Csak nem tudok megbarátkozni ezzel az új oldallal. Több év óta napont feljöttem, most azt veszem észre, hogy lassan már jó ha hetente egyszer felnézek :(
oké hogy nem ide kell írni de most ez volt kéznél.....az Izgató,ha a lányokon van háj? topikban nem tudtam a régi hozzászólásokat megnézni,mert üres ablakok és a dátumnál 1970.01.01.-et ír ki.....
tényleg nehéz megszabadulni a régi struktúrától mivel, azt megszoktad, újak egész jól használják ezt, régieknél meg mindig abba a problémába ütközünk, hogy a megszokásikhoz mérik a dolgokat.
(Ez egy válasz WebDragon üzenetére (2009. 01. 19. hétfő 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 19. hétfő 16:11
Tod ez kicsit hasonlít a
gy
pc-s játékára ahol azt kell megtanulnia, hogy kezelje az egeret. Gondolom, ha egyértelműbb a jelzés, nem írok, és mint írod más is kifogásolta... akkor nem csak a bunkó láma fejemben, rossz beidegződésemben van a hiba? szerintem ha valami egyszerűbb, akkor könnyebb használni. Valami szemléletbeli változás történt. Bizonyos dolgok, naon póriasra sikeredtek, más dolgok ami eddig egyértelműek voltak, és soha se kellett keresgélni, őrült bonyolultak. Pl ráklikkelek egy képsorozatra, akkor mi a fenének kell az összes tn_ képet berakni ? és ha nem is tetszik a sorozat? márpedig ez az amatőr részen soxor előfordul, tölti az időmet, és foglalja nem csak az én sávszélességemet, hanem a tieteket is. és nálatok ez esetenként több100 x-os is lehet... ez is lassítja az oldalt... valahol láttam olyan képnézegetőt, hogy a nagykép alatt, jelenítődtek meg a kis tn_ képek. Nem több, nem kevesebb, mint ami oda kifért.. kb 10 db. Volt egy next page, stb gomb. Az ikonképre klikkelve az oldal frissülése nélkül kicserélődött a kép. Jha és ha elküldök egy szavazatot, vagy megjegyzést, akkor megszakad a letöltés.. csak akkor lehet lejátszani a videókat ismét, ha az oldalt lefrissítem. Na ilyet se láttam még.. ez alf
er alf
ek alf
emgy
.. jó lenne, ha az oldalbeállításaimat megőrizné akár a serveretek, akár a sütim. A képfeltöltésnék sokat kell görgetni az oldalt annak elrendezésén is lehetne változtatni. Szerinte sok a felesleges think a felső traktusban. Amikor feltöltök, akkor nem kellenek oda.. gorgetés nélkül jelenjen meg a feltöltő box. na ezek csak javaslatok. Üdv WebDragon
alf
er alf
ek alf
betegség
Estét, valami gáz vagyon mert van jópár videó meg film ahol vagy nem játsza le egyáltalán csak egy fehér kép jelenik meg illetve sokszor feljön a 404-es hiba. Pölö a legutolsónak megjelenő kismalac videó.
Csak szóltam. Az oldal egyébként jó lenne ha nem lenne annyira nyilvánvaló a pénzsóvárság.
Csak szóltam. Az oldal egyébként jó lenne ha nem lenne annyira nyilvánvaló a pénzsóvárság.
kérlek a hibát a lapalján az email címre kattintva jelentsd be.
pénzsóvárság???
kérlek ezt pontosítsd... hát ha tudunk tenni ellene hogy ne érezzétek úgy.
az ellenértékes, és nem ellenértékes tartalmak egyensúlya régihez képest tényleg felborult több lett a nem ellenértékes szolgáltatás... úgy hogy kérlek tényleg pontosítsd....
Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni. (Ez egy válasz ipmaj üzenetére (2009. 01. 19. hétfő 23:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 19. hétfő 23:48
pénzsóvárság???
kérlek ezt pontosítsd... hát ha tudunk tenni ellene hogy ne érezzétek úgy.
az ellenértékes, és nem ellenértékes tartalmak egyensúlya régihez képest tényleg felborult több lett a nem ellenértékes szolgáltatás... úgy hogy kérlek tényleg pontosítsd....
Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni. (Ez egy válasz ipmaj üzenetére (2009. 01. 19. hétfő 23:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Estét, valami gáz vagyon mert van jópár videó meg film ahol vagy nem játsza le egyáltalán csak egy fehér kép jelenik meg illetve sokszor feljön a 404-es hiba. Pölö a legutolsónak megjelenő kismalac videó.
Csak szóltam. Az oldal egyébként jó lenne ha nem lenne annyira nyilvánvaló a pénzsóvárság.
Csak szóltam. Az oldal egyébként jó lenne ha nem lenne annyira nyilvánvaló a pénzsóvárság.
nemnem vazi,
a jávást akkor is oldalsávra kellett volna tenni!
ténnyleg sajna ,hogy kimaradtam tesztről,de
megvoltak a problémáim
üdv1-) (Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2009. 01. 19. hétfő 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 19. hétfő 19:44
a jávást akkor is oldalsávra kellett volna tenni!
ténnyleg sajna ,hogy kimaradtam tesztről,de
megvoltak a problémáim
üdv1-) (Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2009. 01. 19. hétfő 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
tényleg nehéz megszabadulni a régi struktúrától mivel, azt megszoktad, újak egész jól használják ezt, régieknél meg mindig abba a problémába ütközünk, hogy a megszokásikhoz mérik a dolgokat.
sziasztok!
eltelt a 72 óra, így leírom ide is; ha már megváltoztattátok a levelezést -hozzáteszem nagyom szarul- ugyanis a fele értesítés a spam'ok között végzi, legalábbi tt az oldalon villogna v pörögne a boríték, ugyanis még sokan a régi jól bevált hiszemben vannak, hogy mindjárt a saját mail címükről jön a komment vagy a partnerk eresés....
üdv!
eltelt a 72 óra, így leírom ide is; ha már megváltoztattátok a levelezést -hozzáteszem nagyom szarul- ugyanis a fele értesítés a spam'ok között végzi, legalábbi tt az oldalon villogna v pörögne a boríték, ugyanis még sokan a régi jól bevált hiszemben vannak, hogy mindjárt a saját mail címükről jön a komment vagy a partnerk eresés....
üdv!
A képsorozatok fekvő képei túl kicsik: nem tudnak oldalra "kinyúlni", így feleakkorák mint az állóképek.
Na szóval tetű lassan mükődik minden itt az új rendszerben. Ha valamit rosszul csinál az ember, és szeretné korrigálni, vagy törölni, az lehetetlen.
Viszont, ha figyelmeztetni kell érte, akkor villámgyorsan ott terem egy admin, és már jön is az ejnye-bejnye.
Több figyelmet lehetne kérni Tőletek is????
Köszönöm.
Viszont, ha figyelmeztetni kell érte, akkor villámgyorsan ott terem egy admin, és már jön is az ejnye-bejnye.
Több figyelmet lehetne kérni Tőletek is????
Köszönöm.
kérem a konkrét problémát, írd meg msgadmin(kukac)goldengate.hu
így se füle se farka (Ez egy válasz perszónka üzenetére (2009. 01. 20. kedd 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 20. kedd 19:24
így se füle se farka (Ez egy válasz perszónka üzenetére (2009. 01. 20. kedd 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Na szóval tetű lassan mükődik minden itt az új rendszerben. Ha valamit rosszul csinál az ember, és szeretné korrigálni, vagy törölni, az lehetetlen.
Viszont, ha figyelmeztetni kell érte, akkor villámgyorsan ott terem egy admin, és már jön is az ejnye-bejnye.
Több figyelmet lehetne kérni Tőletek is????
Köszönöm.
Viszont, ha figyelmeztetni kell érte, akkor villámgyorsan ott terem egy admin, és már jön is az ejnye-bejnye.
Több figyelmet lehetne kérni Tőletek is????
Köszönöm.
melyik milyen hol merre?
s miért?
ezek nélkül se fülese farka. amit írtál.. tényleg pontosítsatok már (Ez egy válasz new1 üzenetére (2009. 01. 20. kedd 00:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 20. kedd 00:46
s miért?
ezek nélkül se fülese farka. amit írtál.. tényleg pontosítsatok már (Ez egy válasz new1 üzenetére (2009. 01. 20. kedd 00:46), amit ide kattintva olvashatsz)
nemnem vazi,
a jávást akkor is oldalsávra kellett volna tenni!
ténnyleg sajna ,hogy kimaradtam tesztről,de
megvoltak a problémáim
üdv1-)
a jávást akkor is oldalsávra kellett volna tenni!
ténnyleg sajna ,hogy kimaradtam tesztről,de
megvoltak a problémáim
üdv1-)
vazi vaze!!
a keresöket.
és ez akkor is meg fogja érni.
senki nem használ 20cm írásmezőt
de na szeme előtt lessz a kereső ,akkor sokkal többet fogja használni
üdvzöllek: krémesember 1-) http://www.goldengate.hu/forum erről beszélek (Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2009. 01. 20. kedd 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 20. kedd 19:40
a keresöket.
és ez akkor is meg fogja érni.
senki nem használ 20cm írásmezőt
de na szeme előtt lessz a kereső ,akkor sokkal többet fogja használni
üdvzöllek: krémesember 1-) http://www.goldengate.hu/forum erről beszélek (Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2009. 01. 20. kedd 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
melyik milyen hol merre?
s miért?
ezek nélkül se fülese farka. amit írtál.. tényleg pontosítsatok már
s miért?
ezek nélkül se fülese farka. amit írtál.. tényleg pontosítsatok már
sziasztok!! lenne egy kérdésem!!! a régi havi szavazásokat hol lehet megnézni. a decemberi havi szavazás az nekem nincs meg sehol. köszi előre is
biztosan szükség volt a képbeillesztés bonyolítására?
inkább ezekkel az unalmas szmájlikkal kezdenétek már valamit
utólagos megjegyzés: ne a fejlesztő észbeli képessége legyen az etalon..és ne is az enyém
inkább ezekkel az unalmas szmájlikkal kezdenétek már valamit
utólagos megjegyzés: ne a fejlesztő észbeli képessége legyen az etalon..és ne is az enyém
hát most nézem nem semmi, jól meg lett bonyolítva a képfeltöltés.....nem győzünk követni benneteket...én eligazodok rajta kapásból, még ha szokatlan is, de egy sima user azt hiszem tépni fogja a haját...
meglátjuk, én már azt várom mikor mondjátok, hogy készen van bár tudom ilyen sosem lesz, mert egy honlapot állandóan fejleszteni kell..
egyetértek Prune kisasszonnyal, a fejlesztő a síma user eszével gondolkodjon!
meglátjuk, én már azt várom mikor mondjátok, hogy készen van bár tudom ilyen sosem lesz, mert egy honlapot állandóan fejleszteni kell..
egyetértek Prune kisasszonnyal, a fejlesztő a síma user eszével gondolkodjon!
pl
törölhetni lehetne nekünk is üzeneteinket
ahogy ,most jártam
rossz helyre küldtem
törölhetni lehetne nekünk is üzeneteinket
ahogy ,most jártam
rossz helyre küldtem
egészen idáig azért nyafogtunk a fórumozóknak, hogy ne használják ezt a lehetőséget, mert sok esetben vagy nem láthatóak a képek, vagy eltűnnek idővel
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 21. szerda 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 21. szerda 08:28
biztosan szükség volt a képbeillesztés bonyolítására?
inkább ezekkel az unalmas szmájlikkal kezdenétek már valamit
utólagos megjegyzés: ne a fejlesztő észbeli képessége legyen az etalon..és ne is az enyém
inkább ezekkel az unalmas szmájlikkal kezdenétek már valamit
utólagos megjegyzés: ne a fejlesztő észbeli képessége legyen az etalon..és ne is az enyém
igen, eddig is mindenkit arra kértünk, hogy használjon képfeltöltőt, mert a kép nem fog megjelenni, vagy egy idő után eltűnik, erre a fejlesztő urak pontosan erre buzdítják a jónépet, nem jó ez így!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 21. szerda 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 21. szerda 09:30
egészen idáig azért nyafogtunk a fórumozóknak, hogy ne használják ezt a lehetőséget, mert sok esetben vagy nem láthatóak a képek, vagy eltűnnek idővel
Nem lesz saját üzenet törlése. Módosítani lehet, hogy rossz helyre írtam, elírtam, stb, de nyom nélkül kitörölni nem.
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2009. 01. 21. szerda 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 21. szerda 09:01
pl
törölhetni lehetne nekünk is üzeneteinket
ahogy ,most jártam
rossz helyre küldtem
törölhetni lehetne nekünk is üzeneteinket
ahogy ,most jártam
rossz helyre küldtem
öregSam, MmePrune: Az új képfeltöltő egy célt szolgál, egy cél érdekében készült: A blogok tulajdonosainak életét megkönnyítendő.
Sima user saját blogján kivül mindenhol a régi képbeillesztőt fogja látni. Ha saját blogot nyit, akkor oda viszont fog tudni képeket/képsorozatok/videókat (!!) beilleszteni. (Csak oda.)
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.
Sima user saját blogján kivül mindenhol a régi képbeillesztőt fogja látni. Ha saját blogot nyit, akkor oda viszont fog tudni képeket/képsorozatok/videókat (!!) beilleszteni. (Csak oda.)
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.

















Törté-Net





fuxfuxfux
Luciana 2





