Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#84   2019. 04. 23. kedd 11:45
X Törölt felhasználó (413213)
Megnézném a feleségemet egy fekete brokival.
#83   2019. 04. 23. kedd 11:40
X Törölt felhasználó (3564022)
Felém is van pár néger focista és a helyi csajokat kezelgetik
#82   2019. 04. 23. kedd 11:28
nyíregyí pár nyíregyí pár
Kerenénk ilyet ha van
#81   2019. 04. 23. kedd 11:15
X Törölt felhasználó (86993)
Én szeretem a ha egy fekete nagy farkú fickó tol egy törékeny fehér lányt. És megnyugtat a tudat hogy hiába van neki nagy nem tudja tövig tolni. Ill ha sikerül a csaj szemébe könny szökik. Ill látom hogy a csaj a kezével próbálja a bengát távol tartani. egy egy jelenetben jól látható. Egy kis gyógyír a kis farkam által keltett kisebbségi érzéseimnek hogy a nagy tud fájni nyes
#80   2019. 04. 15. hétfő 21:39
X Törölt felhasználó (3918502)
Úgy néger ahogy én kinai. Mikor kerestünk fekete sracot paromnak kb. mind netes képekkel próbálkozott.
(Ez egy válasz Greyjoy üzenetére (2019. 04. 15. hétfő 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 15. hétfő 17:24
Kár, hogy netről van a képed smile
#79   2019. 04. 15. hétfő 17:24
Greyjoy Greyjoy
Kár, hogy netről van a képed smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 06. szombat 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4026982)
2019. 04. 06. szombat 10:25
sok fehér nő szimpátiáját elnyerem, mivel negro vagyok!
nem bánom, sőt nagyon örülök neki...
#78   2019. 04. 08. hétfő 19:46
X Törölt felhasználó (4036482)
Az enyémet biztos elnyerted.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 04. 06. szombat 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4026982)
2019. 04. 06. szombat 10:25
sok fehér nő szimpátiáját elnyerem, mivel negro vagyok!
nem bánom, sőt nagyon örülök neki...
#77   2019. 04. 06. szombat 10:25
X Törölt felhasználó (4026982)
sok fehér nő szimpátiáját elnyerem, mivel negro vagyok!
nem bánom, sőt nagyon örülök neki...
#76   2013. 11. 27. szerda 05:13
X Törölt felhasználó (887122)
A feleségem imádja őket!
#75   2013. 08. 10. szombat 19:58
X Törölt felhasználó (889418)
"x voltam fekete pasival smile (meleg vagyok) azok aztán értenek a szexhez,, ha kicsi ,ha nagy,ha vastag,ha bármilyen, a , a vehemensségük és a szex iránti vágyuk laza, de egyben 100%-os,, értenek hozzá,szeretnek nyalni, szopatni,dugni erősen vagy izgisen erotikusan,, Ők a szex smile fekete faszt szopni jó,:-9 fénylik a nyála rajta,, és valljuk be a többségnek elég nagy,, meglepő és izgalmas fogni-fogadni egy gigantikus,eres, néger faszt!
#74   2013. 03. 26. kedd 16:28
X Törölt felhasználó (857830)
Azóta eltelt majd' öt év... crazya
#73   2013. 03. 21. csütörtök 10:41
X Törölt felhasználó (853039)
Sziasztok,

Nekem fekete felesegem volt 12 evig....
#72   2013. 03. 06. szerda 14:35
Ombree Ombree
Ha esetleg van itt afrikai SZÓLJON!!!!
#71   2008. 05. 10. szombat 23:04
blackbitch blackbitch
nekem 1 éve csak a fekete fiuk tetszenek,elsem tudnám képzelni egy fehér sráccal a szexet és semmien kapcsolatot!az elsö 2 fekete fiunak a mérete egyáltalán nem volt nagy,söt az elsönek elég kicsit volt,de nagyon ügyes! a mostani barátom akivel egy éve vagyunk együtt,nagyon jo farka van,nagyobb mint a fehéreké,de nem 25-30cm.és egyáltalán nem büdösek a feketék!én eddig semmien illatot nem éreztem,csak egy kicsit a mostani barátomon.
és igenis lényeg a méret,mert elég gáz az a szitu hogy tedd már be-már betettem.
amugy nekem a fekete fiuk a börük miatt tetszenek nem a farkuk miatt,de persze a csokirud vaniliaöntettel a legjobb wink
#70   2008. 04. 17. csütörtök 23:57
reloaded reloaded
Szerintem az orgazmus az gyakorlatilag fejben döl történik, a fantáziánk eredményezi.
Mi sem bizonyitja ezt jobban, mint amikor egy zavaro körülmény van nem birunk a csucsra jutni (különösen a nök), és ha olyanok a körülmények akkor akár spntán orgazmus is bekövetkezhet, mint pl éjjel egy erotikus álomra.
Namost ha az igy van, (pedig minden ezt mutatja, tehát miért ne lenne?) akkor ki az az ökör aki a partnerétöl meg akarva vonni az örömérzést pusztán féltékenységböl? Mire? Egy gondolatra. egy álomképre? C'mon!
Amikor a valoságban is megtörténik, illetve már hangot ad neki hogy megtenné az már más kategoria.
Viszont a féltékenységnek ott sincs értelme, ugyanis az csak önbizalomhiány. Az a gondolat szüli hogy "nem vagyok elég jo? találhat valaki jobbat?" Tehát, Hölgyeim és Uraim, tessék a partnerüknek mindent megadni, hogy ne legyen képes nálunk jobbat találni, és akkor nem lesznek ilyen gondok!
Egyébként meg mire is vagyunk féltékenyek? Egy darab husra és egy kis börre? Na ne már, egyik punci olyan mint a másik és ugyanez igaz a farokra is.
Aki biztos magában az nyugodtan elengedheti a párját kis vadászatra, mert az összeszokott mély extatikus szexnél sose lesz jobb egy akárhol összeszedett pásztorora. Még profitálhat is belöle, ugyanis "máshol jön meg az étvágy és otthon lakik jol"

Btw, afrikaiak, a méret soxor több gond mint öröm forrása. Kevés az a nö aki képes befogadni egy 20-25 centis farkat, igy inkább csak optikailag tuningolja öket, az meg jol jön, mert learathatjuk a gyümölcsöt.
#69   2008. 04. 13. vasárnap 18:51
MrEnigma MrEnigma
Bár lehet Vespasianus már nem olvassa, sőt azóta eltelt két év is, lehet már nincsenek is együtt, de az ő esetében nem kell rögtön kivágni. Ha nem hülye lány, lehet vele értelmesen beszélni akkor talán ha az ember megpendíti, hogy ezt az orgazmust akár egy árva ujjal is el lehet érni, nem beszélve arról hogy a G-pont a hüvelyben igencsak közel esik a bejárathoz ímit akár 10 centis brével is lehet stimulálni megfelelő pózban, akkor talán észbekap és rájön hogy nem is kell ekkora farönk a falrengetően sikoltozós orgazmushoz. És még a méhnyakrák kialakulásának esélye is egy hajszálnyit kevésbé fenyegeti. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 13. vasárnap 05:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (218972)
2008. 04. 13. vasárnap 05:52
Vespasianus nem akarlak megijeszteni,de sok nővel volt már dolgom az életben és nem csak szexuálisan ismertem meg őket hanem a belsőjüket is és azt javaslom jó tanácsként vigyázz a barátnőddel,mert veszélyesek az ilyen lányok,főleg ha még szerelmes is vagy belé,mert gyorsan tönkretehet lelkileg!Én már régen dobtam volna,de hát az én vagyok én a határozott gyors megelőzést követem.Ezt amúgy úgy mondtam neked mint egy férfi a másik férfinak baráti jótanácsból!Talán kicsit félreismerted a barátnőd,sokakkal előfordul.
#68   2008. 04. 13. vasárnap 05:52
X Törölt felhasználó (218972)
Vespasianus nem akarlak megijeszteni,de sok nővel volt már dolgom az életben és nem csak szexuálisan ismertem meg őket hanem a belsőjüket is és azt javaslom jó tanácsként vigyázz a barátnőddel,mert veszélyesek az ilyen lányok,főleg ha még szerelmes is vagy belé,mert gyorsan tönkretehet lelkileg!Én már régen dobtam volna,de hát az én vagyok én a határozott gyors megelőzést követem.Ezt amúgy úgy mondtam neked mint egy férfi a másik férfinak baráti jótanácsból!Talán kicsit félreismerted a barátnőd,sokakkal előfordul.
#67   2006. 12. 16. szombat 11:32
galloway galloway
teljesen egyetértek veled, hogy a média járjon utána!
#66   2006. 12. 15. péntek 16:13
meryll meryll
Hát nem tudom... nekem az egyik korábbi barátomnak 21 cm-s volt, de az időnként elég soknak tűnt, néha fájt is hiába voltam felizgulva. Ha belegondolok hogy egy ilyen 30-as felérne a méhemig... kösz, inkább nem. Bár nagyon látványos, meg férfias, de 20 cm fölött már szerintem egy kicsit kényelmetlen. Lefeküdtem olyan fiúval is, akinek olyan 15 cm körüli volt és tulajdonképpen jól elvoltam vele.
#65   2006. 12. 15. péntek 15:50
Jani900 Jani900
Szerintem a csajok többsége csak álmodozik róla, de nem merik kipróbálni.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: meryll meryll
Nyitás ideje: 2006. 10. 25. szerda
Üzenetek: 104db
Utolsó üzenet: 2020. 06. 04. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!