Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#349   2021. 10. 07. csütörtök 11:44
Jim173 Jim173
Nekem is metélt feleségem nagyon szereti
#348   2021. 10. 04. hétfő 10:48
pityek123 pityek123
Szia! Megkerdezhetem hol es mennyiert csinaltak a korulmetelest? Valaszod elore is koszonom
(Ez egy válasz kakasmano üzenetére (2020. 06. 28. vasárnap 08:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 28. vasárnap 08:07
Nekem fullra metélték, jó "feszesre" kértem. Ma is így akarnám nagyon jó!
A csajoknak is tetszik. Orálisan is előnyös. Nem beszélve hogy spontán higiénikus, persze előtte is karban tartottam...
#347   2021. 09. 28. kedd 13:41
X Törölt felhasználó (4561852)
Jó lesz, majd meglátod. Én két éve estem át rajta, életem legjobb döntése volt.
(Ez egy válasz vukk101 üzenetére (2021. 09. 27. hétfő 18:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 27. hétfő 18:34
Engem most metéltek. Orvosi oka volt, de minél többet olvastam a témában, annál biztosabb voltam benne, hogy ez jó lesz nekem. Még csak pár napos a dolog, így egyenlőre egy sündisznó gatyában hordásához hasonlítható a dolog, majd a varratok eltünése után lesz változó ez az "élmény". Nappal még az ember tudja magát kontrollálni, de az éjjeli merevedések fájó ébresztők.
#346   2021. 09. 27. hétfő 18:34
vukk101 vukk101
Engem most metéltek. Orvosi oka volt, de minél többet olvastam a témában, annál biztosabb voltam benne, hogy ez jó lesz nekem. Még csak pár napos a dolog, így egyenlőre egy sündisznó gatyában hordásához hasonlítható a dolog, majd a varratok eltünése után lesz változó ez az "élmény". Nappal még az ember tudja magát kontrollálni, de az éjjeli merevedések fájó ébresztők.
#345   2020. 07. 14. kedd 07:51
fazonpar fazonpar
Az én páromnak jobban bejon a korulmetelt farok. Azt mondja úgy sokkal szebb egy farok, ha kilatszik a makk is. En nem vagyok metelve, de állítás szerint gyönyörű farkam van smile
#344   2020. 06. 28. vasárnap 08:07
kakasmano kakasmano
Nekem fullra metélték, jó "feszesre" kértem. Ma is így akarnám nagyon jó!
A csajoknak is tetszik. Orálisan is előnyös. Nem beszélve hogy spontán higiénikus, persze előtte is karban tartottam...
#343   2017. 02. 20. hétfő 11:25
X Törölt felhasználó (1493052)
#342   2017. 02. 19. vasárnap 16:56
X Törölt felhasználó (1464492)
Ugyanaz a bunko vagy aki voltal, semmit se valtoztal az idok soran, ennyi a hozzaszolasom...szep munka dakesz, idejarsz beszologatsz mindenkinek, gratula csak igy tovabb, hajra, ugyebar mindennhol vannak ilyen tiszteletlen kis bunkok mint te, ne is valtozz meg igy szeretunk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 16. csütörtök 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 16. csütörtök 11:26
Kettőnk között annyi a különbség, hogy te nyíltan leírod, hogy kötekedésből írtál most nekem. Szóval azért, mert te csak ezért tudsz máshoz hozzászólni, ezt nem kell feltételezned a másikról (rólam).
Sőt farkam sincs. Vagy te is arra gondoltál?
Sajnos nem csak írástudatlan vagy, hanem olvasás tudatlan is. De szép szó ez. Ha sikerült volna megérteni, akkor tudtad volna miért írom, kérdezem.
Mondjuk korábban már beszélgettem a témában itt, ha jól emlékszem. Majd visszaolvasok. Én minden kis apró műtéttől tartok. Nem indokolt, hogy megcsináltassam, de foglalkoztat. Van ismerős, aki 40 körül csináltatta meg, szintén volt egy fitymafék szakadása. Ebből kiindulva. Ezért gondolkozom ezen.
De én kérek elnézést, hogy a témában, 2-3 szónál többet le mertem írni. Csúnya dolog volt, belátom. szomoru1
#341   2017. 02. 16. csütörtök 13:31
X Törölt felhasználó (86993)
Hát nem gondoltam hogy ekkora vihart kavarok egy rég elfeledett téma felelevenítésével.
#340   2017. 02. 16. csütörtök 11:26
X Törölt felhasználó (69371)
Kettőnk között annyi a különbség, hogy te nyíltan leírod, hogy kötekedésből írtál most nekem. Szóval azért, mert te csak ezért tudsz máshoz hozzászólni, ezt nem kell feltételezned a másikról (rólam).
Sőt farkam sincs. Vagy te is arra gondoltál?
Sajnos nem csak írástudatlan vagy, hanem olvasás tudatlan is. De szép szó ez. Ha sikerült volna megérteni, akkor tudtad volna miért írom, kérdezem.
Mondjuk korábban már beszélgettem a témában itt, ha jól emlékszem. Majd visszaolvasok. Én minden kis apró műtéttől tartok. Nem indokolt, hogy megcsináltassam, de foglalkoztat. Van ismerős, aki 40 körül csináltatta meg, szintén volt egy fitymafék szakadása. Ebből kiindulva. Ezért gondolkozom ezen.
De én kérek elnézést, hogy a témában, 2-3 szónál többet le mertem írni. Csúnya dolog volt, belátom. szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 15. szerda 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1464492)
2017. 02. 15. szerda 18:07
Bocsesz dakesz ,de most en kotekedek veled, fingod sincs mirol irtal, mivel neked nincs olyanod, de olyan szepen elmeselted mintha az lebnne neked, inkabb fantazialj mashol...nem tudtam kihagyni hogy ne szoljak be...xdddddd
#339   2017. 02. 15. szerda 23:13
LeonKatja LeonKatja
Ez kizáró ok???
Ilyet se hallottam még... Sőt, még azt se, hogy bárki egyáltalán közölte volna, hogy körül van metélve...
Ez olyan, mintha egy nőnél kizáró ok lenne, hogy gyereket szült.
Szerintem simán csak kibúvót keresett nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 15. szerda 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1464492)
2017. 02. 15. szerda 18:04
Nekem is az van es meg soha senki nem utasitotta vissza eddig, sot imadtak...de egy par napja egy partol kaptam levelet, muszaly volt bemasolnom ide:

"Az őszinteség alap.
Körül vagy metélve, sajnos az nálunk kizáró ok.
Pont tegnap beszéltünk egy moderátor / bíró Hölggyel erről,
azt javasolta nyugodtan írjuk is ki.
Tényleg sajnáljuk, de így nem szeretnénk tovább ismerkedni.
Viszont kívánunk további sikeres keresést!"

Ez kb olyan erzes mintha lepras lenne az ember, annyit meg mar regota fent vannak de meg sohga nem jutottak el "semerre", sok mail valtas utan mikor leirtam korul van metelve, a reakciot lathatjatok az idezetben,ebben is latszik szerintem fingjuk sincs mi az a korulmetelt farok!
#338   2017. 02. 15. szerda 22:41
zenita zenita
Nem a beszólással van a gond.
Inkább azzal,hogy mindezt írástudatlanul teszed.
Mert úgy érzed muszáj. (jahh,mert kevered az uszállyal.)
#337   2017. 02. 15. szerda 18:07
X Törölt felhasználó (1464492)
Bocsesz dakesz ,de most en kotekedek veled, fingod sincs mirol irtal, mivel neked nincs olyanod, de olyan szepen elmeselted mintha az lebnne neked, inkabb fantazialj mashol...nem tudtam kihagyni hogy ne szoljak be...xdddddd
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 15. szerda 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 15. szerda 07:16
Még egy gondom van ezzel.
Hogy bár kapcsolatban vagyok, de ettől függetlenül igényem van a maszturbálásra. Szeretem, jól esik, igénylem.
Nem szoktam síkosítót használni, vagy akármit amitől csúszna, hanem maga a bőr mozog rajta ugye. Aztán ahogy telik az idő, majd az előváladék kenést biztosít.
Metélt faroknál muszáj lennék használni. Ha mást nem, akkor a nyálam. Viszont szoktam úgy, hogy lefeszítem a bőrt, és a kezemmel masszírozom a makkom, vagy lazábban húzogatom rajta. Ilyenkor nyálazni szoktam, de nem sokáig tartós, és ragacsos lesz, és persze a szöszök is előkerülnek még jobban, csak tudnám honnan.
Tudom, ezt érezni kellene. Néha elgondolkozom a lehetőségen, de úgy érzem kell az nekem. Mi van ha valamikor még jól jönne majd? (Már ha értitek mire gondolok. eplus2 )
Persze egy több órás hajtós munka után, közben pisilések, stb, azért nyilván nem frissen mosott szaga lesz, de én azt csak úgy egyszerűen fasz szagnak hívom. Jó, másét nem szagolgattam még, de van olyan növény, bokor vagy fa, aminek nagyon hasonló szaga van, és több ismerőssel is határozottan arra jutottunk, hogy az a fa fasz szagú. Tudom hülyén hangzik, de tényleg így van. De azért túrós állagot nem találtam még azon a környéken.
Meg ami még furcsa, hogy így metélve olyan dildó formája lesz. Kicsit mű hatást kelt.
És még az is ott van, ha jól sejtem, azért a felépülési idő elég hosszú. Fitymafék megszakadásnál borzalmas volt, mire helyre jött.
#336   2017. 02. 15. szerda 18:04
X Törölt felhasználó (1464492)
Nekem is az van es meg soha senki nem utasitotta vissza eddig, sot imadtak...de egy par napja egy partol kaptam levelet, muszaly volt bemasolnom ide:

"Az őszinteség alap.
Körül vagy metélve, sajnos az nálunk kizáró ok.
Pont tegnap beszéltünk egy moderátor / bíró Hölggyel erről,
azt javasolta nyugodtan írjuk is ki.
Tényleg sajnáljuk, de így nem szeretnénk tovább ismerkedni.
Viszont kívánunk további sikeres keresést!"

Ez kb olyan erzes mintha lepras lenne az ember, annyit meg mar regota fent vannak de meg sohga nem jutottak el "semerre", sok mail valtas utan mikor leirtam korul van metelve, a reakciot lathatjatok az idezetben,ebben is latszik szerintem fingjuk sincs mi az a korulmetelt farok!
#335   2017. 02. 15. szerda 16:27
kisjanko kisjanko
Miért akarod annyira km-et?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 15. szerda 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 15. szerda 07:16
Még egy gondom van ezzel.
Hogy bár kapcsolatban vagyok, de ettől függetlenül igényem van a maszturbálásra. Szeretem, jól esik, igénylem.
Nem szoktam síkosítót használni, vagy akármit amitől csúszna, hanem maga a bőr mozog rajta ugye. Aztán ahogy telik az idő, majd az előváladék kenést biztosít.
Metélt faroknál muszáj lennék használni. Ha mást nem, akkor a nyálam. Viszont szoktam úgy, hogy lefeszítem a bőrt, és a kezemmel masszírozom a makkom, vagy lazábban húzogatom rajta. Ilyenkor nyálazni szoktam, de nem sokáig tartós, és ragacsos lesz, és persze a szöszök is előkerülnek még jobban, csak tudnám honnan.
Tudom, ezt érezni kellene. Néha elgondolkozom a lehetőségen, de úgy érzem kell az nekem. Mi van ha valamikor még jól jönne majd? (Már ha értitek mire gondolok. eplus2 )
Persze egy több órás hajtós munka után, közben pisilések, stb, azért nyilván nem frissen mosott szaga lesz, de én azt csak úgy egyszerűen fasz szagnak hívom. Jó, másét nem szagolgattam még, de van olyan növény, bokor vagy fa, aminek nagyon hasonló szaga van, és több ismerőssel is határozottan arra jutottunk, hogy az a fa fasz szagú. Tudom hülyén hangzik, de tényleg így van. De azért túrós állagot nem találtam még azon a környéken.
Meg ami még furcsa, hogy így metélve olyan dildó formája lesz. Kicsit mű hatást kelt.
És még az is ott van, ha jól sejtem, azért a felépülési idő elég hosszú. Fitymafék megszakadásnál borzalmas volt, mire helyre jött.
#334   2017. 02. 15. szerda 13:37
X Törölt felhasználó (86993)
Én nem bántam meg a KM-et.
Sőt.
A maszti igaz egy kis kihívást jelentett az elején.
#333   2017. 02. 15. szerda 13:06
vastag.metélt vastag.metélt
Metélt farkam van, mégse kell hozzá semmi, ha kiverem. Gondolkozzál, nem nyúzzák meg az egész farkat, a tövéig smile Itt is lehet ugyanúgy húzogatni, mint normálnál
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 15. szerda 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 15. szerda 07:16
Még egy gondom van ezzel.
Hogy bár kapcsolatban vagyok, de ettől függetlenül igényem van a maszturbálásra. Szeretem, jól esik, igénylem.
Nem szoktam síkosítót használni, vagy akármit amitől csúszna, hanem maga a bőr mozog rajta ugye. Aztán ahogy telik az idő, majd az előváladék kenést biztosít.
Metélt faroknál muszáj lennék használni. Ha mást nem, akkor a nyálam. Viszont szoktam úgy, hogy lefeszítem a bőrt, és a kezemmel masszírozom a makkom, vagy lazábban húzogatom rajta. Ilyenkor nyálazni szoktam, de nem sokáig tartós, és ragacsos lesz, és persze a szöszök is előkerülnek még jobban, csak tudnám honnan.
Tudom, ezt érezni kellene. Néha elgondolkozom a lehetőségen, de úgy érzem kell az nekem. Mi van ha valamikor még jól jönne majd? (Már ha értitek mire gondolok. eplus2 )
Persze egy több órás hajtós munka után, közben pisilések, stb, azért nyilván nem frissen mosott szaga lesz, de én azt csak úgy egyszerűen fasz szagnak hívom. Jó, másét nem szagolgattam még, de van olyan növény, bokor vagy fa, aminek nagyon hasonló szaga van, és több ismerőssel is határozottan arra jutottunk, hogy az a fa fasz szagú. Tudom hülyén hangzik, de tényleg így van. De azért túrós állagot nem találtam még azon a környéken.
Meg ami még furcsa, hogy így metélve olyan dildó formája lesz. Kicsit mű hatást kelt.
És még az is ott van, ha jól sejtem, azért a felépülési idő elég hosszú. Fitymafék megszakadásnál borzalmas volt, mire helyre jött.
#332   2017. 02. 15. szerda 07:16
X Törölt felhasználó (69371)
Még egy gondom van ezzel.
Hogy bár kapcsolatban vagyok, de ettől függetlenül igényem van a maszturbálásra. Szeretem, jól esik, igénylem.
Nem szoktam síkosítót használni, vagy akármit amitől csúszna, hanem maga a bőr mozog rajta ugye. Aztán ahogy telik az idő, majd az előváladék kenést biztosít.
Metélt faroknál muszáj lennék használni. Ha mást nem, akkor a nyálam. Viszont szoktam úgy, hogy lefeszítem a bőrt, és a kezemmel masszírozom a makkom, vagy lazábban húzogatom rajta. Ilyenkor nyálazni szoktam, de nem sokáig tartós, és ragacsos lesz, és persze a szöszök is előkerülnek még jobban, csak tudnám honnan.
Tudom, ezt érezni kellene. Néha elgondolkozom a lehetőségen, de úgy érzem kell az nekem. Mi van ha valamikor még jól jönne majd? (Már ha értitek mire gondolok. eplus2 )
Persze egy több órás hajtós munka után, közben pisilések, stb, azért nyilván nem frissen mosott szaga lesz, de én azt csak úgy egyszerűen fasz szagnak hívom. Jó, másét nem szagolgattam még, de van olyan növény, bokor vagy fa, aminek nagyon hasonló szaga van, és több ismerőssel is határozottan arra jutottunk, hogy az a fa fasz szagú. Tudom hülyén hangzik, de tényleg így van. De azért túrós állagot nem találtam még azon a környéken.
Meg ami még furcsa, hogy így metélve olyan dildó formája lesz. Kicsit mű hatást kelt.
És még az is ott van, ha jól sejtem, azért a felépülési idő elég hosszú. Fitymafék megszakadásnál borzalmas volt, mire helyre jött.
#331   2017. 02. 15. szerda 01:24
vastag.metélt vastag.metélt
Nekem se szöszölődik, ragad rá semmi smile

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#330   2017. 02. 14. kedd 14:22
kisjanko kisjanko
Ha reggel lezuhanyozol délutánra már nem valószínű, hogy illatos. Főleg nyáron. Napi több tisztálkodásra pedig nincs mindíg lehetőség.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: jovagasu jovagasu
Nyitás ideje: 2005. 02. 15. kedd
Üzenetek: 389db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 07. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!