A pénz szerepe a nő és férfi kapcsolatában
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#32   2008. 07. 27. vasárnap 21:48
MmePrune MmePrune VIP Admin
ezt ollóztam a netről:
5 jó tanács milliomos férjre vágyóknak Jevgenyija Stesovától:

1. A férfiak értékelik az előnyös külsőt, ezért mindig legyen rajtad magas sarkú cipő, feltűnő színek. Legyél biztos abban, hogy a hajad és a sminked tökéletes.

2. Az, hogy mit viselünk a ruha alatt, szintén döntő. A szürke, nem egyöntetű fehérneműnél még az is jobb, ha semmit sem viselsz a ruha alatt.

3. Vegyél fel különböző szerepeket, hogy megnyerd a férfi szívét. Add elő a félénk, a dögös és a kifinomult nő szerepét is. A különböző helyzeteknek megfelelően használd ezeket.

4. Ügyelj arra, hogyan mozogsz. Az autóból való kiszállás vagy egy leesett tollért való lehajlás is alkalmat adhat arra, hogy egy férfi gyönyörködjön benned.

5. Lepd meg a férfit. Csábítsd el váratlan módon, hogy mindig fenntartsd az érdeklődését.
#31   2008. 06. 30. hétfő 18:14
X Törölt felhasználó (78357)
Ha van pénzed, akkor annyit és úgy kefélsz ahogy Te kívánod...ha nincs, udvarolni kell... szomoru1
#30   2008. 06. 23. hétfő 10:30
Dömidú Dömidú
Akkor féreérthető voltam.
Géneket és elétet: arra gondoltam, hogy genetikailag és minden más egyéb az élethez, túléléshez szükséges dolog.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 06. 22. vasárnap 20:18
Már megbocsáss, de a pénzhez a géneknek semmi köze. Az észhez, a belsőhöz, igen.
Lehet az a pasas egy nyamvadt, milliókkal, mégis kapnak rá a nők. Ennek a fordítottja, egy adonisz külsejű férfit aki nem vitte semmire, és a megjelenése is kívánni valót hagy maga után, nem hiszem, hogy elkapkodják a nők. Szóval valóban érdekes a téma, abban igazad van, hogy egy értelmes nő valahol a kettő között megtalálja (igyekszik megtalálni) az utódok számára a legmegfelelőbbet. (ua. mint amit te mondtál, külső, belső, ész, pénz...) Nehéz dolgok ezek valóban.
#29   2008. 06. 22. vasárnap 20:55
X Törölt felhasználó (85012) VIP
#28   2008. 06. 22. vasárnap 20:18
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Már megbocsáss, de a pénzhez a géneknek semmi köze. Az észhez, a belsőhöz, igen.
Lehet az a pasas egy nyamvadt, milliókkal, mégis kapnak rá a nők. Ennek a fordítottja, egy adonisz külsejű férfit aki nem vitte semmire, és a megjelenése is kívánni valót hagy maga után, nem hiszem, hogy elkapkodják a nők. Szóval valóban érdekes a téma, abban igazad van, hogy egy értelmes nő valahol a kettő között megtalálja (igyekszik megtalálni) az utódok számára a legmegfelelőbbet. (ua. mint amit te mondtál, külső, belső, ész, pénz...) Nehéz dolgok ezek valóban.
(Ez egy válasz Dömidú üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 19:54
Nincs ebben semmi különleges, csak a fajfenntartási és az anyai ösztön. Minden állat - az ember is - nősténye az utódainak legmegfelelőbb géneket és életet akarja biztosítani. Mindenből a lehető legjobbat és a legnagyobb biztonságot. Külső, belső, ész, pénz ...
#27   2008. 06. 22. vasárnap 19:57
tom1019 tom1019 VIP Admin
egy darabig összetartja őket, miközben a kapcsolatuk egyre jobban elmérgesedik, ha csak a pénz kap szerepet és nem az érzelem dominál! szomoru1
#26   2008. 06. 22. vasárnap 19:54
Dömidú Dömidú
Nincs ebben semmi különleges, csak a fajfenntartási és az anyai ösztön. Minden állat - az ember is - nősténye az utódainak legmegfelelőbb géneket és életet akarja biztosítani. Mindenből a lehető legjobbat és a legnagyobb biztonságot. Külső, belső, ész, pénz ...
#25   2008. 06. 22. vasárnap 19:46
X Törölt felhasználó (85012) VIP
köszönöm öregszem meg vedégelnélek egy virtuális vacsira és mollyanyot is köszönöm nektek smile
#24   2008. 06. 22. vasárnap 19:21
Molly_anyó Molly_anyó
Végülis érdekes a téma csak szerintem a zsarolás szó nem illik ide. Ha estleg mivel láncolja magához a gazdag férfi a nőt lehetne eszmét cserélni. Biztos lenne olyan aki erről elmondaná a véleményét.Mondjuk nagyon jó jó háttérben biztonságban élni, de nem minden a pénz. Tapasztalatból tudom sokkal boldogabb voltam a Trabantos barátommal mint a Mecédeseszel. Sajnos a mai fiatal lányoknak inkább kell a villogás a barátok elött (tisztelet a kivételnek),de ezis csak 1 vélemény volt.
#23   2008. 06. 22. vasárnap 19:16
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
greg megijedt az én hsz.-emtől (#17 | ma 16:29) és azt hitte neki szól. Nem gondoltam volna, de lehet életképes marad a topic. Ja greg és ez nem babaruha, hogy meggondoltam magam.

Na akkor hajrá, tehát módosítom a címet --->a pénz szerepe a nő-férfi kapcsolatban

Erről biztosan sok embernek van véleménye.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

(pedig meg voltam győződve róla, hogy a farkamért szeretsz, minden nő egyforma) nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 06. 22. vasárnap 19:01
dehogy töröljük...most kezd csak izgalmassá válni smile

enigma: "Egy pénzes fickó könnyebben tud kedveskedni, és a kedvére tenni." --->valóban a pénz nagy segítséget jelent, de sok esetben nem anyagiak függvénye a kedveskedés

greg: " én férfi vagyok"---> voltak kétségei valakinek? wow2

Sam:mégis mit gondoltál? hogy a 22 cm-es farkad izgat?? wink
#22   2008. 06. 22. vasárnap 19:01
MmePrune MmePrune VIP Admin
dehogy töröljük...most kezd csak izgalmassá válni smile

enigma: "Egy pénzes fickó könnyebben tud kedveskedni, és a kedvére tenni." --->valóban a pénz nagy segítséget jelent, de sok esetben nem anyagiak függvénye a kedveskedés

greg: " én férfi vagyok"---> voltak kétségei valakinek? wow2

Sam:mégis mit gondoltál? hogy a 22 cm-es farkad izgat?? wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (85012) VIP
2008. 06. 22. vasárnap 17:55
Töröljék ki a topikot igy lesz a jóbb
#21   2008. 06. 22. vasárnap 17:55
X Törölt felhasználó (85012) VIP
Töröljék ki a topikot igy lesz a jóbb
#20   2008. 06. 22. vasárnap 17:02
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Szándékosan nem tértem ki greg stílusára, és az általa használatos fura nyelvezetre, de általad mostmár azt is tudom mit jelent a "kom rede".
Kiváncs vagyok hová fajul a topic, valószínű átnevezzük a címét és talán életképes marad.


eljen
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 16:37
Greg!
szerintem jó lenne ha konkrétan definiálnáld mit is takar a topicod, mert eddig az jött le, hogy a gazdag paliknak miért van jó nőjük és a jó csajok miért húznak a gazdag palikhoz?
Erre a válasz igenb egyszerű. Egy pénzes fickó könnyebben tud kedveskedni, és a kedvére tenni. Szerény lehetőségből nehezebb frappánsnak lenni. Ugye elugrani kedvessel velencébe egy hétvégére nem az átlagmagyar lehetősége. Ahogy adott esetben azt is meg kell fontolni hova viszed el vacsizni és mit rendelsz, és közben egy jó mondaton töröd az agyad, hoyg a majd asztalodhoz lépő rózsaárust a 2-3-szoros árú rózsájával hogyan szereld le, míg pénzzel a zsebedben ez nem kérdés.
De ez a téma már máshol is előjött más topicban emlékeim szerint. Még írtam is, hogy kevésbé jóképű, annál pénzesebb cimbinek hogy van már 8 éve folyamatosan barátnője (nem ugyanaz, van hoyg más, bár 3 éve most épp ugyanaz a lány) és nekem miért is nehezebb beújítani egy nem csak belsőleg, hanem külsőleg is kedvemre alóbb lányt?
A cisni láonyok meg általában tudják, hogy a külső sokat számít nálunk pasiknál. És használják. Ettől még nem fog minden csinos csaj csak a pénzre hajtani, attól még ugyanúgy érdekli milyen fazonnal álljon össze de a merítése nagyobb. Könnyebben válogathat kedvére, és ha már van 3-4 kedvére való akik közül 1 vagy 2 pénzes akkor miért válassza azt akit nem vet fel a pénz. HA és mondom HA a külsőségekben és belsőben is megegyeznek és valóban bármelyikkel komolan el tudja képzelni. Akkor a pénz egy kellemes plussz neki. Ilyen egyszerű.

És mégvalami.
akatamki - az akadtam ki!!! Értem?
Használj írásjeleket nagy kezdőbetűt és ne a mostanában divatos trendet kövesd, hogy kiejtés szerint írsz le olyat aminek van egy fix helyesírása. :S
Könyebben érthetőbb lenne az a semmiség is amit írsz.
Comprende???
#19   2008. 06. 22. vasárnap 16:37
MrEnigma MrEnigma
Greg!
szerintem jó lenne ha konkrétan definiálnáld mit is takar a topicod, mert eddig az jött le, hogy a gazdag paliknak miért van jó nőjük és a jó csajok miért húznak a gazdag palikhoz?
Erre a válasz igenb egyszerű. Egy pénzes fickó könnyebben tud kedveskedni, és a kedvére tenni. Szerény lehetőségből nehezebb frappánsnak lenni. Ugye elugrani kedvessel velencébe egy hétvégére nem az átlagmagyar lehetősége. Ahogy adott esetben azt is meg kell fontolni hova viszed el vacsizni és mit rendelsz, és közben egy jó mondaton töröd az agyad, hoyg a majd asztalodhoz lépő rózsaárust a 2-3-szoros árú rózsájával hogyan szereld le, míg pénzzel a zsebedben ez nem kérdés.
De ez a téma már máshol is előjött más topicban emlékeim szerint. Még írtam is, hogy kevésbé jóképű, annál pénzesebb cimbinek hogy van már 8 éve folyamatosan barátnője (nem ugyanaz, van hoyg más, bár 3 éve most épp ugyanaz a lány) és nekem miért is nehezebb beújítani egy nem csak belsőleg, hanem külsőleg is kedvemre alóbb lányt?
A cisni láonyok meg általában tudják, hogy a külső sokat számít nálunk pasiknál. És használják. Ettől még nem fog minden csinos csaj csak a pénzre hajtani, attól még ugyanúgy érdekli milyen fazonnal álljon össze de a merítése nagyobb. Könnyebben válogathat kedvére, és ha már van 3-4 kedvére való akik közül 1 vagy 2 pénzes akkor miért válassza azt akit nem vet fel a pénz. HA és mondom HA a külsőségekben és belsőben is megegyeznek és valóban bármelyikkel komolan el tudja képzelni. Akkor a pénz egy kellemes plussz neki. Ilyen egyszerű.

És mégvalami.
akatamki - az akadtam ki!!! Értem?
Használj írásjeleket nagy kezdőbetűt és ne a mostanában divatos trendet kövesd, hogy kiejtés szerint írsz le olyat aminek van egy fix helyesírása. :S
Könyebben érthetőbb lenne az a semmiség is amit írsz.
Comprende???
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (85012) VIP
2008. 06. 22. vasárnap 16:09
öregsam nem rád akatamki
van egy megoldás:
1.tanácsolod , hogy töröljék ki ezta linket
2.van másik témám is
3.vagy meg fogadom a tanácsodat
én a hármasat választom
szeritem jóbb lene tiszta lapal kezdeni
és uj topikot nyitnák
#18   2008. 06. 22. vasárnap 16:35
X Törölt felhasználó (85012) VIP
én férfi vagyok
#17   2008. 06. 22. vasárnap 16:29
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Na akkor most elárultad magad, már tudom, csak a pénzemért kellek neked. Bestia.
(mondtam már, hogy imádom a stílusodat?)

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 16:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 06. 22. vasárnap 16:12
szerintem pörgesd fel ezt, meglátjuk, hogy mi lesz belőle

egyébként rém egyszerű a dolog...azok a nők, akik gazdag pasival vannak zömében a PÉNZ miatt teszik...azok, akik meg veled lesznek, azok TÉGED akarnak majd...teljesen feleslegesen vágysz olyan típusú nőre, aki pénzes pasival van, egész mások az igényeitek, és nem fogtok egymásra találni sose
#16   2008. 06. 22. vasárnap 16:12
MmePrune MmePrune VIP Admin
szerintem pörgesd fel ezt, meglátjuk, hogy mi lesz belőle

egyébként rém egyszerű a dolog...azok a nők, akik gazdag pasival vannak zömében a PÉNZ miatt teszik...azok, akik meg veled lesznek, azok TÉGED akarnak majd...teljesen feleslegesen vágysz olyan típusú nőre, aki pénzes pasival van, egész mások az igényeitek, és nem fogtok egymásra találni sose
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (85012) VIP
2008. 06. 22. vasárnap 16:09
öregsam nem rád akatamki
van egy megoldás:
1.tanácsolod , hogy töröljék ki ezta linket
2.van másik témám is
3.vagy meg fogadom a tanácsodat
én a hármasat választom
szeritem jóbb lene tiszta lapal kezdeni
és uj topikot nyitnák
#15   2008. 06. 22. vasárnap 16:09
X Törölt felhasználó (85012) VIP
öregsam nem rád akatamki
van egy megoldás:
1.tanácsolod , hogy töröljék ki ezta linket
2.van másik témám is
3.vagy meg fogadom a tanácsodat
én a hármasat választom
szeritem jóbb lene tiszta lapal kezdeni
és uj topikot nyitnák
#14   2008. 06. 22. vasárnap 16:02
Denipapa Denipapa
Hát Greg007 gondolom téged átejtett egy nőci, azzal, hogy szeret és nem a pénzed miatt kellesz neki?
Szerintem így mindenki jár életében. Ha ő így akarta, akkor legyen így jó neki.
Még egyetemista voltam, volt egy csajszi, aki állítólag szeretett. Na most ez a csajszi elkerült szakmai gyakorlatra egy helyre. Ott elkezdte neki csapni a szelet egy fiú, akinek volt pénze, autója és sok szabadideje (főnök fia).
Az én leányzómat azon a nyáron csak hétvégente láttam, de látszott rajta, hogy őrlődik, méghozzá nagyon. Nem tudta, hogy kit válasszon.
Aztán lebukott, hogy megy a nagy sms ezés a fiúval, meg kiderültek ilyen dolgok, hogy egy folyóparton voltak kocsikázni, meg egy városban vacsorázni, ezzel a "haverral". Inkább szedtem a cók-mókomat és elindultam volna bele az éjszakába, ám ő nagy nehezen marasztalt, meg nekem sem hiányzott, hogy 5 órát gyalogoljak. Inkább a másik szobában aludtam, egyedül. Elvégre becsapott, méghozzá nagyon. Nem az fájt, hogy a pénzes gyerek elhódítja tőlem, hanem, hogy megbíztam benne és mégis átejtett. Aztán erre az esetre egy hétre már lapátra is lettem téve, mondván, hogy már nem szeret és nincs jövője a kapcsolatunknak blablabla.
Láttam pár hónappal később a lányt, szomorú volt, össze volt törve és vissza akart jönni hozzám, mert a fiú elhagyta egy szőke plázacicusért. Sajnáltam, de megvígasztalatam, hogy lesz majd más neki, aki olyan jó lesz, mint én vele voltam. Elköszöntem tőle, aztán nem láttam 3 évig.
A közelmúltban találkoztam vele. Azóta sem talált magának normális fiút. Viszont én találtam normális lányokat.
Szóval komám, ne add fel! Van normális emberi értékekkel rendelkező nő is a világon!!!!!!
#13   2008. 06. 22. vasárnap 15:37
Andie Andie
Mi ennek a topicnak a lényege?Lehet,hogy én vagyok nagyon szőke...de nemértem...greg bocs..de én ugylátom ugyan olyan magasröptü mint a cseten való alakitásod.No és még a segitséget sem fogadod el...hm..szerintem nem lesz hosszu életü ez a dolog.No de ezt majd eldöntik.Javaslom..elösször ismerd meg az oldalt mielött bármilyen topicot is nyitsz...és fogadd el a jótanácsokat.
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2008. 06. 22. vasárnap
Üzenetek: 32db
Utolsó üzenet: 2008. 07. 27. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!