(C) A GG chat és az operátorok (észrevételek és javaslatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz !!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#393   2022. 10. 06. csütörtök 08:15
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Köszönjük, utánanézünk!
(Ez egy válasz EnJoyMiskolc üzenetére (2022. 10. 05. szerda 22:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 05. szerda 22:55
Sziasztok! A múlt hét péntek óta újra észlelem azt a korábban orvosolt jelenséget, amit egy hirdetés okozott! Kvázi, mintha valami vírus lenne az oldalon, mert a vírusirtóm időről időre visít! Nem olyan gyakorisággal, mint korábban, de napi több alkalommal aktivizálja magát! Képernyőfotóval mellékelve küldöm a levelet is! Üdv.,
#392   2022. 10. 05. szerda 22:55
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Sziasztok! A múlt hét péntek óta újra észlelem azt a korábban orvosolt jelenséget, amit egy hirdetés okozott! Kvázi, mintha valami vírus lenne az oldalon, mert a vírusirtóm időről időre visít! Nem olyan gyakorisággal, mint korábban, de napi több alkalommal aktivizálja magát! Képernyőfotóval mellékelve küldöm a levelet is! Üdv.,
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 04. 19. kedd 06:46), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 04. 19. kedd 06:46
Szia! El tudnád küldeni nekünk a pontos részleteket, mely videóról van szó? Szeretnénk ellenőrizni, hogy ugyanaz okozta-e, amit mi is feltártunk. Az általunk megszüntetett felugró figyelmeztetést egy hirdető tiltólistás webcíme okozta. A hirdetést most inaktiváltuk, várjuk visszajelzésedet az általad észlelt jelenségről - megszűnt-e vagy továbbra is fennáll.
#391   2022. 09. 27. kedd 08:42
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! A kollégák e-mailben válaszoltak a leveledre
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2022. 09. 26. hétfő 12:07
Írtam egy párat!
#390   2022. 09. 26. hétfő 12:07
X Törölt felhasználó (4069062)
Írtam egy párat!
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 09. 26. hétfő 08:02
Küldj néhány konkrét példát Ügyfélszolgálatunkra (Lap alja, E-mail menüpont), a kollégák megnézik
#389   2022. 09. 26. hétfő 08:02
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Küldj néhány konkrét példát Ügyfélszolgálatunkra (Lap alja, E-mail menüpont), a kollégák megnézik
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 25. vasárnap 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2022. 09. 25. vasárnap 12:37
Szia Köszönöm a választ! El is fogadom!! De akkor akiik még 2020.02.10 regisztráltak és 2020.02.11 óta nem léptekbe ők itt lehetnek szerintetek?? Én ilyenekre céloztam!! De vannak ettől régebbiek is!!!
#388   2022. 09. 25. vasárnap 12:37
X Törölt felhasználó (4069062)
Szia Köszönöm a választ! El is fogadom!! De akkor akiik még 2020.02.10 regisztráltak és 2020.02.11 óta nem léptekbe ők itt lehetnek szerintetek?? Én ilyenekre céloztam!! De vannak ettől régebbiek is!!!
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 09. 25. vasárnap 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 09. 25. vasárnap 07:21
Szia! Ha egy felhasználó 6 hónapig nem lép be a profiljába, a regisztrációja egy figyelmeztetést követően inaktiválódik. Mivel oldalunknak számos más funkciója is van a társkeresésen kívül, így attól, hogy valaki hosszabb ideje nem lépett be a társkereső profiljába, még nem jelenti azt, hogy az oldal egyéb funkcióit nem használja. Így nem volna korrekt törölnünk egy profilt azért, mert a társkeresőt az adott periódusban nem használta.
#387   2022. 09. 25. vasárnap 07:21
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Ha egy felhasználó 6 hónapig nem lép be a profiljába, a regisztrációja egy figyelmeztetést követően inaktiválódik. Mivel oldalunknak számos más funkciója is van a társkeresésen kívül, így attól, hogy valaki hosszabb ideje nem lépett be a társkereső profiljába, még nem jelenti azt, hogy az oldal egyéb funkcióit nem használja. Így nem volna korrekt törölnünk egy profilt azért, mert a társkeresőt az adott periódusban nem használta.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 24. szombat 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2022. 09. 24. szombat 13:15
Szerbusztok! Csak egy kérdés! A társkeresőben akik, már több éve nem léptek be, nem lehetne őket törölni?? Le lenne szűkítve így a keresés is!!! Más oldalakon kb 1 év tán törlésre kerülnek a be nem lépettek. Köszönöm!
#386   2022. 09. 24. szombat 13:15
X Törölt felhasználó (4069062)
Szerbusztok! Csak egy kérdés! A társkeresőben akik, már több éve nem léptek be, nem lehetne őket törölni?? Le lenne szűkítve így a keresés is!!! Más oldalakon kb 1 év tán törlésre kerülnek a be nem lépettek. Köszönöm!
#385   2022. 09. 17. szombat 08:48
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Már számtalanszor próbáltuk felhívni felhasználóink figyelmét, hogy mindenki törekedjen arra, hogy hitelessé tegye a profilját.
Pl: hiába tesz fel magáról valaki arcos képeket, ha a Goldengate-es felhasználói nevét vagy pl GG logót nem tart a kezében a képeken, megkérdőjelezhető a valódisága.
Akinek azonban fontos, hogy hiteles legyen a profilja, annak azt tanácsoljuk, töltsön fel magáról amatőr galériát is a képsorozatokhoz, vagy pedig az adatlapjára olyan igazolóképet, ahol pl Goldengate logót tart a kezében (mobiltelefon kijelzőjén, laptopon stb), vagy pl a GG logót + a felhasználói nevét egy papírlapra írva a kezében tartja).Mindenkinek lehetősége van tehát hitelessé tenni a profilját, hogy a keresők közt egyértelmű legyen, az ő képei valódiak, a feltöltött fotók valóban őt/őket ábrázolják

Ha a felhasználók a hiteles profilok közt keresgélnének, a kamusok, hibásan kitöltött adatlapok elveszítenék a létjogosultságukat
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 16. péntek 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4683871)
2022. 09. 16. péntek 16:07
Szia! Én is csak pár megjegyzést írtam a chat szobába, rendes majdnem elküldtek, pedig építő kritika volt. Például ha regisztrál valaki akkor kötelező legyen képet felraknia mert nem regisztrálhat. Így nem kell felesleges köröket futni hogy légy szíves adj már képet! Vagy legyen jellemzés amit a profil tulajdonosa fogadhat el tapasztalat után. Vagy legyen like gomb hogy ha tetszik egy profil akkor azt jelezni lehessen a másiknak egy betű írása nélkül is és akár aki látja hogy likeoltad vissza likeolhat és gyorsabb az ismerkedés.

Nem rosszból írom ezeket csak hogy jobb legyen az oldal mert mielőtt regisztráltam alaposan átolvastam a fórumot mik a tapasztalatok az oldalon. Az nem megoldás hogy el kell fogadni mert pl laza keresgetéssel amire 30 percet szántam már találtam is kamu profilt aki egy Orosz amatőr oldalról mentegette le a képeket és így bolondítja a pasikat!

Vagy arról szót említeni hogy direkt nincsen kitöltve a profil. Szóval valahogy hitelesíteni az embereket akik idejönnek.
#384   2022. 09. 16. péntek 16:51
X Törölt felhasználó (4683871)
De ahogy elnézem nem sokáig leszek itt mert kb 40 - 50 év felettiekre fejlesztik az oldalt és olyan szinten arrogánsak a chaten az emberek hogy hihetetlen. Írok 4 nőnek abból 3 kilép köszönés nélkül, 1 pedig képes normális kommunikációra. Olvasgatva a véleményeket írják 90% nem talál párt úgy hogy nem csodálom hogy csak kb beteg exhibicionizmusos emberekkel van tele akiknek nem érdeke a társkeresés csak mutogassák magukat és kielégüljenek! Chaten pl szűrő sincs és egyesével kell végigkattintgatni a profilokat hogy kiderüljön ki a férfi és ki a nő meg ki a pár.

Egy kezdő weboldalfejlesztőt ráengednénk az oldalra simán felturbózná használhatóra az oldalt, és nem hiszem el hogy évekig ez senkit nem zavar. Ezért írom hogy az ilyen 40 - 50 év felettieknek akik rendszerbe nőttek fel és arra nevelték őket hogy ne kritizáljanak semmit hanem a rendszert éltessék.

Elnézést a kritikáért csak egyszerűen irritált az hogy ilyen 10 - 15 évvel le van maradva az oldal használhatóságban.
#383   2022. 09. 16. péntek 16:07
X Törölt felhasználó (4683871)
Szia! Én is csak pár megjegyzést írtam a chat szobába, rendes majdnem elküldtek, pedig építő kritika volt. Például ha regisztrál valaki akkor kötelező legyen képet felraknia mert nem regisztrálhat. Így nem kell felesleges köröket futni hogy légy szíves adj már képet! Vagy legyen jellemzés amit a profil tulajdonosa fogadhat el tapasztalat után. Vagy legyen like gomb hogy ha tetszik egy profil akkor azt jelezni lehessen a másiknak egy betű írása nélkül is és akár aki látja hogy likeoltad vissza likeolhat és gyorsabb az ismerkedés.

Nem rosszból írom ezeket csak hogy jobb legyen az oldal mert mielőtt regisztráltam alaposan átolvastam a fórumot mik a tapasztalatok az oldalon. Az nem megoldás hogy el kell fogadni mert pl laza keresgetéssel amire 30 percet szántam már találtam is kamu profilt aki egy Orosz amatőr oldalról mentegette le a képeket és így bolondítja a pasikat!

Vagy arról szót említeni hogy direkt nincsen kitöltve a profil. Szóval valahogy hitelesíteni az embereket akik idejönnek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 11. vasárnap 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4604022)
2022. 09. 11. vasárnap 08:26
Jogos amit írtrál,ez egy olyan oldal ahol fakabátok vannak! Amúgy meg egy nőt sem találtam még itt senki nem válaszol csak tiltás van!
#382   2022. 09. 12. hétfő 09:22
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Az Ügyfélszolgálattól kaphatsz konkrét információt a tiltásoddal kapcsolatban. Az oldal moderátorai itt a nyilvános fórumban nem adhatnak személyre szabott felvilágosítást a felhasználóknak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 11. vasárnap 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4604022)
2022. 09. 11. vasárnap 08:26
Jogos amit írtrál,ez egy olyan oldal ahol fakabátok vannak! Amúgy meg egy nőt sem találtam még itt senki nem válaszol csak tiltás van!
#381   2022. 09. 12. hétfő 09:20
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Több, mint 15 éve működtetjük az oldalt, így a moderációval kapcsolatban talán rendelkezünk némi tapasztalattal. A gyakorlat azt mutatja, hogy nem minden felhasználó esetében célravezető, ha egy rossz helyre beírt hozzászólást simán csak törölünk. Ha nem párosul mellé tiltás, sajnos sok esetben a felhasználó nem veszi a fáradságot arra, hogy megnézze mit hová ír, és témától függetlenül rendszeresen offolja az egyes topikokat. van külön beszélgetős, tapasztalatcserélős topik és van külön Társkereső. Ha valaki partnert keres, nagyon zavaró lenne mások élménybeszámolóit olvasgatni - és viszont
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 11. vasárnap 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4604022)
2022. 09. 11. vasárnap 08:30
Ha lenne eszetek akkor csak a nem jó helyre beírt szöveget törlitek!De ugye ehhez ész is kellene!
#380   2022. 09. 11. vasárnap 08:30
X Törölt felhasználó (4604022)
Ha lenne eszetek akkor csak a nem jó helyre beírt szöveget törlitek!De ugye ehhez ész is kellene!
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 09. 10. szombat 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 09. 10. szombat 06:42
A hozzászólásod beajánlkozás volt egy tapasztalatok, élménybeszámolók megosztására szolgáló topicban, ezért kaptad a tiltást.
#379   2022. 09. 11. vasárnap 08:28
X Törölt felhasználó (4604022)
A gyülöletkeltés is szubjektív,nekem más neked más! Kapjatok már a fejetekhez!
(Ez egy válasz Wallyadmin (GG) üzenetére (2022. 08. 23. kedd 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 23. kedd 13:48
Regisztráció törlésre akkor kerülhet sor, ha az adott felhasználó súlyosan megsérti az oldal felhasználási szabályait, vagy gyűlöletkeltő vagy egyéb más törvénybe ütköző viselkedést tanúsít az oldalon.
#378   2022. 09. 11. vasárnap 08:26
X Törölt felhasználó (4604022)
Jogos amit írtrál,ez egy olyan oldal ahol fakabátok vannak! Amúgy meg egy nőt sem találtam még itt senki nem válaszol csak tiltás van!
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2022. 09. 09. péntek 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 09. péntek 18:14
5 napos tiltas egy vicces megjegyzesert? Meg vagytok huzatva? Azt a keves embert is el akarjatok uldozni, aki meg megmaradt?
#377   2022. 09. 11. vasárnap 08:01
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Amennyiben a lenti válasz nem megfelelő számodra, moderációval kapcsolatost kifogásodat megteheted az alábbi elérhetőségen: ugyfelszolgalat@goldengate.hu
Ha töröltetni szeretnéd a regisztrációdat, ezt is az Ügyfélszolgálaton kérheted.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2022. 09. 10. szombat 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 10. szombat 20:51
Persze. Azert volt utana a gurulos hangulatjel. Veletlenul se zavarjon, hogy kulfoldon elunk, par vagyunk es ezek le is vannak irva az adatlapunkon. Eleg vacak lehet humorerzek nelkul elni.
Nyugodtan tiltsal vagy akar toroljel is ha megsertettelek. Nem az volt a szandekom de nemigazan erdekel.
Apropo, ha torolsz akkor alap, hogy a kepeimmel es videojaimmal eggyut tedd, mert a tovabbiakban termeszetesen nem adok engedelyt a hasznalatukra. Koszi.
#376   2022. 09. 10. szombat 20:51
Krumplisteszta Krumplisteszta
Persze. Azert volt utana a gurulos hangulatjel. Veletlenul se zavarjon, hogy kulfoldon elunk, par vagyunk es ezek le is vannak irva az adatlapunkon. Eleg vacak lehet humorerzek nelkul elni.
Nyugodtan tiltsal vagy akar toroljel is ha megsertettelek. Nem az volt a szandekom de nemigazan erdekel.
Apropo, ha torolsz akkor alap, hogy a kepeimmel es videojaimmal eggyut tedd, mert a tovabbiakban termeszetesen nem adok engedelyt a hasznalatukra. Koszi.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2022. 09. 10. szombat 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2022. 09. 10. szombat 06:42
A hozzászólásod beajánlkozás volt egy tapasztalatok, élménybeszámolók megosztására szolgáló topicban, ezért kaptad a tiltást.
#375   2022. 09. 10. szombat 06:42
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
A hozzászólásod beajánlkozás volt egy tapasztalatok, élménybeszámolók megosztására szolgáló topicban, ezért kaptad a tiltást.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2022. 09. 09. péntek 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 09. péntek 18:14
5 napos tiltas egy vicces megjegyzesert? Meg vagytok huzatva? Azt a keves embert is el akarjatok uldozni, aki meg megmaradt?
#374   2022. 09. 09. péntek 22:41
Krumplisteszta Krumplisteszta
Bocs, most nezem, hogy rossz helyre irtam. A forumhoz akartam.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2007. 10. 02. kedd
Üzenetek: 433db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 10. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!