Női szótár?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#61   2011. 07. 03. vasárnap 17:11
Sünapó Sünapó
A nő vegyelemzésének eredménye:

ELEM NEVE: Nő
VEGYJELE: Fm
FELTALÁLTA: Ádám
ATOMTŐMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg közt
FELLELHETŐSÉG: Nagy mennyiségben található urbán környezetben

Fizikai tulajdonságai:
- a felülete általában színes mázzal van bevonva;
- azonnal forr és ok nélkül fagy;
- megfelelő eljárás alkalmazásával olvad;
- rossz ízű, ha téves helyen kóstoljuk;
- az elem ritkán fellelhető szűziesen tiszta állapotában;
- erős hangokat hallat, ha a megfelelő helyre nyomást gyakorlunk;

Vegyi tulajdonságai:
- könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel;
- nagy mennyiségű értékes anyagot tud abszorbálni;
- könnyedén felrobbanhat, minden előzetes figyelmeztető jel és világosan látható ok nélkül;
- vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymertekben növelhető alkohol adagolásával;
- az ember által ismert leghatékonyabb anyag, ami a pénz mennyiségének csökkentésére szolgál;

Leggyakoribb felhasználásai:
- leginkább mint díszítő elem, főkként drága sportkocsikban;
- kitűnően alkalmazható relaxációs célokra;
- nagyon hatékony tisztítóeszköz;

Végzett kísérletek:
- színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül találjuk;
- színét zöldre váltja, ha egy jobb minta melle kerül;

Veszélyek:
- nagyon veszélyes elem, csak szakemberek tudnak bánni vele;
- illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belőlük, azzal a feltétellel, hogy különböző helyeken tároljuk őket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk.
#60   2011. 07. 02. szombat 20:13
X Törölt felhasználó (805295)
embernagyságú angora játékmackó...szeretem ahogy rám nézel
elektromos szabályozható padlófűtés...ölelj magadhoz szorosan
300 szál vörös rózsa..romazenekaros-szerenáddal az ablak alatt...tudnál engem szeretni?
mauritiusi álomutazás...sétálunk egyet kettesben?
arany jeggyűrű...nagyon hiányzol!
apró gyémántokkal díszített karkötő...ne haragudj!
ajándék Rolex a papának...szerinted mit szólnak majd hozzánk a szüleid?
BMW slusszkulcs vörös bársonydobozban a gyertyafényben hófehér abroszon...Menjünk együtt bárhová, Kicsim!
dollár..euro..forint...nagyon szeretlek! mf2 nyes
#59   2011. 06. 13. hétfő 14:01
X Törölt felhasználó (805295)
Női Értelmező Szótár

Amit a nő mond...
...és amire gondol közben.
Szeretnénk... Akarok egy...
Dönts Te, drágám... Azt hiszem, egyértelmű a dolog...
Ahogyan Te szeretnéd... Ezt megjegyzem magamnak...
Beszélnünk kellene vele. Panaszkodnék egy kicsit neki.
Nem vagyok mérges. Hát persze, hogy dühös vagyok, te bunkó.
Most olyan... férfias vagy. Meg kellene fürödnöd, és borotválkozhatnál is.
Rendkívül figyelmes voltál ma éjjel... Ez volt az a hatalmas szex, amiről tegnap beszéltél?
Ma nem tudnék érzelmileg megfelelően reagálni... Intimbetétet tesztelek éppen...
Legyünk romantikusak, kapcsold le a lámpát... Túl vastag a combom.
A konyhánk már korszerűtlen. Vehetnél egy új házat.
Új függöny kellene... ...meg bútor és tapéta és...
A képet akasszuk oda. Inkább ide kellene...
Jaj! Valami zajt hallottam! Jó, hogy el nem alszol itt nekem!
Szeretsz engem egyáltalán? Kinéztem magamnak valamit a kirakatban.
Mennyire szeretsz Te engem? Elköltöttem ma egy rakás pénzt az áruházban.
Egy perc múlva kész vagyok. Rúgd le a cipőd, és nyugodtan kapcsold be a TV-t.
Olyan kövér vagyok... Mondd, hogy gyönyörű vagyok.
Figyelsz rám egyáltalán? Véged van.
Igen Nem
Nem Nem
Talán Nem
Sajnálom... Sajnálhatod...
Ízlik ez az étel? Könnyű elkészíteni, úgyhogy jobb, ha hozzászoksz.
Nem sikítottam. Hát persze, hogy sikítok, amikor olyan fontos dolog jutott eszembe.
Ha a kérdés: "Mi a baj drágám?"
Még mindig ugyanaz. Semmi
Semmi Minden
Minden Hol az intimbetétem?
Valóban semmi. Csak az, hogy egy bunkó vagy.
Most nem akarok beszélni róla. Gyere vissza később, addigra kitalálok valamit. ejnye1 nyes
#58   2007. 01. 23. kedd 22:54
G2 G2
Csak az a baj, hogy nem mást hanem az ELLENKEZŐJÉT mondják annak amit gondolnak. Szerintem a suliban tanitani kellene a Magyar Értelmező Kéziszótárt!!!
#57   2007. 01. 23. kedd 22:50
X Törölt felhasználó (69371)
Jah, menthető! Tudtam én!
#56   2007. 01. 23. kedd 22:28
X Törölt felhasználó (62015) VIP
ha nekem fontos a párom márpedig az, akkor nyiltan beszélek vele nincs ebben semmi nehéz számomra.....a többi nő nevében nem nyilatkozhatok......
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 23. kedd 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 01. 23. kedd 22:24
A baj az, hogy a nők azt hiszik, hogy a férfiak érzéketlenek! Pedig nem! Sőt! Csak nem merik bevallani!
A nők sosem beszélnek nyiltan, csak burkoltan, mást mondanak mint amit éreznek! Ez a baj!
#55   2007. 01. 23. kedd 22:24
X Törölt felhasználó (69371)
A baj az, hogy a nők azt hiszik, hogy a férfiak érzéketlenek! Pedig nem! Sőt! Csak nem merik bevallani!
A nők sosem beszélnek nyiltan, csak burkoltan, mást mondanak mint amit éreznek! Ez a baj!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 23. kedd 22:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 01. 23. kedd 22:21
a "beszélnünk kell" sztem is csak komoly dolgoknál használatos nálam legalábbis így van és meg is hallgatnak ilyenkor bár nem sűrűn kell mondanom vigyor vigyor vigyor
#54   2007. 01. 23. kedd 22:21
X Törölt felhasználó (62015) VIP
a "beszélnünk kell" sztem is csak komoly dolgoknál használatos nálam legalábbis így van és meg is hallgatnak ilyenkor bár nem sűrűn kell mondanom vigyor vigyor vigyor
#53   2007. 01. 23. kedd 19:14
X Törölt felhasználó (62015) VIP
Nem kérek semmit karácsonyra = megveszem magamnak ami kell!!
#52   2007. 01. 23. kedd 19:04
kamookaze kamookaze
férj hajnali 3-kor:- drágám! itt a gyógyszered.
feleség:- milyen gyógyszer?
férj:- hát a migrénedre.
feleség:- de hát nem is fáj a fejem!
férj(önelégült vigyorral):- akkor dugunk!
#51   2006. 10. 26. csütörtök 22:13
WildHorse WildHorse
Minden nőnél mást jelent a talán a nem és a többi álatlános dolog.
Ezt mindig a helyzet adja és figyelni kell a mimikát és a testbeszédet is.
Nekem is volt olyan lány aki azt mondta legyünk barátok, mondtam rendben aztán később barátságból jól meg... és ő is nagyon élvezte.
Tehát semmi nem végleges és semmi nem megváltozhatatlan csak jó helyen és jó időben kell lenni....
#50   2006. 10. 26. csütörtök 15:55
X Törölt felhasználó (21812)
Ez nem cset, hanem fórum. Ha érdekel egy téma, visszaolvasol és reagálsz arra a hozzászólásra, amire szeretnél.
Csetelésre a csetet használd.
#49   2006. 10. 26. csütörtök 15:53
X Törölt felhasználó (21812)
Előre szólok, hogy ha így folytatod az összes pontodat is elveszik, amit egyszavas hozzászólásokkal gyűjtöttél, úgyhogy nem érdemes!
#48   2006. 10. 26. csütörtök 15:49
X Törölt felhasználó (21812)
Csak egy kicsit kéne figyelni a nőkre, és egyértelmű lenne.
De még ha észre is veszitek, hogy mi a baj, a legtöbbször egy kézlegyintéssel elintézitek, hogy ááááá megint hisztizik, megint meg fog jönni.
Elnézést azoktól, akik nem ilyenek, nem általánosítani akarok, csak sokszor találkoztam már ezzel a viselkedéssel.

Amúgy meg pont ez az a kérdés, amit nem kéne nőknek és férfiaknak egymással megtárgyalniuk, mert úgysem tudjuk elmagyarázni a dolgot, max. elmondani.
De pont ettől érdekes (bár néha k.rvára idegesítő) ez az egész, hogy soha nem fogjuk megérteni egymást.....
#47   2006. 10. 26. csütörtök 12:53
yomiboy yomiboy
Ha fejfájásra panaszkodik a párom keresek egy olyan nőt akinek nem fáj.Nem létezik,hogy a hölgyismerőseim közül mindnek egyszerre fájduljon meg a feje.
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 10. 26. csütörtök 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 26. csütörtök 07:50
Na de ez visszafordítva is igaz... :P:P
Bizakodni kell!

A fejfájásról meg csak annyit, hogy vannak hamar ható gyógyszerek, vagy akár természetes gyógymódok a leküzdésére... Úgyhogy az gyenge kifogás h. most fáj a fejem...
#46   2006. 10. 26. csütörtök 09:58
X Törölt felhasználó (39340)
A fejfájás dolgot csak egy példának hoztam fel. És a hisztis/sértődött nőknél a "semmit" így kellértelmezni:

Férfi: Nemigaz, most meg mi bajod van???
Nő: Semmi (=Rájöhetnél magadtól is, tudnod kéne, hogy mi bajom)
Férfi: Demost komolyan nem értem, hogy mi a bajod...???
Nő: Mondom, semmi (=Érzéketlen tuskó, gondolkozzál már, basszus)
Férfi: MI BAJOD VAN???
Nő: SEMMI (=Hát ez hihetetlen, hogy pont nekem kellet kifogni a legérzéketlenebb pasit a világon, nincs tisztában azzal, hogy a cselekedetei milyen érzelemi és hangulati válotozásokat okoznak nekem... bunkó!)

Kb. Így kell érteni ilyen helyzetben a "semmit" egy nő szájából...
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 10. 26. csütörtök 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 26. csütörtök 07:50
Na de ez visszafordítva is igaz... :P:P
Bizakodni kell!

A fejfájásról meg csak annyit, hogy vannak hamar ható gyógyszerek, vagy akár természetes gyógymódok a leküzdésére... Úgyhogy az gyenge kifogás h. most fáj a fejem...
#45   2006. 10. 26. csütörtök 07:50
Moncy Moncy
Na de ez visszafordítva is igaz... :P:P
Bizakodni kell!

A fejfájásról meg csak annyit, hogy vannak hamar ható gyógyszerek, vagy akár természetes gyógymódok a leküzdésére... Úgyhogy az gyenge kifogás h. most fáj a fejem...
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2006. 10. 26. csütörtök 00:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 26. csütörtök 00:29
Ezt a "Semmi"-t általában a hisztis/sértődött exeimtől halottam mindig, szerintem ez inkább a nőkre igaz!

Különben is nem azért mondjátok azt, hogy nem kívánlak, mert azon a pasi esetleg elgondolkozik, hogy miért is nem, és esetleg másik nő után nézne, aki kívánja.

Egyébként meg egy baromság az egész, miért kell kamuzni, régen rossz, ha már menekülni kell a sex elöl, ezután jön a szinlelt orgazmus meg a többi átverés.

(Hüü úgy látom jól megmondós, extra keserű vagyok ma eplus2 )
#44   2006. 10. 26. csütörtök 00:29
eros007 eros007
Ezt a "Semmi"-t általában a hisztis/sértődött exeimtől halottam mindig, szerintem ez inkább a nőkre igaz!

Különben is nem azért mondjátok azt, hogy nem kívánlak, mert azon a pasi esetleg elgondolkozik, hogy miért is nem, és esetleg másik nő után nézne, aki kívánja.

Egyébként meg egy baromság az egész, miért kell kamuzni, régen rossz, ha már menekülni kell a sex elöl, ezután jön a szinlelt orgazmus meg a többi átverés.

(Hüü úgy látom jól megmondós, extra keserű vagyok ma eplus2 )
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 25. szerda 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 10. 25. szerda 22:40
Majd ha a férfiak a "Mi a baj?" kérdésre nem azt válaszolják, hogy "Semmi", akkor mi is nyíltan fogunk beszélni :-))))
#43   2006. 10. 25. szerda 23:22
X Törölt felhasználó (39340)
1. Charlottenak (mint mindig) igaza van
2. A nőknek néha TÉNYLEG fáj a fejük, szóval nem tudhatjátok, hogy tényleg fáj a feje, vagy nem kíván...
#42   2006. 10. 25. szerda 22:40
X Törölt felhasználó (21812)
Majd ha a férfiak a "Mi a baj?" kérdésre nem azt válaszolják, hogy "Semmi", akkor mi is nyíltan fogunk beszélni :-))))
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gul. Dukat Gul. Dukat
Nyitás ideje: 2005. 01. 20. csütörtök
Üzenetek: 61db
Utolsó üzenet: 2011. 07. 03. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!