Női elutasítás végleges/megváltoztatható?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2012. 08. 29. szerda 18:40
X Törölt felhasználó (805295) VIP
na igen.. nem is akarok.. rövid ideig boldog a szerelmes ember ! Néha úgy érzem a szerelem az egy illúzió.. annyira megtévesztő mint sivatagban a délibáb!

Környezetemben sem cáfolják sokan.. anyuék meg más generáció más értékek és életszemlélet... nem is lehet párhuzamot vonni ...
#16   2012. 08. 29. szerda 08:23
X Törölt felhasználó (805295) VIP
nálam igen, nem az NEM!
#15   2012. 08. 17. péntek 19:32
Demona Demona VIP
worship megváltoztatható mert a legtöbb női válasz nemmel kezdődik de-vel folytatódik, ha-val spékelt és igennel végződik ravasz1
#14   2006. 10. 23. hétfő 00:17
X Törölt felhasználó (39340)
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! smile
(Ez egy válasz hopppp üzenetére (2006. 10. 22. vasárnap 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 22. vasárnap 23:01
Köszönöm a sok hozzászólást!
Ahogy olvasgattam a véleményeket úgy változtam én is:) Szóval még nem döntöttem a következő lépésről, pihi van, gondolkodom. Holnap meg szülinapom:)
Írhatnátok saját tapasztalatokat is.
#13   2006. 10. 22. vasárnap 23:26
hopppp hopppp
KÖsz, ez most jólesett...:)
#12   2006. 10. 22. vasárnap 23:20
X Törölt felhasználó (15203)
Soha ne add fel :)!!! minden nő megszerezhető !
#11   2006. 10. 22. vasárnap 23:01
hopppp hopppp
Köszönöm a sok hozzászólást!
Ahogy olvasgattam a véleményeket úgy változtam én is:) Szóval még nem döntöttem a következő lépésről, pihi van, gondolkodom. Holnap meg szülinapom:)
Írhatnátok saját tapasztalatokat is.
#10   2006. 10. 20. péntek 15:44
VEVE VEVE
Énm is úgy gondolom, hogy nem érdemes feladni.
Lehet pihentetni egy kicsit és újra neki futni, de könyörögni?! csak ha mazoista vagy!
HA ismered a másikat el tudod dönteni, mi a helyes taktika, vagy egyszerűen hallgass a megérzéseidre.
arra a kis vékony hangra aott belül. Nem, ne az EGÓdra!!
#9   2006. 10. 20. péntek 15:30
X Törölt felhasználó (36108)
Nem akarok senki elkeseríteni, de nincs az a nő akit nem lehet elcsábítani. Tapasztalatom szerint kitarással minden nő elcsábítható, ha durván akarok fogalmazni megdugható, ha van egy minimális szimpátia. Nem gondoltam pl. hogy a feleségem is képes bárki megdugni, de megtörtént, a kitartó pasija másfél év után megbaszta egy mellékúton. Nyílván volt vonzalom mindkét részről, és ha a nőnél sikerül elkapni a megfelelő pillanatot akkor "táncba vihető". Egy jó kapcsolat férfi és nő között bármikor végződhet sexeléssel, ha van hol, mikor, és mivel. Én is jártam már úgy, hogy bár a kitartásom egy nő mellett nem sex célzatú volt, mégis szeretkezés lett a végeredmény.
Tehát ha férfi és nő között van nvalamilyen vonzalom kitartás, és összejöhet egy kapcsolat, nem mondom hogy csak egy dugás, lehet belőle bármi.
#8   2006. 10. 20. péntek 13:27
X Törölt felhasználó (39340)
tom1019-nél a pont!!!
(Ez egy válasz teve üzenetére (2006. 10. 20. péntek 11:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 20. péntek 11:17
Megkérdezted Tőle, hogy akar-e a barátnőd lenni? vagy a szokásos: jársz velem? kérdés volt?
Olvasni tudni kell a jelekből... ha nem, és tényleg nem, akkor ne erőltesd...
#7   2006. 10. 20. péntek 11:17
teve teve
Megkérdezted Tőle, hogy akar-e a barátnőd lenni? vagy a szokásos: jársz velem? kérdés volt?
Olvasni tudni kell a jelekből... ha nem, és tényleg nem, akkor ne erőltesd...
#6   2006. 10. 20. péntek 11:13
WildHorse WildHorse
Barátként soha, mert abból jó nm lesz ha pl 2 évig vagytok barátok és összejöttök akkor utána megszűnik a barátság , ráadásul ha egy nő téged elkönyvel barátnak akkor szinte lehetetlen összejönni ezek után vele...
Saját és mások tapasztalatai alapján, de ennek ellenére volt olyan barátom is aki 5 év után jött össze a havernőjéval és a barátásgból tartós szerelem lett tehát van ellenpélda is.
Amugy meg nagyon sok csini nő van ha az egyik elutasít keress másikat, mert az elutasítás után már nagyon nehéz visszafordítani a dolgot... sniffles rolleyes wave
#5   2006. 10. 20. péntek 10:54
GaT GaT
Szerintem is minden az adot szitutól változik.
Lehet nem akarja egyből oda adni magát :DDD
#4   2006. 10. 20. péntek 09:48
gorgh0 gorgh0
az életed első próbálkozás után semiképp! vagy már egyáltalán 18 pl ?
(Ez egy válasz hopppp üzenetére (2006. 10. 20. péntek 00:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 20. péntek 00:31
Mikor kell vagy érdemes feladni, hogy nem lesz a barátnőm? Tegyük fel nem nyugszunk bele egyből!
Hogyan tovább? Mi célszerű: rámenősebbnek férfiasabbnak lenni, folyamatos inger alatt tartani? /vagy / óvatosabban közeledni, barátként szép lassan meghódítani?
Valaki fordított már meg elveszetnek hitt "csatát"?????????
#3   2006. 10. 20. péntek 00:37
X Törölt felhasználó (24620)
szerintem abszolút nőtől függ...
[elsőre leszögezem, hogy nem sok dolgom volt nőkkel...]
Ha csak kéreti magát, akkor persze menni tovább, de ha egyértelműen megmondta, hogy NEM (N-E-M-Ö), akkor pofátalnság valakit tovább zaklatni.
A módszerek meg abszolút egyénenként változnak
#2   2006. 10. 20. péntek 00:34
X Törölt felhasználó (39340)
Érdekes téma. És tipikusan olyan dolog, amiről sokat lehet vitatkozni. A nőn múlik minden. És ugyebár sose lehet tudni, hogy mit akar egy nő. Igazából a nők legtöbbször maguk sem tudják... smile
#1   2006. 10. 20. péntek 00:31
hopppp hopppp
Mikor kell vagy érdemes feladni, hogy nem lesz a barátnőm? Tegyük fel nem nyugszunk bele egyből!
Hogyan tovább? Mi célszerű: rámenősebbnek férfiasabbnak lenni, folyamatos inger alatt tartani? /vagy / óvatosabban közeledni, barátként szép lassan meghódítani?
Valaki fordított már meg elveszetnek hitt "csatát"?????????
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: hopppp hopppp
Nyitás ideje: 2006. 10. 20. péntek
Üzenetek: 17db
Utolsó üzenet: 2012. 08. 29. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!