Sziasztok Szaabolcs megyében Nyírbátor kk valaki aki mer is találkozni helyem van
Hello helyed lenne érden?
(Ez egy válasz timba84 üzenetére (ma 12:06), amit ide kattintva olvashatsz)
41éves passzív maci aktivat keres! Fejér megye, bp s környéke!
Olyan párt keresek ahol a Hölgy élvezettel nézné ahogy a két pasi játszik egymás farkával és szívesen aktív részese is lenne !
Vas megyében, vékony farkú uni partnert keresek, akár hosszú távon is.
50es, 60as aktív? Hely van.
Sziasztok!
Ma valaki Budapesten?
Pornó nézés,közös maszti,orál? Bármi másra is nyitott vagyok.
Klímás hellyel várlak Zuglóban
Ma valaki Budapesten?
Pornó nézés,közös maszti,orál? Bármi másra is nyitott vagyok.
Klímás hellyel várlak Zuglóban
Csepelen veretném passzíval autódban
Reptéri kifutó van kint valaki most?
Dorogon keresek valakit, aki elverné a seggem, és esetleg utána meg is dugna.
Tatabányai nem független biszex pasi vagyok és diszkrét hölgyet vagy biszex párt keresek a környékről, mindenki örömére....
Ismerkedjünk, privát üzenetet írjatok
Ismerkedjünk, privát üzenetet írjatok
Kora délután egy aktív pasit-vagy többet- kerese a XX. kerületben. Helyed legyen!
Vajon lesz olyan érdeklődő, aki találkozna is?
(Ez egy válasz térdelve üzenetére (2026. 06. 26. péntek 20:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 26. péntek 20:03
Paksról és környékéről várom kemény farkú férfiak jelentkezését. Farok méret mindegy, csak szopni szeretnék. Vasárnap egész nap lesz helyem, hétfőtől szerdáig csak délutánonként oldható meg. Akiknek nem jók ezek a napok, keresünk rá megoldást.
Tűt a szénakazalban --- Érettebb bi vagy kíváncsi heteró aktív férfit keresek, Heves megye és környéke. Kellő intelligencia szükségeltetik! Adatlapom olvasd el kérlek! Megfejtéseket "Tű a szénakazalban" jeligére privát üzenetben várom!
Sziasztok! Ma délutánra-estére keresek diszkrét pasit. Heves-Borsod-Szolnok és Pest megye..
Sziasztok. Mai nap Hajdúszoboszló macikedvelő kanos pasit keresek.
Írj ha érdekel a dolog!!!!
Írj ha érdekel a dolog!!!!
sziasztok! Hellyel rendelkező fiatal srácként kalandoznék ma Budapesten
Írtam privátban.csak nem válaszoltál
(Ez egy válasz puma1972 üzenetére (ma 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Csepelen veretném passzíval autódban





























forronuni
