Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőbe) !!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1763   2023. 02. 19. vasárnap 14:03
Porthos61 Porthos61
Szeretném megkérdezni hogy a "Nudisták ide" topikban miért nem figyelmeztetitek az olyan embereket akik folyamatosan összetévesztik ezt a helyet a melegeknek szánt topikkal? Még mielőtt meggyanúsítanátok azzal hogy homofób vagyok, jelzem hogy semmi bajom velük, de van számukra külön topik. Ne trollkodják össze a nudistáknak nyitott fórumot. Olyan könnyen tiltatok le embereket pár napra ennél kisebb vétségér is, akkor ezt miért tűritek? Igaz hogy nagyon okos és művelt üzenetekkel (Nyék most, Nyék du. stb) boldogítják a valóban nudistákat, de már több tagnak is bántó a dolog. Kérlek benneteket vizsgáljátok ezt meg.
Köszönjük...
#1762   2023. 02. 16. csütörtök 17:38
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Ilyen téma van már az oldalon, amely nem társkereső, hanem a tapasztalatok, vélemények megosztására szolgál
(Ez egy válasz Pinahuszár19842 üzenetére (2023. 02. 16. csütörtök 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 16. csütörtök 16:51
Sziasztok.Régebben létezett egy piroslámpa nevű oldal amit sokan szerettünk és használtunk.Az volt a lényege,hogy a fizetős oldalakon hirdető lányokról információt tudtunk cserélni,véleményünket tudtuk nyilvánítani.Nem tudom hogy hova kellene írnom,de kérdezném hogy esetleg ha lenne rá igény,nem lehetne e itt a GG oldalon egy fórumot nyitni.pl:kurvázás és azon belül felsorolni az összes megyét,ahol tapasztalatot cserélhetnénk.Szerintem biztos vagyunk egy páran akik néha igénybe vesznek ilyen szolgáltatásokat és sajnos sok hirdető oldalon le van tiltva az értékelés írás,illetve a hirdető is tudja kezelni.
#1761   2023. 02. 16. csütörtök 16:51
Pinahuszár19842 Pinahuszár19842
Sziasztok.Régebben létezett egy piroslámpa nevű oldal amit sokan szerettünk és használtunk.Az volt a lényege,hogy a fizetős oldalakon hirdető lányokról információt tudtunk cserélni,véleményünket tudtuk nyilvánítani.Nem tudom hogy hova kellene írnom,de kérdezném hogy esetleg ha lenne rá igény,nem lehetne e itt a GG oldalon egy fórumot nyitni.pl:kurvázás és azon belül felsorolni az összes megyét,ahol tapasztalatot cserélhetnénk.Szerintem biztos vagyunk egy páran akik néha igénybe vesznek ilyen szolgáltatásokat és sajnos sok hirdető oldalon le van tiltva az értékelés írás,illetve a hirdető is tudja kezelni.
#1760   2023. 02. 12. vasárnap 08:01
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Ebben az ügyfélszolgálat tud segíteni neked (lap alja, E-mail menüpont).
(Ez egy válasz kisbuzi-köcsög üzenetére (2023. 02. 11. szombat 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 11. szombat 10:46
Szeretném a felhasználói nevem megváltoztatni.
#1759   2023. 02. 11. szombat 10:46
kisbuzi-köcsög kisbuzi-köcsög
Szeretném a felhasználói nevem megváltoztatni.
#1758   2022. 10. 10. hétfő 08:48
Wallyadmin (GG) Wallyadmin (GG) VIP Admin
Szia! A részleteket kérjük küldd el az Ügyfélszolgálatnak (lap alja, E-mail menüpont) A kollégák megnézik, mert ennyire zavaróan, erőszakosan felugráló reklámok amiről te írsz, elvileg nincsenek az oldalon,
(Ez egy válasz valaki141 üzenetére (2022. 10. 08. szombat 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 08. szombat 12:57
Üdv adminok!
Kérdésem lenne, hogy ezeket a nem kívánt nevezzük reklámoknak bár inkább erőszakos hírdetés!!!!!!! Nem e lehetne kicsit mellőzni?? Ja tudjuk lóvé de akor sem ezért vagyok vagyunk itt ( még ha nem is vip de baszott zavaró)köszi ha kapok választ
#1757   2022. 10. 08. szombat 12:57
valaki141 valaki141
Üdv adminok!
Kérdésem lenne, hogy ezeket a nem kívánt nevezzük reklámoknak bár inkább erőszakos hírdetés!!!!!!! Nem e lehetne kicsit mellőzni?? Ja tudjuk lóvé de akor sem ezért vagyok vagyunk itt ( még ha nem is vip de baszott zavaró)köszi ha kapok választ
#1756   2022. 07. 23. szombat 00:05
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Ebben ügyfélszolgálatunk tud segíteni neked (lap alja, E-mail menüpont). Küldd el nekik a töröltetni kívánt feltöltésed pontos linkjét, és törlik
(Ez egy válasz oscevi üzenetére (2022. 07. 22. péntek 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 22. péntek 13:44
Sziasztok.Hogy tudok a profilomból törölni feltöltött videót? Köszönöm a segítséget
#1755   2022. 07. 22. péntek 13:44
oscevi oscevi
Sziasztok.Hogy tudok a profilomból törölni feltöltött videót? Köszönöm a segítséget
#1754   2022. 07. 20. szerda 10:53
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Nem az a lényeg, hogy te minek érzed, hanem, hogy mások hogyan fogadják. Nem indítja-e be pl a trollok "fantáziáját". Nem sértődik-e meg rajta olyasvalaki, akinek szívügye az adott téma.Máskor mielőtt kommentelsz, ilyesmire is gondolj, és nem lesz törlés belőle wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 20. szerda 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2022. 07. 20. szerda 09:40
Most komolyan gyerekek..
Egy viccesnek szánt beírásom a használt bugyi témához ami miatt megint tiltást kaptam :
"Mit értetek használt bugyi alatt? Elől vagy hátúl fontos? smile "
Azért, hogy valakinek ennyire ne legyen humorérzéke szerintem már aggasztó! Nem, ne fáraszd magad válasszal, nem fogom elolvasni csak ezt közöltem, hogy nagy a gáz.
További savanyú szép napokat
#1753   2022. 07. 20. szerda 09:40
X Törölt felhasználó (4672959)
Most komolyan gyerekek..
Egy viccesnek szánt beírásom a használt bugyi témához ami miatt megint tiltást kaptam :
"Mit értetek használt bugyi alatt? Elől vagy hátúl fontos? smile "
Azért, hogy valakinek ennyire ne legyen humorérzéke szerintem már aggasztó! Nem, ne fáraszd magad válasszal, nem fogom elolvasni csak ezt közöltem, hogy nagy a gáz.
További savanyú szép napokat
#1752   2022. 06. 20. hétfő 15:53
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
A moderálásoddal kapcsolatosan konkrét, személyes információt az ügyfélszolgálattól kaphatsz (Lap alja, E-mail menüpont)
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 20. hétfő 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2022. 06. 20. hétfő 08:22
Épp ez a problémám. Nem voltam agresszív mégis tiltva lettem. Hagyjuk. Köszi
#1751   2022. 06. 20. hétfő 08:22
X Törölt felhasználó (4672959)
Épp ez a problémám. Nem voltam agresszív mégis tiltva lettem. Hagyjuk. Köszi
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 06. 20. hétfő 06:37), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 06. 20. hétfő 06:37
Lehet negatív véleményt is formálni, de nem mindegy milyen stílusban. Ha agresszív vagy, ne csodálkozz, ha tiltanak
#1750   2022. 06. 20. hétfő 06:37
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Lehet negatív véleményt is formálni, de nem mindegy milyen stílusban. Ha agresszív vagy, ne csodálkozz, ha tiltanak
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 19. vasárnap 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2022. 06. 19. vasárnap 07:54
Engem aztán marhára nem érdekel, hogy ki mire kiváncsi. Ha akár egy nyilvános forumon is lebarmol egy vadidegen akkor bizony nemnhagyom szó nélkűl! Vagy a kedves moderátorok talán szó nélkűl hagynák ha valaki odajönne az utcán és csak úgy elküldene a fenébe mert nem tetszik neki valami? Amúgy meg úgy osszátok a tiltást mondenért mint a géppuska a lőszert. Komolyan már lassan nem merek ide írni semmit vagy véleményt kifejteni mert egyből tiltva vagyok! Vicc az egész, te meg itt magyarázod nekem a baromságot..
Mindegy ennyi, gondolom úgyis tök mindegy mit írok ez ügyben..
További kellemes moderálást!
#1749   2022. 06. 19. vasárnap 07:54
X Törölt felhasználó (4672959)
Engem aztán marhára nem érdekel, hogy ki mire kiváncsi. Ha akár egy nyilvános forumon is lebarmol egy vadidegen akkor bizony nemnhagyom szó nélkűl! Vagy a kedves moderátorok talán szó nélkűl hagynák ha valaki odajönne az utcán és csak úgy elküldene a fenébe mert nem tetszik neki valami? Amúgy meg úgy osszátok a tiltást mondenért mint a géppuska a lőszert. Komolyan már lassan nem merek ide írni semmit vagy véleményt kifejteni mert egyből tiltva vagyok! Vicc az egész, te meg itt magyarázod nekem a baromságot..
Mindegy ennyi, gondolom úgyis tök mindegy mit írok ez ügyben..
További kellemes moderálást!
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 06. 19. vasárnap 06:33), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 06. 19. vasárnap 06:33
Szia! Az oldal látogatói nem arra kíváncsiak, hogy egy-két felhasználó egymással veszekszik - tegyék bár virágnyelven, vagy szélsőséges esetben keresetlen, trágár szavakkal.
Vitának, egymás sértegetésének nincs helye nyilvános fórumtémában! Ha a moderátorok ilyet tapasztalnak, a feladatuk az ilyen jellegű bejegyzéseket az észlelést követő legrövidebb időn belül törölni. Esetedben is ez történt.
Ha probléma van egy felhasználóval, jelezd ügyfélszolgálatunknak, amennyiben a panasz jogos, intézkedünk!
#1748   2022. 06. 19. vasárnap 06:33
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Az oldal látogatói nem arra kíváncsiak, hogy egy-két felhasználó egymással veszekszik - tegyék bár virágnyelven, vagy szélsőséges esetben keresetlen, trágár szavakkal.
Vitának, egymás sértegetésének nincs helye nyilvános fórumtémában! Ha a moderátorok ilyet tapasztalnak, a feladatuk az ilyen jellegű bejegyzéseket az észlelést követő legrövidebb időn belül törölni. Esetedben is ez történt.
Ha probléma van egy felhasználóval, jelezd ügyfélszolgálatunknak, amennyiben a panasz jogos, intézkedünk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 17. péntek 08:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2022. 06. 17. péntek 08:25
Üdv!
Szeretném nemtetszésenet kifejezni az itt végzett moderátori tevékenység miatt. Hogyan lehetséges az, hogy ha valaki konkrétan leidiótázik egy nyilvános fórumon és erre válaszolván, direkt figyepve arra, hogy ne használjak trágár szavakat frappánsan visszavágok akkor letiltanak 2 napra? Az ember itt már meg sem védheti magát, vagy mi?? A kommonizmus vadabb éveiben nem volt ilyen kemény a cenzúra mint ezen a nyamvadt oldalon! Kicsit gondolkozzatok már el magatokon, hogy kit miért tiltotok le. Nem az ovodában vagyunk, nem kérek önjelölt igazságtevőket. Ha valaki gyökér volt legalább had küldhessem már el melegebb helyre virágnyelven. Ja és remélem a másik tapló is megkapta a tiltást különben ha nem akkor képzeljetek ide valami nagyon obszcén szöveget!
Ennyi.
#1747   2022. 06. 17. péntek 08:25
X Törölt felhasználó (4672959)
Üdv!
Szeretném nemtetszésenet kifejezni az itt végzett moderátori tevékenység miatt. Hogyan lehetséges az, hogy ha valaki konkrétan leidiótázik egy nyilvános fórumon és erre válaszolván, direkt figyepve arra, hogy ne használjak trágár szavakat frappánsan visszavágok akkor letiltanak 2 napra? Az ember itt már meg sem védheti magát, vagy mi?? A kommonizmus vadabb éveiben nem volt ilyen kemény a cenzúra mint ezen a nyamvadt oldalon! Kicsit gondolkozzatok már el magatokon, hogy kit miért tiltotok le. Nem az ovodában vagyunk, nem kérek önjelölt igazságtevőket. Ha valaki gyökér volt legalább had küldhessem már el melegebb helyre virágnyelven. Ja és remélem a másik tapló is megkapta a tiltást különben ha nem akkor képzeljetek ide valami nagyon obszcén szöveget!
Ennyi.
#1746   2021. 02. 23. kedd 04:45
tom1019 tom1019 VIP
Szia Vazi!
Írtam privit, kérlek olvasd el és próbálj segíteni !
köszi: tom
#1745   2021. 02. 01. hétfő 21:54
vazelinator vazelinator VIP Admin
lapalja email panaszod kivizsgálásra kerül.
megjegyzés ha "úgymond" tisztába vagy "másnak lehet" akkor ezek szerint tisztába vagy vele, hogy nem lehet..
és mielőtt még ki hoznál bármit ebből is, minket pont az üzemeltető kötelezz erre hogy emailon történjen bár milyen megoldás, hogy lássa a problémás eseteket.
köszönöm előre is megértésed.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 02. 01. hétfő 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4471782)
2021. 02. 01. hétfő 10:21
Sziasztok . érdemleges választ nem várok mert mindig az üzemeltetőnek van igaza, ill az adminoknak. ma 10.07 perckor kirúgtak fél órára egy yutube link miatt . nem is figyelmeztettek és sokkalom is a kirúgás időtartamát . persze ha manóka lennék és a többi csókósd ,nyalós . azoknak mindent szabad. Előre is köszönöm az oldalról való kitíltást ami a vélemény nyilvánítással jár . a Szerkeztőségnek is tettem bejelentést de ismerem a hozzáállást
#1744   2021. 02. 01. hétfő 12:51
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Chat moderációval kapcsolatos panaszodat továbbítottuk a Moderátorok vezetőjének
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 02. 01. hétfő 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4471782)
2021. 02. 01. hétfő 12:19
érdekes van akinek szabad , és a fél óra az a 3 .dik tíltási intervallum ha jól emlékszem és nem a legenyhébb
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2007. 04. 06. péntek
Üzenetek: 1803db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 26. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!