Interneten kötött barátságok és kapcsolatok (szex-szerelem)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15   2007. 04. 16. hétfő 14:18
new1 new1
Miért mondod,hogy buta vagy,butuskám.Tökéletesen átérzed a dolgokat. És akkor én is kérdeznék egy klasszikusat.Szerintetek létezik férfi és nő között igazi,feltétel nélküli barátság?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 04. 16. hétfő 00:27
Lehet, hogy az internetes barátomról nem tudom, hogy hol született, hová járt iskolába, mit tanult, mégis egyenrangúnak érzem ezt a barátságot azzal, ami ahhoz a barátnőmhöz köt, akivel 6 éves korom óta (26 éve!) barátok vagyunk. Egyenrangúnak érzem, bár kétségtelenül másfélének.
És vannak olyan netes barátaim, akikért tűzbe tenném a kezem. Olyan is, akit még csak fényképen láttam.
smile
Szerencsésnek tartom magam ezért smile

Remélem, hogy egyszer majd te sem teszed idézőjelbe a barátság szót az internetes jelző mögött, mert megismersz valakit (akár nőt, akár férfit), aki miatt már nem kell az idézőjel.

Másik:
Egyszer valaki azt mondta, hogy a netes társkeresés nem az igazi. Hát nem tudom. A mai világban ez már ugyanolyan, mint régen a buliban ismerkedés. Igaz, hogy eleinte nincs személyes kontaktus és így jobban lehet kamuzni, de szerintem nem nagyobb a rizikója, mint annak, hogy koncerten, buliban nem megfelelő emberrel akadunk össze. Csak egy picit lassabban bontakozik ki.
Na meg a másik, hogy mivel az országnak sokszor távoli pontján lakik a két illető, hiába van szimpátia, mégsem jöhet össze tartós kapcsolat. És talán ez is hozzájárul ahhoz, hogy esélytelenebbnek, alárendeltnek tartjuk ezt az ismerkedési formát.
#14   2007. 04. 16. hétfő 10:17
X Törölt felhasználó (21812)
Én túl buta vagyok ahhoz, hogy megfogalmazzam a "mi a barátság" kérdésre a választ, de a 14-16. hsz-ekbe bemásoltam azokat az idézeteket, amiket igaznak tartok róla.
#13   2007. 04. 16. hétfő 10:16
X Törölt felhasználó (21812)
"A barátok azok, akik megkérdezik, hogy vagy, és várnak a válaszra."
Ismeretlen szerző
#12   2007. 04. 16. hétfő 10:15
X Törölt felhasználó (21812)
"Van-e még barátság a világon? Fiatal emberek azt hiszik, van; de aztán megtudják, hogy amit barátságnak hittek, csak pajtásság volt. A barátság sokkal bonyolultabb, fájdalmasabb és erőszakosabb kapcsolat, mint a szerelem. A szerelem adni és kapni akar. A barát csak adhat. Barátság, abban az értelemben, szűkszavúan, ahogy két ember, kézfogás és ígéret nélkül, egy életre jótáll a másikért."
Márai Sándor
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 07:46), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 16. hétfő 07:46
jah...és ugyanakkor felmerül a kérdés: mit nevezünk barátságnak?
#11   2007. 04. 16. hétfő 10:14
X Törölt felhasználó (21812)
"A barát az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."
Elbert Hubbert
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 07:46), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 16. hétfő 07:46
jah...és ugyanakkor felmerül a kérdés: mit nevezünk barátságnak?
#10   2007. 04. 16. hétfő 09:59
X Törölt felhasználó (24620)
Nemutolsósorban ott van a "gépgyűlölet"
Sok olyan lányhoz volt szerencsém, akik alapból nem szeretik a gépet, (mert nem tudják és nem is akarják használni) és ezért számukra minden amihez a gépnek közvetlen köze van, tisztátalan, művi, nem lehet jó.
Ezért egy interneten köttetett barátságról is elmondják, hogy a betűkön keresztül nem lehet megismerni a másikat, meg hogy nem látod az arcát, nem hallod a hangját, stb – ha meg azt mondom, hogy van cam és mikrofon, akkor kijelenti, hogy az sem ugyanaz, de ha azt mondom, hogy egyszer láttam már élőben is, akkor az mindjárt más.

Jé, jut eszembe, hogy erről is akartam írni... na majd egyszer...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 04. 16. hétfő 00:27
Lehet, hogy az internetes barátomról nem tudom, hogy hol született, hová járt iskolába, mit tanult, mégis egyenrangúnak érzem ezt a barátságot azzal, ami ahhoz a barátnőmhöz köt, akivel 6 éves korom óta (26 éve!) barátok vagyunk. Egyenrangúnak érzem, bár kétségtelenül másfélének.
És vannak olyan netes barátaim, akikért tűzbe tenném a kezem. Olyan is, akit még csak fényképen láttam.
smile
Szerencsésnek tartom magam ezért smile

Remélem, hogy egyszer majd te sem teszed idézőjelbe a barátság szót az internetes jelző mögött, mert megismersz valakit (akár nőt, akár férfit), aki miatt már nem kell az idézőjel.

Másik:
Egyszer valaki azt mondta, hogy a netes társkeresés nem az igazi. Hát nem tudom. A mai világban ez már ugyanolyan, mint régen a buliban ismerkedés. Igaz, hogy eleinte nincs személyes kontaktus és így jobban lehet kamuzni, de szerintem nem nagyobb a rizikója, mint annak, hogy koncerten, buliban nem megfelelő emberrel akadunk össze. Csak egy picit lassabban bontakozik ki.
Na meg a másik, hogy mivel az országnak sokszor távoli pontján lakik a két illető, hiába van szimpátia, mégsem jöhet össze tartós kapcsolat. És talán ez is hozzájárul ahhoz, hogy esélytelenebbnek, alárendeltnek tartjuk ezt az ismerkedési formát.
#9   2007. 04. 16. hétfő 07:46
MmePrune MmePrune VIP Admin
jah...és ugyanakkor felmerül a kérdés: mit nevezünk barátságnak?
#8   2007. 04. 16. hétfő 07:46
MmePrune MmePrune VIP Admin
"hol született, hová járt iskolába, mit tanult" ezek csak adalékok, van sok olyan élő barátság, ahol egy csomó mindent nem tudok a gyerekkori dolgok közül, mert mondjuk felnőtt fejjel szövődött a kapcsolat...
azt hiszem azt akartam írni evvel a netes elemzéssel, hogy ha megmutatja magát, akkor kicsit több bizalmat szavazhatok meg neki...

szerintem manipulálható egy netes kapcsolat úgy, hogy azt hiszed igazi barátság, közben pedig játszanak veled
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 04. 16. hétfő 00:27
Lehet, hogy az internetes barátomról nem tudom, hogy hol született, hová járt iskolába, mit tanult, mégis egyenrangúnak érzem ezt a barátságot azzal, ami ahhoz a barátnőmhöz köt, akivel 6 éves korom óta (26 éve!) barátok vagyunk. Egyenrangúnak érzem, bár kétségtelenül másfélének.
És vannak olyan netes barátaim, akikért tűzbe tenném a kezem. Olyan is, akit még csak fényképen láttam.
smile
Szerencsésnek tartom magam ezért smile

Remélem, hogy egyszer majd te sem teszed idézőjelbe a barátság szót az internetes jelző mögött, mert megismersz valakit (akár nőt, akár férfit), aki miatt már nem kell az idézőjel.

Másik:
Egyszer valaki azt mondta, hogy a netes társkeresés nem az igazi. Hát nem tudom. A mai világban ez már ugyanolyan, mint régen a buliban ismerkedés. Igaz, hogy eleinte nincs személyes kontaktus és így jobban lehet kamuzni, de szerintem nem nagyobb a rizikója, mint annak, hogy koncerten, buliban nem megfelelő emberrel akadunk össze. Csak egy picit lassabban bontakozik ki.
Na meg a másik, hogy mivel az országnak sokszor távoli pontján lakik a két illető, hiába van szimpátia, mégsem jöhet össze tartós kapcsolat. És talán ez is hozzájárul ahhoz, hogy esélytelenebbnek, alárendeltnek tartjuk ezt az ismerkedési formát.
#7   2007. 04. 16. hétfő 00:27
X Törölt felhasználó (21812)
Lehet, hogy az internetes barátomról nem tudom, hogy hol született, hová járt iskolába, mit tanult, mégis egyenrangúnak érzem ezt a barátságot azzal, ami ahhoz a barátnőmhöz köt, akivel 6 éves korom óta (26 éve!) barátok vagyunk. Egyenrangúnak érzem, bár kétségtelenül másfélének.
És vannak olyan netes barátaim, akikért tűzbe tenném a kezem. Olyan is, akit még csak fényképen láttam.
smile
Szerencsésnek tartom magam ezért smile

Remélem, hogy egyszer majd te sem teszed idézőjelbe a barátság szót az internetes jelző mögött, mert megismersz valakit (akár nőt, akár férfit), aki miatt már nem kell az idézőjel.

Másik:
Egyszer valaki azt mondta, hogy a netes társkeresés nem az igazi. Hát nem tudom. A mai világban ez már ugyanolyan, mint régen a buliban ismerkedés. Igaz, hogy eleinte nincs személyes kontaktus és így jobban lehet kamuzni, de szerintem nem nagyobb a rizikója, mint annak, hogy koncerten, buliban nem megfelelő emberrel akadunk össze. Csak egy picit lassabban bontakozik ki.
Na meg a másik, hogy mivel az országnak sokszor távoli pontján lakik a két illető, hiába van szimpátia, mégsem jöhet össze tartós kapcsolat. És talán ez is hozzájárul ahhoz, hogy esélytelenebbnek, alárendeltnek tartjuk ezt az ismerkedési formát.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 15. vasárnap 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 15. vasárnap 22:10
Wörösbikanö #1662| ma 22:09

Az internetes "barátság"?
Létezik,bár nem olyan mély mint a személyes,de lehet bizalmas.... töbségében szerintem nem őszinte.Lehet nyitottabb,de azt gondolom a fantázia sokkal jobban előtérbe kerül.
#6   2007. 04. 15. vasárnap 23:21
MmePrune MmePrune VIP Admin
fürdés közben elgondolkodtam a témán...akiket barátaimnak tekintek a netről, azokat valamilyen módon láttam már...vagy camon, vagy képen, vagy akár élőben...tehát mindenképpen úgy, hogy biztosan tudjam ő az (pl.:kép)
vagyis csak akkor hiszek a netes barátságban, ha egy kicsivel több infom is van róla, mint a hsz-ek a gg-n, vagy néhány mail váltás
#5   2007. 04. 15. vasárnap 22:35
X Törölt felhasználó (24620)
Sértődés? O_O juj, miért?
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 04. 15. vasárnap 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 15. vasárnap 22:01
Na... azt hiszem ez a topic amit kifogok hagyni... Már csak a sértődések elkerülése végett... wink
#4   2007. 04. 15. vasárnap 22:10
MmePrune MmePrune VIP Admin
Wörösbikanö #1662| ma 22:09

Az internetes "barátság"?
Létezik,bár nem olyan mély mint a személyes,de lehet bizalmas.... töbségében szerintem nem őszinte.Lehet nyitottabb,de azt gondolom a fantázia sokkal jobban előtérbe kerül.
#3   2007. 04. 15. vasárnap 22:01
Moncy Moncy
Na... azt hiszem ez a topic amit kifogok hagyni... Már csak a sértődések elkerülése végett... wink
#2   2007. 04. 15. vasárnap 21:58
X Törölt felhasználó (21812)
Én is úgy gondolom, hogy igaz és őszinte barátságok kötődhetnek a neten. Velem is megtörtént smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 04. 15. vasárnap 21:47), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 04. 15. vasárnap 21:47
charlotte #1637| ma 21:13

AZ INTERNETEN KÖTÖTT BARÁTSÁG ALACSONYABB RENDŰ, MINT A SZEMÉLYES ISMERETSÉG ÚTJÁN KIALAKULT BARÁTSÁG?
Van valakinek olyan netes barátja, akivel esetleg sosem találkozott, de mégis erősebb a barátság, mint egy "hagyományos"?


dako84 #1639| ma 21:17

szerintem lehet az igazabb is, mint a valós! a gond annyi, hogy az interneten keresztül nem tudsz sok mindent kifejezni, és elég sok félreértés lehet! főleg a chat-ben! de ha van cam, akkor okés a téma


édespille #1640| ma 21:17

nekem van internetes barátom. és van internetes baráti társaságom is... itten...
sokan nem értik meg, hogyan lehet egy ismeretlen emberrel megosztani az örömöt, a bánatot... magam sem értem igazán... lehet, itt őszintébbek vagyunk? nyitottabbak?
mindenesetre gonosz, galád emberrel eddig nem kötöttem ismeretséget.


para11 #1642| ma 21:21

nos,egy nagy különbség van:mindenki szépen meghallgatja a másikat és nem vág a szavába
(útálom,ha beszélgetés közben nem hagyják ,hogy befejezzem a mondatot és a szavamba vágnak)

MmePrune[VIP][ADMIN] #1643| ma 21:22

ha kicsit több időt adsz arra, hogy megismerd a másikat, akkor cam nélkül is érezni fogod, hogy mit hogyan fejez ki a másik, és nem lesz félreértés...egyébként meg rá lehet kérdezni, és persze ott vannak a hangulatjelek is

pillének meg: nyitottabbak vagyunk, mert nem látszik az arcunk...és könnyebb leírni bármit, mert nincs tétje...aztán meg már kialakul a barátság, és nincs veszíteni valónk, hiszen azért lett barátság, mert úgy kellünk, ahogy vagyunk


tom1019[VIP][ADMIN] #1645| ma 21:24

Határozott válaszom, hogy IGEN!
MINDEN AZ ŐSZÍNTESÉGEN ÉS A BIZALMON MÚLIK!
#1   2007. 04. 15. vasárnap 21:47
MmePrune MmePrune VIP Admin
charlotte #1637| ma 21:13

AZ INTERNETEN KÖTÖTT BARÁTSÁG ALACSONYABB RENDŰ, MINT A SZEMÉLYES ISMERETSÉG ÚTJÁN KIALAKULT BARÁTSÁG?
Van valakinek olyan netes barátja, akivel esetleg sosem találkozott, de mégis erősebb a barátság, mint egy "hagyományos"?


dako84 #1639| ma 21:17

szerintem lehet az igazabb is, mint a valós! a gond annyi, hogy az interneten keresztül nem tudsz sok mindent kifejezni, és elég sok félreértés lehet! főleg a chat-ben! de ha van cam, akkor okés a téma


édespille #1640| ma 21:17

nekem van internetes barátom. és van internetes baráti társaságom is... itten...
sokan nem értik meg, hogyan lehet egy ismeretlen emberrel megosztani az örömöt, a bánatot... magam sem értem igazán... lehet, itt őszintébbek vagyunk? nyitottabbak?
mindenesetre gonosz, galád emberrel eddig nem kötöttem ismeretséget.


para11 #1642| ma 21:21

nos,egy nagy különbség van:mindenki szépen meghallgatja a másikat és nem vág a szavába
(útálom,ha beszélgetés közben nem hagyják ,hogy befejezzem a mondatot és a szavamba vágnak)

MmePrune[VIP][ADMIN] #1643| ma 21:22

ha kicsit több időt adsz arra, hogy megismerd a másikat, akkor cam nélkül is érezni fogod, hogy mit hogyan fejez ki a másik, és nem lesz félreértés...egyébként meg rá lehet kérdezni, és persze ott vannak a hangulatjelek is

pillének meg: nyitottabbak vagyunk, mert nem látszik az arcunk...és könnyebb leírni bármit, mert nincs tétje...aztán meg már kialakul a barátság, és nincs veszíteni valónk, hiszen azért lett barátság, mert úgy kellünk, ahogy vagyunk


tom1019[VIP][ADMIN] #1645| ma 21:24

Határozott válaszom, hogy IGEN!
MINDEN AZ ŐSZÍNTESÉGEN ÉS A BIZALMON MÚLIK!
 
... 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2007. 04. 15. vasárnap
Üzenetek: 135db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 19. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!