CFNM (nő/k felöltözve, férfi meztelenül kiszolgáltatva)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

CFNM - Ruhás Nők Meztelen Férfiak
- szexuális játék, aktus
- több szereplős privát és bulis szexuális élmény
- a nők minden esetben ruhában v. fehérneműben kényeztetik (használják) a mezítelen férfiakat
- enyhébb megalázása a pasiknak belefér, de NEM szado-mazo jellegű!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#159   2022. 07. 20. szerda 08:20
X Törölt felhasználó (4661907)
ez egy mekkora kamu sztori . . . .ha ha ha ha . . . .
(Ez egy válasz exhi1 üzenetére (2012. 03. 02. péntek 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 02. péntek 17:05
A történet még nyáron történt és egy véletlen folytán kerültem egy szál semmiben hölgyek társaságába. Otthon már régen szinte mindig meztelenül vagyunk. A lakásunkba ez előszobába vettem egy új csillárt és éppen annak a felszerelésén ügyködtem, a bejárati ajtót bár nem szoktuk zárni, de beakasztani beszoktuk. Éppen szerelem fel tehát egy szál csavararhúzóban a lámpát háttal az ajtónak. Ahogy ügyeskedem felfelé megfordulok és az ajtónk sarkig kitárva a folyosón meg a szomszédasszony ( ő tudta, hogy mi itthon meztelenkedünk) meg a barátnői álltak. Amíg háttal álltam síri csendben voltak ( ki tudja mióta), amint megfordultam azonban megjött a hangjuk. A lámpát elengedni nem tudtam. Kértem Őket, hogy csukják be az ajtót, de nevetve közölték majd én becsukom. Nem volt mit tenni női szemek és megjegyzések kereszttüzében felszereltem a lámpát. Persze a szitu nem maradt látszatlanul rajtam a szerszám el kezdett mozgolódni, na ez csak olaj volt a tűzre. Nem tudom meddig bénáztam a lámpával, de vagy 10-15 perces ingyen férfi peepshow-t tartottam nekik. Szemmel láthatóan nagyon élvezték a szitut. Amikor végre lemásztam a létráról és becsuktam az ajtót sajnálkozva mentek be a barátnőjük lakásába ...
#158   2017. 12. 30. szombat 13:57
xy_pasi xy_pasi
sajnos nem hinném hogy izgatna egy ilyen vén faszi testének látványa is mint az enyém, pedig érdekes és izgató dolog lehet így lenni a lányok előtt
#157   2012. 04. 07. szombat 04:40
Madtaxis Madtaxis
Mi is csak azt tudjuk a saját élvezetes és különlegesen jó szerepjátékaink tapasztalata alapján állítani ,hogy ez nagyon nagy élmény! De csak ha mindkét fél szivesen és élvezetből tabuk nélkül csinálja
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 24. péntek 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (749903) VIP
2012. 02. 24. péntek 09:27
Kedves xerxesz!

Egy nő van aki élvezi a férfi test látványát, ÉN és ha a párom is úgy szeretné én benne lennék ilyen játékban sőt akár a kikötözöm a pasit bekötöm a szemét és sorolhatnám szituáció is izgató a számomra worship
Szerintem sok olyan nő van aki ezt szereti vigyor2
#156   2012. 03. 02. péntek 17:05
exhi1 exhi1
A történet még nyáron történt és egy véletlen folytán kerültem egy szál semmiben hölgyek társaságába. Otthon már régen szinte mindig meztelenül vagyunk. A lakásunkba ez előszobába vettem egy új csillárt és éppen annak a felszerelésén ügyködtem, a bejárati ajtót bár nem szoktuk zárni, de beakasztani beszoktuk. Éppen szerelem fel tehát egy szál csavararhúzóban a lámpát háttal az ajtónak. Ahogy ügyeskedem felfelé megfordulok és az ajtónk sarkig kitárva a folyosón meg a szomszédasszony ( ő tudta, hogy mi itthon meztelenkedünk) meg a barátnői álltak. Amíg háttal álltam síri csendben voltak ( ki tudja mióta), amint megfordultam azonban megjött a hangjuk. A lámpát elengedni nem tudtam. Kértem Őket, hogy csukják be az ajtót, de nevetve közölték majd én becsukom. Nem volt mit tenni női szemek és megjegyzések kereszttüzében felszereltem a lámpát. Persze a szitu nem maradt látszatlanul rajtam a szerszám el kezdett mozgolódni, na ez csak olaj volt a tűzre. Nem tudom meddig bénáztam a lámpával, de vagy 10-15 perces ingyen férfi peepshow-t tartottam nekik. Szemmel láthatóan nagyon élvezték a szitut. Amikor végre lemásztam a létráról és becsuktam az ajtót sajnálkozva mentek be a barátnőjük lakásába ...
#155   2012. 02. 24. péntek 09:27
X Törölt felhasználó (749903) VIP
Kedves xerxesz!

Egy nő van aki élvezi a férfi test látványát, ÉN és ha a párom is úgy szeretné én benne lennék ilyen játékban sőt akár a kikötözöm a pasit bekötöm a szemét és sorolhatnám szituáció is izgató a számomra worship
Szerintem sok olyan nő van aki ezt szereti vigyor2
(Ez egy válasz xerxesz üzenetére (2011. 07. 13. szerda 21:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 13. szerda 21:36
Hát ezt egyszer/többször kipróbálnám smile Mondjuk azt veszem észre a lányokban nem vált ki akkora élményt egy meztelen pasi látványa, mint bennünk férfiakban egy meztelen hölgy látványa. Velük sohasem tudnék betelni.
#154   2012. 02. 23. csütörtök 15:00
X Törölt felhasználó (760203)
Egy kellemes élményem volt, múlt szombaton. A barátnőm megkért vigyem el kocsival, egy havernőjéhez aki új házba költözött és lesz egy főleg csajos házavató és ő nem vezet, ha piázik. A házban most avatták fel a szaunát is! A csajok erről tudtak, mindenki vitt magával fürdőrucit, Kérdezték van e kedvem szaunázni? mondtam, hogy van, de nem hoztam fürdő nadrágot. erre kaptam egy pici törölközőt, amelyik éppen csak hogy körbe ért a derekamon. Három nő és én fértünk be! amikor megkértek, hogy töltsek vizet a szaunakövekre, természetesen leesett rólam.Ezen aztán jót viháncoltak és mondták akár már ne is vegyem föl. Innentől végig velem élcelődtek, de sajnos (valószínűleg a barátnőm jelenléte miatt) nem történt semmi, ő ugyan egyszer megfogta a már félig álló farkamat, hogy ez az "övé", a többiek kicsit szórakoztak, hogy ők is...de itt vége is lett! Ha eszembe jut, azóta is feláll a farkam, mert én folytatást is szerettem volna.... talán majd egyszer???
#153   2011. 07. 13. szerda 21:36
xerxesz xerxesz
Hát ezt egyszer/többször kipróbálnám smile Mondjuk azt veszem észre a lányokban nem vált ki akkora élményt egy meztelen pasi látványa, mint bennünk férfiakban egy meztelen hölgy látványa. Velük sohasem tudnék betelni.
#152   2011. 05. 14. szombat 11:00
X Törölt felhasználó (760203)
Sokat vagyok fiatal hölgyek között, mert felnőtteket oktatok! Jó barátságban vagyok velük (nem szex) és péntekenkint elmegyün néha egy délutáni sörözgetésre. Az egymás közötti beszélgetéseikből tudom, hogy szeretik azokat a helyzeteket, amikor ők vannak "felül" és nem a pasik! Láttam már néhány chippendale műsort elejétől végig nézve, ahol látszott, hogyan szabadulnak fel a gátlásaik alól a nők!! Igazán faszállító volt a látvány! Én is szívesen résztvennék egy ilyenben!
#151   2011. 05. 10. kedd 09:53
X Törölt felhasználó (431581)
Én is csak hozzá szóltam,nem keresek ilyen lehetőséget,szolgáltatni meg pláne nem! smile
#150   2011. 05. 09. hétfő 09:21
X Törölt felhasználó (431581)
Az van hogy ledegradálod az adott szitut egy fasz látványára.
Ez nem csak ennyi,az egész egy erotikus helyzet,és mint olyan szerintem beindítja a csajokat is,ha nem is az összeset.
A CFNM lehet pusztán játék,anélkül hogy adott helyzetben és játékszerrel,a konkrét szex megtörténne.
Legalábbis az én értelmezésemben,de lehet hogy tévedek.
Azt hiszem hogy inkább olyanok vagyunk hogy nem reklámozzuk,vagy talán tisztában sem vagyunk teljesen vágyainkkal,és ha mégis akkor lehet hogy nem tudjuk,merjük elmondani.De ez már más téma.......
Ha offnak gondolod a hozzá szólásaimat,akkor most mondom hogy nem annak szántam,sem kötekedésnek,csak reagáltam a te gondolatodra.
#149   2011. 05. 08. vasárnap 12:43
X Törölt felhasználó (431581)
Erre csak annyit tudok mondani,nézz meg egy Dancing Bear c.filmet a sokból,és rájössz hogy igenis sok lány /teljesen amatőrök/ élvezi felszabadultan ha egy srác,vagy több,meztelenül van a jelenlétükben.
Létező vágy ez,csak otthoni körülmények között nehezen kivitelezhető.
Érdemes megfigyelni feleség,barátnő arcát egy Chippendale-Show közben is,az is magáért fog beszélni!
#148   2011. 05. 07. szombat 23:35
funyxy funyxy
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#147   2011. 05. 07. szombat 23:30
funyxy funyxy
Csajok! Szülinapon, lánybúcsún egyéb csajbulin szívesen kiverem előttetek! Vagy kiverhetitek nekem, ahányszor csak fel tudjátok állítani!
#146   2011. 05. 07. szombat 04:56
X Törölt felhasználó (803095)
Izgi dolog, férfiként szívesen lenne kedvem ilyen élményben részesülni. De szerintem sajnos a nők nem sűrűn vállalják fel ezt a vágyukat sem.
#145   2011. 03. 30. szerda 23:30
cfnmtomi cfnmtomi
Úgy látom kezd feléledni a topic smile
#144   2011. 03. 27. vasárnap 16:59
funyxy funyxy
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#143   2011. 03. 27. vasárnap 16:58
funyxy funyxy
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#142   2011. 03. 27. vasárnap 16:57
funyxy funyxy
#141   2011. 03. 27. vasárnap 16:53
funyxy funyxy
#140   2011. 03. 27. vasárnap 16:52
funyxy funyxy
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: makkm makkm
Nyitás ideje: 2007. 08. 12. vasárnap
Üzenetek: 159db
Utolsó üzenet: 2022. 07. 20. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!