Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőbe) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 87 88 89 90 91
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#43   2007. 04. 10. kedd 15:54
X Törölt felhasználó (69371)
ha észre vetted, akkor láthattad, hogy az utóbbi időben direkt nem vettem fel vele a kesztyűt, ezért nem értettem akkori duo tiltásunkat, de valószínű ez már kijárt nekem! ennyi!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 04. 06. péntek 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 06. péntek 19:15
Ha ide hozták át, itt válaszolom meg, bár sztem jobb helye volt az OFF-ban, mert alapvetően én nem az Adminokkal kívánok konzultálni...
Szval: Lehet, hogy nem megy rendesen az olvasás, de hála istennek már lehetséges kiemelés (aláhúzott, dőlt, vastag), majd akkor kiemelem a lényeget, mert így nekem úgy tűnik, hogy egy-két sort olvastál csak el a hsz-emből, de a többit figyelmen kívül hagytad.
Lássuk:
1./ Alapvetően ezen hsz-mel a célom az volt, hogy dako-t megóvjam egy 1 napos-1 hetes, neadjisten végleges tiltástól, szóval hogy ne kekeckedjen, ne vitázzon az Adminokkal.
2./ Tisztában vagyok és ismerem hp jellemét, mentalitását. Azért jópárszor egymás torkának ugrottunk, volt jónéhány "szép" hsz-váltásunk, szval nekem ne mutasd be, eléggé bemutatkozott nekem.
3./ DE: Te sem tagadhatod, hogy voltak értelmes hsz-ei is, voltak jó megnyilvánulásai, jó kérdései a Kvíz-ben, többször segített is másoknak, aktív tag volt, szóval a sok negatívum mellett értékelni kell pozitív tevékenységét is.
3./ hp-nek sok hibája van, de mutass valakit ezen a világon, kinek nincsenek!!! Nem védem, félre ne érts, mert tudom, hogy "tévedhetetlensége", illetve ebbe vetett, meggyőzhetetlen és megingathatatlan hite, gyakorta lekezelő, nagyképű megnyilvánulásai, "érdekes" életszemlélete, hatalmas vágya és igénye az állandó vitára és kötözködésre (s még sorolhatnám, de nem teszem, nem erről szól most a fáma) igen csak súlyos jellembeli hibák.
4./ De ismétlem: Megítélésem az, hogy (ha visszaolvasol, láthatod), a dako-val való vitája, illetve az, hogy minden topicban, mindenhol és mindenkor megtalálta, kritizálta őt vezetett végeredményben végleges tiltásához. Rosszkor, rossz ütemben szólt be neki a Figyelem-ben, az Adminok figyelmeztették, és (jellemhibái miatt) nem meghunyászkodott, hanem felvette a kesztyűt az Adminokkal, aminek a végeredménye a tiltása lett. Ezért írtam, hogy ezért (kimondva, kimondatlanul) valahol okolták dako-t is a tiltása miatt, hiszen gyakran valóban okkal kritizáláta, csak túlzásba vitte, megszállotjává vált anak, h dako-t basztassa.
5./ Végezetül: Épp ezért úgy láttam, hogy a mi hebrencs dako-nk ezt nem veszi észre és a végleges tiltás pengeélén táncol, ezért szóltam neki, hogy nem kéne. hp "magasztalása" csak másodlagos volt, magyarázat arra, amit vazi Admin írt (ha jól emléxem), hogy sajnálja a tiltását, mert aktív forumozó volt.

Így már tiszta a dolog???
#42   2007. 04. 10. kedd 13:34
DrAnthony DrAnthony VIP
OFF: Örülök, hogy home-val kapcsolatos írásom végre egyértelmű lett számodra!!
Remélem, dako is okul belőle és nem nyitogatja tovább a tiltás-ládát... nyes
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 04. 10. kedd 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 10. kedd 12:07
semmit nem tudok hozzászólni, mert amit leírtál azzal vitatkozni nem, csak egyetérteni lehet!

legalábbis én mindenben egyet tudok érteni, mert mind home-val kapcsolatos észrevételeid, mind dakoval kapcsolatos intelmeid teljesen jogosak!

eljen
#41   2007. 04. 10. kedd 12:13
surdapapa surdapapa
a francba!

pont ezt akartam írni én is!

Szilva azért jöhet a fenyítés!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 04. 09. hétfő 12:34
Nekem az nem tetszik, hogy Prune offol a Fogadóóra topicban hehe
#40   2007. 04. 10. kedd 12:07
surdapapa surdapapa
semmit nem tudok hozzászólni, mert amit leírtál azzal vitatkozni nem, csak egyetérteni lehet!

legalábbis én mindenben egyet tudok érteni, mert mind home-val kapcsolatos észrevételeid, mind dakoval kapcsolatos intelmeid teljesen jogosak!

eljen
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 04. 06. péntek 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 06. péntek 19:15
Ha ide hozták át, itt válaszolom meg, bár sztem jobb helye volt az OFF-ban, mert alapvetően én nem az Adminokkal kívánok konzultálni...
Szval: Lehet, hogy nem megy rendesen az olvasás, de hála istennek már lehetséges kiemelés (aláhúzott, dőlt, vastag), majd akkor kiemelem a lényeget, mert így nekem úgy tűnik, hogy egy-két sort olvastál csak el a hsz-emből, de a többit figyelmen kívül hagytad.
Lássuk:
1./ Alapvetően ezen hsz-mel a célom az volt, hogy dako-t megóvjam egy 1 napos-1 hetes, neadjisten végleges tiltástól, szóval hogy ne kekeckedjen, ne vitázzon az Adminokkal.
2./ Tisztában vagyok és ismerem hp jellemét, mentalitását. Azért jópárszor egymás torkának ugrottunk, volt jónéhány "szép" hsz-váltásunk, szval nekem ne mutasd be, eléggé bemutatkozott nekem.
3./ DE: Te sem tagadhatod, hogy voltak értelmes hsz-ei is, voltak jó megnyilvánulásai, jó kérdései a Kvíz-ben, többször segített is másoknak, aktív tag volt, szóval a sok negatívum mellett értékelni kell pozitív tevékenységét is.
3./ hp-nek sok hibája van, de mutass valakit ezen a világon, kinek nincsenek!!! Nem védem, félre ne érts, mert tudom, hogy "tévedhetetlensége", illetve ebbe vetett, meggyőzhetetlen és megingathatatlan hite, gyakorta lekezelő, nagyképű megnyilvánulásai, "érdekes" életszemlélete, hatalmas vágya és igénye az állandó vitára és kötözködésre (s még sorolhatnám, de nem teszem, nem erről szól most a fáma) igen csak súlyos jellembeli hibák.
4./ De ismétlem: Megítélésem az, hogy (ha visszaolvasol, láthatod), a dako-val való vitája, illetve az, hogy minden topicban, mindenhol és mindenkor megtalálta, kritizálta őt vezetett végeredményben végleges tiltásához. Rosszkor, rossz ütemben szólt be neki a Figyelem-ben, az Adminok figyelmeztették, és (jellemhibái miatt) nem meghunyászkodott, hanem felvette a kesztyűt az Adminokkal, aminek a végeredménye a tiltása lett. Ezért írtam, hogy ezért (kimondva, kimondatlanul) valahol okolták dako-t is a tiltása miatt, hiszen gyakran valóban okkal kritizáláta, csak túlzásba vitte, megszállotjává vált anak, h dako-t basztassa.
5./ Végezetül: Épp ezért úgy láttam, hogy a mi hebrencs dako-nk ezt nem veszi észre és a végleges tiltás pengeélén táncol, ezért szóltam neki, hogy nem kéne. hp "magasztalása" csak másodlagos volt, magyarázat arra, amit vazi Admin írt (ha jól emléxem), hogy sajnálja a tiltását, mert aktív forumozó volt.

Így már tiszta a dolog???
#39   2007. 04. 10. kedd 10:49
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Töröltem és moderáltam is, nem kéne sem vitát szítani, sem folytatni.
#38   2007. 04. 09. hétfő 21:47
vazelinator vazelinator VIP Admin
figyeljcsak
semmi probléma nincs az adminnal nem tapasztalok vissza élést a munkájában.
de ha konkrét problémád van akkor szivesen utána nézek kérlek jelőld meg a témát és a hozzászolásokat
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 09. hétfő 21:28
figyeljcsak #1266| ma 18:31

Legjobbak-ezt senki nem vonta kétségbe-én sem-viszont én nem nyalakodom senkinek-egyszerű mezei forumozó gyerek /43/ évesen-semmi bajom az általam emlitett adminnal-csak spontán véleményem-végezze csak a megbizott dolgát hiszen ha nem tenné akkor sok ilyen hozzám hasonló személy lenne itt-ismétlem magam hogy szeretek idejárni hozzátok---nyalizást elútasitom-rossz szokás!

édespille #1265| ma 18:10
s európa legjobb szexportálján európa legjobb adminjai gyakorolnak uralmat... nem önkényuralmat...

dako84 #1264| ma 18:04

én azt mondom jól teszi Prune! most már legalább nem csak vazi van hatalmas szigorral, hanem minden Admin! helyes! habár néha én sem értem miért tiltanak engem, de ez van! valószínű megérdemeltem, csak nem fogadom el!

"munkásököl, vasököl,
oda csap, ahova köl"

figyeljcsak #1263| ma 17:57

Ne értsétek félre a mondandómat-/de/-valami változott az egéssz fórummal,sőtt a GG-vel magában egyáltalán,elnézegetem napjában többször is,hogy jelentéktelen dolgok miatt tilják az embert a GG-ről,máshonnan is-meg amit még észrevettem,hogy hatalmas profitorientált visznek véghez hirtelen a GG-n-amit szerintem elaprózva "adagolva" is elég lenne-a harmadik dolog ami csippenti a szememet,hogy teljesen jelentéktelen dolgok miatt az MmePrune-kollégátok önkényuralmat gyakorol itt a Gg-fórumán,ezt úgy mondom,hogy sok itteni fórumozóval tartok kapcsolatot telefonon-volt már akivel /nővel/ dugtam is és ő is ugyanezt mondta,pedig ez igy igaz-ezt nem az adminoknak hanem a GG-vezetőknek cimeztem-ha lehet ne törölje a levelemet senki-nem akartam pocok módjára alattomosan privibe irni a szerkesztőknek hanem inkább nyiltan kiirom! Függetlenül hogy imádom a GG-t-Európa legjobb szexportálja!
#37   2007. 04. 09. hétfő 21:40
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem fogom törölni a hsz-eket, sőt! áthoztam ide...ha kulturáltan vázolod a problémádat nem fogja senki leharapni a fejedet (attól, mert valakinek más a véleménye még sosem tiltották, legfeljebb akkor, ha nem megfelelően adta elő wink ...ha valóban önkényuralmat folytatok, akkor beszéljük meg, hiszen nem áll szándékomban...és a megdugott fórumozó lányok véleménye is érdekel, különben nem tudom javítani a hibáimat smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 21:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 09. hétfő 21:36
figyeljcsak ma 21:31

Oké! Nem akarok senkinek kellemetlenséget,legfőképp magamnak-ha tisztelettel megkérnélek megtennéd hogy törlöd az előző két hozzászólásomat,megtisztelnél vele! Üdv Zoltán!

MmePrune[VIP][ADMIN] ma 20:56

lennél kedves példával is igazolni önkényuralkodásomat? csak hogy kiállhassak az igazamért
#36   2007. 04. 09. hétfő 21:36
MmePrune MmePrune VIP Admin
figyeljcsak ma 21:31

Oké! Nem akarok senkinek kellemetlenséget,legfőképp magamnak-ha tisztelettel megkérnélek megtennéd hogy törlöd az előző két hozzászólásomat,megtisztelnél vele! Üdv Zoltán!

MmePrune[VIP][ADMIN] ma 20:56

lennél kedves példával is igazolni önkényuralkodásomat? csak hogy kiállhassak az igazamért
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 09. hétfő 21:28
figyeljcsak #1266| ma 18:31

Legjobbak-ezt senki nem vonta kétségbe-én sem-viszont én nem nyalakodom senkinek-egyszerű mezei forumozó gyerek /43/ évesen-semmi bajom az általam emlitett adminnal-csak spontán véleményem-végezze csak a megbizott dolgát hiszen ha nem tenné akkor sok ilyen hozzám hasonló személy lenne itt-ismétlem magam hogy szeretek idejárni hozzátok---nyalizást elútasitom-rossz szokás!

édespille #1265| ma 18:10
s európa legjobb szexportálján európa legjobb adminjai gyakorolnak uralmat... nem önkényuralmat...

dako84 #1264| ma 18:04

én azt mondom jól teszi Prune! most már legalább nem csak vazi van hatalmas szigorral, hanem minden Admin! helyes! habár néha én sem értem miért tiltanak engem, de ez van! valószínű megérdemeltem, csak nem fogadom el!

"munkásököl, vasököl,
oda csap, ahova köl"

figyeljcsak #1263| ma 17:57

Ne értsétek félre a mondandómat-/de/-valami változott az egéssz fórummal,sőtt a GG-vel magában egyáltalán,elnézegetem napjában többször is,hogy jelentéktelen dolgok miatt tilják az embert a GG-ről,máshonnan is-meg amit még észrevettem,hogy hatalmas profitorientált visznek véghez hirtelen a GG-n-amit szerintem elaprózva "adagolva" is elég lenne-a harmadik dolog ami csippenti a szememet,hogy teljesen jelentéktelen dolgok miatt az MmePrune-kollégátok önkényuralmat gyakorol itt a Gg-fórumán,ezt úgy mondom,hogy sok itteni fórumozóval tartok kapcsolatot telefonon-volt már akivel /nővel/ dugtam is és ő is ugyanezt mondta,pedig ez igy igaz-ezt nem az adminoknak hanem a GG-vezetőknek cimeztem-ha lehet ne törölje a levelemet senki-nem akartam pocok módjára alattomosan privibe irni a szerkesztőknek hanem inkább nyiltan kiirom! Függetlenül hogy imádom a GG-t-Európa legjobb szexportálja!
#35   2007. 04. 09. hétfő 21:28
MmePrune MmePrune VIP Admin
figyeljcsak #1266| ma 18:31

Legjobbak-ezt senki nem vonta kétségbe-én sem-viszont én nem nyalakodom senkinek-egyszerű mezei forumozó gyerek /43/ évesen-semmi bajom az általam emlitett adminnal-csak spontán véleményem-végezze csak a megbizott dolgát hiszen ha nem tenné akkor sok ilyen hozzám hasonló személy lenne itt-ismétlem magam hogy szeretek idejárni hozzátok---nyalizást elútasitom-rossz szokás!

édespille #1265| ma 18:10
s európa legjobb szexportálján európa legjobb adminjai gyakorolnak uralmat... nem önkényuralmat...

dako84 #1264| ma 18:04

én azt mondom jól teszi Prune! most már legalább nem csak vazi van hatalmas szigorral, hanem minden Admin! helyes! habár néha én sem értem miért tiltanak engem, de ez van! valószínű megérdemeltem, csak nem fogadom el!

"munkásököl, vasököl,
oda csap, ahova köl"

figyeljcsak #1263| ma 17:57

Ne értsétek félre a mondandómat-/de/-valami változott az egéssz fórummal,sőtt a GG-vel magában egyáltalán,elnézegetem napjában többször is,hogy jelentéktelen dolgok miatt tilják az embert a GG-ről,máshonnan is-meg amit még észrevettem,hogy hatalmas profitorientált visznek véghez hirtelen a GG-n-amit szerintem elaprózva "adagolva" is elég lenne-a harmadik dolog ami csippenti a szememet,hogy teljesen jelentéktelen dolgok miatt az MmePrune-kollégátok önkényuralmat gyakorol itt a Gg-fórumán,ezt úgy mondom,hogy sok itteni fórumozóval tartok kapcsolatot telefonon-volt már akivel /nővel/ dugtam is és ő is ugyanezt mondta,pedig ez igy igaz-ezt nem az adminoknak hanem a GG-vezetőknek cimeztem-ha lehet ne törölje a levelemet senki-nem akartam pocok módjára alattomosan privibe irni a szerkesztőknek hanem inkább nyiltan kiirom! Függetlenül hogy imádom a GG-t-Európa legjobb szexportálja!
#34   2007. 04. 09. hétfő 20:42
Moncy Moncy
Most nem véletlen volt a felkiálltójelem az adminok felé...
Bár ha csak engem zavar az adott hsz akkor max. becsukom ott és akkor a szemem mikor odaérek! merges2 zavart2 wave
#33   2007. 04. 09. hétfő 20:02
vazelinator vazelinator VIP Admin
kellemesen csalodtam a forum témában rosszabbra számitottam.
#32   2007. 04. 09. hétfő 12:34
X Törölt felhasználó (21812)
Nekem az nem tetszik, hogy Prune offol a Fogadóóra topicban hehe
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 09. hétfő 11:53



így tartok fogadóórát...szóval lehet panaszkodni smile wink
#31   2007. 04. 09. hétfő 11:53
MmePrune MmePrune VIP Admin



így tartok fogadóórát...szóval lehet panaszkodni smile wink
#30   2007. 04. 09. hétfő 11:27
X Törölt felhasználó (69371)
engem Katicika megemlített "d" név alatt, azért reagáltam! smile neked már nem kellett volna! smile
én mindig változok, de úgy is jelzem, ha nem tetszik valami! smile wave
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2007. 04. 09. hétfő 00:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2007. 04. 09. hétfő 00:46
hm. Tényleg, ráférne másvalakire is a változás, hátha az a valaki nem fogja játszani az okoska rendőrt... smile
#29   2007. 04. 09. hétfő 00:46
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
hm. Tényleg, ráférne másvalakire is a változás, hátha az a valaki nem fogja játszani az okoska rendőrt... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 08. vasárnap 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 04. 08. vasárnap 18:13
én meg remélem, hogy te is megváltozol, és nem fogod játszani az okoskát, stb... wave nyelv alapállás smile

amúgy már valóban jöhetne a szabályzat!
#28   2007. 04. 08. vasárnap 18:13
X Törölt felhasználó (69371)
én meg remélem, hogy te is megváltozol, és nem fogod játszani az okoskát, stb... wave nyelv alapállás smile

amúgy már valóban jöhetne a szabályzat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 08. vasárnap 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 04. 08. vasárnap 17:43
Szerintem is jó lesz a fórum!Alakulnak - és jó irányba -, a dolgok, s ha a konkrét szabályzat meglesz, akkor sokminden tisztázódik. Reményeim szerint eltünik [...] és érvek konfrontálódnak ellenérvekkel a durva szóváltások helyett, a politika is kivülreked e "falakon" s a fórumtársak megbecsülik egymást lettlégyen státuszuk egyszerű halandó-fórumozói avagy admini, és mindenki boldogan kefél(pirulós szmájli!) majd, s "szünetben" beszámol ilyetén tapasztalatairól itt, a fórum hasábjain...
A szabályok, szerintem , nem lesznek szélbekiáltott szavak, és reményeim szerint lesznek sokan olyanok, akik a szabályok szerint játszanak majd!
Boldog Húsvét elsőnapját érjen mindenki erőben, egészségben! ÜdvKatinka

Moderálva: Törté-Net
#27   2007. 04. 08. vasárnap 17:43
X Törölt felhasználó (7767)
Szerintem is jó lesz a fórum!Alakulnak - és jó irányba -, a dolgok, s ha a konkrét szabályzat meglesz, akkor sokminden tisztázódik. Reményeim szerint eltünik [...] és érvek konfrontálódnak ellenérvekkel a durva szóváltások helyett, a politika is kivülreked e "falakon" s a fórumtársak megbecsülik egymást lettlégyen státuszuk egyszerű halandó-fórumozói avagy admini, és mindenki boldogan kefél(pirulós szmájli!) majd, s "szünetben" beszámol ilyetén tapasztalatairól itt, a fórum hasábjain...
A szabályok, szerintem , nem lesznek szélbekiáltott szavak, és reményeim szerint lesznek sokan olyanok, akik a szabályok szerint játszanak majd!
Boldog Húsvét elsőnapját érjen mindenki erőben, egészségben! ÜdvKatinka

Moderálva: Törté-Net
#26   2007. 04. 06. péntek 22:20
DrAnthony DrAnthony VIP
Az a helyzet, hogy 1-2 helyen már én is jeleztem, hogy a magam részéről elégedettt vagyok az Adminok munkájával, de félek, megjelenik Sz. vagy K. vagy valamely alteregójuk, vagy ha nem itt, de másutt kóstolnak be, hogy seggnyaló vagyok, vagy "haver", mert ebben is volt már részem.
Sok fórumon megfordultam már, és kijelenthetem, az egyik legjobb az itteni Adminkodás. Sok fórumonNINCS is admin, szabadon folyik a gyalázkodás, poltizálás, anyázás, mocskolódás, offolás, stb. Ahol meg van Admin, ott is alig látható, szinte csak moderátor, nem szól bele a vitákba, szinte csak már akkor, ha az egész Fórum tönkretétele forog kockán... A legtöbb fórumon megy a "szabad rablás", legtöbbször szó nincs igazi fórumozásról, a témák mintha nem is lennének, stb.
Szval nem nyalizni akarok (úgyis meg fogom ezt kapni), de igenis nekem bejött a GG adminok tevékenysége. Persze, ők is emberek, tévedhetnek, stb., de legtöbbször korrekt, emberséges és tisztességes módon rendezik a vitákat, mégis megfelelően felügyelik a Fórumot.
Érdekes, itt nincs panasz (mint a chat-ben), hogy nincs op., ahogy hallottam, néha ott igencsak elszabadultak a dolgok... Szóval akik nem képesek szabályok szerint játszani, azok sztem ne is játszanak!!
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 04. 06. péntek 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 06. péntek 21:09
olvasgatva ezt az oldalt jó ötlet volt megcsinálni.nem védeni akarom az adminokat de jól csinálják a munkályukat,igaz kaptam már több privát üzenetet hogy én csak azt a bizonyos testrészüket nyalom,pedig tőlük is kaptam már kritikát,sőt volt már olyan admin aki feleselésnek tartott egy olyan párbeszédet amit szerintem nem kellő képen olvasta el,volt akivel kulturált érdemi vitát folytatam,és olyan is aki csak saját szemszögből nézte a dolgokat,mint emberek ők is külömbözőek,mégis nagyon jól kiegészitik egymást,"lehet hogy most kapok megint egypár nyalni jó?kezdetű magán üzenetet,ezkre nem fogok sose válaszolni privát üzenetben a véleményem ugyanis nyilvános,"ezek a sorok fórumozó társaimra vonatkozik.Az adminoknak további jó munkát kivánok.
#25   2007. 04. 06. péntek 22:19
sanyisanyi74 sanyisanyi74
tisztelt tom1019 ez most nekem szól? worship mármint úgy gondolom hogy a 31sz,
#24   2007. 04. 06. péntek 21:09
sanyisanyi74 sanyisanyi74
olvasgatva ezt az oldalt jó ötlet volt megcsinálni.nem védeni akarom az adminokat de jól csinálják a munkályukat,igaz kaptam már több privát üzenetet hogy én csak azt a bizonyos testrészüket nyalom,pedig tőlük is kaptam már kritikát,sőt volt már olyan admin aki feleselésnek tartott egy olyan párbeszédet amit szerintem nem kellő képen olvasta el,volt akivel kulturált érdemi vitát folytatam,és olyan is aki csak saját szemszögből nézte a dolgokat,mint emberek ők is külömbözőek,mégis nagyon jól kiegészitik egymást,"lehet hogy most kapok megint egypár nyalni jó?kezdetű magán üzenetet,ezkre nem fogok sose válaszolni privát üzenetben a véleményem ugyanis nyilvános,"ezek a sorok fórumozó társaimra vonatkozik.Az adminoknak további jó munkát kivánok.
 
... 87 88 89 90 91
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2007. 04. 06. péntek
Üzenetek: 1803db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 26. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!