Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

... 31 32 33 34 35 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#358   2008. 12. 25. csütörtök 21:58
CoolDog CoolDog VIP
Persze , hogy nem kell egyetertenûnk de attol meg lehetûnk kedvesek egymashoz smile Az ûgyfelszolgalattal kapcsolatban attol tartok felesleges tovabb "feszegetnem" az ûgyet..., meg van a velemenyem roluk.
Legy jo smile vigyazz magadra.......
CD
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 12. 25. csütörtök 21:49
nem értek veled egyet a fejre koppintásban, de nem fontos egyetértenünk smile
tegyél még egy kísérletet, és írj az ügyfélszolgálatnak, részletesen leírva a gondodat
jah..és neked is kellemes ünnepet wave
#357   2008. 12. 25. csütörtök 21:49
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem értek veled egyet a fejre koppintásban, de nem fontos egyetértenünk smile
tegyél még egy kísérletet, és írj az ügyfélszolgálatnak, részletesen leírva a gondodat
jah..és neked is kellemes ünnepet wave
(Ez egy válasz CoolDog üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 25. csütörtök 21:45
Ok Madame smile ,köszönöm a segitseget. Irtam mar regebben oda is,de termeszetesen semmi valaszt nem kaptam. Kisse erdekes...,de ez van. Kezd hasonlitani a kommunizmusra, pofa be es aki kinyitja a szajat annak koppintva lesz a fejere smile
Tovabbi Kellemes Ûnnepeket Kivanva
tisztelettel
CD
#356   2008. 12. 25. csütörtök 21:45
CoolDog CoolDog VIP
Ok Madame smile ,köszönöm a segitseget. Irtam mar regebben oda is,de termeszetesen semmi valaszt nem kaptam. Kisse erdekes...,de ez van. Kezd hasonlitani a kommunizmusra, pofa be es aki kinyitja a szajat annak koppintva lesz a fejere smile
Tovabbi Kellemes Ûnnepeket Kivanva
tisztelettel
CD
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 12. 25. csütörtök 21:19
a fórum adminjai kis porszemecskék a gg-n, semmi közünk a feltöltött videókhoz...a mi feladatunk, hogy a fórum normális keretek között működjön
miért nem írsz az ügyfélszolgálatra? ott kaphatsz választ a kérdésedre, tőlünk ne várd azt, kérlek
#355   2008. 12. 25. csütörtök 21:19
MmePrune MmePrune VIP Admin
a fórum adminjai kis porszemecskék a gg-n, semmi közünk a feltöltött videókhoz...a mi feladatunk, hogy a fórum normális keretek között működjön
miért nem írsz az ügyfélszolgálatra? ott kaphatsz választ a kérdésedre, tőlünk ne várd azt, kérlek
(Ez egy válasz CoolDog üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 25. csütörtök 16:54
Kedves Tom,köszönöm valaszod es attol tartok kisse tul löttel a celon, valamint az arrogancia ugy latszik valaszodbol.....?! az megmaradt. A "közismert" nyelvtudasoddal kapcsolatban csak annyit szeretnek hozzafûzni,hogy miutan nem "magyar" klaviaturan irok, tehat sajnos nincs ekezetem., de ugy erzem annyira minimum tudok "kûlföldiûl" mind Te smile Az "erzekenyseggel" kapcsolatban csak annyit szeretnek hozzafûzni, hogy ez egy "artatlan" kerdes volt reszemröl es sajnos nem kaptam valaszt. Tehat felteszem ismet a kerdest....mi modon lehetseges az, hogy bekûldtem 7 videot es a het videora összesen kaptam 35 ezer pontot, tehat ezt ugy ertelmezem, hogy OK es elfogadhato volt.....avagy ??? Viszont , es itt jön a poen amit nem ertek....erdekes modon csak 3 db jelent meg a többi "elkallodott". Miutan "kivancsi" termeszetû vagyok....,ezert "mertem" megkerdezni. A "tiltas" fenyegeteseddel kapcsolatban....., jobb ha ehhez nem fûzök kommentart.

ûdv
CD
#354   2008. 12. 25. csütörtök 17:45
CoolDog CoolDog VIP
Meg valami...agressivitas, elnezest de originalban irtam, mert valahogy ez butan cseng a fûlembe..
"agres-szivitas" smile sorry smile
Gondolom a duppla "ssz " miatt is kapok fenyegetest, hm akkor ez itt tenyleg egy "kindergarten" smile
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 12. 25. csütörtök 15:14
és mi köze van a párbeszédeteknek a topic témájához?

nagyobb megértést, meg kevesebb "arroganciát és agresszivitást" vártok az adminoktól
(még egy közismert-közhasználatú "idegen" szót sem tudtok rendesen leírni, akkor meg minek használjátok?),
de arra sem veszitek a fáradságot, hogy a megfelelő topicot megkeressétek a problémáitoknak!

én válaszolok, mert félreértetted a társamat:
- azt írta, hogy azért,mert beküldesz képeket, az még nem azt jelenti, hogy a szerkesztők válogatás nélkül ki is fogják rakni az oldalra!
(próbáld meg újra, mert vagy az átállásnál elvesztek a képeid, vagy nem találták megfelelőnek a közlésre...én legutóbb 5 teszt képet küldtem be a Kismalac rovatba és csak 1 képet közöltek, mert azt találták megfelelőnek...vazze mégsem sértődtem meg, hanem annak az egynek is örültem, mint majom a farkának!) vigyor2
tehát szerintem is "túl érzékenyek" vagytok, és nem "chat-bot" válaszolgat nektek, hanem élő hús-vér emberek, csak bennünket is úgy kellene kezelni, és nem mindjárt besértődni a legkisebb problémánál v. hibánál és fikázni az adminokat!

a tiltást valóban megérdemelnétek, mert a hsz-toknak semmi köze a topic eredeti céljához, de mi minden felhasználót megbecsülünk, mert az "amatőr nézelődök" is fontosak nekünk, még ha Ti nem is eléggé érzékelitek azt... ravasz1 ejnye1
#353   2008. 12. 25. csütörtök 16:54
CoolDog CoolDog VIP
Kedves Tom,köszönöm valaszod es attol tartok kisse tul löttel a celon, valamint az arrogancia ugy latszik valaszodbol.....?! az megmaradt. A "közismert" nyelvtudasoddal kapcsolatban csak annyit szeretnek hozzafûzni,hogy miutan nem "magyar" klaviaturan irok, tehat sajnos nincs ekezetem., de ugy erzem annyira minimum tudok "kûlföldiûl" mind Te smile Az "erzekenyseggel" kapcsolatban csak annyit szeretnek hozzafûzni, hogy ez egy "artatlan" kerdes volt reszemröl es sajnos nem kaptam valaszt. Tehat felteszem ismet a kerdest....mi modon lehetseges az, hogy bekûldtem 7 videot es a het videora összesen kaptam 35 ezer pontot, tehat ezt ugy ertelmezem, hogy OK es elfogadhato volt.....avagy ??? Viszont , es itt jön a poen amit nem ertek....erdekes modon csak 3 db jelent meg a többi "elkallodott". Miutan "kivancsi" termeszetû vagyok....,ezert "mertem" megkerdezni. A "tiltas" fenyegeteseddel kapcsolatban....., jobb ha ehhez nem fûzök kommentart.

ûdv
CD
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 12. 25. csütörtök 15:14
és mi köze van a párbeszédeteknek a topic témájához?

nagyobb megértést, meg kevesebb "arroganciát és agresszivitást" vártok az adminoktól
(még egy közismert-közhasználatú "idegen" szót sem tudtok rendesen leírni, akkor meg minek használjátok?),
de arra sem veszitek a fáradságot, hogy a megfelelő topicot megkeressétek a problémáitoknak!

én válaszolok, mert félreértetted a társamat:
- azt írta, hogy azért,mert beküldesz képeket, az még nem azt jelenti, hogy a szerkesztők válogatás nélkül ki is fogják rakni az oldalra!
(próbáld meg újra, mert vagy az átállásnál elvesztek a képeid, vagy nem találták megfelelőnek a közlésre...én legutóbb 5 teszt képet küldtem be a Kismalac rovatba és csak 1 képet közöltek, mert azt találták megfelelőnek...vazze mégsem sértődtem meg, hanem annak az egynek is örültem, mint majom a farkának!) vigyor2
tehát szerintem is "túl érzékenyek" vagytok, és nem "chat-bot" válaszolgat nektek, hanem élő hús-vér emberek, csak bennünket is úgy kellene kezelni, és nem mindjárt besértődni a legkisebb problémánál v. hibánál és fikázni az adminokat!

a tiltást valóban megérdemelnétek, mert a hsz-toknak semmi köze a topic eredeti céljához, de mi minden felhasználót megbecsülünk, mert az "amatőr nézelődök" is fontosak nekünk, még ha Ti nem is eléggé érzékelitek azt... ravasz1 ejnye1
#352   2008. 12. 25. csütörtök 15:14
tom1019 tom1019 VIP Admin
és mi köze van a párbeszédeteknek a topic témájához?

nagyobb megértést, meg kevesebb "arroganciát és agresszivitást" vártok az adminoktól
(még egy közismert-közhasználatú "idegen" szót sem tudtok rendesen leírni, akkor meg minek használjátok?),
de arra sem veszitek a fáradságot, hogy a megfelelő topicot megkeressétek a problémáitoknak!

én válaszolok, mert félreértetted a társamat:
- azt írta, hogy azért,mert beküldesz képeket, az még nem azt jelenti, hogy a szerkesztők válogatás nélkül ki is fogják rakni az oldalra!
(próbáld meg újra, mert vagy az átállásnál elvesztek a képeid, vagy nem találták megfelelőnek a közlésre...én legutóbb 5 teszt képet küldtem be a Kismalac rovatba és csak 1 képet közöltek, mert azt találták megfelelőnek...vazze mégsem sértődtem meg, hanem annak az egynek is örültem, mint majom a farkának!) vigyor2
tehát szerintem is "túl érzékenyek" vagytok, és nem "chat-bot" válaszolgat nektek, hanem élő hús-vér emberek, csak bennünket is úgy kellene kezelni, és nem mindjárt besértődni a legkisebb problémánál v. hibánál és fikázni az adminokat!

a tiltást valóban megérdemelnétek, mert a hsz-toknak semmi köze a topic eredeti céljához, de mi minden felhasználót megbecsülünk, mert az "amatőr nézelődök" is fontosak nekünk, még ha Ti nem is eléggé érzékelitek azt... ravasz1 ejnye1
(Ez egy válasz CoolDog üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 25. csütörtök 14:33
Abalage,akkor egy velemenyen vagyunk. Sajnos a valasz stilus arrogans, semmitmondo stb:-(
Ezek az emberkek elfelejtettek egy fontos dolgot, nem mi vagyunk öertûk , hanem ök vannak ertûnk smile Marmint , ha nincs itt latogato , akkor miböl fizet a Kovi ezeknek fizetest ? Tehat mehetnek puncit borotvalni, gondolom ahhoz jobban passzolnak egyesek.
#351   2008. 12. 25. csütörtök 14:33
CoolDog CoolDog VIP
Abalage,akkor egy velemenyen vagyunk. Sajnos a valasz stilus arrogans, semmitmondo stb:-(
Ezek az emberkek elfelejtettek egy fontos dolgot, nem mi vagyunk öertûk , hanem ök vannak ertûnk smile Marmint , ha nincs itt latogato , akkor miböl fizet a Kovi ezeknek fizetest ? Tehat mehetnek puncit borotvalni, gondolom ahhoz jobban passzolnak egyesek.
(Ez egy válasz Abalage üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 25. csütörtök 14:14
Lehet, hogy csak én vagyok "túlérzékeny" de nekem is ez jön le az adminok segítőkészségéből. Ha nem tudnám, hogy tényleg valódi emberek, akkor aztmondanám, hogy a chat-bot válaszolgat. Tudomásul kell venni, hogy az egyszerű amatőr nézelődőnek kívül tágasabb.... Legfeljebb kapok tiltást. és akkor mi van...
#350   2008. 12. 25. csütörtök 14:14
Abalage Abalage
Lehet, hogy csak én vagyok "túlérzékeny" de nekem is ez jön le az adminok segítőkészségéből. Ha nem tudnám, hogy tényleg valódi emberek, akkor aztmondanám, hogy a chat-bot válaszolgat. Tudomásul kell venni, hogy az egyszerű amatőr nézelődőnek kívül tágasabb.... Legfeljebb kapok tiltást. és akkor mi van...
(Ez egy válasz CoolDog üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 12:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 25. csütörtök 12:32
Köszönöm az agressiv valaszt:-( Tehat magyaran azt irtad , akinek nem tetszik menjen a fenebe?:-(
Ok..ezt tenyleg megerdemelnetek........
Semmi bocsanat...stb...hm, hm, hm
#349   2008. 12. 25. csütörtök 12:32
CoolDog CoolDog VIP
Köszönöm az agressiv valaszt:-( Tehat magyaran azt irtad , akinek nem tetszik menjen a fenebe?:-(
Ok..ezt tenyleg megerdemelnetek........
Semmi bocsanat...stb...hm, hm, hm
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2008. 12. 24. szerda 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2008. 12. 24. szerda 21:34
próbáld meg újra, feltöltésed nem kötelez kirakásra
#348   2008. 12. 25. csütörtök 12:22
gorbesrac gorbesrac VIP
Én sem találtam és rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál. Azt a választ kaptam, hogy csak a GG Messenger-en keresztül lehet üzenetet küldeni. Szerintem ez egyébként gáz. Valahol azt olvastam ha jól emlékszem, hogy minden régi funkció megmaradt. Ezek szerint ez csak részben igaz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 12. 25. csütörtök 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (49555)
2008. 12. 25. csütörtök 10:52
Megszünt az a lehetőség, hogy olyan üzit lehetett írni, ami rögtön az illető mailcímére jelzett? Szóval a régi "mail" gomb.
#347   2008. 12. 25. csütörtök 10:52
X Törölt felhasználó (49555)
Megszünt az a lehetőség, hogy olyan üzit lehetett írni, ami rögtön az illető mailcímére jelzett? Szóval a régi "mail" gomb.
#346   2008. 12. 24. szerda 23:10
kobi kobi
lol, mindenhová click, eredmény feljegyez, folyamatábra, gyakorlás.. etc..
Helyette lehetne:
a- kisbetűs szöveg, mit is lehet tenni
b- "Help on object" ( e.g. F1 )
c- alt attrib
... és még biztos sok más lehetőség, nem vok egy webfejlesztő

de semmiképp nem "Szegény ember! ha eddig nem vetted volna észre... " az igazi megoldás rolleyes
(Ez egy válasz toratoratora üzenetére (2008. 12. 24. szerda 10:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 24. szerda 10:06
te Szegény ember! ha eddig nem vetted volna észre... ha a képre klikkelsz, akkor bedobja a köv képet! nem kell görgetned! hőbörgés helyett, ismerkedj a funkciókkal! (szerintem...)
#345   2008. 12. 24. szerda 22:00
X Törölt felhasználó (57011)
Jelezni szeretnék két hibát:
1. Keresőből hogyha videót választok a főoldal ugrik be a videó helyett.
2. Képsorozaton belül hogyha arra megyek hogy vissza a sorozatokhoz akkor visszarak a sorozatnak megfelelő témájú törzs részhez,de nem oda ahol az én sorozatom van hanem valahova teljesen máshova.
Köszi
#344   2008. 12. 24. szerda 21:34
vazelinator vazelinator VIP Admin
próbáld meg újra, feltöltésed nem kötelez kirakásra
(Ez egy válasz CoolDog üzenetére (2008. 12. 24. szerda 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 24. szerda 19:49
Hello szerkesztöseg,
december elejen kèt videot töltöttem fel. Ezek a mai napig nem jelentek meg. Szeretnek erdeklödni miert "tûntek" el ??
^dv
CD
#343   2008. 12. 24. szerda 21:26
vazelinator vazelinator VIP Admin
nincs ehhez semmi közünk mi nem tudunk törölni felhasználót
a lap alján emailra kattintva irj...
#342   2008. 12. 24. szerda 20:44
X Törölt felhasználó (51637)
Háát, nekem nem tetszik ez az uj GG. jobb volt a régi!!!
#341   2008. 12. 24. szerda 19:49
CoolDog CoolDog VIP
Hello szerkesztöseg,
december elejen kèt videot töltöttem fel. Ezek a mai napig nem jelentek meg. Szeretnek erdeklödni miert "tûntek" el ??
^dv
CD
#340   2008. 12. 24. szerda 16:36
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
lap alján E-mail-ban írd le a problémádat, segíteni fognak....
ez itt fórum, és nem mindig olvassák, fognak segíteni!
(Ez egy válasz Ano üzenetére (2008. 12. 24. szerda 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Ano VIP
2008. 12. 24. szerda 16:10
Kedves Adminok!
Ha már meggondolatlanul VIP-et vettem kérlek avasson valaki be, hogy tudom letölteni a napi amatőröket egyben?? Vagy megszünt? szomoru1 Köszi!!!
#339   2008. 12. 24. szerda 16:10
Ano Ano VIP
Kedves Adminok!
Ha már meggondolatlanul VIP-et vettem kérlek avasson valaki be, hogy tudom letölteni a napi amatőröket egyben?? Vagy megszünt? szomoru1 Köszi!!!
 
... 31 32 33 34 35 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2008. 12. 17. szerda
Üzenetek: 998db
Utolsó üzenet: 2020. 03. 29. vasárnap
 

Hírek

2024. 05. 26. vasárnap 17:31
Örök kérdés, seggből szájba mehet? A barátnőd talán kiakadna rajta, de egy egyéjszakásba simán belefér. Jól meg kell baszni a csajt, kihasználni minden lyukat rajta, és menni egyikből a másikba, hogy a végén egy se maradjon bejáratlanul. És ezek még élvezni is fogják ahogyan az előbb még... Tovább
2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!