Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#54   2009. 03. 03. kedd 12:57
picher picher
Swinger partik szervezését, lebonyolítását vállalom megfelelő hellyel, ********
(ha jól sejtem, akkor ez anyagi vonzattal járó móka...ha igen, akkor sajna itt nincs lehetőséged hirdetni:prune)
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 04. 25. péntek 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 04. 25. péntek 13:50
nos igen, nem olyan könnyű megszervezni egy bulit, főleg egy swinger partit, de ne adjátok fel! én is azt mondom, hogy legyen lehetőség valahol jelentkezni, véleményt nyilvánítani, és ha megjön a bátorság, kedv, és idő, akkor vágjatok bele újból!!! wink smile
#53   2008. 05. 13. kedd 00:16
zorn zorn
Ahogy elnézem ez egy nagyon zárt körü party lessz lehet annyira,hogy még ki sem nyit!
#52   2008. 05. 05. hétfő 22:05
Szkájwóker Szkájwóker
Sziasztok.
Kedves anikoek kérlek küldj részletes felvilágosítást a szombati partiról, mert nagyon szivesen elmennék a párommal. Szeretnénk egy jó éjszakát eltölteni egymással és veletek. Kérlek mielöbb válaszolj. Előre is köszönöm.
#51   2008. 05. 05. hétfő 20:31
anikoek anikoek
Sziasztok !

Szombaton swingerparty csak párok részére

bővebb infó levélben

Anikó
#50   2008. 04. 25. péntek 13:50
tom1019 tom1019 VIP Admin
nos igen, nem olyan könnyű megszervezni egy bulit, főleg egy swinger partit, de ne adjátok fel! én is azt mondom, hogy legyen lehetőség valahol jelentkezni, véleményt nyilvánítani, és ha megjön a bátorság, kedv, és idő, akkor vágjatok bele újból!!! wink smile
#49   2008. 04. 25. péntek 13:25
MrEnigma MrEnigma
Én a fagyasztást javaslom, mert a következő 3 hétben nem tudok ilyennel foglalkozni, utána is még egy hónapig csak mérsékelten. Jobbára nyáron. De lányok jelentkezése érdekében akár nyitva is hagyhatjuk. Hátha mégsem hamvában holt ötlet.
#48   2008. 04. 24. csütörtök 12:17
teltcica36 teltcica36
Sajnos időhiány miatt én is kénytelen vagyok lepasszolni a szervezést.
Ha senki nem vállalja mr.enigma és helyettem a szervezést akkor célszerű lenne a topicot törölni/fagyasztani.
Köszi az adminoknak a lehetőséget wink
#47   2008. 04. 22. kedd 20:37
szegedi21 szegedi21
Mi is csatlakoznánk. Egy fiatal szegedi pár.
Bár azért jó lenne tudni a felhozatalt, és nem ártana egyenlő létszám a csajok és a pasik között!

SZIASZTOK
#46   2008. 04. 21. hétfő 21:26
MrEnigma MrEnigma
Egy ötletnek azért jó volt.
Gondoltamha mán szexlap ez a GG akkor a fórum tali lehtne ehhez méltó.
De ehhez IQ is kőne. Sajna egyre inkább meg kell győződjek, hogy nincs. Így részemről kezdem egyre kisebb esélyét látni saját ötletem megvalósulására. :S
Lehet nyáron szervezek én, és ionnen saját belátásom szerint hívok meg akit jónak látok aztán az majd megvalósul és jó les. nyes LOL
Na én részemről az öltetemről letettem. Ha mégis bejön akkor megtérek. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 20. vasárnap 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (101243)
2008. 04. 20. vasárnap 20:56
Nem akarlak megsérteni, de az ilyen feltalálók miatt eleve hamvába holt ötlet az ilyen találkozó. shakehead
#45   2008. 04. 20. vasárnap 20:56
X Törölt felhasználó (101243)
Nem akarlak megsérteni, de az ilyen feltalálók miatt eleve hamvába holt ötlet az ilyen találkozó. shakehead
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 20. vasárnap 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (228948)
2008. 04. 20. vasárnap 13:44
engem is érdekelne egy jo swingerbuli és a hatalmas farkamat is irjatok párommal szivesen elmennénk egy jo swinger buliba persze nem fizetek 10 ezret előre közlöm salvatti@freemail.hu ha tudtok valami jo bulit
#44   2008. 04. 20. vasárnap 20:22
MmePrune MmePrune VIP Admin
te kis agytröszt...olvasd már el a nyitóhszt mf2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 20. vasárnap 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (228948)
2008. 04. 20. vasárnap 13:44
engem is érdekelne egy jo swingerbuli és a hatalmas farkamat is irjatok párommal szivesen elmennénk egy jo swinger buliba persze nem fizetek 10 ezret előre közlöm salvatti@freemail.hu ha tudtok valami jo bulit
#43   2008. 04. 20. vasárnap 13:44
X Törölt felhasználó (228948)
engem is érdekelne egy jo swingerbuli és a hatalmas farkamat is irjatok párommal szivesen elmennénk egy jo swinger buliba persze nem fizetek 10 ezret előre közlöm salvatti@freemail.hu ha tudtok valami jo bulit
#42   2008. 04. 18. péntek 09:45
X Törölt felhasználó (78357)
Nemrég láttunk a párommal egy filmet amiben volt egy swingerclubbos jelenet, nagyon ráizgultunk, szívesen kipróbálnánk...csak mint nézelődők, bár szerintem nem bírnánk ki akció nélkül mi se... smile
#41   2008. 04. 13. vasárnap 08:38
zsozs70 zsozs70 VIP
nem lesz golden swinger buli??
(Ez egy válasz teltcica36 üzenetére (2008. 03. 28. péntek 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 28. péntek 14:50
klassz a klub
csoportos kedvezmény? nyes
#40   2008. 04. 12. szombat 12:32
X Törölt felhasználó (86482)
Sziasztok.
Szivesen elmennék egy ilyen helyre,ha valakinek van kedve elkisérném.armania@citromail.hu
#39   2008. 04. 02. szerda 10:59
zsozs70 zsozs70 VIP
hol lehet jelentkezni a swinger partyra??mi mennénk!!
#38   2008. 04. 01. kedd 15:03
swingerparty swingerparty
****ezt nem ide kellene írnod...keresd meg a társkeresőben a megfelelő topicot:Prune
#37   2008. 03. 28. péntek 14:50
teltcica36 teltcica36
klassz a klub
csoportos kedvezmény? nyes
#36   2008. 03. 28. péntek 13:54
MmePrune MmePrune VIP Admin
eljen remek ötlet eljen

egy kis segítség:
tt, egy este menetét írjuk le segítségül, hogy könnyebben tudjatok beilleszkedni, és már ismerősként tegyétek meg nálunk az első lépéseket.

A nyitás este 10, de ha picit előbb érkeznétek, 3/4 10 körül, nem hagyunk kint várakozni a klub előtt…

A recepcióra való belépés, és ott az anyagi formaságok elintézése után, levezetünk az alagsorban levő öltözőbe, ahol a kulcsos szekrényekben elhelyezheted ruháidat, és átöltözhetsz a magaddal hozott szexis fehérneműbe, vagy fürdőruhába/erről bővebben a tanácsok között.

Innen elindulva, igény szerint bemutatjuk a klubot, körbevezetünk, minden helységet megmutatunk.

Ha szeretnétek, ekkor sem hagyunk magatokra, segítünk a beilleszkedésben, ismerkedésben a társalkodóban, majd kezdetét veszi a BULI.

A sok ital közül, a bárpultnál választhatod ki kedvencedet, de különleges koktélokat is keverünk igény szerint.

A zenéről az ott jelenlevő DJ gondoskodik, táncolhatsz a legváltozatosabb zenékre a 80-as évektől napjainkig.

Nem szereted a hangos zenét? A társalkodóban, és a „játszórészen” halk, sejtelmes dalok szólnak, illeszkedve a beszélgetéshez és az erotikus kalandok hangulatához.

Változatos műsorokkal is kedveskedünk Nektek: hastánc, striptease, chippendale, stb.

A buli menetét innentől Ti határozzátok meg /mint a régi nagy házibulikon/, csak Rajtatok múlik, fergetegesre sikerül-e az este, de hogy minden igény ki legyen elégítve, további segítséget nyújtunk extra szolgáltatásainkkal / lsd extra szolgáltatások menü/

Érezzétek jól magatokat ,induljon a nagy HB !!

Viszont ne felejtsétek el: ez egy swingersklub, ha kedvetek támad közben egy kis huncutkodáshoz, itt megtehetitek, erre a célra sok izgalmas hely lett kialakítva, változatos helyszíneken élhetitek át erotikus álmaitokat.


az alapprogramok között nem látom a vasárnapot...ez azt jelenti, hogy általában nem vagytok akkor nyitva?
(Ez egy válasz swingersklub üzenetére (2008. 03. 28. péntek 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 28. péntek 10:17
sziasztok!
a kezdeményezésnek szívesen biztosítunk helyet:
www. swingersklub.hu
JAVASOLOM A PUNKÖSD VASÁRNAPOT! Hétfő szabad mindenkinek smile )))
#35   2008. 03. 28. péntek 10:17
swingersklub swingersklub
sziasztok!
a kezdeményezésnek szívesen biztosítunk helyet:
www. swingersklub.hu
JAVASOLOM A PUNKÖSD VASÁRNAPOT! Hétfő szabad mindenkinek smile )))
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: MmePrune MmePrune
Nyitás ideje: 2008. 03. 08. szombat
Üzenetek: 54db
Utolsó üzenet: 2009. 03. 03. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!