Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"de biztos jólesik a nőknek, ha kapnak egy elismerő pillantást, egy mosolyt, hogy "Óóó, igen, nagyon csini vagy.....", ami mögött nem kell ott lenni az "úgy megdugnálak, hogy nem tudnál lábra állni egy hétig" - gondolatnak."

Az eddigi hozzászólások

... 49 50 51 52 53 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#176   2008. 03. 02. vasárnap 11:22
MrSecret MrSecret
Gondolom,mert azt akarják sugallni,hogy ha ilyen verdát vezetsz ilyen bombázók dongnak majd körül és lássuk be :

Van alapja nyes

Amúgy nem szabadna elrontani egy ilyen jó kis verdát,mint ez a C Chevelle egy ilyen rondasággal.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 03. 01. szombat 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 01. szombat 10:30
Nekem nem tetszett na.
Van ez így! smile
Ellenben a verdamobil!
Igaz nem a legnagyobb kedvencem de a top 10-ben benne van!

És soem értettem miért jó nőkkel reklámozni autókat. Egy igazán dögös szemrevaló auó mellé nem kell sem lenge öltözetű sem hiányosan öltözködő csajszi, mert ha jó a kocsi úgysem a csajjal foglalkozol. Vagy akit a kocsi rdekelne de puncibolond, nem tud majd a részeltekre koncentrálni. nyes
#175   2008. 03. 01. szombat 10:30
MrEnigma MrEnigma
Nekem nem tetszett na.
Van ez így! smile
Ellenben a verdamobil!
Igaz nem a legnagyobb kedvencem de a top 10-ben benne van!

És soem értettem miért jó nőkkel reklámozni autókat. Egy igazán dögös szemrevaló auó mellé nem kell sem lenge öltözetű sem hiányosan öltözködő csajszi, mert ha jó a kocsi úgysem a csajjal foglalkozol. Vagy akit a kocsi rdekelne de puncibolond, nem tud majd a részeltekre koncentrálni. nyes
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 03. 01. szombat 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 01. szombat 00:35
A punci kívülről lehet akármekkora, szerintem. Az a fontos, hogy belülről milyen, nem? Tehát ha a csajok mutogatják, azt jó nézni, de hogy milyen, csak ránézéssel nem tudhatom.
#174   2008. 03. 01. szombat 00:35
kandurmarci kandurmarci
A punci kívülről lehet akármekkora, szerintem. Az a fontos, hogy belülről milyen, nem? Tehát ha a csajok mutogatják, azt jó nézni, de hogy milyen, csak ránézéssel nem tudhatom.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 02. 29. péntek 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 29. péntek 09:28
Na majdnem a kedvencem!
Egy '70-es Chevy Chevelle SS. A 68 a tuti! nyes
A csajszinak meg akkor a puncija hogy azt nem kéne mutogatni... Még megesz! nyes
#173   2008. 02. 29. péntek 14:52
BigJoe23 BigJoe23
Én szívesen megetetném azt a puncit nyes
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 02. 29. péntek 09:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 29. péntek 09:28
Na majdnem a kedvencem!
Egy '70-es Chevy Chevelle SS. A 68 a tuti! nyes
A csajszinak meg akkor a puncija hogy azt nem kéne mutogatni... Még megesz! nyes
#172   2008. 02. 29. péntek 09:28
MrEnigma MrEnigma
Na majdnem a kedvencem!
Egy '70-es Chevy Chevelle SS. A 68 a tuti! nyes
A csajszinak meg akkor a puncija hogy azt nem kéne mutogatni... Még megesz! nyes
#171   2008. 02. 26. kedd 13:27
BigJoe23 BigJoe23
na ja,mert ők valamiért mindössze csak vágyat kelteni akarnak, de a felébresztett vágyat nem feltétlenül akarják kielégíteni, és a láncreakciót nem tudják leállítani.

Legtöbb pasi meg úgy van vele, hogy ami nem eladó az ne legyen a kirakatban...
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 02. 26. kedd 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 26. kedd 12:49
Igen, de amikor megtalálják, felháborodnak vagy összezuhannak - elvégre egyetlen exhib kiscsaj se szereti, ha komolyan megerőszakolják...
#170   2008. 02. 26. kedd 12:49
Krok486 Krok486
Igen, de amikor megtalálják, felháborodnak vagy összezuhannak - elvégre egyetlen exhib kiscsaj se szereti, ha komolyan megerőszakolják...
(Ez egy válasz senkialfonz01 üzenetére (2008. 02. 26. kedd 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 26. kedd 07:27
a női exhibicionizmus nagyon veszélyes lehet és ezek az exhibicionista nők direkt kereseik a veszélyt.
#169   2008. 02. 26. kedd 12:02
BigJoe23 BigJoe23
Lehet hogy ezért meg fogtok kövezni, de ez tetszik nekem...
(Ez egy válasz senkialfonz01 üzenetére (2008. 02. 26. kedd 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 26. kedd 07:27
a női exhibicionizmus nagyon veszélyes lehet és ezek az exhibicionista nők direkt kereseik a veszélyt.
#168   2008. 02. 26. kedd 07:27
senkialfonz01 senkialfonz01
a női exhibicionizmus nagyon veszélyes lehet és ezek az exhibicionista nők direkt kereseik a veszélyt.
#167   2008. 02. 26. kedd 01:58
kandurmarci kandurmarci
Szép és izgi történet, valahogy azt érzem, hogy valóban így történt. Ki lehetett volna színezni, meg lódítani, de ez így szép. És előzménye is volt, ami nem fontos. És folytatása is lesz, ami viszont fontos lesz: a vágyban, a folyamatában. Krudy jut eszembe: nem a beteljesülés, hamem az örökös vágyódás. És az emlékek szép lebegése.
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2008. 02. 25. hétfő 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 25. hétfő 12:44
Egy story.:(volt egy kis előzmény, de nem fontos) Végre vége a munkaidőnek. Persze megint én maradtam utolsónak. Kifelé menet eszembe jut újra a hosszú hajú pasi. Még beugrok a földszinti WC-be mielőtt elhagyom az irodaházat. Letolom a bugyimat, hát látom csupa lucsok az egész napos fantáziálástól. Egy hirtelen ötlettől vezérelve leveszem a bugyimat és a táskám mélyére süllyesztem. Kilépek az utcára. A langyos szél befúj a szoknyám alá és megnyalja a puncimat. Furcsa érzésem támad. Mintha minden szembe jövő ember engem nézne, mintha rám lenne írva, hogy nincs rajtam bugyi. Érdekes érzés, még sosem éreztem hasonlót. Kezd kellemes lenni ez az érzés. IGEN. NINCS RAJTAM BUGYI.
A villamosmegállóban áll egy jóképű pasi. Mögé állok. Elképzelem, mekkora lehet neki. Remélem akkora mint a hosszú hajú pasié, az e-mailben. Befut a villamos. Sokan vannak, aztán messze kerülök a jóképű pasitól. Átfut rajtam újra a gondolat. IGEN. NINCS RAJTAM BUGYI. Elkezd bizseregni a punci. IGEN. NINCS RAJTAM BUGYI.
Még nagyobb terpeszbe állok. Jobbra nézek, hát nem a jóképű pasi fixíroz? Úgy megijedek, hogy félrekapom a tekintetem. Visszanézek. Már nem engem néz. A fenébe ezt elcsesztem. Valamit csinálni kell, hogy felkeltsem újra az érdeklődését. Kifelé nézek az ablakon, közben beleharapok az alsó ajkamba. Kiveszem a bal lábam a magas sarkú cipőből és megdörzsölöm vele a jobb lábam. Jobbra nézek.
A jóképű pasi engem bámul és vörös mint a rák. Elmosolyodom, ez sikerült. A következő megállóban mégis leszáll. A francba. Sebaj hátha holnap is ott lesz a megállóban. Közben befut a villamos a Batthyányi térre. Na átszállás a HÉV-re, irány Szentendre
#166   2008. 02. 25. hétfő 12:44
jenner jenner
Egy story.:(volt egy kis előzmény, de nem fontos) Végre vége a munkaidőnek. Persze megint én maradtam utolsónak. Kifelé menet eszembe jut újra a hosszú hajú pasi. Még beugrok a földszinti WC-be mielőtt elhagyom az irodaházat. Letolom a bugyimat, hát látom csupa lucsok az egész napos fantáziálástól. Egy hirtelen ötlettől vezérelve leveszem a bugyimat és a táskám mélyére süllyesztem. Kilépek az utcára. A langyos szél befúj a szoknyám alá és megnyalja a puncimat. Furcsa érzésem támad. Mintha minden szembe jövő ember engem nézne, mintha rám lenne írva, hogy nincs rajtam bugyi. Érdekes érzés, még sosem éreztem hasonlót. Kezd kellemes lenni ez az érzés. IGEN. NINCS RAJTAM BUGYI.
A villamosmegállóban áll egy jóképű pasi. Mögé állok. Elképzelem, mekkora lehet neki. Remélem akkora mint a hosszú hajú pasié, az e-mailben. Befut a villamos. Sokan vannak, aztán messze kerülök a jóképű pasitól. Átfut rajtam újra a gondolat. IGEN. NINCS RAJTAM BUGYI. Elkezd bizseregni a punci. IGEN. NINCS RAJTAM BUGYI.
Még nagyobb terpeszbe állok. Jobbra nézek, hát nem a jóképű pasi fixíroz? Úgy megijedek, hogy félrekapom a tekintetem. Visszanézek. Már nem engem néz. A fenébe ezt elcsesztem. Valamit csinálni kell, hogy felkeltsem újra az érdeklődését. Kifelé nézek az ablakon, közben beleharapok az alsó ajkamba. Kiveszem a bal lábam a magas sarkú cipőből és megdörzsölöm vele a jobb lábam. Jobbra nézek.
A jóképű pasi engem bámul és vörös mint a rák. Elmosolyodom, ez sikerült. A következő megállóban mégis leszáll. A francba. Sebaj hátha holnap is ott lesz a megállóban. Közben befut a villamos a Batthyányi térre. Na átszállás a HÉV-re, irány Szentendre
#165   2008. 02. 24. vasárnap 09:16
Krok486 Krok486
De hiszen ha tudnék betenni, akkor a fotózással, és nem a fórumozással foglalkoznék... wink

Sajna nálunk odahaza nem áll ilyen magas fokon az exhibicionizmus. Vagy inkább szerencsére, mert ha így lenne, féltékeny lennék a kedvesemre, ne mutogassa magát úton-útfélen.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 02. 24. vasárnap 08:58), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 02. 24. vasárnap 08:58
igen , itt a témáról kellene írni, és AMATŐR fotókkal illusztrálni (aki tud betenni)... smile
#164   2008. 02. 24. vasárnap 08:58
tom1019 tom1019 VIP Admin
igen , itt a témáról kellene írni, és AMATŐR fotókkal illusztrálni (aki tud betenni)... smile
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 02. 23. szombat 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 23. szombat 08:06
Borravalót azt nem, de még egy pisztolyt a kezébe szívesen! nyes

Csak sajnos ez a klasszikus amatőr exhibicionizmus helyett valami profi fotósorozat, nem?
#163   2008. 02. 24. vasárnap 06:52
jenner jenner
Én is azt hiszem,hogy a képek jók, de nem ide valók. Ezek fizetett profi fotók és itt nem erről van szó.
#162   2008. 02. 23. szombat 08:06
Krok486 Krok486
Borravalót azt nem, de még egy pisztolyt a kezébe szívesen! nyes

Csak sajnos ez a klasszikus amatőr exhibicionizmus helyett valami profi fotósorozat, nem?
#161   2008. 02. 22. péntek 13:14
vick9 vick9
Minden nézőpont kérdése,de igazat adok neked,mert sokan vannak ezzel így és mint tudjuk,ha egyszer egy nő valamit a fejébe vesz...
De az érem másik oldala is igaz,amit előzőleg írtam.
(Ez egy válasz valentere üzenetére (2008. 02. 22. péntek 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 22. péntek 12:00
Ezzel csak az a probléma, hogy többségében a nők nem azt gondolják magukról, hogy ők milyen jók, milyen jól néznek.
Inkább fordítva van, a hibáikra hívják fel a figyelmet.
Nehéz meggyőzni őket az ellenkezőjéről.
Kevesen mondják el magukról, hogy elégedettek.
Ebből következik, hogy még kevesebben vállalják fel, hogy közzé tegyék bájaikat.
#160   2008. 02. 22. péntek 12:00
valentere valentere
Ezzel csak az a probléma, hogy többségében a nők nem azt gondolják magukról, hogy ők milyen jók, milyen jól néznek.
Inkább fordítva van, a hibáikra hívják fel a figyelmet.
Nehéz meggyőzni őket az ellenkezőjéről.
Kevesen mondják el magukról, hogy elégedettek.
Ebből következik, hogy még kevesebben vállalják fel, hogy közzé tegyék bájaikat.
(Ez egy válasz vick9 üzenetére (2008. 02. 22. péntek 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 22. péntek 11:30
Szerintem minden jó csaj (vagy,aki annak érzi magát) kicsit exhib vagy legalább is szereti mutogatni vélt vagy valós bájait nyes
#159   2008. 02. 22. péntek 11:30
vick9 vick9
Szerintem minden jó csaj (vagy,aki annak érzi magát) kicsit exhib vagy legalább is szereti mutogatni vélt vagy valós bájait nyes
#158   2008. 02. 22. péntek 11:06
Krok486 Krok486
Na ha ennyire belekeveredik a férfiember a szempontokba, akkor jobb ha hozzá se kezd, mert ÚGYIS kudarcot vall. Keep yourself easy!

Weblui: sztem inkább a "hosszú tömött shortok" hozzák meg a kedvet. bee1
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2008. 02. 22. péntek 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 22. péntek 10:51
ja csak ahhoz jóvá kell tudni tenni a világ hibáit, de úgy hogy közbe te egy hibát se ejts, vagy ne vegye észre, hogy hibáztál, különben fuccs az egésznek...
#157   2008. 02. 22. péntek 10:51
BigJoe23 BigJoe23
ja csak ahhoz jóvá kell tudni tenni a világ hibáit, de úgy hogy közbe te egy hibát se ejts, vagy ne vegye észre, hogy hibáztál, különben fuccs az egésznek...
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 02. 21. csütörtök 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 21. csütörtök 13:44
De ha egyszer jóváteszed, ANNYIRA hálásak tudnak lenni... finom
 
... 49 50 51 52 53 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: jenner jenner
Nyitás ideje: 2007. 12. 29. szombat
Üzenetek: 1176db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!