Kinek mi a perverz a szexben és merjük e vállalni?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A perverzió az emberi viselkedés azon formáira vonatkozó kifejezés, amelyek eltérnek a hagyományostól és normálisnak tekintettől. Eredeti definíciója szerint "elhajlás az eredeti jelentéstől vagy tantól", szó szerint elfordulás a normáktól. A perverz szót többnyire pejoratív értelemben használjuk az ilyen viselkedést követő személyekre."

Élmények és eszmecsere.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#226   2018. 04. 28. szombat 17:16
Nyúlmedve Nyúlmedve
Elegáns könnyű nyári ruhácskában az autóm váltóján lovagolt elélvezésig, közben szopta a farkamat.
Ez szerintem perverz, de igen élvezetes.
Más csinált már hasonlót?
#225   2018. 04. 28. szombat 00:20
Caracas79 Caracas79
Már lassan a szex lesz perverz a szexben,de itt partnert találni,na azt nem lehet!Nem is tudom,hogy az adataim törlése után még miért vagyok itt??
#224   2018. 04. 25. szerda 09:27
Szfvári Ff Szfvári Ff
K 9 elég extrém és perverz..
#223   2018. 04. 20. péntek 20:23
Trió Trió
Hogy is van ez? Mindenki a saját határainak a kovácsa? Vagy valami ilyesmi.
#222   2018. 04. 20. péntek 10:29
finoman.finommal finoman.finommal
Sziasztok

Soha de soha semmi nem perverz ha az mind két félnek örömet okoz
#221   2018. 04. 16. hétfő 16:41
NooriF NooriF
Az valóban elég perverz.
#220   2018. 04. 16. hétfő 00:21
mezcsorgato mezcsorgato
Semmi sem perverz amit minden resztvevo elvez. Szivesen feszegetnem a hataraimat.
#219   2018. 01. 31. szerda 17:33
Marton25 Marton25
Szerintem 65 körüli nőre vágyni eléggé az... De ez van. Ha lenne lehetőség bevállalnám tuti
#218   2018. 01. 31. szerda 14:59
vukk101 vukk101
Bocsànat, most làtom, hogy a definìciòt a tèma leìràsa pontosan megadja.
#217   2018. 01. 31. szerda 14:58
vukk101 vukk101
Perverz az àltalànostòl, hagyomànyostòl " normatìvàktòl különböző, " elhajlò" viselkedès. De pont ez miatt a tàrsadalom vàltozàsàval vàltoznak ezek is. Gondoljunk csak bele, nèhàny generàciòval koràbban mèg a fedetlen testek làthatàsa mèg sex közben is perverziònak szàmìtott. Nem is beszèlve az oràlis sex megìtèlèsèről. Vagy pl a ròmaiaknàl teljesen elfogadott volt a homosexualitàs. De mivel a vilàg globalizàltà vàlt ès ez a nemzetek közeledèsèt is jelenti, hogy mi a perverz kicsit földrajzi kèrdèssè is vàlt.
#216   2018. 01. 31. szerda 07:22
dako84 dako84
Az egyik része már betegség és nem perverzió.
(Ez egy válasz komsexboy üzenetére (2018. 01. 31. szerda 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 31. szerda 00:23
Szerintem fontos, hogy a mind a két fél élvezze, bármiről is legyen szó. Így én az animált azt máshova tenném, inkább pedofíliához hasonló kategóriába. Részemről a perverz a public, a pisi, az S/M, szerepjátékok, perverz ha engem/minket néznek, főleg ha mondjuk kukkolnak, vagy ha mi tesszük ezt. Perverzek szerintem a különböző segédeszközök is, rengeteg van már belőlük, nem a sima műbrokira gondolok nyes
#215   2018. 01. 31. szerda 05:44
Fortunale Fortunale VIP
Érdekes,mennyite máshol vannak azok a bizonyos határok...
#214   2018. 01. 31. szerda 00:23
komsexboy komsexboy
Szerintem fontos, hogy a mind a két fél élvezze, bármiről is legyen szó. Így én az animált azt máshova tenném, inkább pedofíliához hasonló kategóriába. Részemről a perverz a public, a pisi, az S/M, szerepjátékok, perverz ha engem/minket néznek, főleg ha mondjuk kukkolnak, vagy ha mi tesszük ezt. Perverzek szerintem a különböző segédeszközök is, rengeteg van már belőlük, nem a sima műbrokira gondolok nyes
(Ez egy válasz kaposvari üzenetére (2018. 01. 23. kedd 08:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 23. kedd 08:33
Ha már másnak rossz az már kényszerítés. Alapvető, hogy mindenki önként és amit élvez is, amit önszántából akar. Persze lehet pénzért is venni élményt, de az meg nem az igazi.
Egy többes, Anál, orál ma már nem perverzió. Ez normál szex.
Másokat megbotránkoztat? Exhibicionistáknál ez szóba jöhet, máshol nem.
S/M, toalett, animál, ezek már perverziók, de ha bejön miért ne? Mindenkinek egészségére.
Mondjuk a családon belüli szex Számomra is értelmezhetetlen már.
#213   2018. 01. 23. kedd 08:33
kaposvari kaposvari
Ha már másnak rossz az már kényszerítés. Alapvető, hogy mindenki önként és amit élvez is, amit önszántából akar. Persze lehet pénzért is venni élményt, de az meg nem az igazi.
Egy többes, Anál, orál ma már nem perverzió. Ez normál szex.
Másokat megbotránkoztat? Exhibicionistáknál ez szóba jöhet, máshol nem.
S/M, toalett, animál, ezek már perverziók, de ha bejön miért ne? Mindenkinek egészségére.
Mondjuk a családon belüli szex Számomra is értelmezhetetlen már.
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 23. kedd 06:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 23. kedd 06:33
Szerintünk az a perverz,ami másnak rossz.Nem a szadomazó,mert az is jó lehet a mazochistának is.Ami árt,amit valaki nem akar...Nem feltétlenül a résztvevőknek,lehet az külső szemlélő is.Neki is árthat.Persze ,ez nem a perverzió megfogalmazása, inkább úgy lehet fogalmazni, perverz dolog.Talán.Így gondoljuk.
#212   2018. 01. 23. kedd 08:07
colamatyi colamatyi
Lakk bőr és gumi rajongó vagyok de partnert szinte nem lehet találni vagy az ország másik végén.
#211   2018. 01. 23. kedd 06:33
Fortunale Fortunale VIP
Szerintünk az a perverz,ami másnak rossz.Nem a szadomazó,mert az is jó lehet a mazochistának is.Ami árt,amit valaki nem akar...Nem feltétlenül a résztvevőknek,lehet az külső szemlélő is.Neki is árthat.Persze ,ez nem a perverzió megfogalmazása, inkább úgy lehet fogalmazni, perverz dolog.Talán.Így gondoljuk.
#210   2018. 01. 23. kedd 04:22
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Szexben csak egy perverz dolog van, az pedig az ha NINCS, a többi relatíve kinek hol a határ!
#209   2017. 12. 09. szombat 06:09
X Törölt felhasználó (2676722)
Én igazából a többes szex formáit szeretném megélni, hármas, négyes, gruppen és társai. Meg imádom a nagy méretű srácokat +19.Életem folyamán már volt részem pisi szexben, alázásban, a második még be is jött(kikötözés, torok szorítás) . Azóta már nem vonz a romantikus, csöpögős szex.
#208   2017. 12. 07. csütörtök 06:47
kisjanko kisjanko
kb? Nem árulom el senkinek...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 07. csütörtök 06:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3202812)
2017. 12. 07. csütörtök 06:33
Az titok..... nyes
#207   2017. 12. 07. csütörtök 06:33
X Törölt felhasználó (3202812)

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2008. 07. 05. szombat
Üzenetek: 226db
Utolsó üzenet: 2018. 04. 28. szombat

Hírek

2018. 07. 12. csütörtök 15:38
Verseny - Vizes kaland! Ha nyár, akkor napfény, víz, csobbanás és persze szex! Örökítsétek meg egy nyári vizes kalandotokat, legyen az szóló vagy páros kategória! Pózoljatok egy motorcsónakon, vitorláson, jetski-n, egy vízibiciklin vagy egy hangulatos stégen, mólón. Egy a... Tovább
2018. 07. 12. csütörtök 15:33
Tiniszex 3 Hogy mi az a tini koktél? Ha megtudod, máris ilyet akarsz szürcsölni te is! Kell hozzá finom zsenge tinipuncus - természetesen duplán - mert a csajok nem csak WC-re járni, de dugni is párosan szeretnek! És mivel a tinik mindennél jobban nyitottak az... Tovább
2018. 07. 06. péntek 14:14
Privát DVD 63 13 magyar amatőr jelenet a 7 éve csúcson lévő Privát sorozatból. Huncut, szeximádó lányok és pajkos feleségek, akik nem tesznek lakatot a pinájukra, ország-világ előtt bátran bevállalják a szereplést. Kukkants be nedves réseikbe a Privát sorozat újabb... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Szexpartner kereső, Budapest szexpartner, vidék szexpartner
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!