Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#89   2008. 03. 21. péntek 20:05
tom1019 tom1019 VIP Admin
topic ideiglenesen zárolva
(szükség esetén, vagy kérésre, amennyiben ismét bulit szerveznek az amatőr rovat látogatói, akkor kinyitom!)
#88   2008. 03. 21. péntek 20:01
tom1019 tom1019 VIP Admin
egész más jellegű buliról volt ebben a topicban szó (nagy kár volt felhozni, mert teljesen elavult téma)
miért nem olvasod el a címét, és miért nem olvasol vissza topicban, hogy mivel volt kapcsolatos,
ezzel összezavarod magadat is, és másokat is!
csak szervezd a saját aktuális swingers bulitokat smile
(Ez egy válasz teltcica36 üzenetére (2008. 03. 21. péntek 11:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 21. péntek 11:17
Ki szervezte?
(értem, hogy a gg, de személyszeint ki felügyelte a szervezést nyes )
Esetleg egy következő hasonló?????
Akkor nem szenvedek a swingeres topiccal nyes
#87   2008. 03. 21. péntek 11:17
teltcica36 teltcica36
Ki szervezte?
(értem, hogy a gg, de személyszeint ki felügyelte a szervezést nyes )
Esetleg egy következő hasonló?????
Akkor nem szenvedek a swingeres topiccal nyes
#86   2007. 07. 13. péntek 08:35
X Törölt felhasználó (47519) VIP
Tervezi valaki a folytatást?
A végén még be kell küldenem néhány fotót! hehe
#85   2007. 05. 29. kedd 21:04
X Törölt felhasználó (38040)
Étem.
#84   2007. 05. 29. kedd 19:42
muri1 muri1 VIP
Ez egy volt buli topicjaként indult, de egy remélhetőleg létrejövő következőé lett!!! eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 29. kedd 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2007. 05. 29. kedd 16:21
Nem teljesen tiszta mostmár, hogy ez egy leendő buli topicja akar lenni? Vagy egy volt buliról kellene annak a néhány embernek nosztalgiázni aki ott volt?
#83   2007. 05. 29. kedd 17:07
vazelinator vazelinator VIP Admin
Akkor csak neked Zombiee@ kám.. azaz a többieknek is..

Egy Goldengate-s beküldő kitalálta, hogy szervezni kéne a beküldő pároknak egy partit érdekes vetélkedőkkel. Ez az ötlet a Goldengate-nek megtetszet, felkarolta a kezdeményezést és kiküldött egy email-t a beküldőknek. A levélre válaszolókból jött össze a társósság a bulira.
Egyszerűen ennyi…
(s remélem, értitek, hogy miért csak párok voltak meghívva?)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 29. kedd 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2007. 05. 29. kedd 16:21
Nem teljesen tiszta mostmár, hogy ez egy leendő buli topicja akar lenni? Vagy egy volt buliról kellene annak a néhány embernek nosztalgiázni aki ott volt?
#82   2007. 05. 29. kedd 16:21
X Törölt felhasználó (38040)
Nem teljesen tiszta mostmár, hogy ez egy leendő buli topicja akar lenni? Vagy egy volt buliról kellene annak a néhány embernek nosztalgiázni aki ott volt?
#81   2007. 05. 29. kedd 14:54
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Egyedül is lehet jönni, de biztos akadna jelentkező, aki vállalja, hogy elkísér téged. wink

Ha ilyen gondod van, bátran szólj csak, szivesen segítek a gondon. wink

(Amúgy a túlzott nő-felhozatal szerintem kevésbé zavarná az embereket, mint az ellentettje.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 23. szerda 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (93934)
2007. 05. 23. szerda 22:01
Amatörként rendkívül izgatna egy ilyen buli de a pasimat nem lehetne rábeszélni egy ilyenre!Egyedül is lehet menni?Hétvégén lesz valakinél?
#80   2007. 05. 26. szombat 22:17
X Törölt felhasználó (38040)
A kiskukim nem is tudott a buliról, és nemszoktam képet küldeni. Nem kezdek el offolni, de a kultúra mértéke , a mondanivaló mögöttes szándékának ismeretéből is kikristályosodhat. Azonos műveltség mellet... Szval nem kell kiskukizni, és kétszer háromszor bátran elolvasni amit írok, csak egy lanyha vicc volt. Nemhiszem, hogy lennénk akkora "spanok", hogy kiskukizz. De ha te képviseled azt a mértéktelen eszmei bölcsességet, amit megemlítettél,jobb is ,hogy nem mentem. Mester...
(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2007. 05. 22. kedd 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 22. kedd 01:27
Te szavaiddal éljek:Nem offoltunk volna ha többen jöttek volna el azok akik megigérték,és akkor többen írhattunk volna élményeket.Egyébként zárt körü buli volt,és szerencsére,normális kultúrált emberekből állt a társaság,nem trágár kis kukikból.
De nem akarok senkit sértegetni,azért moderáld magad,kiskuki.Jöttél volna el.
Hihetetlen hogy egyes emberek hogy ki tudják akasztani az embert,mert nem tanult jómodort.
És még mi toleráljuk ezeket? Hát akkor mivé válna ez az ország.
#79   2007. 05. 25. péntek 15:35
muri1 muri1 VIP
Mi is várjuk a következő bulit!
Ha kapunk ismét meghívót, mi ott leszünk!!! eljen
(Ez egy válasz titogra üzenetére (2007. 05. 24. csütörtök 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 24. csütörtök 21:34
Szóval várjuk a következő bulit. Ja, és akinek szántam a kettővel ezelőtti üzit, attól azért nem kérek ám elnézést! Zimmi, hajrá, legyen már valami időpont!
#78   2007. 05. 24. csütörtök 21:34
titogra titogra VIP
Szóval várjuk a következő bulit. Ja, és akinek szántam a kettővel ezelőtti üzit, attól azért nem kérek ám elnézést! Zimmi, hajrá, legyen már valami időpont!
#77   2007. 05. 24. csütörtök 21:17
muri1 muri1 VIP
Igen, lányok egyedül is jöhettek volna!!! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 23. szerda 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (93934)
2007. 05. 23. szerda 22:01
Amatörként rendkívül izgatna egy ilyen buli de a pasimat nem lehetne rábeszélni egy ilyenre!Egyedül is lehet menni?Hétvégén lesz valakinél?
#76   2007. 05. 23. szerda 22:09
MmePrune MmePrune VIP Admin
ez egy speciális gg-s buli volt, meghívásos alapon:

"Azok kaptak meghívót,akik az elmúlt fél évben küldtek be
sorozatot magukról,csak amatőr párok,illetve lányok. (Fiúk,kamu fotósok nem.)
Itt csak egy felhívás volt hogy kb 400 aktív pár van akik jelentkezhetnének,
innen és a hajó csak 60 férőhelyes,tehát igyekezni kell ha fel akarunk férni."


(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 23. szerda 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (93934)
2007. 05. 23. szerda 22:01
Amatörként rendkívül izgatna egy ilyen buli de a pasimat nem lehetne rábeszélni egy ilyenre!Egyedül is lehet menni?Hétvégén lesz valakinél?
#75   2007. 05. 23. szerda 22:01
X Törölt felhasználó (93934)
Amatörként rendkívül izgatna egy ilyen buli de a pasimat nem lehetne rábeszélni egy ilyenre!Egyedül is lehet menni?Hétvégén lesz valakinél?
#74   2007. 05. 23. szerda 06:58
MmePrune MmePrune VIP Admin
eljen eljen eljen eljen eljen
(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2007. 05. 23. szerda 00:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 23. szerda 00:16
3.rész: Támadt egy isteni ötletem,így nálunk folytatódott a buli.
2 pár + 1 fő.Ott is volt kis párcsere,és izgalmas volt olyan amatőrök számára az est akik miatt ez az oldal igazán készült.
Persze az alattam lakó 40-es régen kúrt nő feljön mi ez a hangoskodás,kihívja a zsarukat.(nem tette)
Kipróbálni amatőrként olyan dolgokat,és szemlélni,amit más hétköznapi emberek egy bulin nem tennének meg,vagy elítélnének érte.Azt hiszem erről szólt az est.
Szóval,attól függetlenül hogy kevesen voltunk nagyon jól éreztük magunkat,talán nehezebb lett volna feloldódni több személy esetén,de ez majd kiderül legközelebb.Mindenesetre,kultúrált,barátságos,és családiasra sikeredett az este.
Nagyjából ennyi történt,és ezt tényleg át kell élni.
Jó érzés az,ha a bulin kinézed a másik nőjét megkívánod,és nem leüt a gorillája,hanem természetes,és semmi akadálya annak hogy ne csak nézd a másikat hanem be is szállhatsz,
pofon nélkül.Minden tiszteletünk a szervezőknek,és ha legközelebb lesz buli,ez a kis csapat már biztosan ott lesz.A többiek meg ki tudja,talán bátrabbak lesznek.
Ne feledd ha jönnél küldj képet a párodról,vagy sűrgősen csajozz be,fotózd le,
hogy hozni tud magaddal.Röviden tömören ennyi.


#73   2007. 05. 23. szerda 00:35
tom1019 tom1019 VIP Admin
- végre egy korrekt és hihető beszámoló.
- elég nehéz volt kihúzni belőletek, de végre sikerült!
- lehetett volna ezzel is indítani a topicot, és sokkal kevesebb negatív megjegyzést kaptatok volna, és kapásból érthető lett volna a topic indításának célja is, mindenféle felesleges kérdések nélkül!
- mindezek után csak garatulálni tudok a bevállalos pároknak, és példaértékű a buli mindenki számára
- végül csak azok irígykedhetnek, akik kihagyták a meghívás ellenére is a bulit!
- a fórumosok küzül pedig csak a buták irígykedhetnek, mert a normálisak csak értékelhetik az ilyen fajta kezdeményezéseket is! worship
(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2007. 05. 23. szerda 00:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 23. szerda 00:16
3.rész: Támadt egy isteni ötletem,így nálunk folytatódott a buli.
2 pár + 1 fő.Ott is volt kis párcsere,és izgalmas volt olyan amatőrök számára az est akik miatt ez az oldal igazán készült.
Persze az alattam lakó 40-es régen kúrt nő feljön mi ez a hangoskodás,kihívja a zsarukat.(nem tette)
Kipróbálni amatőrként olyan dolgokat,és szemlélni,amit más hétköznapi emberek egy bulin nem tennének meg,vagy elítélnének érte.Azt hiszem erről szólt az est.
Szóval,attól függetlenül hogy kevesen voltunk nagyon jól éreztük magunkat,talán nehezebb lett volna feloldódni több személy esetén,de ez majd kiderül legközelebb.Mindenesetre,kultúrált,barátságos,és családiasra sikeredett az este.
Nagyjából ennyi történt,és ezt tényleg át kell élni.
Jó érzés az,ha a bulin kinézed a másik nőjét megkívánod,és nem leüt a gorillája,hanem természetes,és semmi akadálya annak hogy ne csak nézd a másikat hanem be is szállhatsz,
pofon nélkül.Minden tiszteletünk a szervezőknek,és ha legközelebb lesz buli,ez a kis csapat már biztosan ott lesz.A többiek meg ki tudja,talán bátrabbak lesznek.
Ne feledd ha jönnél küldj képet a párodról,vagy sűrgősen csajozz be,fotózd le,
hogy hozni tud magaddal.Röviden tömören ennyi.


#72   2007. 05. 23. szerda 00:16
zimmi zimmi VIP
3.rész: Támadt egy isteni ötletem,így nálunk folytatódott a buli.
2 pár + 1 fő.Ott is volt kis párcsere,és izgalmas volt olyan amatőrök számára az est akik miatt ez az oldal igazán készült.
Persze az alattam lakó 40-es régen kúrt nő feljön mi ez a hangoskodás,kihívja a zsarukat.(nem tette)
Kipróbálni amatőrként olyan dolgokat,és szemlélni,amit más hétköznapi emberek egy bulin nem tennének meg,vagy elítélnének érte.Azt hiszem erről szólt az est.
Szóval,attól függetlenül hogy kevesen voltunk nagyon jól éreztük magunkat,talán nehezebb lett volna feloldódni több személy esetén,de ez majd kiderül legközelebb.Mindenesetre,kultúrált,barátságos,és családiasra sikeredett az este.
Nagyjából ennyi történt,és ezt tényleg át kell élni.
Jó érzés az,ha a bulin kinézed a másik nőjét megkívánod,és nem leüt a gorillája,hanem természetes,és semmi akadálya annak hogy ne csak nézd a másikat hanem be is szállhatsz,
pofon nélkül.Minden tiszteletünk a szervezőknek,és ha legközelebb lesz buli,ez a kis csapat már biztosan ott lesz.A többiek meg ki tudja,talán bátrabbak lesznek.
Ne feledd ha jönnél küldj képet a párodról,vagy sűrgősen csajozz be,fotózd le,
hogy hozni tud magaddal.Röviden tömören ennyi.


#71   2007. 05. 23. szerda 00:16
zimmi zimmi VIP
2.rész: A részvétel nem volt kötelező.
Jelentkezőket kértek,persze azért jöttem,elsőnek jelentkeztem is.,de még nem tudtam mira vállalkozom.Majd sorjában a többiek.
1.Fiú ül bekötött szemmel,és melltartóban a hölgyek a fiú tarkójához dörgölőznek
Nem lesz nehéz a barátnőmé a legnagyobb kizárt eltéveszteni,tévedtem.Nem néztem körül eléggé.Hamar rámkerült a szememre a kendő. L
Mindenki eltalálta a párjáét én nem.
2.hölgyek a pasik fenekét fogva kellett kitalálni melyik a párjáé.Valami miatt a lányok azt akarták,hogy a fiúk ne vegyék le a nadrágot,nem úgy mint később a fiúk.Mi levetettük a lányokkal a nacit,és bugyiba tapiztuk.
3.Cici tapizás,szintén kihez tartozik,illetve melyik volt a párja keze.
Talán így nevetségesnek tűnik,mi a jó abban,hogy megtapizol egy pár cicit.
Több résztvevő esetén izgisebb lett volna azt gondolná az ember,de nem jó hogy csak ennyien vagyunk,nagyobb a nyerési esély,és kisebb a baki lehetőség,mivel izgulsz nehogy eltéveszd.
4.Már komolyodik a dolog,lányok popsiját tapiztuk,melyik kié.
5.Milyen gatya vagy bugyi van a párodon,és meg is mutatni.Itt megint tévedések vígjátéka volt.
Kedvenc mondatom,az egyik pár szájából.: -Könnyű,én készítettem ki neki,és vasaltam is ki.
Döbbenet az arcon az illetőn még se az a gatya volt.
6.Kedvenc póz a párodnak?Szintén sok baki.
Ezek oldották és jó hangulatot teremtettek.
7.Sztriptíz.Minden levetett ruha pontot ér.Mázlinkra nem vetkőztek le teljesen az elöttünk lévő 3 pár,mi kezdtük a teljes meztelenkedést itt is.Utánunk már bátorodtak.
8.Mintha lovagolna a hölgy a pasin,odadörgölőzni,a nőnek,sajnos a bugyi közénk állt,
és kitalálni ki a volt a párod.
9.Orálisan kell kényeztetni a párodat 3 percig.Volt aki 69-ben egybe letudta.
Persze volt akit dühített,hogy a 69 nekik jutott eszükbe,és pont az elöttük lévők megcsinálták.
Izgis látni ilyet testközelből.Azt hinné az ember könnyen megy.Hát nem.
10.Szeretkezni mások előtt.Ez nekem nem ment,csak 2 párnak sikerült,illetve csak ők vállalták be,de feltaláltuk magunkat,
és a barátnőm mással szeretkezett.(Neveket szándékosan kerülök.)
A gond akkor volt amikor már tök jó a hangulat,vége a hajót el kellet hagyni jóval a tervezett idő elött... ( folyt.)
#70   2007. 05. 23. szerda 00:15
zimmi zimmi VIP
1 rész:Idézhetném is újra Titogra levelét,de nem teszem.Megpróbálom saját látószögünkből is leírni azt az estet,eléggé részletesen.(Bár átélve más,mint olvasva.)
Első orgazmusról is nehéz beszélni.
Miért nem tudtak sokan a buliról,és miért nem kaptak meghívót???
Nos a válasz egyszerű.Azok kaptak meghívót,akik az elmúlt fél évben küldtek be
sorozatot magukról,csak amatőr párok,illetve lányok. (Fiúk,kamu fotósok nem.)
Itt csak egy felhívás volt hogy kb 400 aktív pár van akik jelentkezhetnének,
innen és a hajó csak 60 férőhelyes,tehát igyekezni kell ha fel akarunk férni.
Ezzel szemben csak 40 pár jelzet vissza,hogy jönne,és akkor még mindig volt felajánlva 20 hely.Sajnos akik megigérték azok se jelezték,hogy bocsi még se ezzel elfoglalva mástól a helyet,de mindegy ilyen a magyar mentalítás,én se megyek más se menjen.
Igyekszem úgy írni,hogy irigykedésre ne legyen ok,és nagyzolásnak se tűnjön.
3.párként érkeztünk,már Muriék ott voltak,és még egy pár.(Nem nevesítem meg.)
Kicsit meg is döbbentünk,hogy kevesen vannak.
Jobb volt mert könyebb ismerkedni így.A GG szülőatyjával is megismerkedhettünk,és
jó volt hasonló gondolkodású emberekkel beszélgetni.
Meghozták a kaját,ja mondanom se kell,a végén csak 7 pár jelent meg.
Tehát kaja dömping.
Idő közben megjöttek a többiek is.
Aztán 10 után már nem vártak tovább.Elkezdődött a verseny,és a játék.
Nos akik még csak fantáziálgatnak milyen a swinger,stb,annak újdonság,nekünk is az volt.
Feladatok voltak.... (folyt.)
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: muri1 muri1
Nyitás ideje: 2007. 04. 24. kedd
Üzenetek: 89db
Utolsó üzenet: 2008. 03. 21. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!