Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12   2004. 12. 25. szombat 19:55
CUBE37 CUBE37
Bocsesz jani! Már sok hozzászólásodat olvastam, de még egy sem volt pozitív. Engem sem izgatnak az izomkötegek, de nem fikázom azokat akik másként gondolkoznak. KÉRLEK TÉGY TE IS ÍGY!
(Ez egy válasz yanee84 üzenetére (2004. 12. 25. szombat 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 25. szombat 19:51
mért nem próbálod ki velük??? engem nem érdekelnek, se szexuális, se semmilyen téren
#11   2004. 12. 25. szombat 19:51
yanee84 yanee84
mért nem próbálod ki velük??? engem nem érdekelnek, se szexuális, se semmilyen téren
(Ez egy válasz docec üzenetére (2004. 12. 25. szombat 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 25. szombat 19:18
Ha szabad megkérdeznem akkor mi?/nekem a fenekük láttán csak s sex/ wow1 wow1
#10   2004. 12. 25. szombat 19:49
yanee84 yanee84
igen? és esetleg ezen kívül tud valamit? pl. normálisan mozogni, dolgozni, neadjisten dugni????
(Ez egy válasz docec üzenetére (2004. 12. 25. szombat 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 25. szombat 19:26
ö 7-x-es Mr OLIMPIA /Rooni Coleman/ rolleyes
#9   2004. 12. 25. szombat 19:26
docec docec VIP
ö 7-x-es Mr OLIMPIA /Rooni Coleman/ rolleyes
(Ez egy válasz yanee84 üzenetére (2004. 12. 25. szombat 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 25. szombat 19:07
láttam már ennél szebb seggeket is. továbbá ezeknek meg mér kell itt feszíteni mint légy a szaros talicskán? jobban tennék ha inkább mosogatnának, vagy valamit dolgoznának, nem magukat mutogatnák, meg a konditeremben izzadnának feszt... mert ettől szerintem csak rusnyábbak lesznek. a csávó meg inkábbb használná az erejét, pl menne el bányásznak, ugyis elég sötét hozzá:) arrol a két csajrol se éppen a szex jut eszembe...
#8   2004. 12. 25. szombat 19:23
docec docec VIP
Nézd meg a háttérben állok arcát/ szerintem tuti/.

wave nyes wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2004. 12. 25. szombat 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314093)
2004. 12. 25. szombat 16:46
Ez a két csaj, akiket docec ide betett, szerintem elég jók, semmi gond velük, sőt... Bár az arc is eéggé számít és sok "gyúrós" lányon meglátszanak a sok erőlködés vonalai. De inkább fitt és izmos legyen, mint kövér (magánvélemény, akit bánt, attól bocs). Viszont olyan nő, aki 130 kilóval szériázik, versenyre készül, nekem nem jön be.
A fickó viszont durva, de nagyon. Ebben a sportban félelmetes a túlhajhászás, de fele vagy harmadekkora izomzat már sok nőnek bejön.
Szteroidokról meg gyakorlatilag - hosszabb távon - csak rosszat hallani.
#7   2004. 12. 25. szombat 19:18
docec docec VIP
Ha szabad megkérdeznem akkor mi?/nekem a fenekük láttán csak s sex/ wow1 wow1
(Ez egy válasz yanee84 üzenetére (2004. 12. 25. szombat 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 25. szombat 19:07
láttam már ennél szebb seggeket is. továbbá ezeknek meg mér kell itt feszíteni mint légy a szaros talicskán? jobban tennék ha inkább mosogatnának, vagy valamit dolgoznának, nem magukat mutogatnák, meg a konditeremben izzadnának feszt... mert ettől szerintem csak rusnyábbak lesznek. a csávó meg inkábbb használná az erejét, pl menne el bányásznak, ugyis elég sötét hozzá:) arrol a két csajrol se éppen a szex jut eszembe...
#6   2004. 12. 25. szombat 19:07
yanee84 yanee84
láttam már ennél szebb seggeket is. továbbá ezeknek meg mér kell itt feszíteni mint légy a szaros talicskán? jobban tennék ha inkább mosogatnának, vagy valamit dolgoznának, nem magukat mutogatnák, meg a konditeremben izzadnának feszt... mert ettől szerintem csak rusnyábbak lesznek. a csávó meg inkábbb használná az erejét, pl menne el bányásznak, ugyis elég sötét hozzá:) arrol a két csajrol se éppen a szex jut eszembe...
(Ez egy válasz docec üzenetére (2004. 12. 21. kedd 09:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 21. kedd 09:00
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#5   2004. 12. 25. szombat 16:46
X Törölt felhasználó (314093)
Ez a két csaj, akiket docec ide betett, szerintem elég jók, semmi gond velük, sőt... Bár az arc is eéggé számít és sok "gyúrós" lányon meglátszanak a sok erőlködés vonalai. De inkább fitt és izmos legyen, mint kövér (magánvélemény, akit bánt, attól bocs). Viszont olyan nő, aki 130 kilóval szériázik, versenyre készül, nekem nem jön be.
A fickó viszont durva, de nagyon. Ebben a sportban félelmetes a túlhajhászás, de fele vagy harmadekkora izomzat már sok nőnek bejön.
Szteroidokról meg gyakorlatilag - hosszabb távon - csak rosszat hallani.
#4   2004. 12. 25. szombat 15:15
wchris wchris
Nekem az ilyen alkatú pasikról sok minden eszembe jut, de a szex pont nem tartozik közéjük. Ezt az izomköteget én már túl soknak találom, mint ahogy a testépítés női válltozatával sem értek eggyet. Szerintem az ilyen alakú nőkben és férfiakban már nincs semmi, ami a másik nem számára érdekes lehet. Bocs ha valakit megbántanék, de inkább egy vadállatot jutattnak eszembe. Lehet, hogy figyelmesebbek, kedvesebbek, mint az "átlagos" társaik, de ilyesztőbbek is. Hogy mennyire kell ez? Ebből szerintem pont olyan vitát lehetne nyitni, mint a mell és farokméretekből. Van akinek a kicsi kell, van akinek a nagy... Az azért érdekelne, mint nőt, hogy a férfiaknak mi a véleményük a kigyúrt nőkről.
(Ez egy válasz docec üzenetére (2004. 12. 21. kedd 08:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 21. kedd 08:58
Vajon hogy állnak ök a szex-hez /ha egyátalán állnak/ Milyenek lehetnek? /durvák/csak férfiasak/
a nökre milyen hatáss/mechanizmusokkat válthat ki?? Mindkét nemben történö szexuális szokások változnak? Kell ez? STB:[IMG]http://body.builder.hu/imagebank/pictures/1067159400.jpg[/IMG]
#3   2004. 12. 21. kedd 09:00
docec docec VIP
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#2   2004. 12. 21. kedd 08:59
docec docec VIP
#1   2004. 12. 21. kedd 08:58
docec docec VIP
Vajon hogy állnak ök a szex-hez /ha egyátalán állnak/ Milyenek lehetnek? /durvák/csak férfiasak/
a nökre milyen hatáss/mechanizmusokkat válthat ki?? Mindkét nemben történö szexuális szokások változnak? Kell ez? STB:[IMG]http://body.builder.hu/imagebank/pictures/1067159400.jpg[/IMG]
 
... 14 15 16
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: docec docec
Nyitás ideje: 2004. 12. 21. kedd
Üzenetek: 312db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!