Szex nyilvános helyeken (NEM társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Parkoló, bevásárlóközpont, a természet lágy öle, színházi páholy , közlekedési eszközök, stb...
Szexeltél már így? Izgalmas volt? Oszd meg velünk élményeidet!

Nem társkereső! IMindenféle időpont és helyszín egyeztetést csak priviben, ezért a felajánlkozó bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 76 77 78 79 80 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#901   2008. 12. 18. csütörtök 19:31
X Törölt felhasználó (373340)
a dunapart dunakeszi felett a szigeten az egyik legjobb hely.
egyszer a partnerem bringával ment, én kajakkal, ott találkoztunk.
egy pár már ott nudizott a parton. nagyon nézték a barátnőmet. aztán megérkeztem, és elkezdtük a szerelem konkrét gyakorlását, sőt az elsőt be is fejeztük.
ekkor odajött a fiú, és kérdezte, hogy lenne e kedvünk nézni egymást?
benne voltunk. közelebb mentünk, előszőr ők jöttek, aztán mi. egy egy orális itt is ott is, és szépen elment a nap. azóta egyszer sem futottunk össze velük. de izgalmas volt.
#900   2008. 12. 18. csütörtök 17:46
Nyúlmedve Nyúlmedve
Csak egy tipp... nekünk bejött. A Győri fürdőben két olyan medence is van, ahol viszonylag kényelmesen és biztonságosan lehet szeretkezni. Az épületen belüli "csillagos mennyezetű", illetve egy "barlang", ami az egyik kinti élménymedencéhez tartozik. De a fürdő, medencéinek száma illetve azok tagoltsága révén a találékonyaknak nyújt egy-két kézenfekvő lehetőséget a szerelemre. Esténként néha több az összesimuló pár, mint az áztató magányos fürdőző..
#899   2008. 12. 18. csütörtök 07:15
X Törölt felhasználó (391255)
Nyílvános helyen jó mert rajtkaphatnak, devigyázni kell az ilyen kukolókkal minmt akik itt irogatnak smile
#898   2008. 12. 17. szerda 05:34
X Törölt felhasználó (391255)
jaja nyes
#897   2008. 12. 15. hétfő 18:30
X Törölt felhasználó (26824)
Sziasztok!
Látom a "Budavári Labirintus" nem lett nagyon kapós a hely...! Pedig szerintünk jó..!
Szép estét!
#896   2008. 12. 12. péntek 18:17
NUDIPARTNERT NUDIPARTNERT
csibecica ha mentek legkozelebb a uoa ele, legyszi jelezzetek...
koszi
#895   2008. 12. 11. csütörtök 11:32
spylevi11 spylevi11
jó innen ötleteket olvasni worship
mindenkinek grat és további kellemes élményeket
#894   2008. 12. 10. szerda 23:07
pocoknyuszi pocoknyuszi
Remélem nem túl off, és nem túl hosszú, vagy nyálas, viszont hundert pocent valós, idén nyári eset, *****országban töltött vakáción esett...

Egyik este, egy pár haverral (fiatal párok, kollégák) ***** csodaszép óvárosában vacsoráztunk. Kristálytiszta éjszaka lévén, úgy döntöttünk, hogy a vacsi után levezetés képpen - már csak kettesben - a Kedvessel sétálni indulunk.
A gyalogút, ahogyan a viszonylag magas szirtek fölött kígyózott, elég romantikus hangulatba ringatott bennünket, a tenger sötétje nyugtatóan nyaldosta a partot, a kékesfehéren izzó telihold meg még rátett egy lapáttal, úgyhogy pont úgy nézett ki minden, mint egy filléres nyál-drámában...
De bármennyire is sablonos volt a helyzet, Akkor és Ott mi újra egymásba szerettünk, és öröm volt együtt felfedezni, hogy tudunk még örülni az életnek és a szépnek.

Ahogy merengtünk kéz a kézben, néha száj a szájon, észrevettem egy meredek kis lépcsőt le a parti sziklákhoz. A sötétben ügyetlenül lassan, vigyázva lebotorkáltunk a hasadékba és leültünk egy kőre, úgy 4-5 méterre a víztől. Néztük egy darabig, hogyan hálta nászát sokmilliárd buborék, de a Babámban - talán az ütemes hullám-mozgástól megrészegülve - valami mocorogni kezdett.

Pedig nem voltunk egyedül.

Hallottunk időnként embereket a fölöttünk lévő alig megvilágított ösvényen beszélgetve továbbhaladni, láttunk egy-két homályos alakot három kővel odébb ölelkezve pusmogni, de Őt ez nem zavarta. Engem meg csak eleinte...

Egyre szenvedélyesebben csókolt, én pedig egyre féktelenebbül simogattam. Ahogy bele-bele haraptam a nyakába, csókolgattam a fülcimpáit, símogattam a cicijeit, hamar elkalandoztak a pici kezei, még elviselhetetlenebbé téve a szűkösséget a nadrágomban. De segített rajtam, kigombolta a sliccet, letépve ezzel rólam az utolsó láncot.

Így kuporogva nem fért hozzám rendesen, pedig láttam a sötétben csillogó-nevető szemén, hogy akarná már nagyon; végre vessem már oda magam a mohó nyelvének, úgyhogy feláltam nagy nehezen, és ő halk, visszafolytott sóhajjal - mint aki a szomjhalál szélén kap egy pohár vizet - bekapta a farkam.
Édesebb volt az érzés mint valaha, puhán öleltek körbe azok a forró ajkak; az ő kezei a fenekemet és a hasamat-, az esti szellő karjai pedig mintkettőnket simogattak.

Néztem a tengert, a holdat, egy parányi felhőt, és a szívem majd kiütötte a mellkasom, mert a Szerelmem ebben az álomszerű környezetben szopta éppen a faszom.

És kívánta, imádta, annyira érzéssel telve csinálta, figyelve minden rezdülésemet, hogy elolvadtam tőle.

Néhány perc volt csupán, de örökké megmarad, mert ahogy egy félig - bár nem túl jól - burkolt állati nyüszítés után, ahogy az utolsó cseppet is kisajtolva belőlem lenyelte a tejet, diadalmasan a szemembe nézett, és azt mondta:

"Imádom a faszod!"

PocokNyuszi/ffi voltam PocokNyuszi/nő volt a lyány... smile
#893   2008. 12. 09. kedd 14:48
tom1019 tom1019 VIP Admin
(topicban takarítás! ez NEM E-mail cím cserélő topic! priviben kedveskéim, priviben! vagy a társkereső rovatban! itt nincs csettelés, ismerkedés! koncentráljatok a topic témájára!)
#892   2008. 12. 09. kedd 10:31
CSIBECICA2 CSIBECICA2
Műv.palota elött a zikkurat tetején nyes
#891   2008. 12. 09. kedd 05:58
X Törölt felhasználó (314412)
Mindenkinek írtam. Ha lenne még kérdése valakinek akkor priviben.
#890   2008. 12. 08. hétfő 18:48
Gheorgius Gheorgius
Tamasesandrea69 - nekem is írjátok meg priviben a címet!! Köszi!

norah- a legjobb emberhez fordultál. Mi a Duna Plaza-ban próbáltuk, asszem a Különvélemény c. film alatt. Kb. 8-10 ember lehetett bent akkor (kifutó volt már a film, kora délutáni előadás hétköznap), mi az utolsó sorba ültünk - előttünk 4-5 sorral voltak a többiek. És ott, a székek között dugtam meg az asszonykámat. ÁLLATI VOLT!!! Élveztünk mindketten!
#889   2008. 12. 08. hétfő 06:28
X Törölt felhasználó (314412)
Ha szeretitek a szexet nyilvános helyen, akkor ez tetszeni fog.

Írjátok be a keresőbe, hogy "p*** d***"!

Magyarországon forgatott filmek. Fel lehet ismerni a helyszíneket: Margit híd, Árpád híd, de bementek a belvárosba is.

***
csak priviben:prune
#888   2008. 12. 03. szerda 19:24
Fém_fatál Fém_fatál
Nyehehehe!!! Bocs, de ez nagyon ... nyes
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2008. 12. 03. szerda 18:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 03. szerda 18:46
Mondjuk nem mindig örül az ember ha nézik.Engem a Népligetben Szopott az akkori csajom szemmem lehunyva nyár volt ablak letekerve kinyitom a szemem és látom egy srác egyik kezével támaszkodik a kocsinak a másikkal a farkát veri mondom neki egy picit menj már hátrább de nem ment,fostam,hogy telibe spriccel csak kiverte rá a kocsi ajtóra ott csüngött a geci majdnem hánytam mire letakaritottam.
#887   2008. 12. 03. szerda 18:46
zorn zorn
Mondjuk nem mindig örül az ember ha nézik.Engem a Népligetben Szopott az akkori csajom szemmem lehunyva nyár volt ablak letekerve kinyitom a szemem és látom egy srác egyik kezével támaszkodik a kocsinak a másikkal a farkát veri mondom neki egy picit menj már hátrább de nem ment,fostam,hogy telibe spriccel csak kiverte rá a kocsi ajtóra ott csüngött a geci majdnem hánytam mire letakaritottam.
#886   2008. 12. 03. szerda 07:18
X Törölt felhasználó (234178)
A vestendben már csináltam....
a Hideg Hegy címü szuper film ment, amiről, 20 perc után 10 ember lépett le smile
Kb 6-an lehettünk ben...így hát nyugodtan rápattantam a páromra....
#885   2008. 12. 02. kedd 21:33
MmePrune MmePrune VIP Admin
én például tarantinon szoptam utoljára, és vannak részek, amik kimaradtak számomra, de élvezetes volt...a film is, és a "mozizás" is

azt hittem, hogy ti eleve egymásnak esni mennétek smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 12. 02. kedd 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (101243)
2008. 12. 02. kedd 21:25
MmePrune: aztán valami lohasztót sikerül kiválasztani, mondjuk a depressziós fűszál utolsó magányos estéje, vagy hasonló, a végére nem élvezünk, hanem egymás erét próbáljuk felmetélni. smile
emisszio: valami ilyesmire gondoltam én is, csak gondoltam hátha valakinek közvetlen BENYOMÁSA van ezzel kapcsolatban
Nyúlmedve: persze, aztán az egész műszakos moziszemélyzet valamiért a gépterembe akarna tolongani. nyes
Természetesen mindenkinek köszönöm a tippet! eljen worship
#884   2008. 12. 02. kedd 21:25
X Törölt felhasználó (101243)
MmePrune: aztán valami lohasztót sikerül kiválasztani, mondjuk a depressziós fűszál utolsó magányos estéje, vagy hasonló, a végére nem élvezünk, hanem egymás erét próbáljuk felmetélni. smile
emisszio: valami ilyesmire gondoltam én is, csak gondoltam hátha valakinek közvetlen BENYOMÁSA van ezzel kapcsolatban
Nyúlmedve: persze, aztán az egész műszakos moziszemélyzet valamiért a gépterembe akarna tolongani. nyes
Természetesen mindenkinek köszönöm a tippet! eljen worship
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2008. 12. 02. kedd 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 02. kedd 21:15
Bármelyik multi mozi hétfő, kedd, szerda délelött... smile
Ha nem vagy szégyenlős, még arra is rákérdezhetsz, hova nem vett senki jegyet.
#883   2008. 12. 02. kedd 21:22
Nyúlmedve Nyúlmedve
Bocs, most szólt aszonykám, mi 12.30-13.00 körül voltunk. Délelött nincs vetítés. smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2008. 12. 02. kedd 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 02. kedd 21:15
Bármelyik multi mozi hétfő, kedd, szerda délelött... smile
Ha nem vagy szégyenlős, még arra is rákérdezhetsz, hova nem vett senki jegyet.
#882   2008. 12. 02. kedd 21:15
Nyúlmedve Nyúlmedve
Bármelyik multi mozi hétfő, kedd, szerda délelött... smile
Ha nem vagy szégyenlős, még arra is rákérdezhetsz, hova nem vett senki jegyet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 12. 02. kedd 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (101243)
2008. 12. 02. kedd 14:23
Sziasztok! Egy kérdésem lenne, ha már valahol előbbre a topicban volt róla szó, akkor elnézést a duplikációért, mindent nem néztem át: szóval tudtok olyan mozit Budapesten, ahol megfelelő a hely film alatt mondjuk arra, hogy diszkréten egymásnak essünk a Párommal? smile
Sokmindent kipróbáltunk már, de ez még kimaradt. Nem nyilvános szexet akarunk, tehát nem arra gondoltam, hogy mindenki boldogtalan előtt, aki ott van, persze ha meglát valaki, akkor így jártunk, de azért némi diszkréció legyen a helyen. Ha van ilyen. Aki tud ilyet, kérem vagy itt, vagy privátban jelezze, köszönöm előre is! smile
 
... 76 77 78 79 80 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: SeX_maniac SeX_maniac
Nyitás ideje: 2004. 09. 15. szerda
Üzenetek: 2441db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!