Kylie Minogue
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14   2005. 02. 27. vasárnap 14:08
X Törölt felhasználó (7767)
Dehogynem a topic témája! Hiszen honnan tudhatjuk, hogy ez, a valóban szép(húúú, de irigy vagyok!),sőt, egyenesen elképesztő csaj viselt-e egyáltalán valaha is butyit( jajjj: BUGYIT!) bee1
#13   2005. 02. 27. vasárnap 13:33
X Törölt felhasználó (7767)
Bocsi, hogy értetlen vagyok(szőkenő- szindróma!), de honnan kell ezeket feltölteni? Please! Katinka
#12   2005. 02. 27. vasárnap 13:22
X Törölt felhasználó (7767)
A tűrkíz színű produkciója tetszik a legjobban, látszik rajta, hogy az életben jóval többre viszi, mint a társai! wave
#11   2005. 02. 27. vasárnap 13:19
X Törölt felhasználó (7767)
Még csak arra kérnélek, taníts meg, hogyan és honnan(vagy fordítva?) kell ezeket a hangulatjeleket letölteni és használni semmipercek alatt! Előre is köszönöm, pussy: Katinka.
#10   2005. 02. 27. vasárnap 13:08
X Törölt felhasználó (7767)
Nagyon édes vagy, köszönet a tapsikolásért, kellemes vasárnap délutánt kiván Neked Katinka wave
#9   2005. 02. 27. vasárnap 12:59
X Törölt felhasználó (7767)
Erre merjek-e rákattintani?([img]http://users.pandora.be/eforum/emoticons4u/happy/1074.gif[/img]). Már félek, hogy valami vírus tölti meg a gépem! Kérlek, nyugtass meg! Köszöni Katinka. wave
#8   2005. 02. 27. vasárnap 12:39
X Törölt felhasználó (7767)
Sőt,Samantha Fox még kissé gyengébb is, neki csak az egyik kisajka strapálható ilyen célokra, a másik nemrég sérült meg egy Maori-szeánszon, amikor az egyik kannibaloid egyed úgy itélte meg az előállt helyzetet, hogy minden emberi egzotikum, mi ajkai közé kerül, 100 százalékig megehető.A visító Samanthát, banánnal kibélelt, vérző puncussal szállították a legközelebbi bordélyorvoshoz, aki kellő bemelegítés után pótolta a hiányzó édeske kitüremkedést az egyik testőr ízlelőszemölcstenyészetével, sikeresen.(azóta kissé falsul intonál szegény Samantha, de kárpótolja érte az állandó élvezet, amit az okoz, hogy az inplantátum, soha nem múló igyekezettel ízlelni akarja az átellenben duzzadozó eredetijét.)Hidd el, Samanthának még csődöre sincs!
#7   2005. 02. 27. vasárnap 12:06
charlie79 charlie79
Imádom ezt a képet!!
#6   2005. 02. 27. vasárnap 12:06
X Törölt felhasználó (7767)
Kedves, őzikeszelíd vadegerem, valahol rátapintottál egy lényeges dologra, így igaz! Nem tudom, értesültél már a leányzó esetéről a tevecsődörrel? Ugye, hogy nem! Nagy port vert fel az eset, az énekesnő biztosan emlékszik majd örök életére szaudarábiai útjára. Történt, hogy épp szolgálatos emirkéjénél töltve a hétvégét, tevekarám-szemlére indult a kis csapat. Az egyik, tevekancáját már jóideje prütykölésre istenkedő domináns tevecsődör, hősnőnk szoláriumhavazta "halmocskái"-t tevepúpoknak nézve valóságosan megrohamozta hamvas őszelídségét, s valahogyan eldugaszolta sisteregve meredező kamatyolójával, hosszú időre, a szende "hangorkán" nyeldeklő- és légzőnyílásait. - Na, most mi lesz?! - hördült aggódón a slepp, amikor meglepve tapasztalták, hogy Kylie, még csak nem is kapkodva,kéjelegve szedi a lélegzetet igéretesen duzzogó nuniján át, s cuppogtatva, mindenki tökmegelégedésére, módszeresen leszopja a végére nyihogva kidőlő teve-Donjuant.Azóta én is rendszeres edzést tartok, s már elértem, hogy a párom bimbózó nunikámon át vesz néha levegőt, kapkodva ugyan, de jó úton vagyok afelé, hoggy, ha tangám meglazítom, már ki is tudjak lélegezni. A belégzés gyakorlását csak jókora, egyik végén kötelezően krapekhez nőtt, köpködő segédeszköz igénybevételével ajánlják megoldani a témában szapora konziliumokat tartó világklasszisok.Most átható keresésbe kezdtem e síkon, ha valamit tudtok ilyen téren, segítsetek, kérlek! Köszöni Katinka.
#5   2005. 02. 27. vasárnap 05:57
tibi33 tibi33
Így hallottam én is biztos valahogy így lehet! duma
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 02. 27. vasárnap 02:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 02. 27. vasárnap 02:08
A gatya, az gatya, a bugyi viszont soha nem "butyi", de hát tényleg nem ez a lényeg, kedves Lion[VIP], hanem az, hogy ezen a kis csalogányon miért nem lelhető fel az emlegetett ruhadarabnak mégcsak a foszlánya sem. Nos, én már előbb láttam ezt a klipet, és kérdésemre, hogy miért grasszál a kiscsaj pucér altesttel, ezt a szakszerű magyarázatot kaptam egy eléggé ismert muzikológustól:
-Hát figyúzz jól! A Kylie csaj egyedi, utánozhatatlan hangját köszönheti eme most említett körülménynek, ugyanis szeméremajkai speciálisan kiképzettek, a Minogue kisasszony énekesnői karrierjének alárendeltek. Finom, bíborszínű "lebenyei" nagyon finom rezgéseket bocsátanak ki éneklés közben, és mivel a csiklója burka rezonanciadobozként viselkedik, felerősíti ezeket a rezgéseket, hogy kiváló énekhangként segítségére legyenek az énekesnőnek művészi kiteljesedésében. Namármost, ha bugyi szorítaná le a csinos, énekes szeméremajkakat, nem beszélve a "rezonanciadoboz"-ról, hát katasztrófa lenne az énekes szingliben furcsa fejhangú produkciójából. S hogy mennyire így van, mi sem bizonyítja jobban, mint az a tény, hogy egyes koncerteken az énekesnő csak szeméremajkainak gazdag adottságaira támaszkodott, kis szájacskájával csak tátogott a futó demó alatt.
Megköszöntem a szíves tájékoztatást, teljesen meggyőző volt. Hát ezért nem visel Kylie Minogue bugyit éneklés közben!
P.S: Most hallottam, hogy ilyen módon egyedül duettet is képes produkálni. Naná, ilyen adottságokkal én is tudnék!
#4   2005. 02. 27. vasárnap 02:08
X Törölt felhasználó (7767)
A gatya, az gatya, a bugyi viszont soha nem "butyi", de hát tényleg nem ez a lényeg, kedves Lion[VIP], hanem az, hogy ezen a kis csalogányon miért nem lelhető fel az emlegetett ruhadarabnak mégcsak a foszlánya sem. Nos, én már előbb láttam ezt a klipet, és kérdésemre, hogy miért grasszál a kiscsaj pucér altesttel, ezt a szakszerű magyarázatot kaptam egy eléggé ismert muzikológustól:
-Hát figyúzz jól! A Kylie csaj egyedi, utánozhatatlan hangját köszönheti eme most említett körülménynek, ugyanis szeméremajkai speciálisan kiképzettek, a Minogue kisasszony énekesnői karrierjének alárendeltek. Finom, bíborszínű "lebenyei" nagyon finom rezgéseket bocsátanak ki éneklés közben, és mivel a csiklója burka rezonanciadobozként viselkedik, felerősíti ezeket a rezgéseket, hogy kiváló énekhangként segítségére legyenek az énekesnőnek művészi kiteljesedésében. Namármost, ha bugyi szorítaná le a csinos, énekes szeméremajkakat, nem beszélve a "rezonanciadoboz"-ról, hát katasztrófa lenne az énekes szingliben furcsa fejhangú produkciójából. S hogy mennyire így van, mi sem bizonyítja jobban, mint az a tény, hogy egyes koncerteken az énekesnő csak szeméremajkainak gazdag adottságaira támaszkodott, kis szájacskájával csak tátogott a futó demó alatt.
Megköszöntem a szíves tájékoztatást, teljesen meggyőző volt. Hát ezért nem visel Kylie Minogue bugyit éneklés közben!
P.S: Most hallottam, hogy ilyen módon egyedül duettet is képes produkálni. Naná, ilyen adottságokkal én is tudnék!
#3   2005. 02. 27. vasárnap 01:09
Lion Lion VIP
http://kylie.atw.hu/
(Ez egy válasz Lion üzenetére (2005. 02. 27. vasárnap 01:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Lion VIP
2005. 02. 27. vasárnap 01:08
Na ezt nézzétek meg:
Kylie Minogue
Szerintem totál nem kamu, mert ott van a teljes videó felvétel, 120 mega. Nagyon durva.
[IMG]http://users.atw.hu/kylie/kylie02.jpg[/IMG]
#2   2005. 02. 27. vasárnap 01:09
Lion Lion VIP
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz Lion üzenetére (2005. 02. 27. vasárnap 01:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Lion VIP
2005. 02. 27. vasárnap 01:08
Na ezt nézzétek meg:
Kylie Minogue
Szerintem totál nem kamu, mert ott van a teljes videó felvétel, 120 mega. Nagyon durva.
[IMG]http://users.atw.hu/kylie/kylie02.jpg[/IMG]
#1   2005. 02. 27. vasárnap 01:08
Lion Lion VIP
Na ezt nézzétek meg:
Kylie Minogue
Szerintem totál nem kamu, mert ott van a teljes videó felvétel, 120 mega. Nagyon durva.
[IMG]http://users.atw.hu/kylie/kylie02.jpg[/IMG]
 
... 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Lion Lion
Nyitás ideje: 2005. 02. 27. vasárnap
Üzenetek: 94db
Utolsó üzenet: 2017. 01. 26. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!