Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőbe) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1683   2020. 09. 15. kedd 17:14
X Törölt felhasználó (4413692)
Köszönöm,a problémám,hogy két üzenetett nem tudok törölni,az egyik a szóban forgó,linket adó,a,másik,egy válaszolóé.Mikor és hogy tudom eltávolítani.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2020. 09. 15. kedd 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2020. 09. 15. kedd 11:39
Szia! Valós társkereső is küldhet olykor reklámot, ezért a rendszer kizárólag a már elküldött üzenetekben szűri a nem kívánatos spam tartalmakat. Ha nem találsz egy levelet, biztos lehetsz benne, hogy spam üzenet volt
#1682   2020. 09. 15. kedd 11:39
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Valós társkereső is küldhet olykor reklámot, ezért a rendszer kizárólag a már elküldött üzenetekben szűri a nem kívánatos spam tartalmakat. Ha nem találsz egy levelet, biztos lehetsz benne, hogy spam üzenet volt
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 22:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4413692)
2020. 09. 14. hétfő 22:54
Köszönöm,nem lehet ezeket valahogy megfogni,vagy elő szűrőt alkalmazni,csak valódi partnerkeresők legyenek a társkeresőben.De értettem a dolgot,sok hasonló helyzettel volt problémám már,mind félrevezető magatartás miatt.
#1681   2020. 09. 14. hétfő 22:54
X Törölt felhasználó (4413692)
Köszönöm,nem lehet ezeket valahogy megfogni,vagy elő szűrőt alkalmazni,csak valódi partnerkeresők legyenek a társkeresőben.De értettem a dolgot,sok hasonló helyzettel volt problémám már,mind félrevezető magatartás miatt.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 21:06), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2020. 09. 14. hétfő 21:06
túl sokkan jelentették be a fizetős híredésért ezért a rendszer letiltotta és az összes levelét vissza mozgatta.
#1680   2020. 09. 14. hétfő 21:24
PIROSTANGA PIROSTANGA
vazelinatornak mindig igaza van, ha véletlenül nincs..akkor is... crazya
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2020. 09. 14. hétfő 20:51
nem is ezt írtam, hogy te teszed, hanem hogy te tennéd szóvá először hogy egyiknek lehet egy szavat a másiknak meg kettőt miért nem nézték el.. és az egyszavas biztos haver...

"folytatólagos nagybetűzés" akár egy szó teljes nagybetűvel írása már folytatólagos nagy betűzés, hisz mondat kezdő, személynév kezdő, stb.. az indokolt a többi már folyamatos/folytatólagos, tehát jól olvastad.
s a kikickelés még mindig nem bünti, hanem figyelem felhívás hisz kb azonnal folytathatod a beszélgetést.
"De tudom ez is csak nézőpont kérdése." csak a fogalmak és az eszközök megfelelően való kezelése.
pedig nem új keletű dolog a chatek világában a "kick" nagyon rég kitalálták, főleg azért mert sokszor nem is olvassa el a delikvens a figyelem felhívást, mert annyira beszéd partnerére fókuszál.
#1679   2020. 09. 14. hétfő 21:06
vazelinator vazelinator VIP Admin
túl sokkan jelentették be a fizetős híredésért ezért a rendszer letiltotta és az összes levelét vissza mozgatta.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4413692)
2020. 09. 14. hétfő 16:51
Hadd kérdezzem meg,mint az előbbi beírás miért este,16,48 kor látom.A másik ez a felhasználó SzamocaA47 írt egy fizetős linket,tegnap ,mára más profilja van és a beérkező leveleimből el is tűnt.Viszont a válaszomat el sem olvasta,most néztem meg.
#1678   2020. 09. 14. hétfő 20:51
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem is ezt írtam, hogy te teszed, hanem hogy te tennéd szóvá először hogy egyiknek lehet egy szavat a másiknak meg kettőt miért nem nézték el.. és az egyszavas biztos haver...

"folytatólagos nagybetűzés" akár egy szó teljes nagybetűvel írása már folytatólagos nagy betűzés, hisz mondat kezdő, személynév kezdő, stb.. az indokolt a többi már folyamatos/folytatólagos, tehát jól olvastad.
s a kikickelés még mindig nem bünti, hanem figyelem felhívás hisz kb azonnal folytathatod a beszélgetést.
"De tudom ez is csak nézőpont kérdése." csak a fogalmak és az eszközök megfelelően való kezelése.
pedig nem új keletű dolog a chatek világában a "kick" nagyon rég kitalálták, főleg azért mert sokszor nem is olvassa el a delikvens a figyelem felhívást, mert annyira beszéd partnerére fókuszál.
(Ez egy válasz PIROSTANGA üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 17:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 14. hétfő 17:17
Én nem szoktam folytatólagosan nagybetűzni. (soha) Kiemelni előfordult.... de ez se jellemző...Ismét elolvastam a szabályt..."folytatólagos nagybetűzést" ír....Na mindegy.... Nem véletlenül csendesül a cset. Szerencsére nekem már meg vannak a kedvenc priviseim. Nem tettem volna szóvá ha velem történik, de egy pár hetes reggel rendelkezőnél túl kemény volt a bünti. De tudom ez is csak nézőpont kérdése. smile Válaszodat köszönöm....PT.
#1677   2020. 09. 14. hétfő 17:17
PIROSTANGA PIROSTANGA
Én nem szoktam folytatólagosan nagybetűzni. (soha) Kiemelni előfordult.... de ez se jellemző...Ismét elolvastam a szabályt..."folytatólagos nagybetűzést" ír....Na mindegy.... Nem véletlenül csendesül a cset. Szerencsére nekem már meg vannak a kedvenc priviseim. Nem tettem volna szóvá ha velem történik, de egy pár hetes reggel rendelkezőnél túl kemény volt a bünti. De tudom ez is csak nézőpont kérdése. smile Válaszodat köszönöm....PT.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2020. 09. 14. hétfő 11:23
klikelni és kirúgni különbség.
egyik a figyelem felhívásának eszköze, (kb azonnal csatlakozhat a szobához és folytathatja a beszélgetést)
kirúgás meg már "retorzió" valaminek a következménye.

"1 szót nagybetűvel" irt tehát nagy betűs írás mód - kiemelésnek számos más módja van - legközelebb kerüli..
"1 szó miatt tiltani kéne" nincs ilyen szabály, csak nagybetűs írás mód miatt kell.
sajnos ez többek közt neked is köszönhető hogy ilyen szigorú, te lennél az első aki a következő kétszavas írásnál megjegyezné de neki egy szóval lehetett.
#1676   2020. 09. 14. hétfő 16:51
X Törölt felhasználó (4413692)
Hadd kérdezzem meg,mint az előbbi beírás miért este,16,48 kor látom.A másik ez a felhasználó SzamocaA47 írt egy fizetős linket,tegnap ,mára más profilja van és a beérkező leveleimből el is tűnt.Viszont a válaszomat el sem olvasta,most néztem meg.
#1675   2020. 09. 14. hétfő 11:49
vazelinator vazelinator VIP Admin
két platform sajnos teljesen más...
míg a fórumon nem igazán kell egyidőben jelen lennetek de a csevegéshez ildomos
nem igazán találnátok meg egymást..
így a chaten inkább össze vontunk mert sokan mást is megengednek azaz nem csak párt keresnek.
hanem akár magánzót is bevesznek.
mondanád, hogy jelentkezzen be akkor a másik szobába is, de sajnos tapasztaltuk hogy egy szobára tudnak igazán koncentrálni az emberek, így csökken az esély.
így marad az, hogy bízunk abba hogy mindenki értelmesen ki tudja írni mit keres, hogy és a másik el tudja dönteni akarja vagy nem és persze ezt el is tudja fogadni a kereső, ha nem.
(Ez egy válasz bimbi69 üzenetére (2020. 09. 13. vasárnap 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 13. vasárnap 09:59
Sziasztok!
Egy olyan kérdesm lenne, hogy chaten a Bi- és párcsere csatit ketté lehetne venni, mint ahogy a fórumba is külön topikja van mindenkinek?
Sok párnak (köztük nekünk is) sokkal célirányosabb és komfortosabb lenne az ismerkedés.
Köszönjük a többi párkereső pár nevében.
#1674   2020. 09. 14. hétfő 11:27
vazelinator vazelinator VIP Admin
te mindig a közösben csatlakozol bármilyen moderáció felvetésre.
de mivel írtál az ügyfelesnek majd részletesebben a levélben tájékoztatnak.
(Ez egy válasz ARAUCANA üzenetére (2020. 09. 13. vasárnap 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 13. vasárnap 17:49
Szeretném megkérdezni azért ha valaki kiirja a cseten hogy ha valakinek rosz napja van miért itt tölti le? milyen szabályt sért amiért ki kell rugni a szobából ? És mivel sért szabályt valaki aki privátban kérdezi meg a moderátort a jogosságról? És mindez miben emeli az oldal fényét megítélését ?
#1673   2020. 09. 14. hétfő 11:23
vazelinator vazelinator VIP Admin
klikelni és kirúgni különbség.
egyik a figyelem felhívásának eszköze, (kb azonnal csatlakozhat a szobához és folytathatja a beszélgetést)
kirúgás meg már "retorzió" valaminek a következménye.

"1 szót nagybetűvel" irt tehát nagy betűs írás mód - kiemelésnek számos más módja van - legközelebb kerüli..
"1 szó miatt tiltani kéne" nincs ilyen szabály, csak nagybetűs írás mód miatt kell.
sajnos ez többek közt neked is köszönhető hogy ilyen szigorú, te lennél az első aki a következő kétszavas írásnál megjegyezné de neki egy szóval lehetett.
(Ez egy válasz PIROSTANGA üzenetére (2020. 09. 14. hétfő 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 14. hétfő 09:48
Csatlakozom egy kérdéssel: aki egy összetett mondatban 1 szót nagybetűvel kiemel, miért kell kirúgni? Minden figyelmeztetés nélkül (új felhasználó). Ezzel akarnak hatalmat fitogtatni, így is csendes a cset....Kérdezett az illető, én válaszoltam... ezt hergelésnek vették...és persze tiltás.... Tudom: lap alja email.... de nem annyira égbekiáltó a probléma, csak érdekes...Mindig a csetszabályzatra hivatkoznak.... elolvastam... szó nincs olyanról, hogy 1 szó miatt tiltani kéne...
#1672   2020. 09. 14. hétfő 09:48
PIROSTANGA PIROSTANGA
Csatlakozom egy kérdéssel: aki egy összetett mondatban 1 szót nagybetűvel kiemel, miért kell kirúgni? Minden figyelmeztetés nélkül (új felhasználó). Ezzel akarnak hatalmat fitogtatni, így is csendes a cset....Kérdezett az illető, én válaszoltam... ezt hergelésnek vették...és persze tiltás.... Tudom: lap alja email.... de nem annyira égbekiáltó a probléma, csak érdekes...Mindig a csetszabályzatra hivatkoznak.... elolvastam... szó nincs olyanról, hogy 1 szó miatt tiltani kéne...
(Ez egy válasz ARAUCANA üzenetére (2020. 09. 13. vasárnap 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 13. vasárnap 17:49
Szeretném megkérdezni azért ha valaki kiirja a cseten hogy ha valakinek rosz napja van miért itt tölti le? milyen szabályt sért amiért ki kell rugni a szobából ? És mivel sért szabályt valaki aki privátban kérdezi meg a moderátort a jogosságról? És mindez miben emeli az oldal fényét megítélését ?
#1671   2020. 09. 13. vasárnap 17:49
ARAUCANA ARAUCANA
Szeretném megkérdezni azért ha valaki kiirja a cseten hogy ha valakinek rosz napja van miért itt tölti le? milyen szabályt sért amiért ki kell rugni a szobából ? És mivel sért szabályt valaki aki privátban kérdezi meg a moderátort a jogosságról? És mindez miben emeli az oldal fényét megítélését ?
#1670   2020. 09. 13. vasárnap 09:59
bimbi69 bimbi69
Sziasztok!
Egy olyan kérdesm lenne, hogy chaten a Bi- és párcsere csatit ketté lehetne venni, mint ahogy a fórumba is külön topikja van mindenkinek?
Sok párnak (köztük nekünk is) sokkal célirányosabb és komfortosabb lenne az ismerkedés.
Köszönjük a többi párkereső pár nevében.
#1669   2020. 09. 12. szombat 23:16
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Megnézzük eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 12. szombat 18:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2020. 09. 12. szombat 18:22
A nudistak ide topikban rendet lehetne tenni. Nem csak engem tiltani voltakepp semmiseg miatt....
#1668   2020. 09. 12. szombat 18:22
X Törölt felhasználó (4389762)
A nudistak ide topikban rendet lehetne tenni. Nem csak engem tiltani voltakepp semmiseg miatt....
#1667   2020. 08. 07. péntek 13:56
vazelinator vazelinator VIP Admin
igen jelenség... sajnos nem tudjuk igazolni, hogy hozzá járulás nélkül vagy nem.
ezért is szólnak érte a moderátorok, sőt ki is rakják öket, ha nem értik..
ha ennek ellenére is folytatják akkor a felhasználójuk tiltásra kerül.
de sajnos mint írtam, amíg nem írja be nem tudjuk, hogy mit szeretne és így kikerül a falra. csak a tovább folytatás ellen tudunk tenni már.

Amúgy nem értem őket, mivel nagyon sok feljelentés futott már át rajtunk ilyenek miatt , meg is találták és el is marasztalták az illetőt ..
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 06. csütörtök 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4245822)
2020. 08. 06. csütörtök 14:49
Sziasztok ! Felfigyeltem egy apróságra a chaten . Egyre többen csak fényképcseréért . mutogatásáért vannak fent ami nem gond ha a sajátjait cserélgetik de a barátnőik . feleségek és exek képeit mutogatják bárkinek aki kíváncsi ra. Ilyen és ehhez hasonló szöveggel.. " Üdv! Csajaim amatőr privát képeit megosztom csere alapon, privátban keress" . talán valamit ki lehetne találni hogy ne ilyen nyiltan tiporják 3.fél személyiségi jogait .
#1666   2020. 08. 06. csütörtök 22:20
vazelinator vazelinator VIP Admin
válasz nem is lesz
max egy felhasználóval kevesebb
szélmalom harc egy kicsit, de sajnos amíg nem teszi nem tudjuk, hogy ezt fogja tenni.
(Ez egy válasz PIROSTANGA üzenetére (2020. 08. 06. csütörtök 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 06. csütörtök 22:06
Na az nem érdekel senkit.... pedig néha rákérdezek: tudja a..?... válasz semmi sehonnét nyes
#1665   2020. 08. 06. csütörtök 22:06
PIROSTANGA PIROSTANGA
Na az nem érdekel senkit.... pedig néha rákérdezek: tudja a..?... válasz semmi sehonnét nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 06. csütörtök 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4245822)
2020. 08. 06. csütörtök 14:49
Sziasztok ! Felfigyeltem egy apróságra a chaten . Egyre többen csak fényképcseréért . mutogatásáért vannak fent ami nem gond ha a sajátjait cserélgetik de a barátnőik . feleségek és exek képeit mutogatják bárkinek aki kíváncsi ra. Ilyen és ehhez hasonló szöveggel.. " Üdv! Csajaim amatőr privát képeit megosztom csere alapon, privátban keress" . talán valamit ki lehetne találni hogy ne ilyen nyiltan tiporják 3.fél személyiségi jogait .
#1664   2020. 08. 06. csütörtök 14:49
X Törölt felhasználó (4245822)
Sziasztok ! Felfigyeltem egy apróságra a chaten . Egyre többen csak fényképcseréért . mutogatásáért vannak fent ami nem gond ha a sajátjait cserélgetik de a barátnőik . feleségek és exek képeit mutogatják bárkinek aki kíváncsi ra. Ilyen és ehhez hasonló szöveggel.. " Üdv! Csajaim amatőr privát képeit megosztom csere alapon, privátban keress" . talán valamit ki lehetne találni hogy ne ilyen nyiltan tiporják 3.fél személyiségi jogait .
 
... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2007. 04. 06. péntek
Üzenetek: 1803db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 26. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!