Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"de biztos jólesik a nőknek, ha kapnak egy elismerő pillantást, egy mosolyt, hogy "Óóó, igen, nagyon csini vagy.....", ami mögött nem kell ott lenni az "úgy megdugnálak, hogy nem tudnál lábra állni egy hétig" - gondolatnak."

Az eddigi hozzászólások

... 57 58 59
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2007. 12. 31. hétfő 12:59
lolam lolam
Szoktam olvasgatni a külömböző oldalakat de ez a téma felkeltete figyelmemet, és úgy gondoltam megosztom veletek egy kb 2-3 éve velem történt esetet. Még senkinek sem mondtam el.
Viszonylag elég későn jöttem erre a dologra rá, már 42 éves voltam. Egyszerűen egy meleg nyári napon a rövid farmerszoknyám alatt elhagytam a bugyimat ill. nem vettem fel. Még vásárolni is elmentem és az utón a szomszédommal beszédbe elegyedtem, természetesen nem tudott semmiről. De utána elgondolkodtam mi lenne ha valaki észrevenné és meglátná a dolgot. Napokig járt a fejemben ez a gondolat és egyre jobban rám erősödött az érzés a mutogatásra. Rövidesen történt egy előre el nem tervezett eset. Egy jó ismerősünk jött hozzánk a férjemnek segíteni a házunk átalakításában, a tetőtér beépítésére került sor. Csak egy nyári ruha volt rajtam természetesen alatta semmi. A férjem sem tudott róla semmit.
A késztetés a mutogatásra olyan erős volt bennem, hogy elhatároztam tesztelni fogom magam. Felmentem hozzájuk a tetőtérbe és rövidesen egy ideális szituáció adódott. A férjem különböző szerszámokat ment keresni a garázsba, így rövid ideig az ismerősünkkel egyedül maradtam. Ő büszkén mutogatta nekem az elvégzett munkát, de én ebben a pillanatban már rendkívül izgatott állapotban voltam. A szívem olyan hevesen vert, hogy azt hittem kiugrik. És ekkor történt. Kérte, hogy keressek neki egy ragasztószalagot egy nagy szerszámos ládában. Én mindjárt megfelelő helyet kerestem, és annyira előrehajoltam a szerszámosládába, hogy éreztem a meztelen hátsóm kikandikál. Nem csak a meztelen fenekemet hanem a borotvált p.mat is láthatta. Kb 1 percig biztos keresgéltem, hogy egy mély benyomást kapjon az intim testrészemről. Amikor megfordultam, hogy átadom a ragasztószalagot, egy kipirosodott arcot nagy szemekkel és egy duzzadó nadrágot vettem észre.
A pillantás után relatívan gyorsan, szó nélkül elhagytam a tetőteret, akkora gerjedelembe kerültem mintha közben hozzám nyúlt volna. Egy fantasztikus izgalmas érzés. Mind a mai napig egy szót sem szólt az esetről, pedig tudom, hogy látottak nagy hatással voltak rá. Az a spontán eset nekem is emlékezetes marad. Az izgalmat a fantasztikus érzést azóta is keresem és a szituációkat próbálom megteremteni.
Csak ennyi. Helló.
#15   2007. 12. 31. hétfő 12:00
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Amig nem zavarsz vele senkit és tényleg tudod hol a határ addig evell én nem látok problémát,Hogy pontosan mi a női exehibicionizmus azt a neten meg lehett nézni smile
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2007. 12. 31. hétfő 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 31. hétfő 09:46
Nem,nem! Fényképeket nem erőltetnén mert nem ehhez a témához tartoznak. Női szemszögből megélt történetek, leírásokat, érzéseket várok ide. Köszi. .
#14   2007. 12. 31. hétfő 11:53
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Több topicban is olvastam hogy szereted a meztelenséget,és ha jól emlékszem egyszer a szomszédod is feljelentett,pedig nem volt igaza mert ő kukolt a nádon átt,legalábis ezt irtad
Te mint nő élvezed ha csupaszon látnak,téged felizgat az ilyen dolog?vagy csak egyszerüen igy érzed jól magad smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 31. hétfő 08:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (142623)
2007. 12. 31. hétfő 08:35
Kedves Admin. Azt már tudom, hogy nem szereted a nudistákat. De képzeld el, én is szeretem mutogatni magam, igaz van is mit. Néha az az érzésem, hogy neked egy apácáknak szóló oldalt kellene adminoznod. Most letiltasz?
#13   2007. 12. 31. hétfő 09:46
jenner jenner
Nem,nem! Fényképeket nem erőltetnén mert nem ehhez a témához tartoznak. Női szemszögből megélt történetek, leírásokat, érzéseket várok ide. Köszi. .
#12   2007. 12. 31. hétfő 09:27
kandurmarci kandurmarci VIP
Írd meg, mikor lesz a legközelebbi akciód és hol. Biztosan lesz közönséged, még több, mint eddig.
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2007. 12. 29. szombat 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 29. szombat 22:16
Olyan nők,lányok,hölgyek véleményét várom akik az alábbi hölgy érdekes történetéhez hasonló eseten átestek, vagy az exhibiconista hajlamikat hasonló módon elégítik ki. " Kedvenc szórakozásom, hogy ha időm engedi, meg a hangulatom is olyan elindulok egy kis exhibicionista "turnéra". Mivel egy vidéki kisvárosban lakom és dolgozom is felüllök egy vonatra ami kb. 1,5 óra alatt Pesten is van. Az első utam egy presszóba vezet ahol úgy helyezkedek el, hogy mindenképp észre vegye az akit akarok, hogy nincs rajtam bugyi. Lucskosra izgatom magam a kiéhezett férfitekintetek láttán, majd írány valamelyik fűrdő. Itt illegetem magam egy kicsit, hogy észrevegyenek, majd be az öltöző kabinba. Lassan vetkőzöm miután megbizonyosodtam, hogy biztos néz legalább egy valaki a kukkoló nyílásokon át" Izgató !
#11   2007. 12. 31. hétfő 09:26
tom1019 tom1019 VIP Admin
no igen, a topic indító a kiváncsisága mellett benyomhatott illusztrálás képpen volna egy-két amatőr fényképet is a témával kapcsolatban... hehe
#10   2007. 12. 31. hétfő 09:12
tom1019 tom1019 VIP Admin
nem vazzzeg, nem
nem tilt le ezért senki, habár van külön szoba arra, hogy kifejtsd álláspontodat/véleményedet az adminokról!

egyébként meg akkorát tévedsz, de olyan nagyot, mint Makó és Jeruzsálem közötti távolság (az admin megitélésében)!

téma: egyenlőre menjen (annak ellenére, hogy valóban van ehhez hasonló topic 2-3 db is)
de valóban csak akkor fog jól működni, ha azok a fórumozók írják le konkrét tapasztalatukat a témában
- akik élvezik ezt a fajta szexuális "jétékot" és csinálják,
- valamint akik, valamilyen formájában átéltek ilyen látványt, és tapasztalataikat, esetleges reakciójukat leírják a topicba

- vitának, fikázásoknak, elitéléseknek, itélkezéseknek a témával kapcsolatban nincs helye
- veszekedéseknek nem fogunk teret engedni
- ellenvéleménynek sincs itt drasztikus módon helye
- akinek nem tetszik a téma, az ne látogassa a topicot, keressen magának valót helyette
- akit esetlegesen felháborít a téma, az legyen kedves átfáradni a Dühöngő szobába, és ott vezesse le indulatait!
--------------------------------------------------
ezen instrukciós feltételek mellett szerintem mehet a téma...
de, ha mégis érdektelenségbe fullad, v. lesülyed a topic, akkor az lesz a látogatók véleménye, és azt is el kell fogadni
(hozzáteszem, hogy egy adott topic indítója sokat tehet annak érdekében, hogy pörögjön a témája!
nem csak elindítani érdemes egy topicot, hanem azt folyamatosan, jó hozzászólásokkal és illusztrációkkal életben tartani!)

(halkan megjegyzem, hogy én is egy exhibicionista állat vagyok, de egyenlőre nem traktálnálak benneteket történetekkel (és saját képeimmel), mert olyanok is olvassák a fórumot, akik a seggemet szétrúgnák miatta) -nyaa, ilyen admin is van kedves topic indító, igaz nem női, hanem ffi., akik egy fokkal általában bátrabbak és "perverzebbek" a témádban! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 12. 31. hétfő 08:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (142623)
2007. 12. 31. hétfő 08:35
Kedves Admin. Azt már tudom, hogy nem szereted a nudistákat. De képzeld el, én is szeretem mutogatni magam, igaz van is mit. Néha az az érzésem, hogy neked egy apácáknak szóló oldalt kellene adminoznod. Most letiltasz?
#9   2007. 12. 31. hétfő 08:35
X Törölt felhasználó (142623)
Kedves Admin. Azt már tudom, hogy nem szereted a nudistákat. De képzeld el, én is szeretem mutogatni magam, igaz van is mit. Néha az az érzésem, hogy neked egy apácáknak szóló oldalt kellene adminoznod. Most letiltasz?
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 12. 30. vasárnap 12:36
induljunk ki abból, hogy olyan hozzászólásokat várunk, amelyekben azt írja le valaki, hogy látott ilyen nőt, férfit...észrevett olyan embert, aki tudatosan akarta meghökkenteni a "nézőközönségét"...természetesen mindezt diszkrét formában...nem hinném, hogy sok ilyen lesz...de hátha smile aztán legfeljebb elsüllyed, vagy törlésre jelölöm, ha nincs mozgás
(kérlek sanci, nézd már meg, hogy ilyen topicunk van-e
köszi smile )
#8   2007. 12. 31. hétfő 08:08
Görbe65 Görbe65
Ha mi fürdöbe megyünk nem szoktunk öltözőkabinban átöltözni, hanem a szekrénynél. Mikor a párom vetkőzik, a pasiknak majd kiesik a szemük.
A párom ilyenkor csak mosolyog és nagyon élvezi a szitut.
#7   2007. 12. 31. hétfő 00:45
X Törölt felhasználó (16046) VIP
Barátnőm egyre inkább kezd kinyílni ilyen szempontból... Nyáron a lakásom erkélyajtójában engedte magát hátulról, úgy hogy ő közben kifele nézett, és ha valaki az utcán elment, vagy a szemközti házakból tökéletesen lehetett látni mi történik. Azt mondta, hogy az izgatta, hogy ott senki sem ismerheti, mégis láthatták... Azóta jár el velem nudizni is... smile
#6   2007. 12. 30. vasárnap 17:07
zorn zorn VIP
Nekem meg az a véleményem,hogy te valakit hülyére akarsz veni!
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 15:51
Vélemény : Én nem azt keresem aki ilyet látott, hanem azt aki ilyet csinál.
#5   2007. 12. 30. vasárnap 15:51
jenner jenner
Vélemény : Én nem azt keresem aki ilyet látott, hanem azt aki ilyet csinál.
#4   2007. 12. 30. vasárnap 12:57
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Válaszom priviben megirtam smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 12. 30. vasárnap 12:36
induljunk ki abból, hogy olyan hozzászólásokat várunk, amelyekben azt írja le valaki, hogy látott ilyen nőt, férfit...észrevett olyan embert, aki tudatosan akarta meghökkenteni a "nézőközönségét"...természetesen mindezt diszkrét formában...nem hinném, hogy sok ilyen lesz...de hátha smile aztán legfeljebb elsüllyed, vagy törlésre jelölöm, ha nincs mozgás
(kérlek sanci, nézd már meg, hogy ilyen topicunk van-e
köszi smile )
#3   2007. 12. 30. vasárnap 12:36
MmePrune MmePrune VIP Admin
induljunk ki abból, hogy olyan hozzászólásokat várunk, amelyekben azt írja le valaki, hogy látott ilyen nőt, férfit...észrevett olyan embert, aki tudatosan akarta meghökkenteni a "nézőközönségét"...természetesen mindezt diszkrét formában...nem hinném, hogy sok ilyen lesz...de hátha smile aztán legfeljebb elsüllyed, vagy törlésre jelölöm, ha nincs mozgás
(kérlek sanci, nézd már meg, hogy ilyen topicunk van-e
köszi smile )
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 11:23
Mi az, ami leginkább felizgat?
Izgat, ha szex közben néznek?
Szexuális vágyaink
Szerintem ezekbe a topicokba ez beleférne,de majd az adminok eldöntik mi a helyes smile
#2   2007. 12. 30. vasárnap 11:23
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Mi az, ami leginkább felizgat?
Izgat, ha szex közben néznek?
Szexuális vágyaink
Szerintem ezekbe a topicokba ez beleférne,de majd az adminok eldöntik mi a helyes smile
#1   2007. 12. 29. szombat 22:16
jenner jenner
Olyan nők,lányok,hölgyek véleményét várom akik az alábbi hölgy érdekes történetéhez hasonló eseten átestek, vagy az exhibiconista hajlamikat hasonló módon elégítik ki. " Kedvenc szórakozásom, hogy ha időm engedi, meg a hangulatom is olyan elindulok egy kis exhibicionista "turnéra". Mivel egy vidéki kisvárosban lakom és dolgozom is felüllök egy vonatra ami kb. 1,5 óra alatt Pesten is van. Az első utam egy presszóba vezet ahol úgy helyezkedek el, hogy mindenképp észre vegye az akit akarok, hogy nincs rajtam bugyi. Lucskosra izgatom magam a kiéhezett férfitekintetek láttán, majd írány valamelyik fűrdő. Itt illegetem magam egy kicsit, hogy észrevegyenek, majd be az öltöző kabinba. Lassan vetkőzöm miután megbizonyosodtam, hogy biztos néz legalább egy valaki a kukkoló nyílásokon át" Izgató !
 
... 57 58 59
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: jenner jenner
Nyitás ideje: 2007. 12. 29. szombat
Üzenetek: 1176db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!