Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#148   2008. 06. 25. szerda 17:03
Ferojsz Ferojsz VIP
Meg vagyok elégedve az oldal tartalmával,ezután is látogatni fogom.
#147   2008. 06. 25. szerda 17:01
Júlia Júlia VIP
Bocsi, csak egy kérdés: a zip file nekem csak 77.7 mb nagyságu, és a beigért vidókat sem találtam kicsomagolás után. Lehet, hogy valamit nem jól csináltam?
#146   2008. 06. 25. szerda 13:39
Szympi Szympi VIP
Pontosan, lévén jobbkezes vagyok és a markolaton lévő expo-gombot használom álló képek esetében.

Amúgy meg nemsokára legyártunk még egy-két sorozatot, csak, hogy legyen smile
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 06. 25. szerda 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 25. szerda 11:47
A pécsi belvárosi képeknél, pl. Nádor előtti, ott az aszfalton a vaku árnyéka, álló képeknél a fotós balra döntötte a gépet. Nem hinném, hogy valaki annyit szőrözzön emiatt photoshoppal, hogy azt is megcsinálja. Megjegyzem, nem lehetetlen, de fölösleges. Szerintem tiszta képek, nincs bennük semmi csalás.
#145   2008. 06. 25. szerda 13:34
tom1019 tom1019 VIP Admin
jani!
ezzel a stílussal nálam nem mész semmire!
nem védek senkit, csak reálisan próbálom nézni a dolgokat!
viszont téged 24 órára elküldelek pihenni, gondolkodni!
(ez nem az a topic, ahol pirossal lehet mutogatni! itt a sorozatokat kellett volna véleményezned! gondolkodj mielőtt cselekszel/írsz!) ejnye1
#144   2008. 06. 25. szerda 13:19
MmePrune MmePrune VIP Admin
te küldtél be valamit? mert ha nem, akkor nem hiszem, hogy jogod lenne méltatlankodni
#143   2008. 06. 25. szerda 11:47
kandurmarci kandurmarci VIP
A pécsi belvárosi képeknél, pl. Nádor előtti, ott az aszfalton a vaku árnyéka, álló képeknél a fotós balra döntötte a gépet. Nem hinném, hogy valaki annyit szőrözzön emiatt photoshoppal, hogy azt is megcsinálja. Megjegyzem, nem lehetetlen, de fölösleges. Szerintem tiszta képek, nincs bennük semmi csalás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 24. kedd 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 06. 24. kedd 20:16
Letöltöttem a gépemre az összes képet. Másban is felmerült a gyanú, hogy a pécsi belvárosi képek nem teljesen tiszták.
Nos egyenként megnéztem a Széchenyi téren készült képeket, és a privát véleményem a következő:
anonimuszka031.jpg egyértelműen nem fake
" 032.jpg nem fake
" 033.jpg nem fake (Nádor szálló)
" 034.jpg
" 035.jpg ez a kettő kép a legvitatotabb, de mivel egyértelműen jártak ott, (szerintem a korai órákban a Széchenyi téren, ez a képekről több mindenről, fényviszonyok, utcai munkások, kiderül) egy speciális programmal próbáltam levakarni róla a hölgyet, az eredmény megerősített abban, hogy nem fake képek. Egyébként ez a kettő kép egyáltalán nem befolyásolja a végeredményt. Én hiszem, hogyha ott jártak, és ezt a többi kép bizonyítja, akkor azt az ominózus kettő képet miért is hamisították volna? Ha mégis úgy lenne (akkor viszont nagyon ügyes) ez a hölgy szépségéből és bátor hozzáállásából mit sem von le. Nem kéne mindenben a rosszat keresni.
#142   2008. 06. 25. szerda 11:43
X Törölt felhasználó (23775)
kár hogy csak 5en vannak
------------------------------------------
én a 12. verseny címének a többes szexet tenném nyes
#141   2008. 06. 25. szerda 09:43
Kassa Kassa
Sziasztok, olyan problámám van hogy nem tudom letölteni a képeket zip.-ben :S azt írja szavazzak de szavazni csak a vip tagok tudnak :S tudna nekem valaki segíteni, esetleg elküldeni e-mailban. Előre is KÖSZÖNÖM
#140   2008. 06. 24. kedd 23:41
tom1019 tom1019 VIP Admin
csak nyugi, nem kell egy vélemény miatt a falramászni!
akik bekerültek a versenybe azokat hivatalból a szerkesztőség alaposan megvizsgált (nem lehet a profikat becsapni), semmi fake nincs benne, öregSam is erre hívta fel a figyelmét a kritizáló fórumozótársunknak! smile
(Ez egy válasz Szympi üzenetére (2008. 06. 24. kedd 21:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 24. kedd 21:13
Dörzsölgetheted bármilyen szoftverrel Anonimuszkát a képeken, de előbb bújik elő belőle dzsinn, minthogy ő onnan csak úgy leradírozódjon smile

Ha kell, bármikor csekkolhatjátok az eredetieket, exif-estül, ahogy csak akarjátok...
#139   2008. 06. 24. kedd 22:41
Szympi Szympi VIP
Nagyon nem hajlongok a kesztyűkért, egyrészt, mert lusta vagyok, másrészt meg ismerem a fórumviták sokszor értelmetlen mivoltát, hisz magam is adminkodom egy ideje már rokon fórumban smile

Jelenesetben jobbnak ítéltem egy huszárvágással elébe menni a további találgatásoknak fake-ügyben.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 24. kedd 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 06. 24. kedd 21:16
Nem fogod elhinni szívesen dörzsölgetném az eredetit, kérésre tettem a próbát. Kiváncsi lennék anonimuszka dzsinnjére, és sok sikert neki a versenyben. Ja és javaslom a továbbiakban ne vedd fel a kesztyűt.

nyes
#138   2008. 06. 24. kedd 21:16
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Nem fogod elhinni szívesen dörzsölgetném az eredetit, kérésre tettem a próbát. Kiváncsi lennék anonimuszka dzsinnjére, és sok sikert neki a versenyben. Ja és javaslom a továbbiakban ne vedd fel a kesztyűt.

nyes
(Ez egy válasz Szympi üzenetére (2008. 06. 24. kedd 21:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 24. kedd 21:13
Dörzsölgetheted bármilyen szoftverrel Anonimuszkát a képeken, de előbb bújik elő belőle dzsinn, minthogy ő onnan csak úgy leradírozódjon smile

Ha kell, bármikor csekkolhatjátok az eredetieket, exif-estül, ahogy csak akarjátok...
#137   2008. 06. 24. kedd 21:13
Szympi Szympi VIP
Dörzsölgetheted bármilyen szoftverrel Anonimuszkát a képeken, de előbb bújik elő belőle dzsinn, minthogy ő onnan csak úgy leradírozódjon smile

Ha kell, bármikor csekkolhatjátok az eredetieket, exif-estül, ahogy csak akarjátok...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 24. kedd 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 06. 24. kedd 20:16
Letöltöttem a gépemre az összes képet. Másban is felmerült a gyanú, hogy a pécsi belvárosi képek nem teljesen tiszták.
Nos egyenként megnéztem a Széchenyi téren készült képeket, és a privát véleményem a következő:
anonimuszka031.jpg egyértelműen nem fake
" 032.jpg nem fake
" 033.jpg nem fake (Nádor szálló)
" 034.jpg
" 035.jpg ez a kettő kép a legvitatotabb, de mivel egyértelműen jártak ott, (szerintem a korai órákban a Széchenyi téren, ez a képekről több mindenről, fényviszonyok, utcai munkások, kiderül) egy speciális programmal próbáltam levakarni róla a hölgyet, az eredmény megerősített abban, hogy nem fake képek. Egyébként ez a kettő kép egyáltalán nem befolyásolja a végeredményt. Én hiszem, hogyha ott jártak, és ezt a többi kép bizonyítja, akkor azt az ominózus kettő képet miért is hamisították volna? Ha mégis úgy lenne (akkor viszont nagyon ügyes) ez a hölgy szépségéből és bátor hozzáállásából mit sem von le. Nem kéne mindenben a rosszat keresni.
#136   2008. 06. 24. kedd 21:09
Szympi Szympi VIP
No akkor itt is elmondom, egyetlen fake sincs közte. Bármikor rendelkezésre állnak az eredeti file-ok, akár RAW, akár JPG formátumban.
Az árnyékok, megvilágítás és méretarányok tekintetében kiváncsian várom a bővebb okfejtésedet, mi alapján is jutottál arra a következtetésre, hogy valami unfrankó? Tényleg érdekelne smile
(Ez egy válasz nick81 üzenetére (2008. 06. 24. kedd 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 24. kedd 19:51
Hali!

Szerintem a pécs belvárosi képek erősen Photoshp gyanúsak(árnyékok,megvilágítás,méretarányok)...
#135   2008. 06. 24. kedd 20:16
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Letöltöttem a gépemre az összes képet. Másban is felmerült a gyanú, hogy a pécsi belvárosi képek nem teljesen tiszták.
Nos egyenként megnéztem a Széchenyi téren készült képeket, és a privát véleményem a következő:
anonimuszka031.jpg egyértelműen nem fake
" 032.jpg nem fake
" 033.jpg nem fake (Nádor szálló)
" 034.jpg
" 035.jpg ez a kettő kép a legvitatotabb, de mivel egyértelműen jártak ott, (szerintem a korai órákban a Széchenyi téren, ez a képekről több mindenről, fényviszonyok, utcai munkások, kiderül) egy speciális programmal próbáltam levakarni róla a hölgyet, az eredmény megerősített abban, hogy nem fake képek. Egyébként ez a kettő kép egyáltalán nem befolyásolja a végeredményt. Én hiszem, hogyha ott jártak, és ezt a többi kép bizonyítja, akkor azt az ominózus kettő képet miért is hamisították volna? Ha mégis úgy lenne (akkor viszont nagyon ügyes) ez a hölgy szépségéből és bátor hozzáállásából mit sem von le. Nem kéne mindenben a rosszat keresni.
(Ez egy válasz nick81 üzenetére (2008. 06. 24. kedd 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 24. kedd 19:51
Hali!

Szerintem a pécs belvárosi képek erősen Photoshp gyanúsak(árnyékok,megvilágítás,méretarányok)...
#134   2008. 06. 24. kedd 19:51
nick81 nick81
Hali!

Szerintem a pécs belvárosi képek erősen Photoshp gyanúsak(árnyékok,megvilágítás,méretarányok)...
#133   2008. 06. 24. kedd 19:19
tom1019 tom1019 VIP Admin
báránykáim! NE az irígység, hanem a realítás legyen a véleményetekben! ejnye1 ravasz1

(kevésnek valóban kevés, de "aki a kevéssel nem elégszik meg, az a sokat sem érdemli" :tom) nyes

inkább szavazzatok minnél többen! felkialtas
#132   2008. 06. 24. kedd 16:34
keith keith
jók a sorozatok, kár hogy kevés
#131   2008. 06. 24. kedd 15:46
hunlimo1980 hunlimo1980
Hat eze nem volt edemes varni smile . Szerintem a jelenkezok is nagyon hervadtak...de kudos mert be mertek kuldeni a kepeiket smile
#130   2008. 06. 23. hétfő 23:25
X Törölt felhasználó (100836)
mindegyik sorozat remek lett,mondjuk tényleg elég kevés jelentkező lett,de szerintem lesznek még potyautasok.minen esetre gratula minden nevezőnek
#129   2008. 06. 23. hétfő 22:56
metál metál
(kimoderálva a trágár hangnem, és a fórumozótársad sértegetése + 1 hét tiltás, hogy legyen időd átgondolni, hogyan kell normálisan fórumozni és véleményt alkotni! :tom
a többi a dühöngőbe tartozik!) ejnye1
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2008. 04. 15. kedd
Üzenetek: 168db
Utolsó üzenet: 2008. 11. 18. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!