Eltérés a nemi vágyak intenzitásában (megoldási javaslatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2007. 07. 16. hétfő 21:50
X Törölt felhasználó (86984)
Az a baj, hogy a legjobb barátnője mondta, hogy "ha nem lenne fél évig sem lenne gond"
Valami a neveltetésével van. Én azt mondom neki, túl konzervatív.
Szülés utáni depi kizárva.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 07. 16. hétfő 21:44
Mikor szült? Szülés utáni depresszió?

A "nem dicséred soha" általában azt jelenti egy nőnél, hogy nem dicséred eleget, vagy hogy néha becsúszik egy kritikusabb megjegyzés, ami törli az addigi összes dicséretet.

Ha nem masztizik, az elég baj. Legalábbis szerintem :-x

Lehet, hogy nem neked kéne rávenned a vibrire, hanem egy barátnőjének. Ez mondjuk már ilyen cselszövés kategória, de azt hiszem, hogy egy nőnek ismernie és szeretnie kell a testét ahhoz, hogy egészséges nemi életet éljen.
#16   2007. 07. 16. hétfő 21:44
X Törölt felhasználó (21812)
Mikor szült? Szülés utáni depresszió?

A "nem dicséred soha" általában azt jelenti egy nőnél, hogy nem dicséred eleget, vagy hogy néha becsúszik egy kritikusabb megjegyzés, ami törli az addigi összes dicséretet.

Ha nem masztizik, az elég baj. Legalábbis szerintem :-x

Lehet, hogy nem neked kéne rávenned a vibrire, hanem egy barátnőjének. Ez mondjuk már ilyen cselszövés kategória, de azt hiszem, hogy egy nőnek ismernie és szeretnie kell a testét ahhoz, hogy egészséges nemi életet éljen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 16. hétfő 21:34
Fogalmam sincs miért zárkózik el ettől.
Illetve mindentől. Életében önmagától talán kétszer masztizott, de ismerek más olyan csajt is, aki soha nem csinálná. Különböző mindenki.
Ne hidd, hogy nem próbáltam rávenni egy vibrire, de nem megy.

Miért nem hisz nekem?
Mert nő? Vagy mit tom én?
Az a helyzet, hogy jó húsban volt, és elég sokat leadott, tehát most tök jól néz ki, pont olyan (na jó majdnem) amilyennek én szeretek egy nőt. (170-es magassághoz 58-60 kg, két gyerek után)
És lehet, hoyg furcsa neki, de tényleg nem tudom. Néha még azt is mondja, hogy nem dícsérem meg soha. Nem tom mi van?????
#15   2007. 07. 16. hétfő 21:34
X Törölt felhasználó (86984)
Fogalmam sincs miért zárkózik el ettől.
Illetve mindentől. Életében önmagától talán kétszer masztizott, de ismerek más olyan csajt is, aki soha nem csinálná. Különböző mindenki.
Ne hidd, hogy nem próbáltam rávenni egy vibrire, de nem megy.

Miért nem hisz nekem?
Mert nő? Vagy mit tom én?
Az a helyzet, hogy jó húsban volt, és elég sokat leadott, tehát most tök jól néz ki, pont olyan (na jó majdnem) amilyennek én szeretek egy nőt. (170-es magassághoz 58-60 kg, két gyerek után)
És lehet, hoyg furcsa neki, de tényleg nem tudom. Néha még azt is mondja, hogy nem dícsérem meg soha. Nem tom mi van?????
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 07. 16. hétfő 21:22
Hoppá, van itt a fáradtságon kívül más probléma is.

A segédeszközöktől miért zárkózik el? Valszeg még nem használt jóféle vibrátort. Megváltozna a véleménye...

Masztizni nem szeret vagy előtted masztizni nem szeret?

Miért gondolja, hogy nem mondasz igazat, ha őt dicséred?
#14   2007. 07. 16. hétfő 21:31
X Törölt felhasználó (86984)
Kedves tom, nem tudom hány éves vagy, és milyen családban élsz.
Nekem felseégem van már jó ideje, és van két gyerekem. Ebben az esetben nem olyan egyszerű kiugrani, hanem először megpróbálok javítani. Attól mert ADMIN vagy, esetleg annak képzeled magadat, szerintem rád is vonatkozik, hogy ha nem értesz egyet valamivel, akkor azt nem fikázni kell.

És igen, ha kezdő kapcsolatban megkérdezik, hogy mi a teendő én is azt mondom csere. De itt nem azt mondom lehetetlen, de nem ésszerű megoldás.

Ja nyugodtan tilts, akár örökre.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 07. 16. hétfő 21:25
Igen lehet, hogy a cím, de főleg a kérdés feltevés volt kiakasztó egészséges vágyakkal rendelkező ffi és admini szemmel is!
(ezért is vettem normálisabbra az előző hsz.-em második részét!) smile
#13   2007. 07. 16. hétfő 21:25
tom1019 tom1019 VIP Admin
Igen lehet, hogy a cím, de főleg a kérdés feltevés volt kiakasztó egészséges vágyakkal rendelkező ffi és admini szemmel is!
(ezért is vettem normálisabbra az előző hsz.-em második részét!) smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 07. 16. hétfő 21:23
Javaslatom, hogy írjuk át a topic címét valami olyanra, hogy Eltérés a nemi vágyban, vagy valami ilyesmi.
Néztem a topicokat, azt hiszem, nincs ehhez hasonló, vagy csak elkerülte a figyelmemet?
#12   2007. 07. 16. hétfő 21:23
X Törölt felhasználó (21812)
Javaslatom, hogy írjuk át a topic címét valami olyanra, hogy Eltérés a nemi vágyban, vagy valami ilyesmi.
Néztem a topicokat, azt hiszem, nincs ehhez hasonló, vagy csak elkerülte a figyelmemet?
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 07. 16. hétfő 21:14
az életkor!
aki meg fiatalon ezzel foglalkozik szaladjon, nem is, inkább rohanjon egy orvoshoz és kezeltesse az agyát!
(vazzzeg, mert ügyi nem fizikai problémáról van szó!)

ezért topicot nyitni, Atyám hova a kurva életbe megy ez a világ!

komolyan mondom letiltom magamat 1 hétre, és bevonulok apácának, vagy megbaszom a saját seggemet!

de csak írkáljatok, szeretek jókat röhögni, ilyen fax topic még nem volt!

hajrá a csökkentés áldásos útján, nehogy gondolkozzatok, hogy hogyan lehetne normálisan is élni, dolgozni, és szexelni!

azt hittem csak én lehetek vénségemre zizzent, szerencsére egyre többen vagyunk a lököttek között!

esetleg egy klub? gun buck

na most egy kicsit komolyabban:

- nem egyedi eset, hogy a szexben nem egyforma az étvágy, de semmi esetre sem a majoranna a megoldás (az jó a májashurkába, meg sok egyéb kaja elkészítéséhez, ízesítéséhez, de nem csökkenti megfelelően a nemi vágyat, aminek normális esetben még 50 év felett sem törvényszerű, hogy csökkennie kelljen)!
- charlott válaszaival egyetértek, de...ffi szemmel egy kicsit másképpen látom...
- mindenesetre egy nyugodt helyen édes kettesben el kellene beszélgetned az ügyeletes barátnőddel, v. szerelmeddel és tisztázni egymás érzéseit és vágyait...
- ha nem tudjátok megbeszélni és kompromisszumot kötni, valamint tollerálni egymás vágyait, akkor gyorsan nézz (ne majoranna boltot) , hanem egy MÁSIK hozzád illő szexuális és emberi kapcsolatot!!!
#11   2007. 07. 16. hétfő 21:22
X Törölt felhasználó (21812)
Hoppá, van itt a fáradtságon kívül más probléma is.

A segédeszközöktől miért zárkózik el? Valszeg még nem használt jóféle vibrátort. Megváltozna a véleménye...

Masztizni nem szeret vagy előtted masztizni nem szeret?

Miért gondolja, hogy nem mondasz igazat, ha őt dicséred?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 16. hétfő 21:14
Na menjünk sorba, de előre is köszi, hogy foglalkozol a kérdésemmel.
1. Volt ilyen. Nem mondom, hogy nemment könnyebben, de nem lehet általánosítani.
2. Az ilyenre a válasz, az, hogy nem mondok igazat.
3. A nyaralás kettesben szinte kivitelezhetetlen, de amikor voltunk sem jött be a napi 2, de még az egy sem. :(
4. Próbáltam, de vagy nincs, vagy nem mondja.
5. Mindenféle segédeszköztől elzárkózik.
6. Egyszer csinálta, de nem szereti.
7. lásd 2-es pont.
8. Lehet ez lenne a megoldás? Erre meg nincs keret.
#10   2007. 07. 16. hétfő 21:14
tom1019 tom1019 VIP Admin
az életkor!
aki meg fiatalon ezzel foglalkozik szaladjon, nem is, inkább rohanjon egy orvoshoz és kezeltesse az agyát!
(vazzzeg, mert ügyi nem fizikai problémáról van szó!)

ezért topicot nyitni, Atyám hova a kurva életbe megy ez a világ!

komolyan mondom letiltom magamat 1 hétre, és bevonulok apácának, vagy megbaszom a saját seggemet!

de csak írkáljatok, szeretek jókat röhögni, ilyen fax topic még nem volt!

hajrá a csökkentés áldásos útján, nehogy gondolkozzatok, hogy hogyan lehetne normálisan is élni, dolgozni, és szexelni!

azt hittem csak én lehetek vénségemre zizzent, szerencsére egyre többen vagyunk a lököttek között!

esetleg egy klub? gun buck

na most egy kicsit komolyabban:

- nem egyedi eset, hogy a szexben nem egyforma az étvágy, de semmi esetre sem a majoranna a megoldás (az jó a májashurkába, meg sok egyéb kaja elkészítéséhez, ízesítéséhez, de nem csökkenti megfelelően a nemi vágyat, aminek normális esetben még 50 év felett sem törvényszerű, hogy csökkennie kelljen)!
- charlott válaszaival egyetértek, de...ffi szemmel egy kicsit másképpen látom...
- mindenesetre egy nyugodt helyen édes kettesben el kellene beszélgetned az ügyeletes barátnőddel, v. szerelmeddel és tisztázni egymás érzéseit és vágyait...
- ha nem tudjátok megbeszélni és kompromisszumot kötni, valamint tollerálni egymás vágyait, akkor gyorsan nézz (ne majoranna boltot) , hanem egy MÁSIK hozzád illő szexuális és emberi kapcsolatot!!!
#9   2007. 07. 16. hétfő 21:14
X Törölt felhasználó (86984)
Na menjünk sorba, de előre is köszi, hogy foglalkozol a kérdésemmel.
1. Volt ilyen. Nem mondom, hogy nemment könnyebben, de nem lehet általánosítani.
2. Az ilyenre a válasz, az, hogy nem mondok igazat.
3. A nyaralás kettesben szinte kivitelezhetetlen, de amikor voltunk sem jött be a napi 2, de még az egy sem. :(
4. Próbáltam, de vagy nincs, vagy nem mondja.
5. Mindenféle segédeszköztől elzárkózik.
6. Egyszer csinálta, de nem szereti.
7. lásd 2-es pont.
8. Lehet ez lenne a megoldás? Erre meg nincs keret.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2007. 07. 16. hétfő 21:05
Nem rosszindulatból írtam, vagy hogy azt feltételezem, hogy terpeszkedsz a fotelben, amíg ő sikálja körülötted a lakást, csak ha azért nem kívánja a szexet, mert túl fáradt hozzá, akkor az egyedüli megoldás a több pihenés.


1) Esetleg próbáld meg úgy indítani a szexet, mintha relaxációs nyaralást szerveznél neki otthonra (masszázs, illatos fürdő, kedvenc ételének feltálalása), aztán a sok gyengédség könnyen átcsaphat az ő részéről is nemi vágyba.

2) Támadd le vadul, miközben elmondod neki, hogy nála kívánatosabb nőt még életedben nem láttál. Hátha átveszi a hevességet.

3) Nyaralás kettesben szinte mindig napi 1-2 szeretkezésbe torkollik.

4) Puhatold ki, hogy nincs-e valami titkos vágya, amit szinte elmondani sem mer. Hátha...

5) Szerezz be Durex play péniszgyűrűt. Meglepően izgi kis játékszer. Vagy hasonló kis bolondságokat...

6) Masztizott már előtted? Kérd meg, hogy tegye meg! Szerintem ő is beindul a gondolatra.

7) Sok bók, sok gyengédség, és annak elmondása, hogy ő életed párja ("ez a nő kell") leveszi a legtöbb nőt a lábáról.

8) Gyémánt nyakék és gyűrű (oké, ez vicc volt...)
#8   2007. 07. 16. hétfő 21:05
X Törölt felhasználó (21812)
Nem rosszindulatból írtam, vagy hogy azt feltételezem, hogy terpeszkedsz a fotelben, amíg ő sikálja körülötted a lakást, csak ha azért nem kívánja a szexet, mert túl fáradt hozzá, akkor az egyedüli megoldás a több pihenés.


1) Esetleg próbáld meg úgy indítani a szexet, mintha relaxációs nyaralást szerveznél neki otthonra (masszázs, illatos fürdő, kedvenc ételének feltálalása), aztán a sok gyengédség könnyen átcsaphat az ő részéről is nemi vágyba.

2) Támadd le vadul, miközben elmondod neki, hogy nála kívánatosabb nőt még életedben nem láttál. Hátha átveszi a hevességet.

3) Nyaralás kettesben szinte mindig napi 1-2 szeretkezésbe torkollik.

4) Puhatold ki, hogy nincs-e valami titkos vágya, amit szinte elmondani sem mer. Hátha...

5) Szerezz be Durex play péniszgyűrűt. Meglepően izgi kis játékszer. Vagy hasonló kis bolondságokat...

6) Masztizott már előtted? Kérd meg, hogy tegye meg! Szerintem ő is beindul a gondolatra.

7) Sok bók, sok gyengédség, és annak elmondása, hogy ő életed párja ("ez a nő kell") leveszi a legtöbb nőt a lábáról.

8) Gyémánt nyakék és gyűrű (oké, ez vicc volt...)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 16. hétfő 20:30
Megteszek sok mindent egyébként is.
Akkor nézzük, hogyan lehetne az övét növelni. (Bár ezt reménytelenebbnek látom)
#7   2007. 07. 16. hétfő 20:30
X Törölt felhasználó (86984)
Megteszek sok mindent egyébként is.
Akkor nézzük, hogyan lehetne az övét növelni. (Bár ezt reménytelenebbnek látom)
#6   2007. 07. 16. hétfő 19:44
X Törölt felhasználó (21812)
Hát, esetleg végezd el az ő munkájának (pl. házimunkának egy nagy részét) és akkor ő kevésbé lesz leterhelt. Így talán nagyobb kedve/ereje lesz.

Szerintem a te vágyad jelentős csökkentésére nincs mód gyógynövényekkel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 16. hétfő 19:24
De engem ez nem fizikailag visel meg, hanem lelkileg. Ezért lenne jó, ha lehetne csökkenteni.
Ez a nő kell, a váltás nem megy.
#5   2007. 07. 16. hétfő 19:24
X Törölt felhasználó (86984)
De engem ez nem fizikailag visel meg, hanem lelkileg. Ezért lenne jó, ha lehetne csökkenteni.
Ez a nő kell, a váltás nem megy.
#4   2007. 07. 16. hétfő 14:05
X Törölt felhasználó (21812)
Hát, nem hiszem, hogy egy gyógynövény segít ezen.

A rendszeres önkielégítés talán a fizikai részén enyhít némileg...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2007. 07. 16. hétfő 13:13
Nő mellett, csak nem stimmel össze a mennyiségi vágy. Illetve ő jobban le van kötve, fáradtabb.
Olvastam, hogy a majorannának van valami ilyen hatása.
#3   2007. 07. 16. hétfő 13:13
X Törölt felhasználó (86984)
Nő mellett, csak nem stimmel össze a mennyiségi vágy. Illetve ő jobban le van kötve, fáradtabb.
Olvastam, hogy a majorannának van valami ilyen hatása.
#2   2007. 07. 16. hétfő 11:46
X Törölt felhasználó (75419)
Hmmm...ezt nő mellett,vagy nő nélkül kell érteni?
Amúgy a fogamzásgátló tablettákon, antidepresszánsokon,bizonyos kábszereken kívül semmi nem jut eszembe,ami csökkenti a nemi vágyat,de ha van is,elég veszélyesnek tűnik! Mi van,ha másik végletbe csap át,s eltünteti?Esetleg visszafordíthatatlanul? Esetleg impotenciát okoz? Vagy papnak készülsz?
#1   2007. 07. 16. hétfő 10:19
X Törölt felhasználó (86984)
Van-e valami trükk arra, hogy a szex iránti vágyát az ember csökkentse? Olyan, hogy sportolj, dolgozz nem ok. Valami gyógynövény, vagy valami hasonlóra lenne szükségem.
 
... 5 6 7
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 07. 16. hétfő
Üzenetek: 137db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!