Amikor először vettem fel női bugyit...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19   2005. 01. 11. kedd 13:05
bicus bicus
Semmi nem ciki szívem! Egyszerűen légy nyitott mindenre....próbáld ki, ha valami izgatja a fantáziádat...ne hagyd elsikkadni!
...mert aki nem próbálta, annak nem lehet hiteles a véleménye...nem igaz!?
Egyébként jó, hogy nem vagyunk egyformák!
#18   2005. 01. 11. kedd 11:37
Klaudia Klaudia
Bocsánat ...élek a dologgal
#17   2005. 01. 11. kedd 11:24
Klaudia Klaudia
Amint azt már egy másik topicon jeleztem, nem nagyon élet a dologgal...
#16   2005. 01. 11. kedd 11:17
Klaudia Klaudia
És az ciki, hogy én nem emlékszem mikor volt rajtam először női bugyi?
#15   2005. 01. 11. kedd 08:41
bicus bicus
Izgató, ha egy személyben van egy belevaló pasim, egy igazi FÉRFI......aki - ha kell - örömmel "alakítja" a szolgálatkész, perverz barátnőt is...:-))))
(Ez egy válasz CUBE37 üzenetére (2005. 01. 10. hétfő 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 10. hétfő 19:26
Szia Bicus!
KÖszönöm a választ, pont ezt vártam. Ha egy puhány tohonya pasid lenne, már rég kirúgtad volna, gondolom. Az ilyen csajoknak férfi kell, a férfit szeretik és nem a csipkebugyit. A combfix és a csipkés tanga csak hab a tortán. Jól mondom Bicus?
#14   2005. 01. 10. hétfő 19:26
CUBE37 CUBE37 VIP
Szia Bicus!
KÖszönöm a választ, pont ezt vártam. Ha egy puhány tohonya pasid lenne, már rég kirúgtad volna, gondolom. Az ilyen csajoknak férfi kell, a férfit szeretik és nem a csipkebugyit. A combfix és a csipkés tanga csak hab a tortán. Jól mondom Bicus?
(Ez egy válasz bicus üzenetére (2005. 01. 10. hétfő 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 10. hétfő 18:04
Férfi ám a javából, de mondhatnám, hogy igazi perverz "állat" a pasim!:-)))
Próbáljátok ki "apucin" a fehérneműket...őrült izgalomba lehet kerülni már a látványtól is....kiváltképp, ha egy pasinak még jó lábai is vannak...:-)))

...és a pöttömnyi tangából kikandikáló gyönyörű és kemény férfiasság látványa....mmmmmmm....ne is részletezzük!:-)))
Szeretem, ha egy férfi rábeszélhető az átvedlésre...mondjuk nemcsak a bugyi erejéig, hanem a combfixet is felveszi....mert a harisnyás játékok is nagyon élvezetesek tudnak lenni!:-))))

#13   2005. 01. 10. hétfő 18:04
bicus bicus
Férfi ám a javából, de mondhatnám, hogy igazi perverz "állat" a pasim!:-)))
Próbáljátok ki "apucin" a fehérneműket...őrült izgalomba lehet kerülni már a látványtól is....kiváltképp, ha egy pasinak még jó lábai is vannak...:-)))

...és a pöttömnyi tangából kikandikáló gyönyörű és kemény férfiasság látványa....mmmmmmm....ne is részletezzük!:-)))
Szeretem, ha egy férfi rábeszélhető az átvedlésre...mondjuk nemcsak a bugyi erejéig, hanem a combfixet is felveszi....mert a harisnyás játékok is nagyon élvezetesek tudnak lenni!:-))))

(Ez egy válasz CUBE37 üzenetére (2005. 01. 07. péntek 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 07. péntek 19:38
A férfi /teremtés koronája/ legfőbb ismérvei: becsület, kitartás, őszinteség stb. Ezek a tulajdonságok mind a lélekből fakadnak, semmiképp sem a viselt ruhákból. Bicus, a párod igazi férfi?
Na figyeld a választ Katicika!
#12   2005. 01. 10. hétfő 16:30
X Törölt felhasználó (368461)
Csak ismételni tudom magamat: buzis ez is és kész....Már ennyire uncsi mindenkinek az életében a szex, (talán szenvedéllyel kellene pórólni!), hogy átveszitek a szerepeket egymástól? Ha mindenki ennyire nő akar lenni, hát kérdezem: véletlenül nem szülnétek helyettünk? alien
#11   2005. 01. 10. hétfő 10:17
perecke perecke
ezek tök spontán dolgok. nem lehet előre megtervezni...

egyszer játszadoztunk a a brátnőmmel meg minden és az ágy mellett ott volt egy tangája.
- NA ezt most én felveszem. (és már fel is vettem, és játszottunk tovább egymással...
először kicsit meglepődött, de aztán már nagyon tetszett neki a dolog ;-) sőőőt.....

nézd : legyél türelmes. várd ki a megfelelő alkalmat (de azt ismerd fel és ne szalaszd el ;-)
puhatolózz. tapintatosan. járd körbe a témát...
#10   2005. 01. 10. hétfő 00:02
rooollyy rooollyy
Egyszerűen ne várd meg,míg ő hozza fel a dolgot!Hozdd fel te!Arra meg ne is próbálj rájönni,hogy mi járhat a fejében,mert sosem fogsz! wave
#9   2005. 01. 09. vasárnap 23:24
cyyca cyyca
Köszönöm az eggyetértést worship
#8   2005. 01. 09. vasárnap 21:48
X Törölt felhasználó (7767)
Hát, tudod, nem egészen idegen a tangás felszereltség a párom árbocán, de én, amikor kedvesem kihámoz a tancsimból, finoman, érzékenyen bugyolálgatom, círmolgatom vele arcát, nyakát, orrát, legvégül felmeredő büszkeségét, hogy csak vérvörös makkja bújik elő belőle, hogy rávethessem éhesen magam, tovább aztán már nem játszik nagy szerepet a tangám, valahol alattunk elkeveredik az összezilált ágyneművel....
(Ez egy válasz cyyca üzenetére (2005. 01. 09. vasárnap 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 09. vasárnap 21:33
Csak egyszer nézd meg a párodat a bugyidba.
Csak egyszer add rá.
Biztos vagyok benne, hogy téged is felizgat a látvány, még ha ezt nem is gondolod így.Próbáld ki, érdemes. vigyor2
#7   2005. 01. 09. vasárnap 21:33
cyyca cyyca
Csak egyszer nézd meg a párodat a bugyidba.
Csak egyszer add rá.
Biztos vagyok benne, hogy téged is felizgat a látvány, még ha ezt nem is gondolod így.Próbáld ki, érdemes. vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 01. 07. péntek 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 01. 07. péntek 18:31
Drága sorstársak, ne haragudjatok, de a párom szépségesen felmeredő falloszát semmiképpen nem tudnám elképzelni kedvenc, észbontó tangáim egyikében, mert ez egyszerűen nonszensz, és kötözésnek, fétisimádatnak hve nem lévén, kiábrádítónak tartanám a teremtés koronáját pihepuha tüllcsodákba öltözötten...
#6   2005. 01. 08. szombat 09:36
macido macido
Bocs de Én a nőkről levenni szeretem a bugyit foggal, kézzel, szájjal. nyelvvel :-)))) stb. nem pedig felvenni.
(Ez egy válasz Damenslip üzenetére (2005. 01. 06. csütörtök 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 06. csütörtök 14:00
Sziasztok! Biztos vannak itt rajtam kivül is olyanok, akik fiú létükre szivesen viselnek női bugyit, fehérneműt, rucit. Ki titokban, ki nyiltan. Ki bevallja, ki tagadja.Mondjuk itt el élményeinket, hogy mikor, milyen körülmények között vettünk fel először nem a nemünknek megfelelő ruhadarabot,és milyen élményt adott?

Én 8 évvel ezelőtt anyám bugiját csentem el, és vettem fel. Olyan érzés volt, hogy nagyon hamar "kész" lettem. Azután azt próbáltam, hogy minél tovább legyen úgy rajtam, hogy nem áll fel. Bevallom nem birtam sokáig, de fegyelemmel ma már ott tartok, hogy éjjel-nappal bugyit viselek. Szeretem nyáron a szellős csipkét, a farmer alatt a selyem csuszósságát.
#5   2005. 01. 07. péntek 19:38
CUBE37 CUBE37 VIP
A férfi /teremtés koronája/ legfőbb ismérvei: becsület, kitartás, őszinteség stb. Ezek a tulajdonságok mind a lélekből fakadnak, semmiképp sem a viselt ruhákból. Bicus, a párod igazi férfi?
Na figyeld a választ Katicika!
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 01. 07. péntek 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 01. 07. péntek 18:31
Drága sorstársak, ne haragudjatok, de a párom szépségesen felmeredő falloszát semmiképpen nem tudnám elképzelni kedvenc, észbontó tangáim egyikében, mert ez egyszerűen nonszensz, és kötözésnek, fétisimádatnak hve nem lévén, kiábrádítónak tartanám a teremtés koronáját pihepuha tüllcsodákba öltözötten...
#4   2005. 01. 07. péntek 18:31
X Törölt felhasználó (7767)
Drága sorstársak, ne haragudjatok, de a párom szépségesen felmeredő falloszát semmiképpen nem tudnám elképzelni kedvenc, észbontó tangáim egyikében, mert ez egyszerűen nonszensz, és kötözésnek, fétisimádatnak hve nem lévén, kiábrádítónak tartanám a teremtés koronáját pihepuha tüllcsodákba öltözötten...
(Ez egy válasz bicus üzenetére (2005. 01. 07. péntek 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 07. péntek 16:28
Megértelek! Amikor az álló farkadra felveszed a feszülős tangát.....akkor dobnám el az agyamat!:-)))
Imádom nézni....érinteni....kényeztetni ily módon a gyönyörű férfiasságotokat....mmmmmmmmm!:-)))
#3   2005. 01. 07. péntek 16:28
bicus bicus
Megértelek! Amikor az álló farkadra felveszed a feszülős tangát.....akkor dobnám el az agyamat!:-)))
Imádom nézni....érinteni....kényeztetni ily módon a gyönyörű férfiasságotokat....mmmmmmmmm!:-)))
(Ez egy válasz Damenslip üzenetére (2005. 01. 06. csütörtök 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 06. csütörtök 14:00
Sziasztok! Biztos vannak itt rajtam kivül is olyanok, akik fiú létükre szivesen viselnek női bugyit, fehérneműt, rucit. Ki titokban, ki nyiltan. Ki bevallja, ki tagadja.Mondjuk itt el élményeinket, hogy mikor, milyen körülmények között vettünk fel először nem a nemünknek megfelelő ruhadarabot,és milyen élményt adott?

Én 8 évvel ezelőtt anyám bugiját csentem el, és vettem fel. Olyan érzés volt, hogy nagyon hamar "kész" lettem. Azután azt próbáltam, hogy minél tovább legyen úgy rajtam, hogy nem áll fel. Bevallom nem birtam sokáig, de fegyelemmel ma már ott tartok, hogy éjjel-nappal bugyit viselek. Szeretem nyáron a szellős csipkét, a farmer alatt a selyem csuszósságát.
#2   2005. 01. 06. csütörtök 16:06
rilu rilu
szerintem engem egy cseppet szorítana...

eplus2 eplus2 eplus2
#1   2005. 01. 06. csütörtök 14:00
Damenslip Damenslip
Sziasztok! Biztos vannak itt rajtam kivül is olyanok, akik fiú létükre szivesen viselnek női bugyit, fehérneműt, rucit. Ki titokban, ki nyiltan. Ki bevallja, ki tagadja.Mondjuk itt el élményeinket, hogy mikor, milyen körülmények között vettünk fel először nem a nemünknek megfelelő ruhadarabot,és milyen élményt adott?

Én 8 évvel ezelőtt anyám bugiját csentem el, és vettem fel. Olyan érzés volt, hogy nagyon hamar "kész" lettem. Azután azt próbáltam, hogy minél tovább legyen úgy rajtam, hogy nem áll fel. Bevallom nem birtam sokáig, de fegyelemmel ma már ott tartok, hogy éjjel-nappal bugyit viselek. Szeretem nyáron a szellős csipkét, a farmer alatt a selyem csuszósságát.
 
... 8 9 10
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Damenslip Damenslip
Nyitás ideje: 2005. 01. 06. csütörtök
Üzenetek: 199db
Utolsó üzenet: 2019. 11. 25. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!