Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#163   2010. 07. 30. péntek 01:15
X Törölt felhasználó (175118)
hát mi egy pasinak egy nimfo cica
#162   2010. 07. 28. szerda 19:41
X Törölt felhasználó (33028) VIP
megnéznék egy képet rólad, csak hogy tudjam, mi kell nekik vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 08. vasárnap 01:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (39340)
2007. 04. 08. vasárnap 01:23
Hogy mi kell a pasiknak? Én!!! xD xD xD Amúgy meg nem tudom, mi kell nekik, de azt igyexem megadni nekik^^
#161   2010. 07. 28. szerda 13:12
X Törölt felhasználó (746683)
Szex, szex és szex....
#160   2007. 04. 09. hétfő 01:11
X Törölt felhasználó (39340)
Hú, tom, mondasz valamit^^ smile
#159   2007. 04. 08. vasárnap 01:23
X Törölt felhasználó (39340)
Hogy mi kell a pasiknak? Én!!! xD xD xD Amúgy meg nem tudom, mi kell nekik, de azt igyexem megadni nekik^^
#158   2007. 04. 06. péntek 10:35
egyremegy egyremegy
Nyugalom, szex, szerelem, nem feltétlenül ebben a sorrendben
#157   2007. 04. 05. csütörtök 10:06
Lacee77 Lacee77
Nekem az kell,hogy tudja mire vágyom,és nem árt ha félszavakból is értjük egymást.
#156   2007. 03. 29. csütörtök 23:05
Esweit Esweit
én tudom mit akarok... milyen nő kell nekem...érzelmes,ragaszkodó,aggodó,törödő,odabújós,szeret szeretkezni(nagyon sokat) amikor csak lehet... kitart mellettem jóban-rosszban! problémákban is mellettem van de ő is kölcsönösen számíthat rám ... mindenben és a problémákat velem beszéli meg nem a barátnőjével... hisz én vagyok a párja és nem a bnője ezt kellene minden nőnek felfogni... és én tudom mit akarok egy nőtől ha azt érzem kell nekem de ha már nem kell akkor ez van! ő erre rászolgált hogy ne kelljen többet! ő erre tette alkalmassá magát!
#155   2007. 03. 25. vasárnap 11:53
sanyisanyi74 sanyisanyi74
orvosi kutatások bizonyitják hogy az aszmetikus betegségekre a sex gyógyitóhatásal bir.heti négy alkalom minimum javasolt mindenkinek.
#154   2007. 03. 23. péntek 20:31
sanyisanyi74 sanyisanyi74
személy szerint csak a feleségem.úgy gondolom ez minden házzaságban igy normális(bár ez lehet hogy kicsit konzervativ felfogás)
#153   2007. 03. 22. csütörtök 18:42
Puncikiralyno Puncikiralyno VIP
A lentebbi megjegyzések miatt írtam be.
(Ez egy válasz mussika üzenetére (2007. 03. 22. csütörtök 18:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 03. 22. csütörtök 18:02
Ha munka, és rohanás függvénye az, hogy elismerjük a pasinkat, megette a fene. A kettőt külön kell választani.
Soha nem tudok olyan fáradt lenni, hogy egy mosoly, egy simogatás, egy kedves szó és vacsora ne kerülne a párom elé.Arról már nem is beszélve, hogy egy férfinek igenis kell, hogy felnézzen a NŐ rá. Nem tudnék olyan pasi mellett élni, akire valamilyen szinten nem lehetek büszke. Igenis kell hogy fel tudjunk rátok nézni FÉRFIAK. Ha egy nő ezt még nem érezte, valószínűleg nem találta meg az igazit. Egy kapcsolatban a nőnek nőnek, a férfinak férfinak kell maradnia.

#152   2007. 03. 22. csütörtök 18:02
mussika mussika
Ha munka, és rohanás függvénye az, hogy elismerjük a pasinkat, megette a fene. A kettőt külön kell választani.
Soha nem tudok olyan fáradt lenni, hogy egy mosoly, egy simogatás, egy kedves szó és vacsora ne kerülne a párom elé.Arról már nem is beszélve, hogy egy férfinek igenis kell, hogy felnézzen a NŐ rá. Nem tudnék olyan pasi mellett élni, akire valamilyen szinten nem lehetek büszke. Igenis kell hogy fel tudjunk rátok nézni FÉRFIAK. Ha egy nő ezt még nem érezte, valószínűleg nem találta meg az igazit. Egy kapcsolatban a nőnek nőnek, a férfinak férfinak kell maradnia.

#151   2007. 03. 22. csütörtök 17:09
Puncikiralyno Puncikiralyno VIP
Én ez kicsit másként látom ezt. Természetesen igazad van és kell legyen abban, hogy egy férfi is érző lélek, nem egy (megfelelő szerepnek elhivatott) robot. Az a baj, hogy ma egy nőre hihetetlen elvárások szakadnak rá, ami 100 éve ismeretlen volt. Evidens hogy legyen a család motorja (háztartás, gyerekek, feleség), egy dög (aki a legfantáziadúsabb szerető - persze minden pillanatban) és nem utolsó sorban kb. 10-12 órát dolgozzon is, mert a családfenntartáshoz erre is szükség van. Ez most persze szélsőséges eset amit mondok (jobb helyeken a család besegít a háztartásba). És mindemellett legyen fitt, egészséges, jólápolt stb.
Persze tény, hogy férfinak lenni és egy féltett asszony urának lenni (bármilyen helyzetben) minden valószínűség szerint komoly feladat. És mielőtt bárki mást gondolna: egy nőnek a szex pont olyan fontos mint egy pasinak. Fantáziál, kívánós stb. csak egyszerűen a többi kötelezettsége által néha elnyomja ezeket az érzékeket (nem tehet mást).
#150   2007. 03. 22. csütörtök 10:40
zsoltee zsoltee VIP
Ez így ebben a formában akár most azonnal is. Nagyon eltalált kép. a legtöbb férfi nem vallja be de néha csak ennyi kell neki. Általában több is de van mikor csak ennyi
#149   2007. 03. 22. csütörtök 10:37
X Törölt felhasználó (29760)
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


nyes nyes nyes
#148   2007. 02. 12. hétfő 23:27
R_adar R_adar
Nekem sör kell. Most. Máskor meg más.
#147   2007. 02. 12. hétfő 18:43
potyi20 potyi20
eppugy mint a noknek,férfiakank is megértésre,odafigyleésre van szukséhguk a no felol!!A pasi is eppugy érez,mint a no,szoval a pasi nem egy olyan dolog,aki csak dolgozzon,es eltartsa a családját,hanem arra is éppugy odakell figyelni,mint a nokre!Sok pasi szereti,mint pl enis,ha kényeztetik,es néha egy szép szavakkal illetik ot! ja,es a szex az olyan dolog a pasik életében,ami meg véretlenul sem maradhat ki,szóval ha van egy olyan csaj aki ezeket betartsa,annak sikere lesz a pasikkal!!
#146   2007. 01. 10. szerda 19:35
32es36par 32es36par VIP
Állandóság és változatosság, szerelem és szenvedély, hogy a feleségem a legjobb barátom is legyen és a többi jön magátol a lényeg én a páromtól mindezt megkapom, még a kalandokba is együt vágunk bele:)
Röviden nekem a feleégem kell jól választottam.
#145   2007. 01. 10. szerda 19:07
zoli2468 zoli2468
Attól függ, hogy kinek mi hiányzik. Én ebből a szempontból szerencsés vagyok, de meg is dolgoztam érte. Mivel az ágyban és a konyhában is minden rendben van, jöhetne mondjuk egy Saab vagy Volvo. :))))
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 09. kedd 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (239776)
2007. 01. 09. kedd 23:59
még nem tapasztalták hogy milyen az igazán jó kapcsolat, így nem is tudhatják :) én tudom és nevetek ezen a sok sületlenségen amit itt olvasok! mintha minden "férfi" kamasz lenne itt. vagy tényleg az??
#144   2007. 01. 10. szerda 15:59
Moncy Moncy
Az bizony... sőt még talán rosszabb egyedek is akadnak... wave wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 09. kedd 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (239776)
2007. 01. 09. kedd 23:59
még nem tapasztalták hogy milyen az igazán jó kapcsolat, így nem is tudhatják :) én tudom és nevetek ezen a sok sületlenségen amit itt olvasok! mintha minden "férfi" kamasz lenne itt. vagy tényleg az??
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: nancy nancy
Nyitás ideje: 2005. 01. 14. péntek
Üzenetek: 183db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!