Szex nyilvános helyeken (NEM társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Parkoló, bevásárlóközpont, a természet lágy öle, színházi páholy , közlekedési eszközök, stb...
Szexeltél már így? Izgalmas volt? Oszd meg velünk élményeidet!

Nem társkereső! IMindenféle időpont és helyszín egyeztetést csak priviben, ezért a felajánlkozó bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2401   2023. 12. 31. vasárnap 08:16
Rosberg1982 Rosberg1982
Nagyon jo lehetett
(Ez egy válasz sweetmilfsex üzenetére (2023. 12. 19. kedd 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 19. kedd 17:01
Mi vasárnap este egy kézi autómosóban szexeltünk. A terv egy kis szopatás volt, de a végén több is lett. 30 méterre mentek az autók, de nem foglalkoztunk vele smile
#2400   2023. 12. 30. szombat 17:14
hz63 hz63
2024 első hetében folytatjuk a nyilvános helyen történő szexelést ! Az Anna- hegyi kilátó az első !
#2399   2023. 12. 19. kedd 17:01
sweetmilfsex sweetmilfsex
Mi vasárnap este egy kézi autómosóban szexeltünk. A terv egy kis szopatás volt, de a végén több is lett. 30 méterre mentek az autók, de nem foglalkoztunk vele smile
#2398   2023. 12. 18. hétfő 08:48
Lingamos Lingamos
A legmerészebb talán,amikor a párom lecumizott a Pesten a Kossuth téren.
#2397   2023. 12. 08. péntek 18:06
mindentispár mindentispár
Mc Drive , rendeléskor , párom kézimunkázott , az ablakba álló hölgynek sokszor letévedte a szeme ,de teljessen jól kezelte , semmi felháborodás , vagy megvetés , inkább érdeklődés, aranyos volt smile
#2396   2023. 09. 03. vasárnap 21:30
X Törölt felhasználó (856058)
Nem tudom a tenger annak számít e, ma lovagolt meg a párom egy hajón, a part nem volt strandos, de több hajó is volt körülöttünk.
#2395   2023. 09. 03. vasárnap 20:30
manocska77 manocska77
Kár, hogy nem férek bele. Azok közé, akit kerestek.
Pedig, a 4. kép. Elég jól néz ki.
S szívesen tisztára nyalnám smile
#2394   2023. 09. 03. vasárnap 04:37
X Törölt felhasználó (4394842)
Mi is szeretjük az ilyesmit.
Néha kocsiban, néha plázában, parkolókban. Izgi dolog, hogy járnak körülöttünk és nem is sejtik mi történik. smile
#2393   2023. 08. 12. szombat 16:15
vipboy vipboy
Ma megyünk is, kicsit kalandozni
#2392   2023. 08. 12. szombat 14:36
Tomi126 Tomi126
Vérmezőn volt olyan hogy párom bekapta fényes nappal, én meg a puncijàt izgattam, benyúltam a nadràgjàba. Nem tudom hogy làtta e valaki, de izgi volt. Volt olyan hogy kocsmàban, kis pinceszerű rész volt és ott is bekapta.
#2391   2023. 08. 06. vasárnap 17:28
ofrys ofrys
Két éve, az index fórumon kiírtam, hogy megyünk, akkor hat férfi volt körülöttünk. Talán emiatt is, de mindenki tartózkodóbb volt, senki nem mert kezdeményezni. Meredező farkak voltak azért, de jobbára diszkréten próbálva elrejteni a gerjedelmet. A legjobban egy (mint később kiderült, szerb) bácsin lepődtem meg, aki testileg is nagyon fitten tartotta magát annak ellenére, hogy hetven körüli lehetett. Amikor a párom előtte hajladozva szedegetett szép köveket a kőszóráson, egyszer csak azt vettem észre, hogy ültében elkezdett kiemelkedni a farka a lábai közül. Kicsit le-föl mozgott, de határozottan emelkedett, egészen addig, amíg teljes merevedésben szinte az állát verte a termetes farka. smile
Amikor kalandunk volt, akkor egy, vagy maximum két férfi volt jelen velünk. Szóval vágyakozhatok én arról, hogy 5-6, a merevedését bátran vállaló férfi veszi körül a páromat, a megvalósulás szinte elképzelhetetlen... :(
#2390   2023. 08. 05. szombat 14:47
ofrys ofrys
Megint volt egy tavalyihoz hasonló élményünk a Dunán, az M9-es hídnál. Előzetesen itt a gg-n lebeszéltem négy sráccal is, hogy megyünk. A lelki szemeimmel már láttam, ahogy négy, meredező farkú férfi veszi körbe a páromat. Nem voltam 100%-ban biztos benne, hogy ez ahelyett, hogy felpörgetné, nem ellenkező hatást vált-e ki nála, és azonnal haza akar menni. Sajnos lehetőség se volt, hogy ezt megtapasztaljam, mert egyik jelentkező se ért oda... :(
Azért mi elvoltunk magunkban is. Vittem távcsövet és láttam, hogy a szembe parton vannak horgászok, és azt is láttam, hogy az egyikük folyamatosan minket távcsövez. Gondoltam, lásson is valami különlegeset, rávettem a páromat, hogy nyalhassak neki. Kicsit húzódozott, mert szerintem azért, bár ezt nem szokta bevallani, ő sem arra számított, hogy ketten leszünk, és kicsit le volt lombozva. Mondta is, hogy csodálkozik, hogy ilyen jó időben csak mi vagyunk.
Szóval, ahogy napozott hanyatt a homokban a víz szélén, én a lábai közé feküdtem, kicsit féloldalra fordulva, mert különben az álló farkam a homokba fúródott volna. smile
A víz nagyon jól vezeti a hangot, ha nem mentek teherautók a hídon, akkor többször hallatszott a horgászok beszéde. Ahogy elkezdtem izgatni a párom, egyből megélénkült a horgászok beszéde, szinte az előbbiekhez képest kiabáltak. Nyilván nem hagytam abba a kényeztetést, hogy megnézzem, hogy kukkolnak-e, de 1000%-ig biztos voltam benne, mivel előtte is folyamatosan felénk távcsöveztek. A párom hamarosan csodásat élvezett. nem azt mondom, hogy kiabált, de azért, ha a horgászok sima beszéde áthallatszott, akkor az ő erőteljes sóhajai is. Utána fojtott hangon megkérdezte tőlem, hogy megforduljon-e. Ez nálunk azt jelenti, hogy hátulról kezdem támadni. Leporoltam a hasamról a homokot és már csúsztattam is be a nedves résbe a farkamat. Ő pár lökés után újra elélvezett, de a szituáció miatt én se bírtam sokáig, és rendes adagot lőttem a hátára. Pihegve melléfeküdtem, aztán lemostuk magunkat. Sajnos nem volt időm lecsekkolni távcsővel, hogy adnak-e valami reakciót a túlpartról, mert teljesen hirtelen egy nagy vihar jött, ami miatt kapkodva kellett pakolnunk, hogy kiérjünk az erdőből. Azért előtte talán feldobtuk kicsit a horgászok délutánját. smile
#2389   2023. 07. 12. szerda 13:09
káró káró
Ettől függetlenül sajnos sok ilyen videó van fent. Reméljük megoldódik a probléma.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 07. 12. szerda 00:45), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2023. 07. 12. szerda 00:45
Ha az admin az ellenőrzés során azt látja, hogy a feltöltött videónál rossz a képarány, nem engedi ki a videót, Ilyenkor egy átkonvertálás a legtöbb esetben megoldja a problémát.
#2388   2023. 07. 12. szerda 00:45
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Ha az admin az ellenőrzés során azt látja, hogy a feltöltött videónál rossz a képarány, nem engedi ki a videót, Ilyenkor egy átkonvertálás a legtöbb esetben megoldja a problémát.
(Ez egy válasz káró üzenetére (2023. 07. 10. hétfő 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 10. hétfő 19:31
Nagyon sok olyan videó van fent, főleg amit függőleges képpel csináltak, amit mobilom meg lehet nézni jó esetben, de a számítógép széthúzza, kinyújtja oldalra és nézhetetlen. De érdekes, hogy nem minden függőlegesen készített video olyan. Jó lenne, ha mindegyik működne minden platformon.
#2387   2023. 07. 12. szerda 00:44
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sziasztok! Utánaérdeklődtem, az Ügyfélszolgálat részletesen megírta nektek 9 nappal ezelőtt e-mail üzenetben, hogy nem a formátummal volt a baj, hanem a rossz képaránnyal. Torz volt a felvétel, mert feltehetően álló formátumban rögzítettétek, vagy felvétel közben elforgattátok a mobilkészüléket.
Egy átkonvertálás a legtöbb esetben megoldja ezt a problémát. A formátum tehát jó.
Másik opció, hogy a videóitok közül válasszatok olyat, amelyet nem álló formátumban vettetek fel, ott nem lehet probléma a képaránnyal.
#2386   2023. 07. 10. hétfő 19:31
káró káró
Nagyon sok olyan videó van fent, főleg amit függőleges képpel csináltak, amit mobilom meg lehet nézni jó esetben, de a számítógép széthúzza, kinyújtja oldalra és nézhetetlen. De érdekes, hogy nem minden függőlegesen készített video olyan. Jó lenne, ha mindegyik működne minden platformon.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 07. 10. hétfő 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2023. 07. 10. hétfő 17:55
Nem a formátummal volt a gond. Néhány videótoknál rossz volt a képarány, azaz a felvétel széthúzott, torz volt, ezért nem került elfogadásra. Az elutasításnál az indoklást is meg kellett kapnotok. Kérjük ellenőrizzétek a belső rendszerüzeneteket!
#2385   2023. 07. 10. hétfő 17:55
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Nem a formátummal volt a gond. Néhány videótoknál rossz volt a képarány, azaz a felvétel széthúzott, torz volt, ezért nem került elfogadásra. Az elutasításnál az indoklást is meg kellett kapnotok. Kérjük ellenőrizzétek a belső rendszerüzeneteket!
#2384   2023. 07. 10. hétfő 12:33
Ezüst Mellkas Ezüst Mellkas
Tényleg jó...
#2383   2023. 07. 09. vasárnap 22:32
Darinkagirl Darinkagirl
Én erdő mellett lakom.Csodàs volt mindig a szabadban csinàlni de kb.20 év alatt annyian költöztek és épìtkeztek a környéken,hogy màr semmi nem marad lassan az erdőből.Màr a kedvenc helyem sincs meg.Pedig sok sok szép emlékem van az ilyensmi kalandokbòl meg még rengeteg egyéb helyszìnen történtekből is.Nagy kedvenc volt még a Duna közepén motorcsónakban meg katamarànon történt élvezkedés is.
#2382   2023. 07. 09. vasárnap 12:16
X Törölt felhasználó (4394842)
Mi ma megyünk! smile Egy áruháznál kihelyezett sátorban fogunk játszani kicsit, meg persze képeket és videókat készíteni. smile
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: SeX_maniac SeX_maniac
Nyitás ideje: 2004. 09. 15. szerda
Üzenetek: 2441db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!