja pont az idegeket és instant elélvezek.

Ez évekkel ezelőtt történt, adtam neki időt próbáltam beszokni de nem javul sajnos.
Az jutott eszembe hogy megkérdezem itt, hogy esetleg járt már más hasonlóan, vagy tud ilyesmiről? Eléggé zavar mert imádom a szexet, rengeteg vágyam van és a barátnőm is így van, de így egyre kevésbé bírók belekezdeni ami még aztán lelki eredetű problémákat szül ugye..

Hallott már valaki hasonlóról?
Köszi!
#128   2021. 05. 14. péntek 07:14
andrew88 andrew88
Attól függ. Általában kb 5perc,ittasan 20p-40p
#127   2021. 05. 13. csütörtök 22:45
X Törölt felhasználó (4513812)
Kb 45 fokig. Utána kezd nagyon kellemetlen lenni, mindenképp árnyékba kell vonúlnom. Minuszban meg nagyjából harmincig bár hidegebb helyen még nem jártam! nyes
#126   2021. 05. 13. csütörtök 10:07
X Törölt felhasználó (4521202)
kifulladásig smile
#125   2018. 12. 07. péntek 16:01
X Törölt felhasználó (3927962)
Hát én jobban szeretem ha mozog a partner,élvezetesebb meg hát lusta vagyok,,kevesebbet kell nekem hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 07. péntek 12:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 07. péntek 12:14
Van aki erre gerjed,de ez már nagyon morbid nyes
#124   2018. 12. 07. péntek 14:41
X Törölt felhasználó (3927962)
Köszönöm! Szerintem teljesen hihető volt. hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 07. péntek 13:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2704462)
2018. 12. 07. péntek 13:01
A medvének is igaza van! alien
#123   2018. 12. 07. péntek 14:38
X Törölt felhasználó (3056082)
Levegő visszatartása nélkül nem is hangzik rosszul wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 07. péntek 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 12. 07. péntek 14:31
Bekotott szemmel, hatra bilincselt kezekkel a levegot visszatartva....Ez mar kezdo bdsm. vigyor2
#122   2018. 12. 07. péntek 14:31
X Törölt felhasználó (869472)
Bekotott szemmel, hatra bilincselt kezekkel a levegot visszatartva....Ez mar kezdo bdsm. vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 07. péntek 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3056082)
2018. 12. 07. péntek 10:10
Hát akár ezek is lehettek volna a kérdések.. szex közben bármit kibírni az is egy érdekes téma lenne..
#121   2018. 12. 07. péntek 13:01
X Törölt felhasználó (2704462)
A medvének is igaza van! alien
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 07. péntek 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3927962)
2018. 12. 07. péntek 07:04
Én esküszöm hogy igaz! vigyor
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: harcpet harcpet
Nyitás ideje: 2014. 04. 20. vasárnap
Üzenetek: 140db
Utolsó üzenet: 2023. 10. 21. szombat
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!