Mi volt a legkínosabb dolog, ami szex közben történt veletek?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#83   2019. 02. 25. hétfő 12:09
X Törölt felhasználó (1292612)
legyen úgy ahogy gondoljátok
ha ti azt szeretnétek, legyen mese
lelketek rajta
nekem átélve inkább kínos volt, mint mesés, ha meélni akarnék szebb mesét találnék ki...
téma részemről lezárva...
#82   2019. 02. 25. hétfő 11:58
CrazyBear CrazyBear
Hát haver,nekem úgy tűnik hogy neked savanyú...: vigyor
A "kamuprofil" mögött,valóban egy csajszi van,de a történeted tényleg kicsit "mesés" smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 02. 25. hétfő 11:30
szegénykém...
savanyú lehet a szőlő...
nehéz kamuprofillal haladnod, elhiszem...
de ha nő vagy és valós, akkor is igazán leszállhatnál rólam, küldtem fotót, nem tetszettem neked, fotót nem mertél magadról küldeni, felhívni se mertél...
mi a francért szólsz be mégis nekem pont te???

vagy a sikereim bántanak?? irígy vagy? így jártál...
#81   2019. 02. 25. hétfő 11:56
dundiego1 dundiego1
De hiszen azt írtad hogy már a hételején beszéltetek róla!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 02. 25. hétfő 11:30
szegénykém...
savanyú lehet a szőlő...
nehéz kamuprofillal haladnod, elhiszem...
de ha nő vagy és valós, akkor is igazán leszállhatnál rólam, küldtem fotót, nem tetszettem neked, fotót nem mertél magadról küldeni, felhívni se mertél...
mi a francért szólsz be mégis nekem pont te???

vagy a sikereim bántanak?? irígy vagy? így jártál...
#80   2019. 02. 25. hétfő 11:51
X Törölt felhasználó (869472)
Jogos. vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3977362)
2019. 02. 25. hétfő 11:31
Nézd a jó oldalát, fele biztos igaz. Ő ott volt. lookaround
#79   2019. 02. 25. hétfő 11:51
X Törölt felhasználó (869472)
Ne sajnalj szerintem, mert az en torteneteim igazak es lenyegesen tobb storym van, mint amit itt megosztok.
A felek kepet megosztani barmiert is es a nem all erdekemben megosztani nem ugyanaz a kategoria.
Meg egy alak eszembe jut ennek kapcsan. Hary Janos.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 02. 25. hétfő 11:30
szegénykém...
savanyú lehet a szőlő...
nehéz kamuprofillal haladnod, elhiszem...
de ha nő vagy és valós, akkor is igazán leszállhatnál rólam, küldtem fotót, nem tetszettem neked, fotót nem mertél magadról küldeni, felhívni se mertél...
mi a francért szólsz be mégis nekem pont te???

vagy a sikereim bántanak?? irígy vagy? így jártál...
#78   2019. 02. 25. hétfő 11:31
X Törölt felhasználó (3977362)
Nézd a jó oldalát, fele biztos igaz. Ő ott volt. lookaround
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2019. 02. 25. hétfő 11:22
Emlekeimben el egy regi vetelkedo cime:
Fele sem igaz. vigyor2
#77   2019. 02. 25. hétfő 11:30
X Törölt felhasználó (1292612)
szegénykém...
savanyú lehet a szőlő...
nehéz kamuprofillal haladnod, elhiszem...
de ha nő vagy és valós, akkor is igazán leszállhatnál rólam, küldtem fotót, nem tetszettem neked, fotót nem mertél magadról küldeni, felhívni se mertél...
mi a francért szólsz be mégis nekem pont te???

vagy a sikereim bántanak?? irígy vagy? így jártál...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2019. 02. 25. hétfő 11:22
Emlekeimben el egy regi vetelkedo cime:
Fele sem igaz. vigyor2
#76   2019. 02. 25. hétfő 11:22
X Törölt felhasználó (869472)
Emlekeimben el egy regi vetelkedo cime:
Fele sem igaz. vigyor2
(Ez egy válasz dundiego1 üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 25. hétfő 11:03
Nem értelek ha tudtad, hogy megy egy hölgy este akkor a társkeresőn miért kerestél tegnapra? ejnye1
#75   2019. 02. 25. hétfő 11:20
X Törölt felhasználó (1292612)
hihi
kerestem, hisz nem volt előre lebeszélve, aznap este jelentkezett be
de látom, figyelsz!
örülök! smile
(Ez egy válasz dundiego1 üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 25. hétfő 11:03
Nem értelek ha tudtad, hogy megy egy hölgy este akkor a társkeresőn miért kerestél tegnapra? ejnye1
#74   2019. 02. 25. hétfő 11:03
dundiego1 dundiego1
Nem értelek ha tudtad, hogy megy egy hölgy este akkor a társkeresőn miért kerestél tegnapra? ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 25. hétfő 08:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 02. 25. hétfő 08:55
Tegnap Velem is megesett egy full kínos helyzet!
"Maszíroztatni" jött egy állandó ismerősöm, középkorú, csinos Hölgy. Volt már nálam 6-7x
Nem tudtam róla, hogy házas, vagy családos e, csak jött, megmasszíroztam, szexeltünk és ment..
már hét elején beszéltük, milyen szuper lenne, ha nem kettesben, hanem egy plusz pasival, hármasban lehetne, páros masszázst kapna tőlünk, majd jól elkényeztetnénk hármasban
tegnap este 8-ra meg is érkezett a Hölgy, elkezdtem a masszázst, majd fél 9 körül megjött az általam hívott plusz srác is. Masszázs félbehagy, Hölgy meztelen a franciaágyon, beengedtem a srácot, leveti a cipőt, beköszön a szobába...na itt jön a csavar... a srác a Hölgy barátja, immár 4 éve vannak együtt...
20 perc vita, veszekedés és kupaktanács után...enyhítő, békülő szex, de a masszázsom és én már ebből kimaradtam, csak néző voltam...
#73   2019. 02. 25. hétfő 08:55
X Törölt felhasználó (1292612)
Tegnap Velem is megesett egy full kínos helyzet!
"Maszíroztatni" jött egy állandó ismerősöm, középkorú, csinos Hölgy. Volt már nálam 6-7x
Nem tudtam róla, hogy házas, vagy családos e, csak jött, megmasszíroztam, szexeltünk és ment..
már hét elején beszéltük, milyen szuper lenne, ha nem kettesben, hanem egy plusz pasival, hármasban lehetne, páros masszázst kapna tőlünk, majd jól elkényeztetnénk hármasban
tegnap este 8-ra meg is érkezett a Hölgy, elkezdtem a masszázst, majd fél 9 körül megjött az általam hívott plusz srác is. Masszázs félbehagy, Hölgy meztelen a franciaágyon, beengedtem a srácot, leveti a cipőt, beköszön a szobába...na itt jön a csavar... a srác a Hölgy barátja, immár 4 éve vannak együtt...
20 perc vita, veszekedés és kupaktanács után...enyhítő, békülő szex, de a masszázsom és én már ebből kimaradtam, csak néző voltam...
#72   2019. 02. 25. hétfő 07:02
fazonkirály fazonkirály
Sok évvel ezelőtt volt egy csajom. A szülei nem tudták hogy együtt vagyunk. Egyik szombaton atmentem hozzá, úgy volt hogy egyedül lesz otthon. Nagyban ment már a matek a konyha pulton, keményen basztam a popsijat, nyakamban a lábai, vibrátor a puncijaban. Persze hogy benyitottak a szülei... 16 évesek voltunk... Én azt hittem ott helyben megol az apja... Nagyon kínos volt... Mindketten full meztelenek voltunk, a vibrátor kiesett a lányból, ott rezgett a földön... A farkam meg majd felrobbant...kb élvezés előtt nyitottak ránk... Az anyuka csendben volt, ő kicsit mosolygott is, ahogy az álló farkam szemlélte
#71   2019. 01. 12. szombat 11:06
grimthereaper grimthereaper
Az egyik exemnek volt egy lány pitbullja
Erősen meglepett, mikor akció közben a kutya elkezdte nyalni a hátsómat... hehe

Másik exnek macskái voltak, ott az egyiknek az volt szokása, hogy amikor hátulról kaptam el őnagyságát, folyamatosan fel-alá mászkált alattunk feltartott farokkal, a másik folyton rám akart feküdni, olyankor is, amikor az ex épp a farkammal játszott.
#70   2019. 01. 10. csütörtök 15:55
X Törölt felhasználó (869472)
Hat itt tenyleg vannak mokas tortenetek. Este beleolvasok jobban... vigyor5
#69   2019. 01. 10. csütörtök 15:24
X Törölt felhasználó (3997382)
Érdemes volt ide "benyitni"
Nem tudom mennyi ebböl valós, de 1_2 sztorin felröhögtem eplus2
#68   2019. 01. 10. csütörtök 14:59
zozo46 zozo46
Egy lakókocsiban dugtunk, az akkori barátnőmmel és amikor a nyakamba tettem, a lábait, leszakadt az ágy fej felőli része és ő fejjel az ágynemű tartóban landolt. Egy másodperc alatt fél hatra állt a cerka. Aznap már nem is folytattuk.
#67   2018. 07. 20. péntek 13:00
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ez kínos is volt kissé, de vicces is.
Feleségem elutazik pár hétre, ezért tegnap még áldozni szerettünk volna a szerelem oltárán.
Neki is kezdtünk, ám a genyó macskánk mindenféleképpen be akart jutni a szobába, s folyamatosan ugrált fel a kilincsre, amit hiába tett, mert be is zártuk az ajtót kulccsal.
Ám egy idő után illúziórombolóvá vált a folyamatos kilincscsattogás, ezért gondoltuk, kinyitjuk az ajtót, hozzávágunk pár kispárnát hogy elkergessük. No igen, amit az ember eltervez, az ritkán jön be, így történt nálunk is. Az ajtót alig résnyire nyitottam, a macska mint akit puskából lőttek ki, úgy szállt be, egyből az ablakpárkányra. No, azééé ácsi ácsi, gondoltam elkapom, aztán kirakom. Ő sem hülyéből volt, menekült. Kellet némi idő, mire elkaptuk.
De addigra már oda volt az erotikus hangulat... Borult pár mécses, tört egy pezsgőspohár. Szerencsénkre egyik gyerekünk sem jött fel, hogy megnézze, mire van a csatazaj...
No mi meg erőst röhögtünk, hiszen vicces látvány, amikor álló farokkal, majd lassan kókadva kergeti a férfiember azt a nyüves macskát.
Azért még újra nekikezdtünk, de hamar felröhögésbe fulladt a próbálkozás... nyes Most várhatunk egymásra pár hetet... sajnos. :(
#66   2018. 07. 04. szerda 16:41
X Törölt felhasználó (867924)
Másik eset: Nejem az előszobába nézi a tv-t, gyerek a mászókába játszik, mi meg a szomszéd fiatal lánnyal a szobába "felejtettük" magunkat. Anyuci nagyon bele van bukva a kedvenc sorozatába, én meg a szomszéd lányba. Már ráfeküdtem, húztam fel a lábát és fogtam a farkam, hogy beteszem neki, mikor benyitott a feleségem. Villámokat szórt a szeme, dühösen ránk vágta az ajtót és ingerülten mondta, hogy bocsánat. Folytatni már nem mertük, mondtam jobb lesz ha elsomfordálsz, majd én tartom a hátamat. Szegény fejem, mit kapott! A vége az lett, hisztériás zokogásba tört ki. Minden próbálkozás, magyarázkodás csak olaj volt a tűzre. Végül is két hétig nem nyúlhattam hozzá, de gondolom neki is hiányzott már, mert nagyon intenzív volt a kibékülés.
#65   2018. 07. 04. szerda 16:34
X Törölt felhasználó (3112072)
legkinosabb?talán amikor felébredt a barátnőm és ránk nyitott miközben éppen az anyja szopott!mára már nem a barátnőm smile )


amúgy nem ezért ..ez már 1 régi történet
#64   2018. 07. 04. szerda 16:04
X Törölt felhasználó (867924)
Házasságunk elején a szülőknél laktunk. Sajnos a mi kis szobánk ajtaját nem lehetett zárni. Egyik este a nejem lába között végeztem a " fekvőtámaszokat" és nem sötétben, hanem teljes világításnál. Fater kint volt a wc-n és látta a kiszűrődő fényeket ezért benyitott, hogy lekapcsolja a villanyt, azt gondolta úgy felejtettük. Hirtelen mindenki ledermedt, néma csend, majd az öreg elkezdett magyarázkodni, elnézést kérni. A párom kissé felhúzott, széttett lábakkal irult-pirult alattam,hiszen tövig bent volt neki és a mellei is látszódtak, mert nem feküdtem rá teljesen. Reklamáltam, hogy kopogni vagy szólni illett volna és hagyjon már magunkra, mert szeretnénk befejezni amit elkezdtünk. Talán jót is tett a pillanatnyi "idegroham", mert még nagyobb szenvedéllyel folytattuk tovább.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2015. 11. 26. csütörtök
Üzenetek: 123db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 19. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!