Vén kecske ('né) is megnyalja a sót! (szex idősebb korban)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13   2005. 02. 24. csütörtök 12:31
X Törölt felhasználó (214) VIP
Azt senki sem felejtheti el, hogy 40 feletT is van élet!
#12   2005. 02. 24. csütörtök 11:34
Before Before VIP
Nem hiszem, hogy bárkinek beleszólása lenne, vagy akár csak joga értékítéletet mondani afelett, hogy ki kivel szexualizál, amennyiben a törvényi határok betartatnak, illetve a felek kölcsönös belegyezésén alapul a dolog.
Van aki a korabeliekre bukik, van, aki a fiatalabbakra, van, aki az idősebbekre, de olyan is előfordulhat, hogy csak úgy megesik a dolog és az embernek eszébe sem jut a korkülönbség.
Ha az emberek a saját életükre fordítanának annyi energiát, mint amit a másokkal való foglalkozás, kutakodás, véleményezés, befolyásolás céljából tesznek, sokkal boldogabb lenne mindenki.
#11   2005. 02. 24. csütörtök 10:53
diko diko VIP
Gyerekek, megfordult a világ.Az én lányaim 22,23 évesek, nekik kellene a 30 év körüli hapsi, nem az anyjának.Ebben a forditott helyzetben, amikor nem a korban hozzáillóvel tart fenn kapcsolatot csak az idős nő-fiatal hapsival jár a legrosszabbul. Mert ha a fiatalabb hapsi komolyabb kapcsolatot akar, gondolok itt gyerekre, akkor biztos, hogy nem a 40-50 közöttitől akarja. Igy aztán egy idő után az idősebb nőt lecserélik fiatalabbra (nemzőképes,szülőképes)és az idősebb nő megint keres magának egy darabig fiatalabbat. Aztán egyszer csak megöregszik, ott áll egyedül, mert már nem kell a fiatalabbnak, nem kell a korabelinek (mert az meg a fiatalabb nőt részesiti előnyben).Egyedül fogja leélni az életét, vagy alkalmi kapcsolatokban (fiatalabb hapsi)éli a mindennapjait. Én itt nem 4-5 évről beszélek. De az biztos, hogy egyszer csak a fiatalabb hapsi elhagyja az öregedő hölgyet. Szerencsére nem tapasztalatból beszélek.Csak nyitott szemmel járok. Az én férjem egy 19 évvel fiatalabb csajért hagyott ott.A csaj meg félre kefél, mert az exemnek csak a pénze kellett. Nem vagyok elmaradi, mert a szex terén spontán jönnek belőlem az érzékek, de sajnos nem mindig tudom kamatoztatni. Van egy ismerősöm,akinek a "barátja" fiatalabb, mint a lánya. Hát elég fura dolognak tartom. Büszke arra, hogy neki sokkal fiatalabb hapsi is akad. Nekem is volt, de azért nem mennék ki vele "dicsekedni" az utcára.Az önbizalmamat növelte, az biztos. Lehet, hogy ebben a kérdésben még nem tudtam tartani az ütemet. De levonva a konzekvenciát, mindig az idősebb nő jár rosszabbul. Attól függ, hogy ki hogyan tudja tultenni magát egy szakitáson. Na most feladtam nektek a leckét! Csak gondolkodjatok el rajta.
#10   2005. 02. 24. csütörtök 07:54
Moncy Moncy
Bár Én még innen vagyok jócskán a 40-től, viszont a Kedvesem 40.... és tömören: eszméletlen,kenterve veri a korombeli férfiakat.. mikor megtudtam a korát leesett az állam merges2 merges2 wink
#9   2005. 02. 23. szerda 20:14
diko diko VIP
Nézz át a 3-an párbanra.
(Ez egy válasz go-go üzenetére (2005. 02. 23. szerda 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 23. szerda 19:30
Én meg idősebb nővel probálnám éppen ezért!
Remélem meg lessz!
#8   2005. 02. 23. szerda 19:59
diko diko VIP
Én is próbáltam sokkal fiatalabbal,de nem igazán jött össze,vagy nem jóval próbálkoztam.Úgy gondolom mindenki maradjon a maga korabelinél.Lehet,hogy azért gondolom ezt,mert én inkább a kapcsolatra mennék mélyebben, mint kizárólag a szexre.Egy gyerekem korabelivel meg igazán nem képzelhető el egy meghitt kapcsolat (és itt nem a szexre gondoltam, hangsulyozom).
#7   2005. 02. 23. szerda 19:30
go-go go-go
Én meg idősebb nővel probálnám éppen ezért!
Remélem meg lessz!
#6   2005. 02. 23. szerda 17:27
burne burne
Persze tisztelet a kivételnek,a száraz bor csak poén volt.Azok az idős nők akik adnak magukra nagyon sok fiatalleányzót kenterbe verik.Láttam már lestrapált 25-35 éves olyan csajokat ,hogy bottal nem piszkálnám meg. worship worship worship eljen
(Ez egy válasz diko üzenetére (2005. 02. 23. szerda 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
diko VIP
2005. 02. 23. szerda 17:16
Magyarázd el légyszives a mondást, mert igazán nem érzem száraznak magam, sőt, most vagyok a legszebb korban.Persze aki ad magára,annak nincsenek ilyen gondjai. Vagy mire gondoltál?
#5   2005. 02. 23. szerda 17:16
diko diko VIP
Magyarázd el légyszives a mondást, mert igazán nem érzem száraznak magam, sőt, most vagyok a legszebb korban.Persze aki ad magára,annak nincsenek ilyen gondjai. Vagy mire gondoltál?
(Ez egy válasz burne üzenetére (2005. 02. 23. szerda 16:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 23. szerda 16:52
Öreg ház alatt van jó pince.
vigyor5 De 1 öreg kecskepásztor is megmondta " Nika seperi meno" Azaz száraz bornak hig a leve. hehe
#4   2005. 02. 23. szerda 16:52
burne burne
Öreg ház alatt van jó pince.
vigyor5 De 1 öreg kecskepásztor is megmondta " Nika seperi meno" Azaz száraz bornak hig a leve. hehe
(Ez egy válasz kese999 üzenetére (2005. 02. 23. szerda 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 23. szerda 16:44
40-50-es korosztály.Már nem fiatal,még nem öreg.Véleményetekre vagyok kiváncsi.
#3   2005. 02. 23. szerda 16:50
diko diko VIP
Én is ebbe a korosztályba tartozom.Szerintem sokkal jobb, mint fiatalabb koromban.Sokkal tapasztaltabb és belevalóbb vagyok.Sajnos a férfiak (legalább is akikkel találkoztam)nem fejlődtek annyit, mint mondjuk én. Aki akkor nem nyalt, az most sem.Szerintem! Nehezebb egy férfit rávenni már ebben a korban a nyitottabb szexre.Én jobban szeretem, ha a férfinak önálló gondolatai vannak és nem kell mindig mondani, hogy mit csináljon. És azt sem szeretem, ha kuka szex közben.Szeretem az aktiv beszédet, természetesen a témával kapcsolatban.
(Ez egy válasz kese999 üzenetére (2005. 02. 23. szerda 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 23. szerda 16:44
40-50-es korosztály.Már nem fiatal,még nem öreg.Véleményetekre vagyok kiváncsi.
#2   2005. 02. 23. szerda 16:48
vakeger vakeger VIP
Az ilyen korú jólkarban tartott hölygekre mondják hogy jok nagyon, "mert már mindent tud de még semmit se felejtett"! confused
#1   2005. 02. 23. szerda 16:44
kese999 kese999
40-50-es korosztály.Már nem fiatal,még nem öreg.Véleményetekre vagyok kiváncsi.
 
... 8 9 10
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kese999 kese999
Nyitás ideje: 2005. 02. 23. szerda
Üzenetek: 193db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 26. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!