A téma fagyasztva! OFF-topic (archivum)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3549   2008. 04. 13. vasárnap 22:05
vazelinator vazelinator VIP Admin
OFF-topic
témákon kívüliség, sehova sem fér el, túl rövid egy témának...

erről kéne ennek a témának szólni mivel van egy Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)szobánk.

továbbiakban folytatás
OFF-topic
#3548   2008. 04. 13. vasárnap 15:37
f1ck0 f1ck0
Szerintem, ha már ennyire útáljátok egymást, de mégis mosolyogtok a másik fél "vergődésén", akkor hagyjatok fel az észérvekkel, menjetek át nyers alázásba, úgy mégjobban szórakoztatjátok az olvasókat vigyor
#3547   2008. 04. 13. vasárnap 09:47
tom1019 tom1019 VIP Admin
nagyon élvezem a párbeszédeteket, de használjátok a szmájlikat is, mert a végén azt hiszem, hogy komolyan fikázzátok egymást, holott én csak egy kis "baráti" piszkát látok a soraitok közé bújtatva! eplus2
#3546   2008. 04. 13. vasárnap 02:14
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Tudod mi a jó? Nem veszed észre, hogy csak mosolygok rajtad...

Idézek tőled: "Olyan mintha a saját debil énemmel beszégetnék, az ovodában."

Mondjuk ez nem nehéz... Ugyanis mindkét "éned" debil...

Tudod, legalább valamit hozzámvágtak az akadémián.

Neked mi jutott osztályrészül? 8 általánossal bakafuttó, kopasz-szívató őrmesterségig vitted. Vazze, ez aztán karrier...

Nyomorodban annyi az össz örömöd, hogy a feleséged-barátnőd-akárkid meztelenm képeit kell mindenféle szex-honlapokra feltenned, mert megdugni már nem tudod... Na ez meg a másik karrier.

Gratulálok.
#3545   2008. 04. 12. szombat 16:25
tom1019 tom1019 VIP Admin
mondd, ha ez jól esik neked, akkor mondd... smile

(én meg végzem a dolgomat... wink )
#3544   2008. 04. 12. szombat 12:13
tom1019 tom1019 VIP Admin
én meg azt mondom, hogy aki személyeskedésbe átmegy , az észérvek helyett, azt tiltani fogom, még az off topicból is!
#3543   2008. 04. 12. szombat 08:32
MmePrune MmePrune VIP Admin
én nem értem mire gondolsz...és nem is nagyon érdekel...ellenben arra szeretnélek megkérni, hogy vagy hagyd abba ezt a kesergést, és írjál az általad kedvelt témákban, vagy hagyj minket békén...szerető üdv smile
#3542   2008. 04. 12. szombat 03:13
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Azt hiszem épp elégszer leírtam már: barátkozzon veled a hidegsebész... wink Akar a fene barátkozni veled, hála Istennek, épp elég barátom van, meg is válogathatom őket, te meg sajna a legminimálisabb kritériumoknak sem felelsz meg...

Mindezeken túl az általam mélységesen megvetett emberi negatívumok széles tárházát tudod tenmagad is felvonultatni: úgymint tévedhetetlenség, gőg, ostobaság, csököttség, "csaknekemlehetigazammindenkimáshülye" mentalitás, fellengzősség, ármánykodás, zsarnokság, konzervativizmus, szűklátókörűség. Na, s még én is sorolhatnám napestig.

Aztán ha meg kritizálsz, elébb azért bele-belepillanthatsz a tükörbe is, hátha a nekem felsorolt negatívumokat esetleg meglátnád magadban is.

Zárszóként: Te a labda kiszúrását választottad, ahelyett, hogy beállnál focizni a srácok közé.

Megfáradt, megkérgesedett, megtört emberroncs vagy már csak, akinek ez maradt élete értelme, és "öröme"...

Légyen neked...

#3541   2008. 04. 11. péntek 21:27
tom1019 tom1019 VIP Admin
természetesen poénnak szántam, de most sem jó szívvel olvasom, hogy a hülyeségeimről nem tehető Édesanyámat valaki a mocskos szájára vette...
de kétes népszerűségemet valóban jól demonstrálja... eplus2
#3540   2008. 04. 11. péntek 21:25
tom1019 tom1019 VIP Admin
kedvesem! karcsikám! (ma péntek van bevállalom a ffi. énedet is) smile
szerintem magadból csinálsz pellengérezett felhasználót!
nem tudlak megvédeni, mert a többség akaratát kell képviselnem.
TE meghalni, na neeeee, az lehetetlen, csak eljátszod a hattyúk halála c. rémdrámát smile
(ez is egy fajta éned, mindjárt elsírom magamat úgy sajnállak) hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 11. péntek 18:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2008. 04. 11. péntek 18:45
És nagyon kérlek, ha a "Karcsi" könnyebben kiejthető számodra, hát azt használd, nekem semmi ellenvetésem, mint ahogy az ellen se, hogy a "szorul"-t angolosan "szarul"t-nak mondd, hiszen alapelv, hogy senki nem megszólható azért, ha...blablabla (ne haragudj, szolgálatos voltam, fáradt vagyok, nem tudom végigvinni a szálat...Ez van :( )...A posztodról, ahol mittomén, miszerint regnálsz, persze, nem nehéz vallatótiszti szlogeneket zengedezni, megvillantani a "spanyolcsizmába" szorult féreg előtt, hogy ha "jó" lesz, akkor majd lélegzetet is vehet, ha módjával is, ugyebár, de vehet...Ez már nem a sokat emlegetett poénkodás, mégcsak a cirkusz szájpeckes rendje sem, ez már - és szerintem ezt már neked is érezned kell -, a másik ember semmibevétele, kalodábazárt, pellengérre állított lényének halálkomoly kispékelése, közprédára bocsátása, megbélyegzése bármi áron is.
Ne, nem kell ellenem felbérelj "normalis"okat és nem"normalis"okat, adminokat és opokat: csak az emberségedre apelláltam láthatóan akár, avagy amúgy,láthatatlanul. Egyetlen szavadba került volna a tisztázásom, ám ez nem történt meg, sem "tegnap", sem "ma", és véleményem szerint a közeljövőben sem fog megtörténni, ami a "soha" kisöccse. A torkom szorongatása meg számodra is amolyan "Panem et cirkenses", de azért megkérlek: haláltusámban legalább ne kelljen a bérencek danáját hallgatnom, kimélj meg ettől, kérlek. Tisztességesen, szelíd hangnemben fórumoztam, amelyre a gúny, a röhej, a közönségesség, a ferdítés puszta lehetőségének gyönyöre volt a válasz, hát hadd legyen most már csend. Kérlek.
#3539   2008. 04. 11. péntek 18:45
X Törölt felhasználó (7767)
És nagyon kérlek, ha a "Karcsi" könnyebben kiejthető számodra, hát azt használd, nekem semmi ellenvetésem, mint ahogy az ellen se, hogy a "szorul"-t angolosan "szarul"t-nak mondd, hiszen alapelv, hogy senki nem megszólható azért, ha...blablabla (ne haragudj, szolgálatos voltam, fáradt vagyok, nem tudom végigvinni a szálat...Ez van :( )...A posztodról, ahol mittomén, miszerint regnálsz, persze, nem nehéz vallatótiszti szlogeneket zengedezni, megvillantani a "spanyolcsizmába" szorult féreg előtt, hogy ha "jó" lesz, akkor majd lélegzetet is vehet, ha módjával is, ugyebár, de vehet...Ez már nem a sokat emlegetett poénkodás, mégcsak a cirkusz szájpeckes rendje sem, ez már - és szerintem ezt már neked is érezned kell -, a másik ember semmibevétele, kalodábazárt, pellengérre állított lényének halálkomoly kispékelése, közprédára bocsátása, megbélyegzése bármi áron is.
Ne, nem kell ellenem felbérelj "normalis"okat és nem"normalis"okat, adminokat és opokat: csak az emberségedre apelláltam láthatóan akár, avagy amúgy,láthatatlanul. Egyetlen szavadba került volna a tisztázásom, ám ez nem történt meg, sem "tegnap", sem "ma", és véleményem szerint a közeljövőben sem fog megtörténni, ami a "soha" kisöccse. A torkom szorongatása meg számodra is amolyan "Panem et cirkenses", de azért megkérlek: haláltusámban legalább ne kelljen a bérencek danáját hallgatnom, kimélj meg ettől, kérlek. Tisztességesen, szelíd hangnemben fórumoztam, amelyre a gúny, a röhej, a közönségesség, a ferdítés puszta lehetőségének gyönyöre volt a válasz, hát hadd legyen most már csend. Kérlek.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 04. 11. péntek 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 04. 11. péntek 15:05
Kati! (v. Karcsi)

vezze! szorongatják a torkodat, de ha nagyon szorul-szarul a húrok a nyakadon, szólj, akkor lazítok és megmentelek a pusztulattól! eplus2
OFF! hehe
#3538   2008. 04. 11. péntek 15:09
X Törölt felhasználó (7767)
Már szóltam! Ráadásul át a "jó" oldalról..Asszem, ezúttal passz...
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 04. 11. péntek 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 04. 11. péntek 15:05
Kati! (v. Karcsi)

vezze! szorongatják a torkodat, de ha nagyon szorul-szarul a húrok a nyakadon, szólj, akkor lazítok és megmentelek a pusztulattól! eplus2
OFF! hehe
#3537   2008. 04. 11. péntek 15:05
tom1019 tom1019 VIP Admin
Kati! (v. Karcsi)

vezze! szorongatják a torkodat, de ha nagyon szorul-szarul a húrok a nyakadon, szólj, akkor lazítok és megmentelek a pusztulattól! eplus2
OFF! hehe
#3536   2008. 04. 11. péntek 13:36
X Törölt felhasználó (7767)
Te, ez megfejthetetlen! Mi a fenéért kell akadémiai disszertációkat ide beírnod, hát elborult az agyad? Megértél a tavaszi "gallytalanításra", édös ecsém! Bírod a nyesőollót? Vagy esetleg fűrésszel essenek a csajok neked? nyes

(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2008. 04. 08. kedd 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 20:56
Ha az vagy kire gondolok:
Te-am iubit in felul meu prostoaico.

#3535   2008. 04. 11. péntek 12:19
normalis normalis
Nem tudom mi ez latin?próbáltam a neten a latin szótárt de mind eredménytelen volt,de ha arra gondolsz aki tud latinul akkor tévedtél
Kiváncsi vagyok valaki leforditaná amit szoni irt??
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2008. 04. 08. kedd 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 20:56
Ha az vagy kire gondolok:
Te-am iubit in felul meu prostoaico.

#3534   2008. 04. 11. péntek 12:16
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Szívesen!

Mondtam, mihelyst mellédumálsz, mindenhova be fogom szúrni, és ha sokat pattogsz, a Tündérkert is tele lesz ezzel!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 10. csütörtök 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2008. 04. 10. csütörtök 06:49
Köszi, egy darabig nem kell visszakeresnem (már annyira időigényes volt, hogy mindig lekéstem miatta valamiről), ha meg akarok spórolni magamnak egy meggondolatlan replikát. Csak elolvasom...És minden helyrezökken. hehe Szépjóreggelt Mindenkinek! smile wave
#3533   2008. 04. 11. péntek 12:01
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Tudod, régebben azért (még ha vérremenő vitáink is voltak), nagyon sok normális, közvetlen, érdekes hozzászólásod volt. Miért érzem azt, hogy mára megkeseredtél, megkérgesedtél?
Engedj fel egy kicsit!

Nézz körül (s ha még a pofázmányom nem is tetszik, akkor is van sok minden rajtam kívül):

Itt majd mindenki mosolygós, nevetgélős, vidám.

Örülünk az életnek, a szexnek, s ha vannak is szar napjaink, épp azért jövünk ide, h kis felüdülést, vidámságot találjunk.

Baszki, nem kell kiszúrni azt a labdát, vedd fel, és gyere be közénk focizni! smile
#3532   2008. 04. 11. péntek 09:55
tom1019 tom1019 VIP Admin
azért odáig is el kell jutni a népszerűségi indexben, hogy valakinek a fikázása legyen az etalon példa... eplus2

(bocsi, de szerintem ez egy tökéletes off volt!) hehe
#3531   2008. 04. 10. csütörtök 06:49
X Törölt felhasználó (7767)
Köszi, egy darabig nem kell visszakeresnem (már annyira időigényes volt, hogy mindig lekéstem miatta valamiről), ha meg akarok spórolni magamnak egy meggondolatlan replikát. Csak elolvasom...És minden helyrezökken. hehe Szépjóreggelt Mindenkinek! smile wave
#3530   2008. 04. 10. csütörtök 02:59
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Nahh, a szokásos "önigazolás"... levele mf3

"Adminok fogadóórája | Nyitotta: Törté-Net[VIP][ADMIN] (2007.04.06 12:27)

Katicika #209 | 2007.07.26. 07:08

Na, azt hiszem, itt kell meghúzni azt a bizonyos vonalat.Eldöntöttem.


Fikázott téged és a világot az anyád, amikor kiökrendezett magából egy ilyen szörnyszülöttet, ami magad vagy!Te szarrágó geci!Azt hiszed, nem tudom, hogy mi zajlik a neanderthali szűk agyacskádban? Az ellentmondást nem tűrő véleményezéseidben? Az andropauzás kapuzárása miatt reszkető, trottyant horgasinadban? A degeneráltság! Az igazán emberré-válni-nem-tudás.Az attól való félelem, hogy krumplihámozáson kivül már semmire sem leszel jó.Esetleg adminnak a GG-n!
A kórisme régen világos, csak még senki nem fogalmazta meg velősen, sarkítva: totál mongoloid idióta vonások ütköznek ki minden virtuális mozdulatodon, faszcsökevénynyi agyad szinte felforr, ha egy értelmes mondatot le kell írnod(esetleg mással íratod, szánalmas féreg!), de azért uralkodni akarsz mindenkin és mindeneken! Tedd azzal, akivel tudod, okádék gennyláda.Mintha gyermekkorom falubolondját látnám benned, aki naphosszat az árokmarton üldögélt és verte a retkes faszát mindenki szemeláttára, miközben futókúrva anyja aláfeküdt a fát áruló fuvarosnak vagy a szamarának, mikor, hogy hozta a jósorsa. Azt regélték, ezt a hozzád hasonló hülyét is a szamár csinálhatta, mert nagyon hozta a formáját az érdemes négylábúnak, mint ahogy te is megtévesztésig hasonlítasz a nagyfülű istenteremtményre: csak a faszod lógatod szerte a netes világban, s a szürkeállományod kimerül a koszos tökeid körül burjánzó "ökoszisztémában".Esetleg valaki nem mesélt arról, hogy egy szürkekabátos patás négylábú - valamikor régesrégen -, házszámot tévesztett volna a környéketeken? Mert bennem kezd gyökeret verni a gyanú, ahogy elnemtelenedett vonásaidra pillantok,te rachitikus faszkalap!
Nos, azt hiszem, ennyi elég is.Befejeztem.
A soha viszont nem látásra, büdös patkány!

Válasz tom1019[VIP][ADMIN], üzenetére (tegnap 23:46)"

Na, ez vagy Te, Katicika!!! EZT TE ÍRTAD!!!

Innentől kezdve minden megnyilvánulásod hazugság!!

Nincs ezen mit megmagyaráznod, egy aljas, képmutató alak vagy!!!

(A hsz eredtije megtekinthető a Dühöngő-haragszom rád 12. oldalán).
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 09. szerda 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2008. 04. 09. szerda 22:46
Mivel úgy érzem, offolnám az illető rovatot, hát itt reagálok bizonyos, kiválasztottak számára amott mégis előjogként fenntartott offolásra:
__________________________________________________
Te miért jársz ide? | Nyitotta: Skandy (2005.02.02 00:00)
tom1019[VIP][ADMIN] #118 | ma 22:08
kivételesen hozzászólásoddal teljesen egyetértek, és azonosulni is tudok vele (de csak akkor, ha a szöveget szó szerint értelmezem, és nem nézem, hogy ki írta)!

csakhogy vizet prédikálsz, és bort iszol!!!

ugyanis az általad leírtakkal ellentétben TE másképpen viselkedsz és kommunikálsz!

megtéveszted szövegeddel és képeiddel a nagyérdemű közönségedet, ráadásul téves hiszékenységükben hagyod őket, sőt még rá is játszol, ezt élvezed, és becsapod ezzel az olvasóidat és önmagadat is!

kettős (többes) személyiségeddel ártasz azon gondolatoknak, tetteknek, amik a tisztességes és normális láthatatlan, vagy látható Internetezés, fórumozás követelményeit jelentik!

magyarul: akkor is hazudsz, amikor igazat szeretnél mondani, írni, állítani önmagadról!

járj ide, de tolerálni nem azért nem tudlak, mert nem feded fel a személyiségedet, hanem mert egy ártalmas, hazug pitiáner luzer vagy, aki azon élvezkedik, hogy "nappal" megjátssza a fiatal és szűzies ártatlan és tisztességes nagylányt, "éjszaka" meg egy szakadt lepusztult és elhasznált öreg kurva!

ez nem helyes viselkedési, és virtuális morál egy NORMÁLIS embertől!

(viszont ettől talán még szeretni is lehetne egyes éneidet, a többiről no comment! 'Atyám! ha belegondolok, hogy milyen beteg személyiség lehet ez az emberke mögött! adj erőt a további objektív megítélésemhez és tetteimhez, nehogy valami végzetes radírozást csináljak az összes klónozott nevével!) ÁMEN és PINA!

Válasz Katicika üzenetére (ma 20:32)
__________________________________________________
Nincs csakhogy: első sorod a valóság, ezért járok ide!
A többi humbúg, zavaros, talán valahonnan kimásolt egyveleg, konfúz önigazolás, kímélj meg tőle, kérlek! Erre nincs szükségem, őszintén sajnálom, hogy nem lehetek rá a vevőd...
...Miután kifejtettem erről a véleményemet, kímélj meg hasonló gyomorfennforgásaidtól, ne magyarázd meg másoknak, hogy tulajdonképpen mit is gondolnak akkor, amikor azt gondolják, hogy... stbstb...Én csak azt írtam, miért járok ide: azért, hogy emberek közt legyek, nem pedig azért, hogy valaki übermencset játszva kápói vezényszavak közé sorompózza az életemet, kösz, ebből nem kérek. Ilyen egyszerű.
Én, "a szakadt lepusztult és elhasznált öreg kurva" megjátszhatom "a fiatal és szűzies ártatlan és tisztességes nagylányt" (idézetek: tom1019[VIP][ADMIN]) Ezért járok ide.
( és hagyj fel a "klónok" szajkózásával, nem szeretném, ha az igazmondásodról magad keltette hír hamis felhangot kapna! ) ejnye1
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2005. 01. 09. vasárnap
Üzenetek: 3549db
Utolsó üzenet: 2008. 04. 13. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!