Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőbe) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 93 94 95
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13   2007. 04. 05. csütörtök 15:29
X Törölt felhasználó (69371)
amíg írtam az üzit, nem láttam mit írsz, ezért sorry! ezután nem kötöszködöm! és csak a véleményem mondtam el!
#12   2007. 04. 05. csütörtök 15:28
X Törölt felhasználó (69371)
annyit azért hozzátennék, hogy nem aznap tiltottál mikor vita volt, sőt!!! nézd meg kérlek! tiltottál kedden kb fél 12-kor! hétfő kb 21 órától fenn sem voltam az oldalon! a hétfői napon semmi vitánk nem volt hp-val. (ezt ő nekem priviben megírta, hogy ő sem érti, hogy engem most miért tiltottál) a korábbi vitákat elismerem, de nem 2-3 nap után kell tiltani az embert, hanem 1-2 órán belül! ezért aztán qrvára nem értettem mi a bajod! ha okkal tiltanak nem érdekel, de ha ok nélkül, azt nem szeretem! itt a baj azzal volt szerintem, hogy láttad, hogy hp és dako párbeszádet folytat, akkor az csak vita lehet! elhamarkodottan döntöttél! utána Moncy is tudtomra adta nemtetszését, de arra nem reagáltam, mert pont nem akartam vitát! nézd meg nyugodtan! és ahogy Tom is mondta és hangsúlyozta mindig, hogy az adminok is tévedhetnek! hát Te most tévedtél!

visszatérve az üzenetek jelzésére! volt egy delikvens, aki több semmitmondó és reklámozó hsz.-t kreált. jeleztem egyet a megfelelő helyen! Tom azt írta, hogy 1 hsz. miatt nem fog törölni senkit!
1. azt mondtátok, hogy 1 hsz. jelzésnél is ti látni fogjátok az összes hsz.-ét! (na a fentiek szerint nem)
2. mondtátok, hogy éppen ezért nem kell jelezni az összes gyanús hsz.-ét az illetőnek!
3. legutóbb azt mondtátok, hogy a figyelemfelhívás topicba elég egy név és az hogy mit csinál, nem kell a hsz.-eit beszúrni és a topic-okat sem!
4. én igy tettem raimi esetében, sőt Moncy is, de csak engem támadt hp, amit nem csodálok, de nem haragszok érte!
5. a felesleges topic nyitás van azt is lehet jelezni a figyelemfelhívás topic-ban! azt is jeleztem és amiatt is le lettem baszva!

szóval jó lenne ha konkrétan meg lennének már a szabályok és akkor nem lennének ilyen problémáim!

érdekes módon volt egy pár észrevételem az új fórummal kapcsolatban, amit többen is helyeseltek, illetve más is jelzett dolgokat, mégsem történt változás! pedig Törté-Net azt mondtad, hogy örülsz annak ha valaki rámutat hiányosságokra! nem csak örülni kellene akkor ennek! én tudom, hogy sok a dolgotok, és egyéb elfoglaltságotoknak is eleget kell tenni.

más! surdapapa 3282-hsz.-e politikai jellegű, és mivel valamihez hasonlít, ezért hátrányosan megkülönböztető!

sejtem, hogy én is tiltva leszek örökre, de az okát nem fogom érteni!

Ádíjosz Múcsácsosz!
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2007. 04. 05. csütörtök 14:38
No, hogy tisztán lásson mindenki:
A színes egyéniségeket nem tiltjuk azért, mert nem ugyanaz a véleményünk, sőt.
HP (és vele együtt dako) a vitáért lett tiltva először 1 napra.
A végső tiltást a privát levelezés bemásolása, meglehetősen anyázós kommentálása váltotta ki.
Szerintem ez utóbbi kicsit túlmegy a színes egyéniségen. smile
#11   2007. 04. 05. csütörtök 14:38
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
No, hogy tisztán lásson mindenki:
A színes egyéniségeket nem tiltjuk azért, mert nem ugyanaz a véleményünk, sőt.
HP (és vele együtt dako) a vitáért lett tiltva először 1 napra.
A végső tiltást a privát levelezés bemásolása, meglehetősen anyázós kommentálása váltotta ki.
Szerintem ez utóbbi kicsit túlmegy a színes egyéniségen. smile
#10   2007. 04. 05. csütörtök 14:34
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Kicsit kevered a hsz-eket.
A te hozzászólásod nekem szólt, úgyhogy itt válaszolnék is rá.

Alapból senkivel szemben nincs ellenszenvem, hisz nem is ismerek senkit. Amivel kivívtad mégis, az az, hogy cirka tízszeri figyelmeztetés után sem vagy képes megérteni egy egyszerű dolgot, hanem direkt akadékoskodsz.

Azmeg, hogy kritizáltad a fórumot, az nem okoz bennem törést, sőt.
Furcsa lehet, de én örülök, ha valaki rámutat, hogy ez vagy az nem müködik teljesen, újabb feladat, megoldom, így lesz (elöbb-utóbb) tökéletes a fórum. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 04. szerda 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 04. 04. szerda 19:51
tom1019[VIP][ADMIN] #1248 | ma 19:38
Nagyon fogd vissza magad, mert te is elkezdted magad alatt vágni a fát ! (ez egy baráti figyelmeztetés volt!)
Válasz dako84 üzenetére (ma 19:24)
dako84 | ma 19:24
Te rendkívül ellenszenves vagy velem, és azt sem értem miért tiltottál! gondolom nem vagyok szimpatikus! ez van! amúgy gyenge a felfogásom! valamit nehezen értek meg!

Ugrás az eredeti hozzászólásra


miért ne mondhatnám el a véleményem? ez egy fórum, ahol ilyenekre kellene lehetőséget adni, és nem fenyegetésekkel megfosztani attól! miért ha igazad van, vagy akármelyik adminnak, azt elismerem, de miért ne tehetném szóvá azt, amivel nem értek egyet! ha más megteheti, akkor én miért nem? itt már lassan semmit se lehet csinálni! Törté-net-nek meg az a baja szerintem, hogy rögtön az új fórum elindulásánál kritizáltam a fórumot! Ti voltatok kíváncsiak a véleményünkre!
különben is az imént elismertem a gyorsaságot, és erre mit kapok? sejtem úgy gondolta, hogy irónikusan írtam azt a dicséretet, pedig nem! de nem foglalkozok vele többet.
mellesleg én kb. november óta vagyok itt, és Törté-net az új fórum óta lett nagyon aktív. ami egyáltalán nem baj, nehogy félre értsétek, de ez számomra még szokatlan!
remélem nem fogtok megsértődni, de nem is volt ez a célom, hogy megsértselek benneteket!
adios!
#9   2007. 04. 05. csütörtök 14:27
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Kezdem a reagálást:
1.) Én a magam részéről sosem tiltottam olyanért, hogy valaki más véleményen volt, és azt hangoztatta is. Remélhetőleg más adminok sem, és nem is lesz itt szokás. Amiért tiltás járhat, az a stilus, de az független az állásponttól.

2.) 2 ember vitáját követően én tiltottam mindkét embert azonos időtartamra. (Abszolút igazságos, nem oviban vagyunk, hogy "nem én kezdtem".)
A végleges tiltás csak azután jött (nem tőlem), hog egy privát levelet feldobott az egyikük ide a nagyközönség elé, meglehetősen keresetlen szavakkal. Azt hiszem ez nem kéne vita tárgyát képezze.

3.) 4 admin és baráti köre: Egyedül vazit ismerem személyesen (kb. háromszor találkoztunk), és senkit nem ismerek innen régebbről, mint 2-3 hónap, szóval elég nehéz azzal vádolni, hogy bárkinek is a pártját fognám. smile
Az egymondatos beszólógatók ellen meg elég keményen fellépnük, töröljük a hsz-eket, ha túlzásba viszik, szóval ez is eléggé mellé ment.

Ui: Nem kell elfelejteni a jelszót, az ellenvéleménynek is van helye, ha a stilusa megfelelő. (Ugyanez ránk az adminokra is áll természetesen.)
(Ez egy válasz Penetrator üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 05. csütörtök 08:30
Meglátásom szerint, nagyon kezd átmenni ez a fórum egy zárt klán játékszerévé. Akik egy kicsit is értelmesebbek az átlagnál, de bizonyos dolgokban más nézeteket vallanak mint az adminok, és ennek hangot is mernek adni, repülnek innét. Aki "offolja" az off topikot, tiltják, mert nem szimpi, aki a figyelemfelhivások topikot barmolja szét, hónapok óta, max. figyelmeztetik. Két ember nyilvános vitáját követően a trágárabb, obszcén, gyűlőlködő szavakat használót megintik, a visszafogottabbat tiltják. Stb. Ha így folytatódik, hamarosan kialakul a valóban új fórum: A négy admin, és baráti köre,/kb.15-20-ember/ plussz a beugrók az egymondatos hozzászólásaikkal.
Hp ez ellen emelte fel a hangját, bár Ő is tudta semmi esélye, de legalább megpróbálta. Példája után, gondolom, több ember nem lesz aki nemtetszésének adna hangot, így már valóban semmi akadálya az új fórum zökkenőmentes működésének. Gratulálok!
/engem nem kell tiltani, innéttől elfelejtettem a jelszavam/
#8   2007. 04. 05. csütörtök 10:35
surdapapa surdapapa
szóval a topic címe pontosan:
Mit tennél meg azért, hogy szülő lehess?
ebbe volt egy elég vérre menő vitánk, ahol első sorban személyes érintettség miatt igencsak tele volt a tököm az agyament logikájával ...
#7   2007. 04. 05. csütörtök 10:32
surdapapa surdapapa
én sajnálnám, ha így lenne ... és nem jönnél!

csak kérlek olvasd el azokat az eszmefuttatásokat, amit a ki mit tenne meg, h gyereke legyen (nem tudom pontosan a topic) címét írt.
én onnantól kezdve az általa leírtakat feltartásokkal fogadtam.
és az kimondottan dühített amit Ő meg dako együtt csináltak

és pont. én nem akarok emiatt vitába szállni veletek, mert könnyen lehet tényleg nincs igazam és az első felindulásom alapján ítéltem meg Őt!

Penetratos kérlek maradj közöttünk, így is nagyon sok mindenkit veszítettünk már el!
persze a döntés a tiéd!
(Ez egy válasz Penetrator üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 05. csütörtök 08:30
Meglátásom szerint, nagyon kezd átmenni ez a fórum egy zárt klán játékszerévé. Akik egy kicsit is értelmesebbek az átlagnál, de bizonyos dolgokban más nézeteket vallanak mint az adminok, és ennek hangot is mernek adni, repülnek innét. Aki "offolja" az off topikot, tiltják, mert nem szimpi, aki a figyelemfelhivások topikot barmolja szét, hónapok óta, max. figyelmeztetik. Két ember nyilvános vitáját követően a trágárabb, obszcén, gyűlőlködő szavakat használót megintik, a visszafogottabbat tiltják. Stb. Ha így folytatódik, hamarosan kialakul a valóban új fórum: A négy admin, és baráti köre,/kb.15-20-ember/ plussz a beugrók az egymondatos hozzászólásaikkal.
Hp ez ellen emelte fel a hangját, bár Ő is tudta semmi esélye, de legalább megpróbálta. Példája után, gondolom, több ember nem lesz aki nemtetszésének adna hangot, így már valóban semmi akadálya az új fórum zökkenőmentes működésének. Gratulálok!
/engem nem kell tiltani, innéttől elfelejtettem a jelszavam/
#6   2007. 04. 05. csütörtök 08:30
Penetrator Penetrator
Meglátásom szerint, nagyon kezd átmenni ez a fórum egy zárt klán játékszerévé. Akik egy kicsit is értelmesebbek az átlagnál, de bizonyos dolgokban más nézeteket vallanak mint az adminok, és ennek hangot is mernek adni, repülnek innét. Aki "offolja" az off topikot, tiltják, mert nem szimpi, aki a figyelemfelhivások topikot barmolja szét, hónapok óta, max. figyelmeztetik. Két ember nyilvános vitáját követően a trágárabb, obszcén, gyűlőlködő szavakat használót megintik, a visszafogottabbat tiltják. Stb. Ha így folytatódik, hamarosan kialakul a valóban új fórum: A négy admin, és baráti köre,/kb.15-20-ember/ plussz a beugrók az egymondatos hozzászólásaikkal.
Hp ez ellen emelte fel a hangját, bár Ő is tudta semmi esélye, de legalább megpróbálta. Példája után, gondolom, több ember nem lesz aki nemtetszésének adna hangot, így már valóban semmi akadálya az új fórum zökkenőmentes működésének. Gratulálok!
/engem nem kell tiltani, innéttől elfelejtettem a jelszavam/
#5   2007. 04. 05. csütörtök 08:21
surdapapa surdapapa
azért mielőtt felmagasztalod kérlek olvasd el a hsz-eit, a ki mit tenne meg egygyermekért topicban. mikor vazi dicsérte akkor is nehezen tudtam magamban tartani (inkább időm hiányában nem írtam) ezen véleményem.

maradjunk annyiban, h nagyon soxor elég érdekes volt az életfelfogása, a viselkedése pedig egyenesen bicskanyitogató volt. és itt jön képbe dako is, mert alapból vele tényleg semmi baja nem vol az embernek (bár lehet neked igen?), de amit homeval műveltek az kimondottan idegesítő volt!

elég az ilyen viselkedés a nagypolitikában, nem azért jöttünk/jövünk ide, h ugyanazt lássuk, mint a való életbe.
sok esetben az egyiknek csak azért nem tetszett bizonyos hsz, mert a másikuk mondta.
mondom a home-dako viselkedés olyan, mint a politukában a Fidesz-MSZP viselkedés ...
és ezt megint nem folytatom

de nem akarom az ilyen ovodás viselkedést itt is!!!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 04. 05. csütörtök 00:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 05. csütörtök 00:10
Új fórum - új szempontok. Letelt a "bocikám-bocikám" időszak, rendnek köll lenni!
Egy jótanács, csak Neked: Homepictures-t tiltani KELLETT, nem volt más választás, túllépett azon a bizonyos képzeletbeli határon, ha olvastad uccsó levelét, önmaga is beismerte, h az adminnak nem volt választása. Ha szó nélkül hagyja a dolgokat, olyan precedenst teremt, ami a későbbiekben nagyon káros lehetett volna az egész fórumra nézve.
Viszont sajnálja is, mert egy aktív, helyenként jó fórumost vesztettünk el. Ha félretesszük meglévő emberi hibáit (övé legyen az uccsó szó, és ennek megszállott hajszolása; gyakori tévedhetetlenségébe vetett megingathatatlan hite; veszekedései), akkor azért láthatjuk, h nem egy hülyegyerek hp, soxor nagyon okosat és értelmeset írt, sokaknak segített, szóval bizonyos szempontból kár érte.
Ha ezt felfogod, hogy az admin nem tehett mást, tiltania kellett, de emellett (ahogy le is írta) sajnálja hp-t, akkor értsd meg: most egy ideig ne kekeckedj az adminokkal, se tommal,se vazival. Mert valahol (alkalmazott pszichológia, bevallva vagy bevallatlanul) téged is okként láthatnak a tiltás mögött. Ne érts félre, ez egy baráti jótanács, de most nagyon könnyen tiltást kaphatsz, akár egyetlen rossz szavad miatt is. Kicsit pihentess a Figyelem topicban, az OFF-ban, 1 hét után leül a téma, és nem lesznek ennyie ingerültek.
Vágod? Jót akarok neked, most ne hergeld az adminokat a legkisebb mértékben se! Kérlek!
#4   2007. 04. 05. csütörtök 00:10
DrAnthony DrAnthony VIP
Új fórum - új szempontok. Letelt a "bocikám-bocikám" időszak, rendnek köll lenni!
Egy jótanács, csak Neked: Homepictures-t tiltani KELLETT, nem volt más választás, túllépett azon a bizonyos képzeletbeli határon, ha olvastad uccsó levelét, önmaga is beismerte, h az adminnak nem volt választása. Ha szó nélkül hagyja a dolgokat, olyan precedenst teremt, ami a későbbiekben nagyon káros lehetett volna az egész fórumra nézve.
Viszont sajnálja is, mert egy aktív, helyenként jó fórumost vesztettünk el. Ha félretesszük meglévő emberi hibáit (övé legyen az uccsó szó, és ennek megszállott hajszolása; gyakori tévedhetetlenségébe vetett megingathatatlan hite; veszekedései), akkor azért láthatjuk, h nem egy hülyegyerek hp, soxor nagyon okosat és értelmeset írt, sokaknak segített, szóval bizonyos szempontból kár érte.
Ha ezt felfogod, hogy az admin nem tehett mást, tiltania kellett, de emellett (ahogy le is írta) sajnálja hp-t, akkor értsd meg: most egy ideig ne kekeckedj az adminokkal, se tommal,se vazival. Mert valahol (alkalmazott pszichológia, bevallva vagy bevallatlanul) téged is okként láthatnak a tiltás mögött. Ne érts félre, ez egy baráti jótanács, de most nagyon könnyen tiltást kaphatsz, akár egyetlen rossz szavad miatt is. Kicsit pihentess a Figyelem topicban, az OFF-ban, 1 hét után leül a téma, és nem lesznek ennyie ingerültek.
Vágod? Jót akarok neked, most ne hergeld az adminokat a legkisebb mértékben se! Kérlek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 04. szerda 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 04. 04. szerda 19:51
tom1019[VIP][ADMIN] #1248 | ma 19:38
Nagyon fogd vissza magad, mert te is elkezdted magad alatt vágni a fát ! (ez egy baráti figyelmeztetés volt!)
Válasz dako84 üzenetére (ma 19:24)
dako84 | ma 19:24
Te rendkívül ellenszenves vagy velem, és azt sem értem miért tiltottál! gondolom nem vagyok szimpatikus! ez van! amúgy gyenge a felfogásom! valamit nehezen értek meg!

Ugrás az eredeti hozzászólásra


miért ne mondhatnám el a véleményem? ez egy fórum, ahol ilyenekre kellene lehetőséget adni, és nem fenyegetésekkel megfosztani attól! miért ha igazad van, vagy akármelyik adminnak, azt elismerem, de miért ne tehetném szóvá azt, amivel nem értek egyet! ha más megteheti, akkor én miért nem? itt már lassan semmit se lehet csinálni! Törté-net-nek meg az a baja szerintem, hogy rögtön az új fórum elindulásánál kritizáltam a fórumot! Ti voltatok kíváncsiak a véleményünkre!
különben is az imént elismertem a gyorsaságot, és erre mit kapok? sejtem úgy gondolta, hogy irónikusan írtam azt a dicséretet, pedig nem! de nem foglalkozok vele többet.
mellesleg én kb. november óta vagyok itt, és Törté-net az új fórum óta lett nagyon aktív. ami egyáltalán nem baj, nehogy félre értsétek, de ez számomra még szokatlan!
remélem nem fogtok megsértődni, de nem is volt ez a célom, hogy megsértselek benneteket!
adios!
#3   2007. 04. 04. szerda 19:51
X Törölt felhasználó (69371)
tom1019[VIP][ADMIN] #1248 | ma 19:38
Nagyon fogd vissza magad, mert te is elkezdted magad alatt vágni a fát ! (ez egy baráti figyelmeztetés volt!)
Válasz dako84 üzenetére (ma 19:24)
dako84 | ma 19:24
Te rendkívül ellenszenves vagy velem, és azt sem értem miért tiltottál! gondolom nem vagyok szimpatikus! ez van! amúgy gyenge a felfogásom! valamit nehezen értek meg!

Ugrás az eredeti hozzászólásra


miért ne mondhatnám el a véleményem? ez egy fórum, ahol ilyenekre kellene lehetőséget adni, és nem fenyegetésekkel megfosztani attól! miért ha igazad van, vagy akármelyik adminnak, azt elismerem, de miért ne tehetném szóvá azt, amivel nem értek egyet! ha más megteheti, akkor én miért nem? itt már lassan semmit se lehet csinálni! Törté-net-nek meg az a baja szerintem, hogy rögtön az új fórum elindulásánál kritizáltam a fórumot! Ti voltatok kíváncsiak a véleményünkre!
különben is az imént elismertem a gyorsaságot, és erre mit kapok? sejtem úgy gondolta, hogy irónikusan írtam azt a dicséretet, pedig nem! de nem foglalkozok vele többet.
mellesleg én kb. november óta vagyok itt, és Törté-net az új fórum óta lett nagyon aktív. ami egyáltalán nem baj, nehogy félre értsétek, de ez számomra még szokatlan!
remélem nem fogtok megsértődni, de nem is volt ez a célom, hogy megsértselek benneteket!
adios!
#2   2007. 04. 04. szerda 07:56
Moncy Moncy
Most így első nekifutásra a gondolataimat ha leírnám kivívnám Én is a tiltást...
Inkább most szépen megreggelizem, megiszom a forró csokimat, elmegyek dolgozni, és estefele nyomdafestéket elbíró módon offolok wink

További szép napot mindenkinek!
#1   2007. 04. 04. szerda 07:48
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Ide várjuk az öszes adminokkal kapcsolatos problémát, észrevételt, normális stilusban. smile
 
... 93 94 95
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2007. 04. 06. péntek
Üzenetek: 1893db
Utolsó üzenet: tegnap 08:35
 

Hírek

2025. 10. 13. hétfő 08:38
Társkereső rendbe tétele! Kedves Felhasználóink! Sajnos elérkeztünk egy olyan ponthoz, ahol már muszáj kísérletet tenni arra, hogy a társkereső, a céljának megfelelően működjön!! Mint azt bizonyára sokan megtapasztaltátok, a Társkeresőben a keresési találatoknál a nő... Tovább
2025. 10. 09. csütörtök 11:48
Szereted a szextörténeteket / képregényeket? Kedves Látogatóink! Testvérlapunk, a Törté-Net, továbbra szívesen várja olvasóit és íróit, mert a legtöbb magyar nyelvű erotikus történetet és képregényt itt találhatjátok széles e világon! Tovább
2025. 07. 08. kedd 20:03
2025.  július 11-13: Nyári GG tali Cseteseknek és Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2025. július 11-13. (3 nap, 2... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 999 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 966 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 997 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 931 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 387 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!