Kinek miben változtatta meg az életét a GoldenGate
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#26   2007. 02. 09. péntek 13:25
oooooooo oooooooo
Ja piszkos házasságtörő!Mégis erre szavazok,ha nem szomjas ne igyon!Én vedelek minnél tobbet!
(Ez egy válasz Rozsomák üzenetére (2007. 02. 09. péntek 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 13:17
Én ezt nem mondtam. Csak meg kell keresni a megfelelő partnert, vagy marad a fantázia. De az rossz.
#25   2007. 02. 09. péntek 13:17
Rozsomák Rozsomák VIP
Én ezt nem mondtam. Csak meg kell keresni a megfelelő partnert, vagy marad a fantázia. De az rossz.
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 02. 09. péntek 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 13:13
És a férfinek úgy kell leélnie életét hogy vágyait nem élheti ki?
#24   2007. 02. 09. péntek 13:15
Valaki aki vad Valaki aki vad
Van egy mondás:
"Könnyű rávenni a lobvat, hogy lemenjen a folyóhoz.
Arra viszont nehéz, hogy igyon is."
#23   2007. 02. 09. péntek 13:13
oooooooo oooooooo
És a férfinek úgy kell leélnie életét hogy vágyait nem élheti ki?
(Ez egy válasz Rozsomák üzenetére (2007. 02. 09. péntek 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 13:09
Szerintem nem fogod tudni rábeszélni, de azért sok sikert hozzá. Nagyon sokmindentől függ egy nő hozzáállása az ilyen témákhoz. Kezdve azzal, hogy mennyire fogadja el saját magát, mennyire tudja a saját vágyait....
#22   2007. 02. 09. péntek 13:09
Rozsomák Rozsomák VIP
Szerintem nem fogod tudni rábeszélni, de azért sok sikert hozzá. Nagyon sokmindentől függ egy nő hozzáállása az ilyen témákhoz. Kezdve azzal, hogy mennyire fogadja el saját magát, mennyire tudja a saját vágyait....
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 02. 09. péntek 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 13:04
De pont erről van szó,hogy máshol élik ki vágyaikat.Az embernek joga van kiélni vágyait?A mai erkölcsi normák szerint nincs!Ezek szerint hiú remény hogy majd "rábeszélem"?
#21   2007. 02. 09. péntek 13:09
Valaki aki vad Valaki aki vad
nem kívánja a szexet...ennyi....
#20   2007. 02. 09. péntek 13:04
oooooooo oooooooo
De pont erről van szó,hogy máshol élik ki vágyaikat.Az embernek joga van kiélni vágyait?A mai erkölcsi normák szerint nincs!Ezek szerint hiú remény hogy majd "rábeszélem"?
(Ez egy válasz Rozsomák üzenetére (2007. 02. 09. péntek 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 12:56
Szerintem senki nem tudja megváltoztatni a másikat. Főleg nem akarata ellenére.
De nem csak az a kérdés, hogy meg tudja-e, hanem hogy meg akarja-e változtatni. Lehet, hogy ez így megfelel neki.
#19   2007. 02. 09. péntek 12:56
Rozsomák Rozsomák VIP
Szerintem senki nem tudja megváltoztatni a másikat. Főleg nem akarata ellenére.
De nem csak az a kérdés, hogy meg tudja-e, hanem hogy meg akarja-e változtatni. Lehet, hogy ez így megfelel neki.
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 02. 09. péntek 12:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 12:48
A nagy kérdés az,hogy ezt a férfi meg tudja-e változtatni?Szerinted?
#18   2007. 02. 09. péntek 12:52
X Törölt felhasználó (68111)
Nekem se jo,se rossz iranyban nem változatott semmit,neha felnézek,megnézek egy ket videót,de szeretem ezt az oldalt,mert sok olyan forum van,es a kérdéseimre válszt kapok!
#17   2007. 02. 09. péntek 12:48
oooooooo oooooooo
A nagy kérdés az,hogy ezt a férfi meg tudja-e változtatni?Szerinted?
(Ez egy válasz Rozsomák üzenetére (2007. 02. 09. péntek 12:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 12:46
Szerintem mindenki saját maga dönti el, hogy mennyire engedi a párját szabadon. Szerintem ha egy pasi inkább itt van, mint a párjával, az elég erőteljesen a csaj hibája is.
#16   2007. 02. 09. péntek 12:46
Rozsomák Rozsomák VIP
Szerintem mindenki saját maga dönti el, hogy mennyire engedi a párját szabadon. Szerintem ha egy pasi inkább itt van, mint a párjával, az elég erőteljesen a csaj hibája is.
(Ez egy válasz oooooooo üzenetére (2007. 02. 09. péntek 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 12:41
Egy két fórumozó csajával el kéne beszélgetned,biztos jó hatással lennél rájuk,habár lehet hogy "kutyából nem lesz szalonna" !Ettől félek!
#15   2007. 02. 09. péntek 12:41
oooooooo oooooooo
Egy két fórumozó csajával el kéne beszélgetned,biztos jó hatással lennél rájuk,habár lehet hogy "kutyából nem lesz szalonna" !Ettől félek!
(Ez egy válasz Rozsomák üzenetére (2007. 02. 09. péntek 11:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 09. péntek 11:38
Mi mindketten járunk ide. Mindketten nézzük az oldalt, és mindkettőnkről vannak fent képek. Nekem tetszik ez az oldal, és egyátalán nem bánom, hogy a párom ezt nézi. Egy-egy izgalmasabb videó és képsorozat után jó egymáshoz bújni, és valóra váltani a saját álmainkat azzal akit szeretünk.
#14   2007. 02. 09. péntek 11:38
Rozsomák Rozsomák VIP
Mi mindketten járunk ide. Mindketten nézzük az oldalt, és mindkettőnkről vannak fent képek. Nekem tetszik ez az oldal, és egyátalán nem bánom, hogy a párom ezt nézi. Egy-egy izgalmasabb videó és képsorozat után jó egymáshoz bújni, és valóra váltani a saját álmainkat azzal akit szeretünk.
#13   2007. 02. 09. péntek 11:20
AJanink AJanink
Hali.
Én is kb 1 éve kószálok itt a GG-en. Nagyon sok izgalmas és izgató felhasználó van minden témában. Annyit változtatott a honlap az életemen, hogy a barátnőm még féltékenyebb is pipább ha a honlapot bújom, és nem értem mi az oka ennek a nagy elzárkózásának.
A szexualítás igenis az ember életének szerintem nagy részét teszi ki és ezt ha tetszik ha nem be kell imerni, csak vnnnak akik ettől elzárkóznak.
Vagy még mindíg szégyenlősek vagyunk?

#12   2007. 02. 09. péntek 11:03
szexipár szexipár
Ahogy elnézem eléggé gyengén muzsikál ez a topic.
Pedig szerintem is érdekes témát kezdett feszegetni szexitanárnéni. És szerintem a fórumozók nagyrészének lenne mit mesélni.(akkor mért nem mesélnek?).
Na mindegy sajnálom hogy nem lett egy felkapott téma.
#11   2007. 02. 09. péntek 10:10
szexipár szexipár
Mért utasít vissza?
Magyarázd el neki az igényeid!
Nálunk bevált.Vedd rá hogy ő is olvassa ezt az oldalt.
#10   2007. 02. 09. péntek 09:10
Valaki aki vad Valaki aki vad
Még szexmániásabb lettem, és ettől nejem még jobban visszautasít....
Azóta csalom...bár mostanában az sem jön össze...
#9   2007. 02. 09. péntek 09:05
szexipár szexipár
Szióka mindenkinek.
Nekem is megváltoztatta az életemet a GG.
Mi úgy kezdtük a menyasszonyommal (aki azóta a feleségem), hogy kíváncsiságból raktunk fel képeket magunkról. És nekünk annyira megtetszett az oldal, hogy rendszeresen látogattuk (látugatjuk) a különböző forumokat. És közös megegyezésre belevágtunk egy párral az egymás előtti szexbe. Mondanom sem kell, hogy negyon jó élmény volt minda 4 ünk számára, és természetesen felejthetetlen is. Azóta időközönként össze járunk azzal a párral, és hódolunk az élvezeteknek. Tovább nem mentünk (párcsere, közös gabajudás stb.) pedig Rita, aki azóta a feleségem lett ő próbál győzködni a továbblépésre.
Nem tudom lehet, hogy belemegyek.
Megjegyzem azóta is boldog házasságban élünk, pedig nem tegnapvolt.
#8   2007. 02. 08. csütörtök 22:02
béta8417 béta8417
Hehe, én érdekes módon elsőre tudtam, kicsoda.
#7   2007. 02. 08. csütörtök 21:49
szexitanárnéni szexitanárnéni
Bocsi mostmár értem.
A 3507.sorozat az amatör lányoknél értendő!
Elnézést ez lemaradt.
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szexitanárnéni szexitanárnéni
Nyitás ideje: 2007. 02. 08. csütörtök
Üzenetek: 66db
Utolsó üzenet: 2007. 09. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!