Szaunázás, Wellness
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szaunázunk, Wellnesslejünk együtt.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16104   tegnap 18:21
Dafina Dafina
circling
#16103   tegnap 17:41
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
Ezúton ismerkednék hölggyel,párral !
Gyengéd,diszkrét, ffi részről hetero kapcsolatra !
Ha van szimpátia,utazás nem gond ! wave
#16102   tegnap 08:42
nezzminket nezzminket
Sziasztok! Balatonfüredre indul vki éjszakai fürdőzésre?
#16101   tegnap 08:08
Sommerbear Sommerbear
Ikrek vagytok? smile )))
(Ez egy válasz Gábor001 üzenetére (tegnap 07:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:20
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás !
Én önmagamra és környezetemre is igényes pasi vagyok !
#16100   tegnap 07:20
Gábor001 Gábor001
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
#16099   2018. 08. 18. szombat 15:03
JANEK JANEK
#16098   2018. 08. 18. szombat 08:46
Tom69Budapest Tom69Budapest
Szívesen barátkoznék nőkkel vagy párokkal. 44 éves, kedves, budapesti férfi vagyok. Szeretek szaunázni, wellnessbe járni (ma is megyek), stb. Üzenetet privátban kérem!
#16097   2018. 08. 18. szombat 00:55
kanal69 kanal69
Mi megyünk. wave
(Ez egy válasz Zef40 üzenetére (2018. 08. 15. szerda 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 08. 15. szerda 09:16
Sziasztok! A hosszú hétvégét Sárváron töltjük. Hölgyek, párok, jön arra valaki? wave
#16096   2018. 08. 17. péntek 17:34
JANEK JANEK
#16095   2018. 08. 17. péntek 13:20
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
#16094   2018. 08. 17. péntek 12:47
Sexy Girl1 Sexy Girl1
Sziasztok!
A párommal szombat éjszakára keresünk szállást és izgalmakat a Balaton partján. Privát leveleket várunk.
#16093   2018. 08. 17. péntek 10:59
Whiskeyinthejar Whiskeyinthejar
Ma 11:00-20:00 óra között Tatabányán a Gyémánt fürdő szaunavilágában és az élményfürdőben (strand) várom hölgyek, párok érdeklődését... erotikus játékok, bármi lehetséges finom
Üzenet, részletek privátban
#16092   2018. 08. 17. péntek 09:14
30asvasmegyei 30asvasmegyei
Ma és holnap ki megy Bükre, Sárvárra?
#16091   2018. 08. 16. csütörtök 22:21
Elvant Elvant
Péntek este a demjéni fürdőben leszek.Hölgy vagy hölgy tagú pár közeledését szivesen fogadnám.
#16090   2018. 08. 16. csütörtök 19:31
1nudipár 1nudipár
wave
#16089   2018. 08. 16. csütörtök 14:06
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
#16088   2018. 08. 16. csütörtök 08:04
Gaben272 Gaben272 VIP
Pentek esti Ráckevei szaunaszenszhoz keresek hölgy kísérőt , párokkal is szívesen ismerkednek ! 38 éves átlagos pasi vagyok Gabor
#16087   2018. 08. 16. csütörtök 06:46
nyalnék01 nyalnék01
Zalakarosi fürdöbe megy valaki szept. elején???
Fóleg párok..mi is pár vagyunk!!
#16086   2018. 08. 15. szerda 18:05
amentet amentet
Közös Nudizás Ismerkedés Szex Gárdonyban!?

Komoly Igényes Intelligens Érett Férfival Ismerkednék Barátkoznék 35-től!!Illetve Érett Biszexuális Párral ahol a Férfi tényleg Biszex!!Alkalmi Szex Noo!!
#16085   2018. 08. 15. szerda 14:36
JANEK JANEK

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 10. 23. kedd
Üzenetek: 16104db
Utolsó üzenet: tegnap 18:21

Hírek

2018. 08. 15. szerda 15:44
Aladdin and the anal princess Aladdin története ezúttal kicsit eltér a már ismert mesétől. Miután rátalál a lámpásra, és a dzsinn teljesíti minden kívánságát, Agrabah szultánságban lyuk nem marad betömetlenül. A szegény utcagyerek eddig csak vágyakozhatott a szultán lányáról,... Tovább
2018. 08. 06. hétfő 14:55
Verseny - Vizes kaland! Ha nyár, akkor napfény, víz, csobbanás és persze szex! Örökítsétek meg egy nyári vizes kalandotokat, legyen az szóló vagy páros kategória! Pózoljatok egy motorcsónakon, vitorláson, jetski-n, egy vízibiciklin vagy egy hangulatos stégen, mólón. Egy a... Tovább
2018. 08. 06. hétfő 14:52
Privát DVD 65 A magyar lányok és háziasszonyok újra akcióba lendülnek! Szexi tinitől a nagypocis kismamán át a szomszéd lányig mindenki teljes mellbedobással tolja a szexet a Privát stáb kamerája előtt. Ők szexelnek - mi megörökítjük - ti kukkoljátok... Ez az egyik a... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!