Szex japán módra (japán lányok, hentai, sex game)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#220   2009. 01. 19. hétfő 18:34
RamirezSan RamirezSan
Eh, a gésáknak semmi közül a prostikhoz, ez csak a nyugati kultúrában terjedt el. ejnye1 Ők szórakoztatónők, akik tánccolnak, énekkelnek, zenélnek, teaszertartást vezetnek le, stb. Még régen az Edo korszakban voltak olyan kurtizánok, akik hasonlóan sminkelték magukat, öltözködtek, mint a gésák, ők voltak az oiran-ok, de az teljesen más kategória volt.
#219   2009. 01. 19. hétfő 12:53
Miq Miq
Én 4x voltam Japánba és van olyan lány, -most már nő- ismerősöm akivel 8 éve tartom a kapcsolatot (most e-mail), valamint még 2 tényleg lány akiket jól ismerek. Én azért azt mondanám, hogy ott is magvannak a plázacicák és a "hagyományos értékrendet" jobban bíró csajok. avalamint aki világot látott és külföldön tanult az már másképp gondolkodik a nagy átlagtól eltérően. A szexről nem fogsz velük beszélgetni, a gyakorlatban vagy összejön vagy nem de ha már a pusziig eljutottál akkor sínen vagy.
#218   2009. 01. 13. kedd 11:02
Miq Miq
Az Utolsó szamurájban amikor Taka öltözteteti Algren kapitányt az nekem nagyon életszerű volt.
Aki látta, az tudja mit értek finom erotika alatt...........
#217   2008. 12. 13. szombat 18:56
MrEnigma MrEnigma
Hát ha nem is szex, de én agyon szívesen látok akár még echte original japán étel receptjét. smile
Szóval csak bátran OFFolj! Én nyitottam a topicot, asszem ha nekem belefér másnak is bele fog. nyes
(Ez egy válasz Miq üzenetére (2008. 12. 10. szerda 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 10. szerda 14:12
Nem a témához kapcsolódik szorosan, de mivel főzni is tudott, a japán kulináris élvezetekben is részem volt.
#216   2008. 12. 10. szerda 14:51
T-A-M T-A-M VIP
Asszem ez a mondás ide vág:

"A távolkeleti puncik olyan szűkek, hogy úgy kell rápattintani makkra, mint a befőttes gumit!"
#215   2008. 12. 10. szerda 14:12
Miq Miq
Nem a témához kapcsolódik szorosan, de mivel főzni is tudott, a japán kulináris élvezetekben is részem volt.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 11. 20. csütörtök 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 20. csütörtök 18:27
OMuS
OhMyunholyStan te szerencsés disznó!!!
Páran azt hiszem kellően irigyek lehetünk. nyes
#214   2008. 11. 20. csütörtök 18:27
MrEnigma MrEnigma
OMuS
OhMyunholyStan te szerencsés disznó!!!
Páran azt hiszem kellően irigyek lehetünk. nyes
(Ez egy válasz Miq üzenetére (2008. 11. 05. szerda 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 05. szerda 15:32
Nekem is volt élményem japán lánnyal: akit én ismertem az nem nevezhető virtuóznak (de odaadó), ha felizgul akkor igen nedves tud lenni, valamit teljesen kikapcsol.Egy kicsit szégyenlős, fejét oldalra hajtja mint a filmeken de élvezi az együttlétet. Alul hagyományos style, de engem nem zavar.
#213   2008. 11. 09. vasárnap 17:14
X Törölt felhasználó (43750)
Sziasztok, hát biztosan érdekes lehet a japán csajjal lenni, szívesen kiprooobálnám smile
#212   2008. 11. 05. szerda 15:32
Miq Miq
Nekem is volt élményem japán lánnyal: akit én ismertem az nem nevezhető virtuóznak (de odaadó), ha felizgul akkor igen nedves tud lenni, valamit teljesen kikapcsol.Egy kicsit szégyenlős, fejét oldalra hajtja mint a filmeken de élvezi az együttlétet. Alul hagyományos style, de engem nem zavar.
#211   2008. 04. 20. vasárnap 12:59
X Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#210   2008. 04. 19. szombat 11:25
MrEnigma MrEnigma
Na nálam pont ez a két "zavaró" ok ami hatalmas agy előny. nyes Gusztus dóga! nyes
(Ez egy válasz RamirezSan üzenetére (2008. 04. 18. péntek 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 18. péntek 15:06
Well, akkor jól sikerült választanod. smile Én speciel nő esszenciájának nem mondanám a japán csajokat, de a jelenlegi barátnőm benne van a személyes top3-ban.

Én igazából csak pár zavaró dologot tudok említeni róluk általánosságban:
i) az átlag mellméret sajnos elég aprócska (A kosár ill. az alatt), Japán a push-up melltartók hazája.
ii) nagyon-nagyon lassan nőnek fel (még a harminc-x éves csajok is hihetetlenül gyerekesek, éretlenek tudnak lenni) - ez főleg csak azokra igaz, akik nem éltek még külföldön

A többivel viszont egyetértek. Annyival még kiegészíteném, hogy az elképesztő, hogy milyen jól tartják magukat! Egyesek akár 20 évet is letagadhatnak lazán (ha csak a testüket nézzük).
#209   2008. 04. 18. péntek 15:06
RamirezSan RamirezSan
Well, akkor jól sikerült választanod. smile Én speciel nő esszenciájának nem mondanám a japán csajokat, de a jelenlegi barátnőm benne van a személyes top3-ban.

Én igazából csak pár zavaró dologot tudok említeni róluk általánosságban:
i) az átlag mellméret sajnos elég aprócska (A kosár ill. az alatt), Japán a push-up melltartók hazája.
ii) nagyon-nagyon lassan nőnek fel (még a harminc-x éves csajok is hihetetlenül gyerekesek, éretlenek tudnak lenni) - ez főleg csak azokra igaz, akik nem éltek még külföldön

A többivel viszont egyetértek. Annyival még kiegészíteném, hogy az elképesztő, hogy milyen jól tartják magukat! Egyesek akár 20 évet is letagadhatnak lazán (ha csak a testüket nézzük).
(Ez egy válasz bigben49 üzenetére (2008. 04. 16. szerda 12:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 16. szerda 12:58
Valamikor fiatal és külföldi koromban, volt egy japán kolléganőm aki később a barátnőm is lett, csak megtudta a feleségem. smile

Viszont egy japán lányról csak annyit tudok összefoglalólag mondani, hogy számomra ő volt a NŐ esszenciája. Nem prűdek, ugyanakkor szemérmesek. Hiányzik belőlük a nyugati társadalmak nőtársadalmára jellemző egyenjogúsági igény, ugyanakkor nem vetik alá magukat a férinak sem testi sem egyéb értelemben. Úgy tudnak támogatni egy férfit, hogy magukat nem adják fel. És hát a szex velük.... smile Kicsivel többet tudnak alapból, mint a misszionárius póz.
#208   2008. 04. 17. csütörtök 16:38
bigben49 bigben49
Kérdeztem én is ezt, de csak annyi volt a válasz, hogy minket így neveltek. Az ő szülei japán emiránsok voltak, alig beszéltek angolul, ő maga ún., másodgenerációs japán volt, de amerikai iskolákba járt, és mégis....
Fene se érti ezt.
Talán úgy tudnám ezt jobban megfogalmazni, hogy a szexuális élet nem válik el a mindennapoktól, hanem annak szerves része.
(Ez egy válasz astronomo üzenetére (2008. 04. 16. szerda 23:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 16. szerda 23:23
Irigykedve olvasom, amit írtál. Eddig csak a könyvekből és filmekből tudtam, hogy a japán nők kicsivel többet tudnak a szexualításról, mint az európai társaik. Nekem igazából egy kérdésem lenne: a japán lányok/nők hogyan, miként, miből, stb. tanulják meg a szex-praktikákat?

Otthon (egy tradícionális családban, hm... ), iskolában, önképzőkörben, vagy hogy ???


#207   2008. 04. 16. szerda 23:23
astronomo astronomo
Irigykedve olvasom, amit írtál. Eddig csak a könyvekből és filmekből tudtam, hogy a japán nők kicsivel többet tudnak a szexualításról, mint az európai társaik. Nekem igazából egy kérdésem lenne: a japán lányok/nők hogyan, miként, miből, stb. tanulják meg a szex-praktikákat?

Otthon (egy tradícionális családban, hm... ), iskolában, önképzőkörben, vagy hogy ???


(Ez egy válasz bigben49 üzenetére (2008. 04. 16. szerda 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 16. szerda 17:01
USA-ban történt, de attól még teljesen japán volt.
smile
#206   2008. 04. 16. szerda 17:01
bigben49 bigben49
USA-ban történt, de attól még teljesen japán volt.
smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 04. 16. szerda 16:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 16. szerda 16:56
Zene füleimnek. Vagyis szemeimnek. Mostmár tudom hol találom meg az igazit.
Domo arigato bigben san.
Húzok japánba.
Saionara
#205   2008. 04. 16. szerda 16:56
MrEnigma MrEnigma
Zene füleimnek. Vagyis szemeimnek. Mostmár tudom hol találom meg az igazit.
Domo arigato bigben san.
Húzok japánba.
Saionara
(Ez egy válasz bigben49 üzenetére (2008. 04. 16. szerda 12:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 16. szerda 12:58
Valamikor fiatal és külföldi koromban, volt egy japán kolléganőm aki később a barátnőm is lett, csak megtudta a feleségem. smile

Viszont egy japán lányról csak annyit tudok összefoglalólag mondani, hogy számomra ő volt a NŐ esszenciája. Nem prűdek, ugyanakkor szemérmesek. Hiányzik belőlük a nyugati társadalmak nőtársadalmára jellemző egyenjogúsági igény, ugyanakkor nem vetik alá magukat a férinak sem testi sem egyéb értelemben. Úgy tudnak támogatni egy férfit, hogy magukat nem adják fel. És hát a szex velük.... smile Kicsivel többet tudnak alapból, mint a misszionárius póz.
#204   2008. 04. 16. szerda 12:58
bigben49 bigben49
Valamikor fiatal és külföldi koromban, volt egy japán kolléganőm aki később a barátnőm is lett, csak megtudta a feleségem. smile

Viszont egy japán lányról csak annyit tudok összefoglalólag mondani, hogy számomra ő volt a NŐ esszenciája. Nem prűdek, ugyanakkor szemérmesek. Hiányzik belőlük a nyugati társadalmak nőtársadalmára jellemző egyenjogúsági igény, ugyanakkor nem vetik alá magukat a férinak sem testi sem egyéb értelemben. Úgy tudnak támogatni egy férfit, hogy magukat nem adják fel. És hát a szex velük.... smile Kicsivel többet tudnak alapból, mint a misszionárius póz.
#203   2008. 04. 13. vasárnap 17:59
X Törölt felhasználó (189823)
az hogy nekem mi tetszett meg benne az magán ügy de én ugy vagyok vele hogy ugyanolyan ember mint a többi,valo igaz hogy nem mutatják ki az érzéseit vagyis nem eléggé de sztem mindenen lehet finomitani smile
#202   2008. 04. 08. kedd 22:58
kandurmarci kandurmarci
Az őrző-védő kft-nél dolgozik a csávó, szal portás. Igyekszem majd a bizalmába férkőzni, hogy meséljen, meg klben is érdekel a téma. Egészen pontosítva: egy japán csajszi Budapesten. Pl. borotválja-e a punciját, aláveti-e magát minden tekintetben a férfinak stb.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 04. 08. kedd 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 21:28
Pedig tuti infó lenne első kézből, és igencsak kíván sian várnám minden beszámolódat. smile

#201   2008. 04. 08. kedd 21:32
MrEnigma MrEnigma
Ennek örülünk, sőt ha a japán lányok témakör, érdekel annak méginkább örülök, de az ilyen rövid igazándiból semmitmondó hozzászólásnak nem örülök. :S

Kérek egy admint törölje a 228, 230 és 232-es hozzászólásokat, csak helyet foglalnak fölöslegesen.

Csak egy kérdés. Adott topicra külön nem lehetne admin jogot kérni? Mert a sajátomra kérnék ha van ilyen lehetőség. És karban tartanám.


töröltem...és nem lehet kérni...csak halkan jegyzem meg, hogy az adminok közül senki nem kérte sose a jogot...kiérdemelték... Prunci hehe
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Enigma Mr.Enigma
Nyitás ideje: 2006. 12. 19. kedd
Üzenetek: 260db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!