Vecsésen most
va
? Szopnék de rendesen !
alf
ka alf
ki
Budapesten keresel hellyel rendelkező partnert közös hokira
Hello! Kölcsönös mi??
(Ez egy válasz Szexelő6333 üzenetére (ma 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Várom szopatóimat Paksról és környékéről. Vasárnap, egész nap, hétfőtől szerdáig délutánonként tudok helyet biztosítani. Amelyik jelentkező nem tud addig várni, irány a szabad ég. Ott is megoldom.
Budapesten
(Ez egy válasz Farkas2001 üzenetére (ma 14:39), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:39
Ma estére keresek jó seggű, tangát kedvelő, passzív srácot. Helyed vagy autód legyen
Ma estére keresek jó seggű, tangát kedvelő, passzív srácot. Helyed vagy autód legyen
Ehhez miért kell egy partner?
(Ez egy válasz glumbo üzenetére (ma 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz glumbo üzenetére (ma 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Budán mondjuk egy kölcsönös?
kár hogy messze vagy nem utaznál meszebbre. én békés megyei. szoptatnék nyeletném
(Ez egy válasz Oralrabp88 üzenetére (ma 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:06
Sziasztok
Budapestrol keresek valakit akit oralisan kenyeztetnek es a szamba elvezne
Autom van
Budapestrol keresek valakit akit oralisan kenyeztetnek es a szamba elvezne
Autom van
Naná 3ba hol pontosan ?
(Ez egy válasz Rush11 üzenetére (ma 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Holnapután délelőtt ?
(Ez egy válasz Bpkaland1991 üzenetére (ma 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 13:59
Sziasztok
Holnap kora reggel 22 vagy 11 kerületben találkoznék. Kezdő vagyok, de mindenre nyitott, ha helyed van jó, ha nem akkor autó
Holnap kora reggel 22 vagy 11 kerületben találkoznék. Kezdő vagyok, de mindenre nyitott, ha helyed van jó, ha nem akkor autó
Sziasztok
Budapestrol keresek valakit akit oralisan kenyeztetnek es a szamba elvezne
Autom van
Budapestrol keresek valakit akit oralisan kenyeztetnek es a szamba elvezne
Autom van
Sziasztok
Holnap kora reggel 22 vagy 11 kerületben találkoznék. Kezdő vagyok, de mindenre nyitott, ha helyed van jó, ha nem akkor autó
Holnap kora reggel 22 vagy 11 kerületben találkoznék. Kezdő vagyok, de mindenre nyitott, ha helyed van jó, ha nem akkor autó
ki tudna békésbe utazni aktívot kényeztetni?
Sziasztok aktiv férfivel ismerkednék
Aktiv pasival ismerkednék
Szopna valaki most,3 ker helyem van?
Sziasztok! Legalább 2 srácot keresnék akiket szophatnék teljesen végig és a számba vagy arcomra elveznének. Helyem van Budán.
Hűvös lakásban az ágyban feküdnénk és simogatnánk egymást és a faszunkat kényeztetni, a bőrt húzogatni, puszilgatni és szopogatni ütemesen szájjal húzogatni a bőrt rajta élvezésig....én szeretném, ha te is irj, de előtte olvasd el az adatlapomat!.....
























Vidka87
