DrAnthony szoba
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 69 70 71
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13   2007. 09. 07. péntek 11:13
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Asszem korábbi ilyen jellegű nickedet tiltották... Hidd el, ez sem lesz hosszú életű. Na, és ezek után merd azt mondani, hogy névválasztásod és korábbi nicked alatti hozzászólásaid nem a provokáció jegyében születtek.
#12   2007. 09. 07. péntek 11:11
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Jóvanna... hehe vazi javasolta, hogy nyissak egyet, tomnak, gyapinak is van, a csajoknak is van egy közös, így hát utólagos egedelmeddel hajnali szárnypróbálgatásaim során megcselekedtem eme topic megnyitását. De azért ne haragudj rám nagyon! nyes hehe
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 09. 07. péntek 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 07. péntek 09:55
személyi kultusz személyi kultusz! Személyi kultusz!! SZEMÉLYI KULTUSZ!!!

milyen dolog rögtön topicot nyitsz magadnak confused

kabbbeeee


mivel nem voltam jelen a kinevezésedkor én most rémülök meg eplus2 mik is történnek itten!

azé megvárhattad volna, míg jön surdipapi és nyit Neked egy topicot!

GRATULÁLOK!
#11   2007. 09. 07. péntek 11:09
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Neked külön köszönöm, Szoni a gratulát. Főleg azért, mert örülök, hogy korábbi nézeteltéréseink konszolidálódtak, ezért külön fontos nekem az ilyen hsz.

Ja, és hidd el, jó helyre került az a "káposzta"... hehe
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 09. 07. péntek 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 07. péntek 09:38
Gratula Doki !
A tied a legszebb munkakör,egy ferfi es sok-sok hires bevalalos jany...sok irigykedö lesz...
"Kecskére bízták a káposztát ?"

vigyor2
#10   2007. 09. 07. péntek 11:07
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Na jó, érted te, hogyan is gondoltam... nyes
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 09. 07. péntek 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 07. péntek 09:27
Hát olyanyira new már nem vagyok,legfeljebb newadt ,és azok a körök sem voltak feleslegesek,mert valószinű azok is benne voltak csiszolóanyagban. smile
#9   2007. 09. 07. péntek 09:55
surdapapa surdapapa
személyi kultusz személyi kultusz! Személyi kultusz!! SZEMÉLYI KULTUSZ!!!

milyen dolog rögtön topicot nyitsz magadnak confused

kabbbeeee


mivel nem voltam jelen a kinevezésedkor én most rémülök meg eplus2 mik is történnek itten!

azé megvárhattad volna, míg jön surdipapi és nyit Neked egy topicot!

GRATULÁLOK!
#8   2007. 09. 07. péntek 09:38
Szoni Szoni
Gratula Doki !
A tied a legszebb munkakör,egy ferfi es sok-sok hires bevalalos jany...sok irigykedö lesz...
"Kecskére bízták a káposztát ?"

vigyor2
#7   2007. 09. 07. péntek 09:27
new1 new1
Hát olyanyira new már nem vagyok,legfeljebb newadt ,és azok a körök sem voltak feleslegesek,mert valószinű azok is benne voltak csiszolóanyagban. smile
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 09. 07. péntek 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 09. 07. péntek 09:06
Köszi még egyszer a gratulát. Szerintem ezen a sorodon "Kiegyensúlyozott embernek ismertelek meg..." vazi és tom kellemeset mosolygott, de hát nem véltelen nyú a nicked... hehe
Volt idő, hogy magam is megfutottam a felesleges köreimet, szócsatáztam priviben tommal és vazival, de élve mentorom szóhasználatával: "beérett az alma" (bár mostanság a gyémánt és annak csiszoltsága hasonlatot használja).
#6   2007. 09. 07. péntek 09:24
gazosgyuri gazosgyuri
Nah...asszem én egy képpel illusztrálok,hogy mi az új Admin wálasztásról a wéleményem... wink ...amúgy is azon somolyogtam magamban milyen nemesien hangzik,hogy DrAnthony(WIP)(ADMIN)...gratula mégeccer... eljen

#5   2007. 09. 07. péntek 09:06
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Köszi még egyszer a gratulát. Szerintem ezen a sorodon "Kiegyensúlyozott embernek ismertelek meg..." vazi és tom kellemeset mosolygott, de hát nem véltelen nyú a nicked... hehe
Volt idő, hogy magam is megfutottam a felesleges köreimet, szócsatáztam priviben tommal és vazival, de élve mentorom szóhasználatával: "beérett az alma" (bár mostanság a gyémánt és annak csiszoltsága hasonlatot használja).
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 09. 07. péntek 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 07. péntek 07:54
Mégegyszer jövök,és gratulálok,hogy itt a szobádban is nyoma maradjon.
Jól döntött a krémes ember.
Kiegyensúlyozott embernek ismertelek meg,na és a magyarázataid is lenyűgözőek.
Sok sikert kívánok a munkádhoz. smile

(tovább nem ér a nyelvem,ezért itt most be is fejezem. bohoc bohoc )
#4   2007. 09. 07. péntek 09:02
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Kikötözni nem hagyom magam, Szilva korbácsolására meg úgyis réges-régóta vágyom már!!! nyes Tudod: "Üss, Teeeee... Üss még!"... hehe
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 09. 07. péntek 07:40), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 09. 07. péntek 07:40
Na csak vigyázz MmePrune korbácsára és Pillécske köteleire! nyes
#3   2007. 09. 07. péntek 07:54
new1 new1
Mégegyszer jövök,és gratulálok,hogy itt a szobádban is nyoma maradjon.
Jól döntött a krémes ember.
Kiegyensúlyozott embernek ismertelek meg,na és a magyarázataid is lenyűgözőek.
Sok sikert kívánok a munkádhoz. smile

(tovább nem ér a nyelvem,ezért itt most be is fejezem. bohoc bohoc )
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 09. 07. péntek 00:48), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 09. 07. péntek 00:48
Tisztelt fórumozók!

Az a megtiszteltetés ért, hogy felkértek a Celeb topic adminjának. Köszönet ezért a GG vezetőinek, remélem, méltó leszek a bizodalmukra.

Ez a topic azért jött létre, mert bár jómagam nem vagyok híresség, de ezen topic felügyelete rám lett bízva, és Vazi javasolta, hogy legyen egy saját topicom, melyben a témával, a topicokkal és admini működésemmel kapcsolatban lehet észrevételeket, javaslatokat tenni.
Kérek mindenkit, hogy amennyiben a celeb kategóriával vagy bármelyik ezen kategória topicjával kapcsolatban kérdése, javaslata, észrevétele van, itt jelezze nekem. Amennyiben admini munkámmal, tevékenységemmel kapcsolatban van észrevétel, javaslat, azt is ide várom.

Ezen kívül ha bármiben tudok valakinek segíteni, itt megkereshet, ha tudok, válaszolok.

Ja, és eddig se nagyon látogattam a nappalit, eztán feltehetően még kevesebbet fogom, szóval ha valami közlendő lenne felém, azt is ide kérném.

Köszönöm.
#2   2007. 09. 07. péntek 07:40
tom1019 tom1019 VIP Admin
Na csak vigyázz MmePrune korbácsára és Pillécske köteleire! nyes
#1   2007. 09. 07. péntek 00:48
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Tisztelt fórumozók!

Az a megtiszteltetés ért, hogy felkértek a Celeb topic adminjának. Köszönet ezért a GG vezetőinek, remélem, méltó leszek a bizodalmukra.

Ez a topic azért jött létre, mert bár jómagam nem vagyok híresség, de ezen topic felügyelete rám lett bízva, és Vazi javasolta, hogy legyen egy saját topicom, melyben a témával, a topicokkal és admini működésemmel kapcsolatban lehet észrevételeket, javaslatokat tenni.
Kérek mindenkit, hogy amennyiben a celeb kategóriával vagy bármelyik ezen kategória topicjával kapcsolatban kérdése, javaslata, észrevétele van, itt jelezze nekem. Amennyiben admini munkámmal, tevékenységemmel kapcsolatban van észrevétel, javaslat, azt is ide várom.

Ezen kívül ha bármiben tudok valakinek segíteni, itt megkereshet, ha tudok, válaszolok.

Ja, és eddig se nagyon látogattam a nappalit, eztán feltehetően még kevesebbet fogom, szóval ha valami közlendő lenne felém, azt is ide kérném.

Köszönöm.
 
... 69 70 71
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: DrAnthony DrAnthony
Nyitás ideje: 2007. 09. 07. péntek
Üzenetek: 1413db
Utolsó üzenet: 2011. 01. 01. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!