Fenék formálás!!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24   2012. 07. 03. kedd 10:36
X Törölt felhasználó (849092)
Nőknek szerintem nagyon ideális a most hódító zumba. Amellett, hogy nagyon jó alakformáló jól lehet használni a párunk elcsábítására is, hiszen nagyon sok erotikus mozdulat van benne. Bár attól is függ, hogy hová járunk, mert én két helyre is járok hetente. Az egyik helyen szinte csak erotikus rész van míg a másikon inkább sportosabb. smile Az elsők között kezdtem el a városban és azóta párom még jobban dícséri a testemet nyes Szóval nagyon megéri, boldoggá tesszük a párunkat és magunkat és közben kikapcsolódunk a barátnőinkkel nyes
#23   2008. 05. 24. szombat 20:55
Denipapa Denipapa
Fenék formálás? Hmm, nem is tudom. Talán sok mozgással el lehet érni, hogy feszes legyen. Szerintem van olyan akinek csak el kell kezdenie enni, van akinek meg már abba kéne hagynia és elkezdenie mozogni úgy, hogy a fenekét tornáztatja. Guggolás, gyaloglás.
Én naponta 6-8 km-ert gyaloglok. A csajok szeretik a seggem és mondják is, hogy jó formás, feszes. De ez szerintem is relatív. Embere válogatja, hogy milyen segg tetszik neki.
Az egyik volt barátnőm mondta, hogy szereti ha egy férfinek formás-izmos feneke van. Egyrészt, mert jó markolászni, másrészt mert tudnak vele rendesen lökni szex közben.
Hmm lehet van benne valami! nyes nyes
#22   2008. 03. 18. kedd 20:02
Bandur Bandur
szerintem igen
(Ez egy válasz potyi20 üzenetére (2008. 03. 18. kedd 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 18. kedd 19:59
steppelo jo fenek formalasra??
#21   2008. 03. 18. kedd 19:59
potyi20 potyi20
steppelo jo fenek formalasra??
#20   2008. 02. 12. kedd 13:47
Krok486 Krok486
Jogos, de ilyenkor vigyázni kell a megfelelő bemelegítésre meg arra, hogy a derekat ne terheljük. Esetleg kipróbálhatnánk... wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 10. vasárnap 01:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 02. 10. vasárnap 01:24
Esetleg másik lehetőség:szex...a paliknak könnyebben formálódik a hátsójuk "lökés-közben" circling
#19   2008. 02. 10. vasárnap 01:24
X Törölt felhasználó (137313)
Esetleg másik lehetőség:szex...a paliknak könnyebben formálódik a hátsójuk "lökés-közben" circling
(Ez egy válasz Ihsan üzenetére (2008. 02. 06. szerda 16:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 06. szerda 16:53
Ebben az esetben szerintem egy lehetőség van: fokozatosan rászokni a sportra.
Az edzőterem talán a leginkább célravezető, én is azokat a gyakorlatokat ismerem fenékre, amelyekről bodybuildergirl is írt, de szerintem érdemes mindenre edzeni.
Én mindig is sportos voltam, futottam, fociztam, a kondizást egy éve kezdtem.
Még nem vagyok ugyan túlságosan vastag, a kockahas még csak kialakulóban van, de a tükör előtt már azért bőven látszik a fejlődés.
#18   2008. 02. 07. csütörtök 09:28
Krok486 Krok486
Férfias alkatoknak ajánlható a lábemeléses izomgyakorlat, ha meg lányoknak kell tipp, kedvesemmel a ritmikus sportgimnasztika művelt csodákat. Én megmaradtam az otthoni gyakorlatoknál, az se rossz... wink
#17   2008. 02. 06. szerda 16:53
Ihsan Ihsan
Ebben az esetben szerintem egy lehetőség van: fokozatosan rászokni a sportra.
Az edzőterem talán a leginkább célravezető, én is azokat a gyakorlatokat ismerem fenékre, amelyekről bodybuildergirl is írt, de szerintem érdemes mindenre edzeni.
Én mindig is sportos voltam, futottam, fociztam, a kondizást egy éve kezdtem.
Még nem vagyok ugyan túlságosan vastag, a kockahas még csak kialakulóban van, de a tükör előtt már azért bőven látszik a fejlődés.
(Ez egy válasz bundika1255 üzenetére (2008. 02. 06. szerda 15:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 06. szerda 15:13
az illusztrálástól eltenkintek köszzi nyes de sajnos szingli vagyok ezért a szexes formálás bukott szomoru1 a munkám is sajna a gép elé köt! szal igazából vami fenékformáló gyakorlatra gondoltam amivel megformálhatnám!!! és möszzi a tanácsokat és a segítséget!!!
#16   2008. 02. 06. szerda 15:57
X Törölt felhasználó (62015)
nem tudom hogy mennyit edzel és hogy mit illetve a taposógépet olvastam. smile fehérjére is mindenkinek szüksége van bármennyit sportol csak nem mindegy milyen mennyiségben.vegyél tejsavófehérjét,rengetegféle ízben lehet kapni és turmix formájában ihatod.nézd meg pontosan egy adag mennyit tartalmaz.Persze ne idd nyakra főre mert ha csak nem edzel napi 2órát akkor úgysem hasznosul.
(na,ha látnád az én napi kapszuladagomat lehet kifutnál a világból,egyik másik csótánynagyságú de már hármasával,négyesével nyelem őket hehe )
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 06. szerda 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2008. 02. 06. szerda 14:10
Velem különben az a baj, hogy nem vagyok oda a húsokért. Mondhatni, 2hetente, ha eszek egy kis húst, én sajnos tésztás vagyok. Nekem a fehérjebevitelem ezáltal sztem minimális. Ilyenkor nem kéne szerintetek (Bodybuildegirl smile ) pótolni fehérjetablettával, vagy ilyesmivel? Mert szeretném, ha lenne azért kis eredménye a mozgásnak. És mi lenne jó akkor konkrétan? Mert én ilyen óriáskapszulákat nem tudok lenyelni, meg a rosszízű dolgokat sem bírom. smile
#15   2008. 02. 06. szerda 15:13
bundika1255 bundika1255
az illusztrálástól eltenkintek köszzi nyes de sajnos szingli vagyok ezért a szexes formálás bukott szomoru1 a munkám is sajna a gép elé köt! szal igazából vami fenékformáló gyakorlatra gondoltam amivel megformálhatnám!!! és möszzi a tanácsokat és a segítséget!!!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 02. 06. szerda 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 02. 06. szerda 14:56
kedves bundika!
ne keseregj, mert minden topic addig jó, amíg írnak bele, és nem jelölik törlésre az adminok!

a témádhoz (ami egy fiúnak azért elég érdekes téma, ha a nők vetik fel azt jobban megértem, de OK mi ffi.-ak is elég hiúak tudunk lenni a külső megitélésünkkel kapcsolatban)

nekem 20 éves koromban is azt mondták a nők, hogy formás seggem van, de 30 éves koromban is, sőt még 40 éves koromban is... nyes
már elmúltam kicsit 40 éves, de még most sem panaszkodott egy csajszi se rá (én is meg vagyok elégedve, ha nem is eltelve magamtól, egy átlagos seggnek tartom magamat! hehe )

de, mint szokták mondani, minden relatív, így az én seggem is!
biztosan vannak olyan nők, akiknek megfelelő formájú, és szívesen rácsapkodnának, beleharapdálnának, talán még ki is nyalnák!
az is biztos, hogy sok nő meg azt mondaná rá, hogy löttyedt, formátlan, szétrúgni való vén segg! eplus2

szóval, egy a lényeg, legyen az ffi. vagy női segg, hogy formában kell tartani!

nem egész nap lustálkodni, és egy számítógép előtt ülni, nagyokat zabálni, keveset mozogni, cigizni és piálni kell, hanem

minnél többet mozgatni, sportolni, egészségesen élni és táplálkozni, valamint rengeteget szexelni,

és akkor meglesz az eredmény is: formás, kívánatos, feszes fenék!

(remélem nem kívánod, hogy fotóval illusztráljam a seggemet!) gunyos1 smile
#14   2008. 02. 06. szerda 14:56
tom1019 tom1019 VIP Admin
kedves bundika!
ne keseregj, mert minden topic addig jó, amíg írnak bele, és nem jelölik törlésre az adminok!

a témádhoz (ami egy fiúnak azért elég érdekes téma, ha a nők vetik fel azt jobban megértem, de OK mi ffi.-ak is elég hiúak tudunk lenni a külső megitélésünkkel kapcsolatban)

nekem 20 éves koromban is azt mondták a nők, hogy formás seggem van, de 30 éves koromban is, sőt még 40 éves koromban is... nyes
már elmúltam kicsit 40 éves, de még most sem panaszkodott egy csajszi se rá (én is meg vagyok elégedve, ha nem is eltelve magamtól, egy átlagos seggnek tartom magamat! hehe )

de, mint szokták mondani, minden relatív, így az én seggem is!
biztosan vannak olyan nők, akiknek megfelelő formájú, és szívesen rácsapkodnának, beleharapdálnának, talán még ki is nyalnák!
az is biztos, hogy sok nő meg azt mondaná rá, hogy löttyedt, formátlan, szétrúgni való vén segg! eplus2

szóval, egy a lényeg, legyen az ffi. vagy női segg, hogy formában kell tartani!

nem egész nap lustálkodni, és egy számítógép előtt ülni, nagyokat zabálni, keveset mozogni, cigizni és piálni kell, hanem

minnél többet mozgatni, sportolni, egészségesen élni és táplálkozni, valamint rengeteget szexelni,

és akkor meglesz az eredmény is: formás, kívánatos, feszes fenék!

(remélem nem kívánod, hogy fotóval illusztráljam a seggemet!) gunyos1 smile
(Ez egy válasz bundika1255 üzenetére (2008. 02. 06. szerda 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 06. szerda 14:37
nah köszzi mindenkinek aki értelmeset írt!!! anikek meg nem teccik ez a topic annak nem kell ide írnia!!! ennyiii és azé hoztam létre mer a nők többsége szereti a formás férfi feneket és akinek nincsen az tehessen vamit ellene!!! köszi mindenkinek aki segített és remélem továbbra is segíthetünk azoknak akik rászorulnak nyes
#13   2008. 02. 06. szerda 14:37
bundika1255 bundika1255
nah köszzi mindenkinek aki értelmeset írt!!! anikek meg nem teccik ez a topic annak nem kell ide írnia!!! ennyiii és azé hoztam létre mer a nők többsége szereti a formás férfi feneket és akinek nincsen az tehessen vamit ellene!!! köszi mindenkinek aki segített és remélem továbbra is segíthetünk azoknak akik rászorulnak nyes
#12   2008. 02. 06. szerda 14:10
X Törölt felhasználó (75419)
Velem különben az a baj, hogy nem vagyok oda a húsokért. Mondhatni, 2hetente, ha eszek egy kis húst, én sajnos tésztás vagyok. Nekem a fehérjebevitelem ezáltal sztem minimális. Ilyenkor nem kéne szerintetek (Bodybuildegirl smile ) pótolni fehérjetablettával, vagy ilyesmivel? Mert szeretném, ha lenne azért kis eredménye a mozgásnak. És mi lenne jó akkor konkrétan? Mert én ilyen óriáskapszulákat nem tudok lenyelni, meg a rosszízű dolgokat sem bírom. smile
#11   2008. 02. 06. szerda 06:19
MmePrune MmePrune VIP Admin
át fogom tenni a topicot a szexmentes kategóriába, de csak délután, mert különben nem találjátok meg smile
#10   2008. 02. 06. szerda 05:34
X Törölt felhasználó (62015)
"Ha vége a szálkásításnak, jöhet az izomépítés..."
na,akkor biztos vagyunk pár ezren akik rosszul csináljuk,úgyanis 6-7-8hónap izomépítés,tömegelés majd 3 esetleg 4hónap szálkásítás alkattól függően.ha nincs izom nincs mit szálkásítani.
fenékre:
-guggolás(alapgyakorlat)ha bírja a térd akár keretben is lehet
-lábtoló(45 fokos vagy akár fekvő )
-kitörés
-felhúzás(bár alsó hátizmokra és lábhajlítóra a legjobb,nagyon jól megdolgozza a farizmokat)
-hátrarúgás csigán vagy az arra alkalmas gépen szintén fenékformáló gyakorlat...stb.
(Ez egy válasz bombrider üzenetére (2008. 02. 06. szerda 01:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 06. szerda 01:09
Amennyiben valakit tényleg érdekel a dolog, úgy...

A kívánt változás két részre oszlik; a felesleg eltávolítása, és a megfelelő izmok kidolgozása.

A "fogyókúrával" kezdünk, az ajánlott táplálkozást mindenki ismeri; sok fehérje, kevés zsír, és mérsékelt szénhidrátbevitel, lehetőleg csak lassan "felszívódó", azaz alacsony glikémiás indexű kajákat fogyasztva, sok folyadékkal. Az étkezések számát növelni, a bevitt anyag mennyiségét kicsit csökkenteni kell, azaz folyamatosan pörgetni az anyagcserét.

Emellett nagyon fontos a mozgás; tudni kell, hogy sport közben csak kb. a 20. perc után indul meg a zsírégetés, addig a szénhidrát tartalékokat használja a szervezet. Ráadásul csak egy meghatározott intenzitás jó, az alatt hatástalan marad a befektetett idő, felette pedig túl azonnal elfáradunk, és fogyás helyett csak a testünket amortizáljuk. Aki tud pulzust mérni (sajna a legtöbb kondigép beépített mérője komolytalan és megbízhatatlan) az kb. a 60-70%os intenzitást célozza meg, aztán minél többet megy ebben a zónában, annál hatásosabb lesz az edzése. Legkönnyebben futással, úszással tehetünk a siker érdekében, de szükséges, hogy mindenki felmérje a maga edzettségét, és fokozatosan tegye csak magasabbra a mércét, különben a sérülés/betegség veszélyének teszi ki magát. (különösen ebben a hideg, nyirkos időben)
Ami még fontos, hogy nincs olyan, hogy helyi zsírégetés. Amikor mozgunk, nem a megmozgatott testrészek határozzák meg, hogy hogyan fogunk vékonyodni; a sorrend belénk van kódolva, de azért alapvetően egységesen fogy a zsír mindenhonnan. smile

Kiindulási helyzettől függő számú hónap után felszínre kerülnek az izmok, vagy a hiányuk smile Természetesen nem érdemes addig szálkásítani, amíg úgy nem nézünk ki, mint egy etióp vagy Angelina Jolie, de ha nem adjuk meg ennek is az idejét, később a megmunkált izmok nem látszanak majd ki a hájtakaró alól.

Ha vége a szálkásításnak, jöhet az izomépítés; a korábbi hosszú edzések helyett rövidebb, de annál kimerítőbb mozgás lesz terítéken, és nem árt egy kondibérlet, bár nincs rá feltétlen szükség. Sokkal inkább egy kerékpárra és/vagy egy lépcsőzőgépre, sok-sok gugolásra...

Az elért formák megőrzése pedig egyszerű; minél egészségesebb életet kell élni smile Megfelelő táplálkozás, sok mozgás, legyen az akár futás, úszás, kerékpározás, korcsolya vagy tánc, akármi.

Érdemes megemlíteni, hogy a fokozatosság nem csak az egészség szempontjából fontos, a túl gyors fogyás a bőr rugalmasságának romlásához, és így terhességi csíkok kialakulásához vezethet.

#9   2008. 02. 06. szerda 01:09
bombrider bombrider
Amennyiben valakit tényleg érdekel a dolog, úgy...

A kívánt változás két részre oszlik; a felesleg eltávolítása, és a megfelelő izmok kidolgozása.

A "fogyókúrával" kezdünk, az ajánlott táplálkozást mindenki ismeri; sok fehérje, kevés zsír, és mérsékelt szénhidrátbevitel, lehetőleg csak lassan "felszívódó", azaz alacsony glikémiás indexű kajákat fogyasztva, sok folyadékkal. Az étkezések számát növelni, a bevitt anyag mennyiségét kicsit csökkenteni kell, azaz folyamatosan pörgetni az anyagcserét.

Emellett nagyon fontos a mozgás; tudni kell, hogy sport közben csak kb. a 20. perc után indul meg a zsírégetés, addig a szénhidrát tartalékokat használja a szervezet. Ráadásul csak egy meghatározott intenzitás jó, az alatt hatástalan marad a befektetett idő, felette pedig túl azonnal elfáradunk, és fogyás helyett csak a testünket amortizáljuk. Aki tud pulzust mérni (sajna a legtöbb kondigép beépített mérője komolytalan és megbízhatatlan) az kb. a 60-70%os intenzitást célozza meg, aztán minél többet megy ebben a zónában, annál hatásosabb lesz az edzése. Legkönnyebben futással, úszással tehetünk a siker érdekében, de szükséges, hogy mindenki felmérje a maga edzettségét, és fokozatosan tegye csak magasabbra a mércét, különben a sérülés/betegség veszélyének teszi ki magát. (különösen ebben a hideg, nyirkos időben)
Ami még fontos, hogy nincs olyan, hogy helyi zsírégetés. Amikor mozgunk, nem a megmozgatott testrészek határozzák meg, hogy hogyan fogunk vékonyodni; a sorrend belénk van kódolva, de azért alapvetően egységesen fogy a zsír mindenhonnan. smile

Kiindulási helyzettől függő számú hónap után felszínre kerülnek az izmok, vagy a hiányuk smile Természetesen nem érdemes addig szálkásítani, amíg úgy nem nézünk ki, mint egy etióp vagy Angelina Jolie, de ha nem adjuk meg ennek is az idejét, később a megmunkált izmok nem látszanak majd ki a hájtakaró alól.

Ha vége a szálkásításnak, jöhet az izomépítés; a korábbi hosszú edzések helyett rövidebb, de annál kimerítőbb mozgás lesz terítéken, és nem árt egy kondibérlet, bár nincs rá feltétlen szükség. Sokkal inkább egy kerékpárra és/vagy egy lépcsőzőgépre, sok-sok gugolásra...

Az elért formák megőrzése pedig egyszerű; minél egészségesebb életet kell élni smile Megfelelő táplálkozás, sok mozgás, legyen az akár futás, úszás, kerékpározás, korcsolya vagy tánc, akármi.

Érdemes megemlíteni, hogy a fokozatosság nem csak az egészség szempontjából fontos, a túl gyors fogyás a bőr rugalmasságának romlásához, és így terhességi csíkok kialakulásához vezethet.

#8   2008. 02. 05. kedd 22:33
tom1019 tom1019 VIP Admin
már bocsi, de egyszer komolyan veszék valamit, és akkor is offolással vádolsz bennünket... nyes
igen is a csoki evés a leggyorsabb és leghatásosabb fenékformáló az általam említett szex után! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 05. kedd 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2008. 02. 05. kedd 22:20
Hogy ezek az adminok milyen komolytalanok és mennyit offolnak! ravasz1
Különben ez érdekes, mert pont tegnap este fogadtam meg, hogy ezentúl tornázom minden nap, erre, itt ez a topik. smile
Egyelőre taposógépezek(minnyáá), de nemtom, mennyire lesz hatásos ilyen téren.
nya.
A topik sorsához meg...ha nincs igény rá, lesüllyed, aztán kész...de jó, ha megmarad, hátha néha vkinek eszébe jut vmi jó és hatásos és ilyesmi.

vigyor2
#7   2008. 02. 05. kedd 22:20
X Törölt felhasználó (75419)
Hogy ezek az adminok milyen komolytalanok és mennyit offolnak! ravasz1
Különben ez érdekes, mert pont tegnap este fogadtam meg, hogy ezentúl tornázom minden nap, erre, itt ez a topik. smile
Egyelőre taposógépezek(minnyáá), de nemtom, mennyire lesz hatásos ilyen téren.
nya.
A topik sorsához meg...ha nincs igény rá, lesüllyed, aztán kész...de jó, ha megmarad, hátha néha vkinek eszébe jut vmi jó és hatásos és ilyesmi.

vigyor2
#6   2008. 02. 05. kedd 22:08
tom1019 tom1019 VIP Admin
én kézzel szoktam a (női) feneket formálni, addig pacskolom, amíg piros és kerek nem lesz...és ha már jó formás és érett, akkor egy kis sikosító, és megnézem belülről is... eplus2
#5   2008. 02. 05. kedd 22:04
X Törölt felhasználó (101243)
Konstruktív javaslat jelleggel nem lehetne átrakni a megfelelő(bb) témakörbe? Ha van ilyen at all.

(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 02. 05. kedd 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 02. 05. kedd 21:37
én erre esküszöm...ettől határozottan kerek lesz a fenék nyes

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


ami pedig a topicot illeti: biztos, hogy erre szükség van? főleg a szex szokások kategóriájában?
a következő mi lesz? a tricepsz formálása? aszonták adjak egy hetet..nos legyen
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bundika1255 bundika1255
Nyitás ideje: 2008. 02. 05. kedd
Üzenetek: 24db
Utolsó üzenet: 2012. 07. 03. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!