Kielégítettem a legjobb barátomat...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#84   2024. 02. 06. kedd 20:11
scary8106 scary8106
Ahogy látom, férjem már válaszolt , de amúgy igen , előfordult már párszor.
#83   2024. 02. 06. kedd 09:23
Albert8310 Albert8310
wave worship
#82   2024. 02. 06. kedd 09:18
lanybsx lanybsx
ez így igaz smile valós smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 30. szerda 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 30. szerda 11:31
volt rá példa smile , ott ragadtunk a Zemplénben, egy hatalmas eső után, nem tudtunk lejönni a vadászházból még terepjáróval sem, hatalmas volt a sár, így ott kellett maradnunk éjszakára- és hát besikerült a dolog, mondjuk én provokáltam ki smile hatalmasat szexeltünk, kúrtunk basztunk - azért is így írtam mert volt minden, keményen finoman- mindenhogy rengeteg póz, extremitás, perverzitás smile na de ez van smile - ill volt smile
#81   2023. 06. 03. szombat 23:58
scary8106 scary8106
Akadt néhány olyan női barát , akivel így össze jártunk , akár tartósan.
#80   2022. 07. 25. hétfő 09:14
seximado73 seximado73
De csakis egészségügyi szempontból mert épp nem volt senkije. smile
#79   2022. 07. 21. csütörtök 11:13
kandurmarci kandurmarci
Én egyszer az exem legjob barátnőjével jöttem össze, már a szakításunk után. A barátnő abban a városban lakott albérletben, ahol én különbenis laktam, nem messze tőlem. Átjött egyszer kávéra és simán szex lett a befejezése. Nem részletezem, mert semmi különös nem volt. Végigcsináltuk s utána kényszeredetten mosolyogtunk. Megbeszéltük, hogy közben mindketten az exemre gondoltunk s valójában nem volt jó. Nemis volt több ilyen alkalom, pedig lehetett volna.
#78   2022. 07. 21. csütörtök 08:24
X Törölt felhasználó (4661907)
smile így igaz smile
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2021. 06. 30. szerda 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 30. szerda 15:51
Ha van rá alkalom nem szabad kihagyni.
#77   2021. 07. 28. szerda 17:13
sakter1222 sakter1222
a baratnom legjobb baratnoje verte ki nekem szukseglet gyanant,segitet rajtam mert nagyon be kemenyedtem,nem mondtuk el senkinek,azota megromlot a kapcsolatunk mar nem beszelunk jol.sot egyre ritkaban keveset...
#76   2021. 07. 03. szombat 00:21
Szovázs Szovázs
Nekem egyszer volt olyan élményem, hogy olyan lánnyal szexeltem, aki tényleg csak a barátom volt, nem volt köztünk semmi több. Huszonegynéhány éves voltam, a lány öt vagy hat évvel fiatalabb nálam, de már kislány kora óta ismertem, jóban voltunk. Gyönyörű, csinos, feszes teste volt, ruhán keresztül szépnek tűnő cicik és kerek popsi, de hogy finoman fogalmazzak, nem volt túl sok közös témánk, nekem meg így abszolút nem keltette fel az érdeklődésem. Egyszer aztán csetelgettünk, nekem éppen nem volt senkim, egy nagy szakításon túl, és minden mindegy állapotban voltam. Persze előkerültek sikamlós témák is, amin nagyon felizgultam, és szerintem ő is. Megbeszéltük aztán a cseten, hogy hétvégén együtt megyünk haza vonattal Pestről, én egyetemista voltam, és valamiért aznap ő is fent volt. Találkoztunk az állomáson, felszálltunk az IC másodosztályára, amin kevesen voltak, de termes volt. Én nagyon fel voltam izgulva, hirtelen nagyon elkezdett tetszeni a kiscsaj. Az első osztály kocsija fülkés volt, és ZÁRHATÓ... Rövid úton meggyőztem, hogy vegyünk különbözeti jegyet, és üljünk át. Így is lett, máig emlékszem a kalauznő arcára, aki cinkosan mosolygott. Bezártuk a fülkeajtót, és behúztuk rajta a függönyt. Először csak ölelkeztünk, majd csókolóztunk, kéjesen, nyálasan. Aztán levettem a blúzát meg a melltartóját, tényleg gyönyörű, gömbölyű cicijei voltak. Odáig mentünk, hogy teljesen csupaszra vetkőztettem, és totál frissen gyantázott volt a puncija. Kinyaltam, de nem bírtam magammal, meg közben ő is matatott rendesen, levettem a ruháimat, és az ágaskodó farkam a szájába tettem. Mindig tisztességes voltam és vagyok, egyáltalán nem erőszakoskodtam ekkor sem, de talán azért, mert tudtam, ő nem a szerelmem, nem járunk, elég keményen megszopattam. Aztán nem bírtam tovább, ő is nedves volt rendesen, gondoltam, én ezt a gyönyörű, feszes kis puncit most felnyársalom. Az előző barátnőm apró termetű volt, óvatosan lehetett csak csinálni. Ez a lány is igen apró volt, megfogtam, feltérdepeltettem az ülésre, és - ha láttátok a képeinket a párommal - nem igazán vagyok kis méretű, de betoltam tövig a puncijába. Mondanám, hogy szeretkeztünk, de jobban festi le a helyzetet, ha azt írom, megbasztam. Rettentően élveztem, hogy végre mélyen tolhatom, nem is bírtam túl sokáig. Gondoltam, nem látok ellenvetést az arcán, hát kipróbálok még valamit, amit az egykori barátnőm, aki éppen nem túl rég hagyott ott, nem engedett. Leültettem, és a lüktető, vágytól hatalmas és kőkemény makkomat visszatettem a szájába. Ő rögrön ráfogott a szájával, és újra elkezdte szopni, én pedig néhány másodperc múlva hatalmasat élveztem - mindig nagyon sok jön - az apró szájába, amit, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, mind egy cseppig lenyelt.
Ezután felöltöztünk, és hazáig beszélgettünk. Persze megdumáltuk, hogy meg kell ismételni, de utána hamarosan mindkettőnknek lett kapcsolata, így ez soha nem történt meg.
#75   2021. 07. 01. csütörtök 15:36
robin.hood robin.hood
Aztafaszombazmeg. Vészhelyzet. Barátságra hivatkozik. Ezt a baszást
#74   2021. 06. 30. szerda 22:31
X Törölt felhasználó (4513812)
A téma nyitójának szántam.
De ez most "válasz erre" neked ment.
(Ez egy válasz erzo3 üzenetére (2021. 06. 30. szerda 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 30. szerda 20:20
Legalább a "válasz erre" feliratra kattintanál mielőtt ilyen okosságokat írsz ! Ezt kinek szántad?
#73   2021. 06. 30. szerda 20:20
erzo3 erzo3
Legalább a "válasz erre" feliratra kattintanál mielőtt ilyen okosságokat írsz ! Ezt kinek szántad?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 30. szerda 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4513812)
2021. 06. 30. szerda 16:38
Bocs de szerintem ez full baromság amit írtál, a sok fórumozó meg csont nélkűl beszopja! Az egész annyira hülyén hangzik, hogy ha igaz akkor én meg egy luxusholdkomp vagyok, leopárdbőr ülésekkel..
#72   2021. 06. 30. szerda 16:38
X Törölt felhasználó (4513812)
Bocs de szerintem ez full baromság amit írtál, a sok fórumozó meg csont nélkűl beszopja! Az egész annyira hülyén hangzik, hogy ha igaz akkor én meg egy luxusholdkomp vagyok, leopárdbőr ülésekkel..
#71   2021. 06. 30. szerda 15:51
feherkalman1 feherkalman1
Ha van rá alkalom nem szabad kihagyni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 30. szerda 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 30. szerda 11:31
volt rá példa smile , ott ragadtunk a Zemplénben, egy hatalmas eső után, nem tudtunk lejönni a vadászházból még terepjáróval sem, hatalmas volt a sár, így ott kellett maradnunk éjszakára- és hát besikerült a dolog, mondjuk én provokáltam ki smile hatalmasat szexeltünk, kúrtunk basztunk - azért is így írtam mert volt minden, keményen finoman- mindenhogy rengeteg póz, extremitás, perverzitás smile na de ez van smile - ill volt smile
#70   2021. 06. 30. szerda 11:31
X Törölt felhasználó (4521202)
volt rá példa smile , ott ragadtunk a Zemplénben, egy hatalmas eső után, nem tudtunk lejönni a vadászházból még terepjáróval sem, hatalmas volt a sár, így ott kellett maradnunk éjszakára- és hát besikerült a dolog, mondjuk én provokáltam ki smile hatalmasat szexeltünk, kúrtunk basztunk - azért is így írtam mert volt minden, keményen finoman- mindenhogy rengeteg póz, extremitás, perverzitás smile na de ez van smile - ill volt smile
#69   2015. 08. 28. péntek 09:40
X Törölt felhasználó (69371)
Viszont simán közre játszhat egy volt szexuális kapcsolat, hogy később nem keresik egymást. Talán pont emiatt nem keresik egymást, mert volt köztük valami intim. Vagy megbánták, egyik vagy másik, vagy félnek, hogy újra téma lesz, esetleg feszélyezné őket. Sokszor ilyenkor teljesen el akarják felejteni a másikat, minden kapcsolatot megszakítani a másikkal. Nekem is volt részem ilyenben, ha véletlen összefutunk az utcán, kb. mindketten elfordítjuk a fejünket, pedig nem volt rossz. Illetve másoknál is hasonlóan csapódott le a dolog. Persze van ellenpélda is. Talán pont azért nem keresik egymást (nem lustaság miatt), hanem félnek attól, hogy a másik esetleg azt gondolja, hogy azért keresi fel újra. Persze intelligens felnőtt emberek nem gondolnak ilyenre, bár megfordulhat éppen a fejükben.

A téma indító mesére meg azt tudom mondani, hogy vagy nagyon sántít a dolog, vagy a kort illetően, mert ha valóban nő írt, akkor nagyon fiatalos, gyerek még a gondolkodása, esetleg azért ír kamu kort, mert túl nagy a korkülönbség és fél a pedofílozástól. Vagy valaki nagyon unatkozik, aztán dobott egy csontot.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 08. 28. péntek 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2015. 08. 28. péntek 07:08
babyfac: az ami Veled történt, teljesen benne van a pakliban. Sőt, ha saját tapasztalatot oszt meg valaki, esélyes hogy megkapja a vizes lepedőt! nyes
Az természetesen benne van a pakliban hogy ha egy barátságban több is történik mint klasszikus barátság, tönkre is tudnak menni a dolgok. Lehet hogy a példám rossz, de ez nem egy két embertől függő dolog. Barátnődnek és neked is voltak saját barátaid, változott az életetek és a barátságotok a környezet hatásai miatt talán nem tudott életben maradni. Viszont ha akarnád, meg lehetne tudnod mi van vele, ez csak lustaság! smile Mindkettőtök részéről.
Volt fiú barátom, aki csak barát volt, volt akikkel szex is volt. Ezek közt akad, akit ez megviselt, akadt, aki élvezte és volt akivel a barátságunkat ez nem változtatta meg. Ezt mindenki másképp kezeli és a másik oldalnak is mást jelenthet. De egy barátság nem egy szopástól megy tönkre, ez csak egy katalizátor lehet. Ha a szopás tette tönkre, akkor ez csak rágyorsított a folyamatra, ami idővel úgy is megtörténik.
Gondolom most erre én is kapom majd az ívet! nyes
#68   2015. 08. 28. péntek 07:08
ravenna ravenna VIP Admin
babyfac: az ami Veled történt, teljesen benne van a pakliban. Sőt, ha saját tapasztalatot oszt meg valaki, esélyes hogy megkapja a vizes lepedőt! nyes
Az természetesen benne van a pakliban hogy ha egy barátságban több is történik mint klasszikus barátság, tönkre is tudnak menni a dolgok. Lehet hogy a példám rossz, de ez nem egy két embertől függő dolog. Barátnődnek és neked is voltak saját barátaid, változott az életetek és a barátságotok a környezet hatásai miatt talán nem tudott életben maradni. Viszont ha akarnád, meg lehetne tudnod mi van vele, ez csak lustaság! smile Mindkettőtök részéről.
Volt fiú barátom, aki csak barát volt, volt akikkel szex is volt. Ezek közt akad, akit ez megviselt, akadt, aki élvezte és volt akivel a barátságunkat ez nem változtatta meg. Ezt mindenki másképp kezeli és a másik oldalnak is mást jelenthet. De egy barátság nem egy szopástól megy tönkre, ez csak egy katalizátor lehet. Ha a szopás tette tönkre, akkor ez csak rágyorsított a folyamatra, ami idővel úgy is megtörténik.
Gondolom most erre én is kapom majd az ívet! nyes
(Ez egy válasz babyfac üzenetére (2015. 08. 27. csütörtök 23:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 27. csütörtök 23:50
Már látom előre a reakciókat, de végül is a fórum a véleményszabadságról szól! nyes
Pasiként mondom el, hogy volt 20-as éveim elején egy baráti kapcsolatom egy lánnyal. Tényleg barátok voltunk. Évekig szóba sem került a szex, de tény hogy nekem lett volna hozzá kedvem, mert tetszett nagyon külsőre is és mint ember is.
Egy rosszul sikerült kapcsolata után megkért hogy vigasztaljam meg wink Természetesen megtettem nyes !!
Fiatalok voltunk és tapasztalatlanok, mindent kipróbáltunk, de kb. fél év múlva elmaradtunk egymástól, elmúlt a barátság - vagy inkább kiüresedett. Természetesen a szexelgetések is megszűntek és végül eltávolodtunk egymástól. Ma - kb 15 évvel később - már azt sem tudjuk mi van a másikkal, hol és kivel él, él-e egyáltalán. Szomorú, de ez van.
Vigyázni kell a barátságra! Holmi szopással nem kellene tönkretenni.
#67   2015. 08. 27. csütörtök 23:50
babyfac babyfac
Már látom előre a reakciókat, de végül is a fórum a véleményszabadságról szól! nyes
Pasiként mondom el, hogy volt 20-as éveim elején egy baráti kapcsolatom egy lánnyal. Tényleg barátok voltunk. Évekig szóba sem került a szex, de tény hogy nekem lett volna hozzá kedvem, mert tetszett nagyon külsőre is és mint ember is.
Egy rosszul sikerült kapcsolata után megkért hogy vigasztaljam meg wink Természetesen megtettem nyes !!
Fiatalok voltunk és tapasztalatlanok, mindent kipróbáltunk, de kb. fél év múlva elmaradtunk egymástól, elmúlt a barátság - vagy inkább kiüresedett. Természetesen a szexelgetések is megszűntek és végül eltávolodtunk egymástól. Ma - kb 15 évvel később - már azt sem tudjuk mi van a másikkal, hol és kivel él, él-e egyáltalán. Szomorú, de ez van.
Vigyázni kell a barátságra! Holmi szopással nem kellene tönkretenni.
#66   2015. 08. 18. kedd 17:52
parow parow
minden lány barátommal lefeküdtem egyszer kétszer , nem terveztük így jött ki . bennem is megfordult hogy majd ettől tönkremehet a barátság , de valójában az ellenkezője történt , a szex nem volt napirenden soha de megesett.
#65   2015. 08. 18. kedd 13:37
X Törölt felhasználó (933341)
Nem leszek finomkodó kimondom ahogy látom kerek perec,édes téged kihasználnak nem is kicsit,a faszi 16 évvel idősebb azt írod ,látta,hogy oda vagy érte mindegy hogy barátként vagy másképpen, hogy a picsbe ne veretné ki a farkát egy fiatalabb lánnyal, kéznél vagy te meg ugrasz mert barátodnak tartod,kérdés,hogy ő minek tart téged ,bizalmadba mászott az aljadék és cserébe rá vesz téged,hogy kiverd...kecske is jóllakik s a káposzta is megmarad.Ébredj már fel,ne hagyd magad !Na de ha ez neked megfelel akkor a végén se legyen sírás rívás,hogy kihasználtak .
(Ez egy válasz Lovely üzenetére (2015. 08. 17. hétfő 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 17. hétfő 21:19
Tényleg fantasztikus ember, privát üzenetben kifejthetem kicsit bővebben is... nem szeretném, ha véletlenül rám ismerne.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Lovely Lovely
Nyitás ideje: 2015. 08. 15. szombat
Üzenetek: 84db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 06. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!