Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#480   2024. 03. 13. szerda 21:27
HajnaliVándor89 HajnaliVándor89
Mint megcsaló eddig kevesen szóltak itt hozzá, úgy látom. Az előző kapcsolatomban én voltam a kitekintő fél. Hogy mi volt az oka... voltak olyan érzelmi töltetek, amiket nem kaptam meg a kapcsolatban, ellenben egy másik nőtől igen (legalábbis azt hittem, később kiderült, hogy ámítás volt minden, szexig nem jutott a dolog, de nem rajtam múlt volna.), másrészt meg mindig mondogattuk, hogy merjük kinyitni a kapcsolatot, legyen sok élményünk, és addig ment ez, amíg én végül tényleg rászántam magam.

Abban a pillanatban, amikor az egyetlen csók elcsattant, hihetetlen mácsónak éreztem magam, egy igazi csődörnek, talán emiatt is adtam be a derekam, a kapcsolatból pont ez hiányzott. Aztán persze nem bírtam magamban tartani, elmondtam, és hát szakítás lett a vége. Sok összetevős volt a dolog, ez csak egy része volt, de nagyban hozzájárult, hogy nem folytattuk.

Hogy hogy érintett: azóta is bánom, hogy megtettem, rengeteg idő és magamba nézés kellett ahhoz, hogy valamennyire meg tudjak bocsájtani magamnak és ne érezzem egy utolsó szemétládának magam minden nap. Ha egy kívánságom lehetne az életben, az lenne az, hogy ezt visszacsinálhassam. Nem a szakítást bánom, az szerintem előbb-utóbb így is-úgy is bekövetkezett volna, amit bánok, az a másik ember bizalmának elárulása.

Szóval ha valaki valaha megkérdezi, nem, nem jó dolog, nem férfias, nem menő, egy ócska dolog megtenni, nem is ajánlom senkinek, inkább lépjen ki a kapcsolatból, amiből kikacsintgat.
#479   2024. 03. 02. szombat 18:32
Paris Paris VIP
Szarul. Ölni akarok. Még akkor is ha hivatalosan el se vettem a hölgyeményeket ithon (csak ekzotikus helyeken hotelekben). Ha viszont nem öltem meg akkor megszakítok minden kommunikációt és kb örökre illetve ellenőrzöm a közös gyerekeink valóban azok-e. Eddig 2 nőtől 4 gyerekből 3 tényleg az enyém is és mind fiú. A negyediket egy kislányt persze nem vállaltam az édesanyja pedig pedig halott. It wasn't ME!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=2g5Hz17C4is&t=8s
#478   2023. 12. 18. hétfő 17:24
X Törölt felhasználó (4676061)
ezzel az állítással vitatkoznék.
Megcsalás az amikor valakinek a bizalmát árulod el.
Tehát a tudta nélkül valaki mással vagy együtt, randizol, mész el stb.. S tudod hogy ezzel fájdalmat okozol a párodnak.
Egy párkapcsolat alapja szerintem az őszinteség. Ha ez nincs meg, akkor mehet a levesbe az egész.

Mindent közösen kell csinálni, együtt. Ez a lényeg. Ha nem is együtt, akkor legalább a másik tudjon róla. A bizalmát nem elárulva, tisztelve azt.
(Ez egy válasz goldenáki üzenetére (2023. 12. 11. hétfő 11:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 11. hétfő 11:38
Megcsalás csak akkor jöhet szóba ha szerelmes érzelmek is vannak a megcsalásba. smile
#477   2023. 12. 11. hétfő 11:38
goldenáki goldenáki
Megcsalás csak akkor jöhet szóba ha szerelmes érzelmek is vannak a megcsalásba. smile
#476   2023. 11. 30. csütörtök 19:56
STS011 STS011
Engem is megcsaltak. Elváltam és most élem az életem. Azt teszem ami jó
#475   2023. 11. 30. csütörtök 08:05
X Törölt felhasználó (4702125)
Sziasztok. Közel 30 év után beszélgettem egy akkori barátnőmmel, akivel sajnos a szexig nem jutottunk el. Most nagyon szeretné ezt bepótolni, nekem sem lenne ellenemre. Nagy dilemma! Sosem.csaltam még meg a nejem!
#474   2023. 11. 21. kedd 10:03
Indy27 Indy27
Az a szörnyű ebben a lelki " játékban", hogy te vagy a férfi. Az én nézőpontomban legyen az bármilyen történet a szenvedő fél. Hogy miért? Mert nekünk férfiaknak azba sorsunk, hogy folyton vadásszunk, menjünk a nők után ők pedig döntenek kellünk-e vagy sem. És hát az idő telik. Lesznek mindig jobb partnerek. Érzelmileg ezek a helyzetek, az állandó versengés más kegyeiért, figyelméért, szeretetéért felőrli lassan az embert. Én a helyedben más felé fordulnék, biztos partnert keresnék, akinek csak te vagy. Akitől legalább megkapod a "napi betevőt" és a volt párod is még pluszba ott lesz, ha akar téged a továbbiakban.
(Ez egy válasz miki966 üzenetére (2022. 08. 11. csütörtök 13:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 11. csütörtök 13:38
Nem, erről szó sincs. Ráadásul mikor holnap reggel eljön tőle, hozzám jön majd, minden bizonnyal. Ám még nem tudom, miként tudom fogadni. Elküldöm örökre, vagy a kíváncsiság kerekedik felül, és az élményei felidézése közben megdugom...
#473   2023. 11. 21. kedd 09:57
Indy27 Indy27
Igazad van. Nem elég kitartóak, kompromisszumkészek az emberek. Főleg a velem korúak vagy fiatalabbak. Nem tudják milyen lemondani valamiről egy nagyobb cél érdekében. Élvhajhászat megy tisztelet nélkül, kommunikáció nélkül, felelősségvállalás nélkül. Azt hiszik sokan, hogy a szex az mindig jó és az mindig jár, mint a víz annyira kell. Aztán mindig vannak időszakok minden ember életében, amikor rájön, vannak fontosabb dolgok is az életben. Rengeteg ember azt hiszi hogy mindig mindennek elképesztő jónak és izgalmasnak kell lennie, tökéletesnek, persze ez nem így működik. Üres emberek mindenhol.
(Ez egy válasz Józsi40 üzenetére (2023. 05. 08. hétfő 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 08. hétfő 06:59
Milyen a megcsalás?
Nézőpont kérdése!
Ha te csalsz,előtte és közben izgalmas és úgy érzed tele vagy élettel.Utánna úgy érzed ,hogy egy rohadék vagy...Pedig csak kompenzálsz ,azért mert valami nem működik,vagy nem jól működik.
Ha téged csalnak azt akkor nem tudod.
Utánna ha megtudod ,hozhat egy olyan egyensúly vesztést az életedben,hogy nagyon elgondolkodsz.Alapjaiban megkérdőjelezve a kapcsolatot értelmét.
Ha mindketten csináljátok , mert "nyitott kapcsolatban vagytok,ez őszinte,de sohasem tudhatod ,hogy mással nem lessz-e olyan jó, hogy otthagy a picsába....
Ez olyan mint kinyitni "Pandora szelencéjét.
A mai világban azt hisszük folyamatosan, hogy lemaradunk valamiről,valakiről.Az egymás iránti elhivatottság nagyon hiányzik a ma élő , szexuálisan aktív emberekből.
Ti akik olvassátok,mit szólok ehhez a gondolatmenethez?
#472   2023. 11. 21. kedd 09:51
Indy27 Indy27
Általába fordítva működik. Aki féltékeny az csalja meg a párját. Sajnos tapasztaltam nem egyszer már. A hisztik a kötekedések...
#471   2023. 05. 08. hétfő 06:59
Józsi40 Józsi40
Milyen a megcsalás?
Nézőpont kérdése!
Ha te csalsz,előtte és közben izgalmas és úgy érzed tele vagy élettel.Utánna úgy érzed ,hogy egy rohadék vagy...Pedig csak kompenzálsz ,azért mert valami nem működik,vagy nem jól működik.
Ha téged csalnak azt akkor nem tudod.
Utánna ha megtudod ,hozhat egy olyan egyensúly vesztést az életedben,hogy nagyon elgondolkodsz.Alapjaiban megkérdőjelezve a kapcsolatot értelmét.
Ha mindketten csináljátok , mert "nyitott kapcsolatban vagytok,ez őszinte,de sohasem tudhatod ,hogy mással nem lessz-e olyan jó, hogy otthagy a picsába....
Ez olyan mint kinyitni "Pandora szelencéjét.
A mai világban azt hisszük folyamatosan, hogy lemaradunk valamiről,valakiről.Az egymás iránti elhivatottság nagyon hiányzik a ma élő , szexuálisan aktív emberekből.
Ti akik olvassátok,mit szólok ehhez a gondolatmenethez?
#470   2023. 04. 30. vasárnap 08:24
Sweetkrisz Sweetkrisz VIP
Sziasztok
Pàr vagyunk.
Most mint pasi irok:
Nos 13eve egyutt....jött a baba stb ritkult a sex az èvek alatt.
Sokat volt vita felszolitàs hogy sajnos lesz siràs igy rossz vège lesz ..
Nos el jött az egyik esett hàt kièhezve de meg sexeltem egy pàrom hölgy ismerösèt.....teltek a honapot ès nem règ jött egy ujabb hölgy vele volt pàr sexaktus nèha...
Ès lebuktam de nem is tagadtam inkabb megkönyebultem vège a hazudozàsnak szabadon kimondhatom megtörtènt ...
Lènyeg ilyenkor a nők mèrgesek stb.....
Teltek a napok ès jött a sok kèrdès kivel mikor hogy míèrt...pàrrommal jol kidumaltunk mindent.
Belàtta hibàs èn is valahol....
Ujra kezdtuk tiszta lappal jobb az èletunk a sex jobb mint règgen vadulunk tervezunk sexelunk ahol jo nincs nem nincs gàtlàs..ő is stabadabb lelkileg mint èn....
#469   2022. 08. 12. péntek 06:42
feherkalman1 feherkalman1
Én biztos a második variációt élvezném.
(Ez egy válasz miki966 üzenetére (2022. 08. 11. csütörtök 13:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 11. csütörtök 13:38
Nem, erről szó sincs. Ráadásul mikor holnap reggel eljön tőle, hozzám jön majd, minden bizonnyal. Ám még nem tudom, miként tudom fogadni. Elküldöm örökre, vagy a kíváncsiság kerekedik felül, és az élményei felidézése közben megdugom...
#468   2022. 08. 11. csütörtök 13:38
miki966 miki966
Nem, erről szó sincs. Ráadásul mikor holnap reggel eljön tőle, hozzám jön majd, minden bizonnyal. Ám még nem tudom, miként tudom fogadni. Elküldöm örökre, vagy a kíváncsiság kerekedik felül, és az élményei felidézése közben megdugom...
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2022. 08. 11. csütörtök 04:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 11. csütörtök 04:50
Ilyen az amikor a fagylalt visszanyal. Így utólag már bánod hogy bevezetted a párod a többes szex rejtelmeibe?
#467   2022. 08. 11. csütörtök 04:50
Porthos61 Porthos61
Ilyen az amikor a fagylalt visszanyal. Így utólag már bánod hogy bevezetted a párod a többes szex rejtelmeibe?
(Ez egy válasz miki966 üzenetére (2022. 08. 11. csütörtök 02:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 11. csütörtök 02:35
A volt páromat (február végén szakítottunk) én vezettem be a többes szex élményeibe. Nagyon megkedvelte, aminek örültem. A szakításunk nagyon megviselte, ám néhány héttel később laza szexkapcsolatot szeretett volna tőlem, mondván neki csak velem van lehetősége a többes élményekre, így végül belementem. Volt több kettes és többes együttlétünk is azóta, kivétel nélkül nagyon jól sikerültek. Hétfőn közölte velem, hogy szerda este megy egy korábbi többes férfi partnerünkhöz, ahol rajtuk kívül várhatóan még egy pár és egy szóló pasi lesz a partnere. Nem esett jól, de nem szóltam neki semmit, amitől eltántorodott volna ettől a szándékától. Mikor az este megérkezett küldött egy üzenetet, hogy ott van. Akkor nagyon rossz érzés fogott el, s folyamatosan csak arra gondolok, hogy azóta is basszák, basznak, és az együttlét minden egyes kellemes módozatát végig zongorázzák, miközben nekem az irigység, féltékenység, megcsalás keserű pohrát kell fenékig innom.
#466   2022. 08. 11. csütörtök 02:35
miki966 miki966
A volt páromat (február végén szakítottunk) én vezettem be a többes szex élményeibe. Nagyon megkedvelte, aminek örültem. A szakításunk nagyon megviselte, ám néhány héttel később laza szexkapcsolatot szeretett volna tőlem, mondván neki csak velem van lehetősége a többes élményekre, így végül belementem. Volt több kettes és többes együttlétünk is azóta, kivétel nélkül nagyon jól sikerültek. Hétfőn közölte velem, hogy szerda este megy egy korábbi többes férfi partnerünkhöz, ahol rajtuk kívül várhatóan még egy pár és egy szóló pasi lesz a partnere. Nem esett jól, de nem szóltam neki semmit, amitől eltántorodott volna ettől a szándékától. Mikor az este megérkezett küldött egy üzenetet, hogy ott van. Akkor nagyon rossz érzés fogott el, s folyamatosan csak arra gondolok, hogy azóta is basszák, basznak, és az együttlét minden egyes kellemes módozatát végig zongorázzák, miközben nekem az irigység, féltékenység, megcsalás keserű pohrát kell fenékig innom.
#465   2022. 08. 10. szerda 09:19
X Törölt felhasználó (4673067)
Sziasztok nálunk is a párom titokba kavart de a haver elszolta magàt ès lebuktak
#464   2022. 07. 06. szerda 12:20
Chaba5X Chaba5X
Hmmm.... érdekes dolog ez. Fiatalon igazi övön aluli ütésnek éreztem volna, ha megcsal a feleségem. Később jöttek a gyerekek és csökkent az egymás iránti szexuális vonzalom is. De mivel nekem 3-4-5x nagyobb a szexuális igényem, belefutottam 1-2 alkalmi partnerbe. Akkor azt mondtam, hogy szeretem annyira, hogy tegye meg ő is, ha ez tényleg örömöt ökoz neki, csak ne tudjam meg, hogy hol és kivel. Mára ismét változott a helyzet. Ma már azt gondolom, hogy ha máshol is kiélné a vágyait és ez kiderülne, és utána este mégis mellém bújna, akkor meg tudnék bocsájtani neki smile Sőt, lazán egy közös hancúrban is benne lennék. Sajnos ő nem ilyen, a mai napig sokkal visszafogottab mint én.
#463   2022. 04. 27. szerda 09:36
Lingamos Lingamos
Ez egy érdekes kérdés. Még nem éltünk együtt a párommal amikor megcsalt. Izgatott a dolog,hogy mással is legyen de az kicsit más. Rám írt a szeretője. Nagyon rosszul esett. Főleg mikor részletezte mennyit meg hogyan dugtak. Még popsiba is csinálták. Aztán a srác közölte, hogy megtudta, hogy tud egy másik srácról is aki szintén dugta és Ő is megkeresett mert mindketten átverve érezték magukat. Az első srácot a párom is bevallotta, a masodikat soha. Bármilyen furcsa, később már én kértem, hogy legyen mással is meg már az is izgatna,ha kiderülne, hogy még mások is voltak akiről nem tudok. Fura dolog ez. wink
#462   2022. 01. 21. péntek 08:19
X Törölt felhasználó (4604712)
hidd el megértelek
(Ez egy válasz gabcse300 üzenetére (2022. 01. 08. szombat 07:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 08. szombat 07:12
Én régen elítéltem a megcsalást,hittem az őszinteségben az igazi őszinte tiszta hűséges szerelemben,családban,hogy mindent együtt oldunk beszélünk meg a szexben is mindent együtt próbálunk ki,oda vissza alapon.....ahogy a nagy könyvben meg van írva......stb,de mióta 3 komoly kapcsolatomban is megcsaltak,ahol kiderült,hogy csak én voltam szerelmes és csak arra kellettem,hogy más gyerekeit neveljem,miközben nekem csak üres ígéret maradt a közös gyerek,ahogy a jelenlegi kapcsolatomban....,így már úgy vagyok vele,hogy azt kapja vissza amit a másik adott,nem tudok már hinni,hiszen ha az életben nincs őszinteség,akkor a szexben sem,bár reménykedtem abban,hogy ilyen oldalakon,ha más nem akkor legalább a szexben őszinték az emberek,de 99,99% kamus,így már abba sem hiszek!Ami a lényeg,hogy úgy vettem észre,hogy a megcsalás egy emberi dolog és ha a egyik fél nem is szereti a másikat,vagy kiábrándult belőle,csalódik benne....,akkor megteszi,persze ez nem jó,nem így kéne,hanem szétmenni előtte,de,ha a körülmények nem teszik lehetővé,akkor ez érthető és nem elítélendő,hiszen nincs joga senkinek pálcát törni a másik felett,főleg,hogy nem ismeri azt,hogy mi vezetett oda hogy az illető ezt megtegye!Párok esetében,ha mindkét fél szeretné,nos akkor ez normális is,hiszen mindkettő benne van,sőt ez a normális,ha a két fél megtudja beszélni és együtt élvezni,csakis irigyelni tudom az ilyen kapcsolatot!
#461   2022. 01. 08. szombat 07:12
gabcse300 gabcse300
Én régen elítéltem a megcsalást,hittem az őszinteségben az igazi őszinte tiszta hűséges szerelemben,családban,hogy mindent együtt oldunk beszélünk meg a szexben is mindent együtt próbálunk ki,oda vissza alapon.....ahogy a nagy könyvben meg van írva......stb,de mióta 3 komoly kapcsolatomban is megcsaltak,ahol kiderült,hogy csak én voltam szerelmes és csak arra kellettem,hogy más gyerekeit neveljem,miközben nekem csak üres ígéret maradt a közös gyerek,ahogy a jelenlegi kapcsolatomban....,így már úgy vagyok vele,hogy azt kapja vissza amit a másik adott,nem tudok már hinni,hiszen ha az életben nincs őszinteség,akkor a szexben sem,bár reménykedtem abban,hogy ilyen oldalakon,ha más nem akkor legalább a szexben őszinték az emberek,de 99,99% kamus,így már abba sem hiszek!Ami a lényeg,hogy úgy vettem észre,hogy a megcsalás egy emberi dolog és ha a egyik fél nem is szereti a másikat,vagy kiábrándult belőle,csalódik benne....,akkor megteszi,persze ez nem jó,nem így kéne,hanem szétmenni előtte,de,ha a körülmények nem teszik lehetővé,akkor ez érthető és nem elítélendő,hiszen nincs joga senkinek pálcát törni a másik felett,főleg,hogy nem ismeri azt,hogy mi vezetett oda hogy az illető ezt megtegye!Párok esetében,ha mindkét fél szeretné,nos akkor ez normális is,hiszen mindkettő benne van,sőt ez a normális,ha a két fél megtudja beszélni és együtt élvezni,csakis irigyelni tudom az ilyen kapcsolatot!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!