A téma fagyasztva! Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet) - előzmények 1.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

... 1174 1175 1176 1177 1178 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#624   2006. 09. 27. szerda 14:02
édespille édespille
ez igazán finomságos
hm....
#623   2006. 09. 27. szerda 14:02
édespille édespille
egy kis kompletta csak, köszönöm. és gyenge legyen, nehogy ébren maradjak egész éjjel.
prune, kedves, láttam, hogy mi történt nyes
#622   2006. 09. 27. szerda 14:00
cuncus cuncus
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#621   2006. 09. 27. szerda 13:54
MmePrune MmePrune
én meg szana...lettem d...:D:D:D:D
#620   2006. 09. 27. szerda 13:52
BigJoe23 BigJoe23 VIP
:-D
#619   2006. 09. 27. szerda 13:52
édespille édespille
sziasztok. van itt a nappaliban valaki, aki hoz egy finom kávét?
látom, nagy volt az orgia ma, a párnák szerte... vigyor
#618   2006. 09. 27. szerda 13:33
X Törölt felhasználó (21812)
Sziasztok!
Ma nem tudok semmilyen aktív részvételt vállalni a nappali életében, csak odavánszorgok a fotelhez a sarokban, belekucorodok és szundítok egyet. Szörnyű éjszakám volt.

Kedvenc kaják? Túrós derelye, túrós csusza jó sok szalonnával és tejföllel, tojásos nokedli salátával.
Na, most jól meg is éheztem ráadásul...
#617   2006. 09. 27. szerda 12:41
surdapapa surdapapa
meg is éheztem!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:37
csiripöri-nokiköri-koviubi...huh...de a csülkös izé se rossz, fokhagymásan,
s
alf
ör
alf
re
alf
l
locsolgatva
#616   2006. 09. 27. szerda 12:38
MmePrune MmePrune
ha történne is ilyen botorság, hogy elfelejtem (de fokozott értelmi képességgel rendelkezem), akkor utána olvasok:):):) nem felejtettem el...befejezetlen oboakoncert :D:D:D:D:D:D
(Ez egy válasz cuncus üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:32
hat igen...de megzavartak.. s azonkivul gondoltam mar el is felejtetted
#615   2006. 09. 27. szerda 12:37
MmePrune MmePrune
csiripöri-nokiköri-koviubi...huh...de a csülkös izé se rossz, fokhagymásan,
s
alf
ör
alf
re
alf
l
locsolgatva
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:34
nekem is jöhet a frutti di mare, de egy jó csülök pékné módra az isteni (brumm)
#614   2006. 09. 27. szerda 12:34
surdapapa surdapapa
nekem is jöhet a frutti di mare, de egy jó csülök pékné módra az isteni (brumm)
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:30
a don p..e karibi pizzájáért élek-halok...amin rákok, kagylók, tintahal karikák vannak, fokhagymás besamellel..húúúú, az isteni
akkor beszéljünk kajáról...ki mit szeret?
#613   2006. 09. 27. szerda 12:32
cuncus cuncus
hat igen...de megzavartak.. s azonkivul gondoltam mar el is felejtetted
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:31
ma csak ezzel? te ma már szolgáltál mással is :):):)
#612   2006. 09. 27. szerda 12:31
MmePrune MmePrune
ma csak ezzel? te ma már szolgáltál mással is :):):)
(Ez egy válasz cuncus üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:28
ma csak ezzel szolgalhatok


#611   2006. 09. 27. szerda 12:30
MmePrune MmePrune
a don p..e karibi pizzájáért élek-halok...amin rákok, kagylók, tintahal karikák vannak, fokhagymás besamellel..húúúú, az isteni
akkor beszéljünk kajáról...ki mit szeret?
(Ez egy válasz cuncus üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:28
ma csak ezzel szolgalhatok


#610   2006. 09. 27. szerda 12:28
cuncus cuncus
ma csak ezzel szolgalhatok


(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:22
hol
va
alf
n
alf
ru
alf
mcájsz
az ebéddel?
hoho, mintha írta volna tegnap, hogy ma nem biztos a részvétele...hozzatok valami jobb kaját, mint az én tökfőzelékem
#609   2006. 09. 27. szerda 12:24
surdapapa surdapapa
nekem nincs tükröm, csak tojásom. de Neked szívesen felajánlom! .-)))
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:19
teee! tényleg tökfőzeléket csináltam ebédre, de a
gy
alf
er
alf
ek
sem ette meg...csak a tükörtojást...és kúrva tényleg jó:D:D:D:D:D:D
#608   2006. 09. 27. szerda 12:22
MmePrune MmePrune
hol
va
alf
n
alf
ru
alf
mcájsz
az ebéddel?
hoho, mintha írta volna tegnap, hogy ma nem biztos a részvétele...hozzatok valami jobb kaját, mint az én tökfőzelékem
#607   2006. 09. 27. szerda 12:19
MmePrune MmePrune
teee! tényleg tökfőzeléket csináltam ebédre, de a
gy
alf
er
alf
ek
sem ette meg...csak a tükörtojást...és kúrva tényleg jó:D:D:D:D:D:D
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:17
kurva jó? tökfőzelék? -fura egy ízlésre vall!
nem ezt akartad írni: kúrva jó?

visszaolvastam. ha ezt megvalósítottátok tényleg jó volt Nektek.
#606   2006. 09. 27. szerda 12:17
surdapapa surdapapa
kurva jó? tökfőzelék? -fura egy ízlésre vall!
nem ezt akartad írni: kúrva jó?

visszaolvastam. ha ezt megvalósítottátok tényleg jó volt Nektek.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:02
ezúton kérek elnézést minden kedves nappalilakótól..erre a viselkedésre nincs mentség...de kurva jó volt :):):):):)
#605   2006. 09. 27. szerda 12:16
cuncus cuncus
neked is? ezert erdemes volt ma felkelni :D
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 27. szerda 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 27. szerda 12:02
ezúton kérek elnézést minden kedves nappalilakótól..erre a viselkedésre nincs mentség...de kurva jó volt :):):):):)
 
... 1174 1175 1176 1177 1178 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gennyzsakszem Gennyzsakszem
Nyitás ideje: 2004. 09. 20. hétfő
Üzenetek: 24124db
Utolsó üzenet: 2007. 03. 30. péntek
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!