Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

... 29 30 31 32 33 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#398   2008. 12. 27. szombat 18:55
AngelH AngelH VIP Admin
mi nem tetszik benne, ha kicsit részletesebben leírnád, hálás lennék!
(Ez egy válasz winetu üzenetére (2008. 12. 27. szombat 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 27. szombat 16:25
kurva szar lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#397   2008. 12. 27. szombat 16:25
kapika kapika
Ja és még annyi: hová lett a fejléc?Most mindent lehet össze-vissza görgőzve keresgélni.Ez legalább használható volt, de látom sikerült ezt is megszüntetni, biztosamibiztos.Komlyan mondom kész röhej.
#396   2008. 12. 27. szombat 16:25
winetu winetu
kurva szar lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#395   2008. 12. 27. szombat 16:22
kapika kapika
Ezt én mind megértem, hogy elavult volt a "motor" ésatöbbi, DE minek nyúltatok hozzá az egészhez? Lehet, hogy az alapjai elavultak voltak, de mindenkinek tökéletesen megfelelt.Szóval nem az a gond, hogy akartátok fejleszteni az oldalt, hanem az, hogy jó madzsar szokáshoz híven olyanhoz nyúltatok hozzá, amihez nem kellett volna és természetesen sikerült teljesen elrontani az egészet.Nem vagytok ilyennel egyedül az országban, de azért még nem kell követni a birkákat a vágóhídra.Saját magatoknak tettetek alá.Szerintem egyszerűbb lett volna meghagyni a a régi oldalszerkezetet, max hozzátenni egy két extra dolgot.Nektek is kevesebb és fölösleges melótok lett volna és MINDENKI örült volna a plusz szolgáltatásoknak.Azért azt kár lenne tagadnotok, hogy sokkal jobban fókuszál az "új oldal" a fizetős felhasználókra, ami nem túl etikus, de hát ilyen a vadkapitalizmus.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2008. 12. 26. péntek 23:12), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2008. 12. 26. péntek 23:12
bocsi igazán nektek a mi furcsa az az arculat váltás, és elrendezés.
rtl meg egyéb izé oldalak elrendezése, az emberek igényei alapján alakult ki.
az oldal váltás nálunk nem a csínadatra és egyéb dolgok miatt alakult ki, hanem a számotokra nem látható hátér programok elavulása miatt vált szükségesé.
s hát akkor már átgondolásra került a megjelenés is.
#394   2008. 12. 27. szombat 12:41
CoolDog CoolDog VIP
latom effektiv is vagy es kitörölted. Az effektivitas itt szamomra ujdonsag smile
Köszönöm a segitseged smile
(Ez egy válasz AngelH üzenetére (2008. 12. 27. szombat 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
AngelH VIP Admin
2008. 12. 27. szombat 12:09
Szia, igen, köszönöm olvastam, válaszoltam is neked tegnap este, nálad más jellegű a probléma. Az ünnepekre való tekintettel engedd meg, hogy munkanap nyomozzuk ki a problémát. Türelmed köszönjük!
#393   2008. 12. 27. szombat 12:27
CoolDog CoolDog VIP
Ok smile Közismerten tûrelmes vagyok smile
(Ez egy válasz AngelH üzenetére (2008. 12. 27. szombat 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
AngelH VIP Admin
2008. 12. 27. szombat 12:09
Szia, igen, köszönöm olvastam, válaszoltam is neked tegnap este, nálad más jellegű a probléma. Az ünnepekre való tekintettel engedd meg, hogy munkanap nyomozzuk ki a problémát. Türelmed köszönjük!
#392   2008. 12. 27. szombat 12:09
AngelH AngelH VIP Admin
Szia, igen, köszönöm olvastam, válaszoltam is neked tegnap este, nálad más jellegű a probléma. Az ünnepekre való tekintettel engedd meg, hogy munkanap nyomozzuk ki a problémát. Türelmed köszönjük!
(Ez egy válasz CoolDog üzenetére (2008. 12. 27. szombat 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 27. szombat 12:02
Hello Angel
bekûldtem ket videot, sajnos egyik sem ment at, kerlek töröld ki ezeket mert nem szeretnem itt untatni a nepet.
A film 8.04 perc hosszu es 1.32.-t lehet feltölteni, utana megall minden mind a magyar gazdasag smile

Ûdv
CD
#391   2008. 12. 27. szombat 12:02
CoolDog CoolDog VIP
Hello Angel
bekûldtem ket videot, sajnos egyik sem ment at, kerlek töröld ki ezeket mert nem szeretnem itt untatni a nepet.
A film 8.04 perc hosszu es 1.32.-t lehet feltölteni, utana megall minden mind a magyar gazdasag smile

Ûdv
CD
(Ez egy válasz AngelH üzenetére (2008. 12. 27. szombat 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
AngelH VIP Admin
2008. 12. 27. szombat 11:55
szia, a sebesség még sokat fog javulni, írd meg nekem melyik videó nem megy és javítom
#390   2008. 12. 27. szombat 11:55
AngelH AngelH VIP Admin
szia, a sebesség még sokat fog javulni, írd meg nekem melyik videó nem megy és javítom
(Ez egy válasz zacs üzenetére (2008. 12. 27. szombat 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 27. szombat 11:53
sssziazstok! Lehet, hogy az én gépem nem tuti, de kicsit belassultr az új lap, a videók nem mindig mennek végig, és rossz, hogy a fórumban nem lehet keresni. (vagy én nem jöttem rá hogy lehet) Mert a keresés az egész lapra szól, és nem csak a fórumra pl. Nme lehetrne a keresést kategórizálni? Köszi
#389   2008. 12. 27. szombat 11:54
AngelH AngelH VIP Admin
úgy látom elbeszélünk egymás mellet. olvass vissza kb 5 v 10 hozzászólást és megtudod.
(Ez egy válasz Sunyiormányos üzenetére (2008. 12. 27. szombat 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 27. szombat 11:43
Mi kellene ahhoz, hogy visszaálítsátok az előző oldalszerkezetet!!!!?????

Katasztrófálisan rossz ez az új oldal!!!

Hányszor kell még leírnunk!!!!

Kinek a fejéből pattant ki ez a kutyulmány?

Elképesztő! Ezért fizettetek? ......kidobott pénz volt!

Gyorsan állítsd vissza a régi lapot! Mondom ÁLLÍTSD VISSZA A RÉGI LAPOT!

Üdv,

Ormi
#388   2008. 12. 27. szombat 11:53
zacs zacs
sssziazstok! Lehet, hogy az én gépem nem tuti, de kicsit belassultr az új lap, a videók nem mindig mennek végig, és rossz, hogy a fórumban nem lehet keresni. (vagy én nem jöttem rá hogy lehet) Mert a keresés az egész lapra szól, és nem csak a fórumra pl. Nme lehetrne a keresést kategórizálni? Köszi
#387   2008. 12. 27. szombat 11:43
Sunyiormányos Sunyiormányos
Mi kellene ahhoz, hogy visszaálítsátok az előző oldalszerkezetet!!!!?????

Katasztrófálisan rossz ez az új oldal!!!

Hányszor kell még leírnunk!!!!

Kinek a fejéből pattant ki ez a kutyulmány?

Elképesztő! Ezért fizettetek? ......kidobott pénz volt!

Gyorsan állítsd vissza a régi lapot! Mondom ÁLLÍTSD VISSZA A RÉGI LAPOT!

Üdv,

Ormi
#386   2008. 12. 27. szombat 09:42
qayxc qayxc
Rendben, én elnézném, de így egészen más a leányzó fekvése! Így kiegészítgetve a feltételeket mégsem lehetett több EZRES a bétataesztelők száma.. Esetleg még szűkíthető, hogy ki lehetett még meghívott? Nem, bőrszín, hajszín stb és kiderülthet, hogy néhány tizen véleményezték? Valljuk be nem lehet véletlen, hogy ennyien reklamálnak. Ezt letagadni és palástolni dőreség, csak nézőt veszít sz oldal.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2008. 12. 26. péntek 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2008. 12. 26. péntek 22:40
nem ma regéltél
csak nem voltál elég aktív a hozászolásokban ez is feltétel volt a bétára való meghívásnak..
kollégám e feltételt nem írta ki, nézd el neki. professzor létére, szórakozót néha.
#385   2008. 12. 27. szombat 08:16
X Törölt felhasználó (68790)
Először is kellemes ünnepeket !


Kérdésem lenne !
Csak nekem sokkal-sokkal lassabb ez-az új rendszer , vagy másnak is ?

Üdv.
#384   2008. 12. 26. péntek 23:12
vazelinator vazelinator VIP Admin
bocsi igazán nektek a mi furcsa az az arculat váltás, és elrendezés.
rtl meg egyéb izé oldalak elrendezése, az emberek igényei alapján alakult ki.
az oldal váltás nálunk nem a csínadatra és egyéb dolgok miatt alakult ki, hanem a számotokra nem látható hátér programok elavulása miatt vált szükségesé.
s hát akkor már átgondolásra került a megjelenés is.
(Ez egy válasz kapika üzenetére (2008. 12. 26. péntek 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 26. péntek 18:29
"Azt még hozzátenném", hogy túlságosan elvagytok foglalva más oldalakkal(jutyub, ertéelklubb, miegymás), ahelyett, hogy a saját portá(lo)tok előtt sepregetnétek.Szerintem én és még sokan mások pont lexxxxják a fent említett oldalakat."Hozzátenném" ez az én magánvéleményem.Na jóccak!
#383   2008. 12. 26. péntek 22:42
vazelinator vazelinator VIP Admin
izé te kis "gyenyes" még nem rugót ki senki?
fórum szülőatyának meg írtam már, remélem rajta lesz
(Ez egy válasz tom1o19 üzenetére (2008. 12. 26. péntek 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 26. péntek 18:57
NEM MEGY a gennnyesss NAPPALI!!! violent levele
megcsina...megcsina...megcsina...megcsina, de azonnal!!! felkialtas hehe

#382   2008. 12. 26. péntek 22:40
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem ma regéltél
csak nem voltál elég aktív a hozászolásokban ez is feltétel volt a bétára való meghívásnak..
kollégám e feltételt nem írta ki, nézd el neki. professzor létére, szórakozót néha.
(Ez egy válasz qayxc üzenetére (2008. 12. 26. péntek 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 26. péntek 20:11
Megcáfolnálak, akárhová tartozna a hozzázólásom.... Nem ma regeltem mailom is ua, (Regisztráció: 2006. november 01), mégsem kaptam semmiféle meghívót a bétatesztre, tehát ez is csak púder... Az a több ezres tesztelő... hááát meredeknek tűnik. Ennyien nem tévedtek!
#381   2008. 12. 26. péntek 22:33
vazelinator vazelinator VIP Admin
bocsi megszűnt a kategória az én bánatomra is, talán újra indul egyszer uj domén alatt, ha hiányát érzed akkor jelezd, hisz a véleményed alapján is alakul az oldal
de egy kis pótlékkal talán szolgálhatok a fórumban: Hirességek kategória
(Ez egy válasz skylaner2 üzenetére (2008. 12. 26. péntek 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 12. 26. péntek 18:58
Mondjátok meg légyszíves h merre találom a Hirességek képeit/videóit, mert sehol sem találom.
Kösz!
#380   2008. 12. 26. péntek 20:11
qayxc qayxc
Megcáfolnálak, akárhová tartozna a hozzázólásom.... Nem ma regeltem mailom is ua, (Regisztráció: 2006. november 01), mégsem kaptam semmiféle meghívót a bétatesztre, tehát ez is csak púder... Az a több ezres tesztelő... hááát meredeknek tűnik. Ennyien nem tévedtek!
(Ez egy válasz AngelH üzenetére (2008. 12. 26. péntek 17:54), amit ide kattintva olvashatsz)
AngelH VIP Admin
2008. 12. 26. péntek 17:54
Azt még azért hozzátenném, hogy természetesen lehet bárkinek véleménye, ilyen is, olyan is, mert ugye mind mások vagyunk, de mind a feltöltőknél és mind a látogatóknál figyelembe kell vennünk, hogy mióta látogatja az oldalt, vagyis az oldal szerves részét képezi-e. Vegyük pl toratora beküldőnket, akinek már majdnem 100 feltöltött sorozata van, elismerően nyilatkozott a dizájnról. Vagy a másik oldalról nem személyeskednék, ezért nem is mondok nevet, xy regisztrált felhasználónk 2 hónapja, ki össze-vissza hőbörög, de konkrétumot nem ír, mi nem tetszik neki. Hozzátenném továbbá, hogy a majdnem fél éves Béta teszt időszakra minden 1 évnél régebben regisztrált felhasználónkat meghívtunk (ez több tízezer felhasználót jelent), akiktől valami miatt sokkal kevesebb visszajelzést kaptunk, ezért kénytelenek voltunk élesnek mondani, a még nem 100% végterméket. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ne lenne használható az oldal, csupán még nem a végleges, minden funkciót és lehetőséget felvonultató verzió. Ez a jövőben folyamatosan alakulni fog, és észrevételeitek alapján minden igényt kielégítő, remélhetőleg.
#379   2008. 12. 26. péntek 18:58
skylaner2 skylaner2
Mondjátok meg légyszíves h merre találom a Hirességek képeit/videóit, mert sehol sem találom.
Kösz!
 
... 29 30 31 32 33 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2008. 12. 17. szerda
Üzenetek: 998db
Utolsó üzenet: 2020. 03. 29. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!