Motormánia
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 66 67 68 69 70 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3377   2005. 09. 16. péntek 21:29
felpa felpa
Aŕŕ mčg mindig megvan, de Hayabusŕt nehčz eladni
mostanŕban. En is ritkŕn irok, inkŕbb napozok,
meg mocizok nyŕron.
Udv.
#3376   2005. 09. 16. péntek 21:24
szivecske34 szivecske34
Lehet de már kezd enyhülni a pasi
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 21:19
Mindig kikezdenek a csajokkal,
szerintem osszekever valakivel, majd
rŕjovunk ki az, valamilyen politikai tčvelyedett szemčly.
Tutti, hogy a madŕr, vagy valamelyik ellensčge..:-)
#3375   2005. 09. 16. péntek 21:21
felpa felpa
Biztos nem tčged akart megsčrteni, de azt hiszi
mŕs van a nikked mogott, majd kiderul.
(Ez egy válasz szivecske34 üzenetére (2005. 09. 16. péntek 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 21:05
Már megint egy buinko bekerült a másik hejre és belém kötöt ügy lácik nem tecem nekik
#3374   2005. 09. 16. péntek 21:19
felpa felpa
Mindig kikezdenek a csajokkal,
szerintem osszekever valakivel, majd
rŕjovunk ki az, valamilyen politikai tčvelyedett szemčly.
Tutti, hogy a madŕr, vagy valamelyik ellensčge..:-)
(Ez egy válasz szivecske34 üzenetére (2005. 09. 16. péntek 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 21:05
Már megint egy buinko bekerült a másik hejre és belém kötöt ügy lácik nem tecem nekik
#3373   2005. 09. 16. péntek 21:05
szivecske34 szivecske34
Már megint egy buinko bekerült a másik hejre és belém kötöt ügy lácik nem tecem nekik
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 20:56
Koszi!
Majd reklŕmozom, kulonben , hogy vagy?
#3372   2005. 09. 16. péntek 20:56
felpa felpa
Koszi!
Majd reklŕmozom, kulonben , hogy vagy?
#3371   2005. 09. 16. péntek 20:32
szivecske34 szivecske34
Szerintem elirta vagy nem tudom
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 20:24
Csak azt nem črtem az a srŕc mičrt szidta az
Orbŕnt, mikor nem is o kormŕnyoz?
Teljesen megvadultak..:-)
#3370   2005. 09. 16. péntek 20:24
felpa felpa
Csak azt nem črtem az a srŕc mičrt szidta az
Orbŕnt, mikor nem is o kormŕnyoz?
Teljesen megvadultak..:-)
(Ez egy válasz szivecske34 üzenetére (2005. 09. 16. péntek 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 20:13
Értem én meg már azt hitem hogy meguntad és elmentél.
#3369   2005. 09. 16. péntek 20:13
szivecske34 szivecske34
Értem én meg már azt hitem hogy meguntad és elmentél.
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 20:10
Itt vagyok, de mčg egy pŕr fňrumba irok čs van mikor lassan črek vissza..:-)
#3368   2005. 09. 16. péntek 20:10
felpa felpa
Itt vagyok, de mčg egy pŕr fňrumba irok čs van mikor lassan črek vissza..:-)
(Ez egy válasz szivecske34 üzenetére (2005. 09. 16. péntek 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 20:08
Hová tüntél elmentél kocsog vagy aludni ?
#3367   2005. 09. 16. péntek 20:08
szivecske34 szivecske34
Hová tüntél elmentél kocsog vagy aludni ?
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 19:47
Na, most hol vagy itt, vagy a mŕsikon, mert
mŕr čn sem tudom hol vagyok..:-)
#3366   2005. 09. 16. péntek 19:50
szivecske34 szivecske34
MInd a ketön vagyok .Most például feleségül akarnak kérni.
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 19:47
Na, most hol vagy itt, vagy a mŕsikon, mert
mŕr čn sem tudom hol vagyok..:-)
#3365   2005. 09. 16. péntek 19:47
felpa felpa
Na, most hol vagy itt, vagy a mŕsikon, mert
mŕr čn sem tudom hol vagyok..:-)
(Ez egy válasz szivecske34 üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 19:09
Nekem mindegy a töbivel ugy sem foglalkozom
#3364   2005. 09. 16. péntek 19:44
felpa felpa
Hellň!
Bob eltunt, čn meg nagyon gyorsan jŕrok ahhoz, hogy utsom legyen.:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 09. 16. péntek 19:24
Sziasztok,
üdv motorosok..:)) Szívecske, sikerült motorozni?

audrey
#3363   2005. 09. 16. péntek 19:27
szivecske34 szivecske34
De nem adom föl elöb utob sikerül
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 09. 16. péntek 19:24
Sziasztok,
üdv motorosok..:)) Szívecske, sikerült motorozni?

audrey
#3362   2005. 09. 16. péntek 19:27
szivecske34 szivecske34
Nem elszököt a motorosom
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 09. 16. péntek 19:24
Sziasztok,
üdv motorosok..:)) Szívecske, sikerült motorozni?

audrey
#3361   2005. 09. 16. péntek 19:24
X Törölt felhasználó (9148)
Sziasztok,
üdv motorosok..:)) Szívecske, sikerült motorozni?

audrey
#3360   2005. 09. 16. péntek 19:09
szivecske34 szivecske34
Nekem mindegy a töbivel ugy sem foglalkozom
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 19:04
Kosz, čn is udvozlom!
Most akkor it irkŕljunk vagy a mŕsikon?
Legalŕbb ott nem veszekednek.
#3359   2005. 09. 16. péntek 19:04
felpa felpa
Kosz, čn is udvozlom!
Most akkor it irkŕljunk vagy a mŕsikon?
Legalŕbb ott nem veszekednek.
(Ez egy válasz szivecske34 üzenetére (2005. 09. 16. péntek 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 09. 16. péntek 18:57
Megvagyunk dolgozunk .Különben Józsi üdvözöl beneteket.Hát igy mi is ugy dötötünk hogy nem megyünk .
#3358   2005. 09. 16. péntek 18:57
szivecske34 szivecske34
Megvagyunk dolgozunk .Különben Józsi üdvözöl beneteket.Hát igy mi is ugy dötötünk hogy nem megyünk .
 
... 66 67 68 69 70 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charlie79 charlie79
Nyitás ideje: 2005. 02. 18. péntek
Üzenetek: 4717db
Utolsó üzenet: 2026. 04. 08. szerda
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!