Turisztikai ajánlat (szép tájak, szép települések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Magyarország nagyon szép ország, kevés ember mondhatja el magáról, hogy ismeri minden zegét-zugát, és látta mennyi szépség van ebben a kicsi országban. Természetesen az ajánlás nem korlátozódik csak hazánkra. Ide olyan tájakat, elérhető helyeket várunk tőletek ahol már jártatok, vagy járni szeretnétek és megosztanátok másokkal is. Ha lehet képekkel illusztrálva.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#161   2007. 08. 01. szerda 21:55
MmePrune MmePrune VIP Admin
horvátország gyönyörű...mi 94ben voltunk először a háború után, rab szigeten, a homokos tengerparti részen...és 5 éve voltunk lovranban, opatija mellett...észre kellett volna vennünk érkezéskor, hogy milyen zöld minden növény, de csak akkor figyeltünk fel rá, amikor minden nap esett az eső...ettől függetlenül minden nap lehetett fürdeni a tengerben, a nap nem esős részében smile
egyébként nagyon hangulatos volt a város...olyan monarchiás smile
én kedvelem a középkori sikátoros városrészeket, és itt volt olyan is



#160   2007. 08. 01. szerda 21:33
zsoltee zsoltee VIP
Az a velencei járat még most is megy. A kikötői árusok még mindig ott vannak, de most ne lehetett azt mondani, hogy kongana az ürességtől. A jetski most már drága, legalább is a mi pénztárcánkhoz.
#159   2007. 08. 01. szerda 13:43
Doctorbalu Doctorbalu
ja, es köszi ADMIN,h kijavitottad! worship eljen wave
#158   2007. 08. 01. szerda 13:35
Doctorbalu Doctorbalu
en meg köszönöm a lehetöseget!
nekünk nagyon tetszett, keszülünk is vlmikor vissza!
csak ajanlani tudom mindnekinek!tökeletes volt! eljen wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 01. szerda 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 08. 01. szerda 08:17
Köszönöm, hogy töltöttél fel képeket.

Korfu nagyon szép hely a képek tanulsága szerint is.
(én még sajnos nem voltam ott, de ami késik...)

wave
#157   2007. 08. 01. szerda 11:12
surdapapa surdapapa
hé balukaptjan!

jól értem? itt nya/ra/ltál?

nagyon szép! a fotókért meg gratula!
#156   2007. 08. 01. szerda 09:31
Nagy Medve Nagy Medve
Szia Charlotte!nemrég nekem is volt szerencsém Héderváron a kastélyszállóban járni! Valóban szép épület és nagyon jó állapotban megmaradt! A parkjában is jót lehet sétálni, és a településen is érdemes körülnézni. A képek jók!
#155   2007. 08. 01. szerda 08:17
X Törölt felhasználó (21812)
Köszönöm, hogy töltöttél fel képeket.

Korfu nagyon szép hely a képek tanulsága szerint is.
(én még sajnos nem voltam ott, de ami késik...)

wave
#154   2007. 07. 08. vasárnap 08:31
MmePrune MmePrune VIP Admin
mi itt voltunk tegnap (széchenyi-hegy):

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

és kinéztem a csillebérci kalandparkot a nagyfiamnak:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

ide érkeztünk (hűvösvölgy)

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

sajnos az idő rövidsége miatt kimaradt a fogaskerekűzés, de nagy élmény volt mindenképpen az erdei vasutazás
#153   2007. 07. 07. szombat 23:32
X Törölt felhasználó (21812)
És még 8-án is tart, ha valaki szeretne elmenni.
smile
#152   2007. 06. 29. péntek 20:23
tom1019 tom1019 VIP Admin
Ne feledjük, hogy közép Európa legszebb "tengere" a magyar:


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 06. 29. péntek 14:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 29. péntek 14:42
(hsz. kimoderálva, itt off, menj a picsába offolni a dühöngőbe, vagy az off topicba! tom ejnye1 )
#151   2007. 06. 29. péntek 14:42
surdapapa surdapapa
(hsz. kimoderálva, itt off, menj a picsába offolni a dühöngőbe, vagy az off topicba! tom ejnye1 )
#150   2007. 06. 29. péntek 13:41
tom1019 tom1019 VIP Admin
Jahhh, BÉKE! (Zommbiee-san!)
elfogadva (kis kiváncsi provokátor nyes ): eljen
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 06. 29. péntek 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 29. péntek 09:27
tudod a múltkor amerika majmolónak neveztél, Te franszia seggnyaló! - ez most csak revans volt!



itt a kezem nem disznóláb: eljen

zombeee-san: Béke!


hehe 1ébként sikerült kiugrasztanom, h jártál arrafelé!!!
#149   2007. 06. 29. péntek 13:03
surdapapa surdapapa
amikor arra jártok a disznókő fogadót ki ne hagyjátok!

másik ilyen: Felsőzsolca-Pokol csárda

Szilva!
szívesen innék belőle egy pohárkával!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 06. 29. péntek 13:00), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 06. 29. péntek 13:00
ennyit tennék hozzá a várakhoz, tokajhoz, amely egyébként csodálatos...mi mádon voltunk:

#148   2007. 06. 29. péntek 13:00
MmePrune MmePrune VIP Admin
ennyit tennék hozzá a várakhoz, tokajhoz, amely egyébként csodálatos...mi mádon voltunk:

(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 06. 29. péntek 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 29. péntek 08:30
tőlünk nyugatabbra!

nyalsz má megint az imprelistáknak! eplus2

a faszomé kell a nyugatot majmolni, mikor keleten is van ilyen!
a cseh váraknál nem kellenek szebbek.

osztán nehogy gyere a köcsög franciákkal!!!
mert lefejellek, mint Zidane Matterazzit!

York!

váóóó a Tokaji borvidék finom borai ... úccse a várakra fognak emlékezni!
#147   2007. 06. 29. péntek 12:43
surdapapa surdapapa
Sajnos itt még nem jártam: Nagyvárad









York!
javaslom azt a helyet minderre, ahonnan én származom! minden egybe van, amit leírtál!!!
nemtudom most megvan-e, de ebbe a topicba megtalálod! képeket is tettem be róla!
#146   2007. 06. 29. péntek 12:05
zelli zelli
Ez a topic Bennem nosztalgiát ébreszt!
Például a Vácrátóti Arborétum! Ott éltem három évig!
Rengeteg órát tartottam a természetben, az arborétum környezetében. Szerencsére ingyen bemehettünk bármilyen tanórát megtartani!
Egyik diákom mesélte, hogy ott forgatták a Palacsintás Királyt! Az anyukája látszik is az egyik táncforgatagban.
Szentendre, Skanzen- sokszor jártam ott, mert népművelés gyakorlatomat többnyire ott töltöttem! 4 évig ott is éltem.
A zempléni várak gyönyörűek! Ezeket mind láttam, de már nagyon régen! Mindegyik osztálykirándulásom Heves és BAZ-megyében volt. Diákként!
De az Én szülőföldemen is vannak várromok! Pl. a Gerencsér-vár a Vértesben! Alig látszik, teljesen lerombolódott! Állítólag Mátyás király itt találkozott Szép Ilonkával!
És a Vörös Klastrom! Azt már újítgatják! Szépen, lassan! A tatárok elől menekültek ide az emberek, eredetileg kolostor volt.
Franciaországról annyit, nagynéném ott élt a Moselle-partján, Metz közelében a határnál! Sok képeslapot küldött, de nem tudom hova keveredtek!
Ha megtalálom, fel fogom tenni őket!
#145   2007. 06. 29. péntek 11:55
surdapapa surdapapa
Te arra valósi vagy?

én származásügyileg BAZ-i vagyok, de Borsod vármegye /Gömör határán/

a várainkat télleg meg kéne védeni a további romlástól!!!
#144   2007. 06. 29. péntek 09:27
surdapapa surdapapa
tudod a múltkor amerika majmolónak neveztél, Te franszia seggnyaló! - ez most csak revans volt!



itt a kezem nem disznóláb: eljen

zombeee-san: Béke!


hehe 1ébként sikerült kiugrasztanom, h jártál arrafelé!!!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 06. 29. péntek 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 06. 29. péntek 09:05
papi!
igazad van, mert a cseh, szlovák és lengyel várak is nagyon szépek (igaz én csak Mo-ról beszéltem, és ahhoz viszonyítottam a nyugatabbra lévő várakat), de valóban körülöttünk is vannak szép helyek és várak (viszont nincs még egy olyan szép ország, mint Mo-g! csak jobban kéne vigyáznunk rá-közösen!!!)
- voltam a cseheknél, (régebben csehszlov-ban) és a lengyeleknél is, nem is 1*, hanem 16 éves koromtól elég gyakori rendszerességgel...és van szemem is...

- viszont én sem díjjazom a hsz-ed többi tartalmát!
(a munkában nálam nincs barátság, simán kiraklak dühöngeni 24 órára legközelebb! és kapd is be! mf2 )
#143   2007. 06. 29. péntek 09:05
tom1019 tom1019 VIP Admin
papi!
igazad van, mert a cseh, szlovák és lengyel várak is nagyon szépek (igaz én csak Mo-ról beszéltem, és ahhoz viszonyítottam a nyugatabbra lévő várakat), de valóban körülöttünk is vannak szép helyek és várak (viszont nincs még egy olyan szép ország, mint Mo-g! csak jobban kéne vigyáznunk rá-közösen!!!)
- voltam a cseheknél, (régebben csehszlov-ban) és a lengyeleknél is, nem is 1*, hanem 16 éves koromtól elég gyakori rendszerességgel...és van szemem is...

- viszont én sem díjjazom a hsz-ed többi tartalmát!
(a munkában nálam nincs barátság, simán kiraklak dühöngeni 24 órára legközelebb! és kapd is be! mf2 )
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 06. 29. péntek 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 29. péntek 08:30
tőlünk nyugatabbra!

nyalsz má megint az imprelistáknak! eplus2

a faszomé kell a nyugatot majmolni, mikor keleten is van ilyen!
a cseh váraknál nem kellenek szebbek.

osztán nehogy gyere a köcsög franciákkal!!!
mert lefejellek, mint Zidane Matterazzit!

York!

váóóó a Tokaji borvidék finom borai ... úccse a várakra fognak emlékezni!
#142   2007. 06. 29. péntek 08:48
surdapapa surdapapa
fektess az öledbe és paskold a popsim Úrnő!!!

nem!
ott vannak a cseh várak, ott vannak a magyar permemvidéken /pl ld a lotyó képeit Kézsmárkról/ a várak! vagy ott vannak a lengyelek!

mif@szért a nyugatot kell emlegetni?

a fránsziákat meg azé hoztam fel, mert tom má 1* előhozta indokként, pont Őket, h mennyire jók!
láccik, h még a cseheknél nem volt!!!
és közlöm Veled nem antinacionalista volt a hsz-em, hanem kimondottan nacionalista! -remélem most má télleg nem úszom meg az öledbe fektetést!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 06. 29. péntek 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 06. 29. péntek 08:38
annyiban egyetértek, hogy nem feltétlenül kell helyreállítani azt, ami lerombolódott smile a mi váraink ilyenek, és ennek így van romantikája smile
de az antinacionalista, soviniszta hozzáállásod büntit vonhat maga után hehe eplus2 vigyor5
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 03. 20. kedd
Üzenetek: 201db
Utolsó üzenet: 2009. 02. 09. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!