Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#638   2009. 01. 26. hétfő 19:33
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Na, ezzel az információval (és stilussal wink ) már tudunk valamit kezdeni, nézd csak meg most. smile

A képbetöltődés sebessége meg abszolút nem a mi szerverünkön múlik, hanem AHONNAN belinkeled a képet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 26. hétfő 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (20803) Admin
2009. 01. 26. hétfő 16:36
Nos.Képfeltöltés idáig frankon ment,az abload.de-vel.A képes topicba 3 kép a max.Idáig bemásoltam a linket,képet.Aztán hadd menjen.Most mi van?Már nem lehet 1xüen,mert 3 lehetöség van,de elötte töröljem ki a http://-t aztán be a linket.Aztán meg mire betölti igy a képeimet meg is öszülök itt.Hát csak ez a höbörgésem tárgya.

(- Külsö hivatkozás) hehe
#637   2009. 01. 26. hétfő 18:11
Big-Dick Big-Dick
Nekem az értékeléssel van bajom: rákattintok a +/- -ra eddig ok, de minek még egy felugró ablakra kattintani? Úgyis elszürkül a +/-, nem? Vagy esetleg az elszürkülés helyett oda lehetne írni a "köszönjük"-öt és nincs tovább gomb.
#636   2009. 01. 26. hétfő 16:36
X Törölt felhasználó (20803) Admin
Nos.Képfeltöltés idáig frankon ment,az abload.de-vel.A képes topicba 3 kép a max.Idáig bemásoltam a linket,képet.Aztán hadd menjen.Most mi van?Már nem lehet 1xüen,mert 3 lehetöség van,de elötte töröljem ki a http://-t aztán be a linket.Aztán meg mire betölti igy a képeimet meg is öszülök itt.Hát csak ez a höbörgésem tárgya.

(- Külsö hivatkozás) hehe
(Ez egy válasz iNfeSter üzenetére (2009. 01. 25. vasárnap 23:22), amit ide kattintva olvashatsz)
iNfeSter VIP Admin
2009. 01. 25. vasárnap 23:22
Hőbörgések helyett konkrét dolgokat kérnénk, hogy mi a probléma.
#635   2009. 01. 25. vasárnap 23:22
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Hőbörgések helyett konkrét dolgokat kérnénk, hogy mi a probléma.
#634   2009. 01. 25. vasárnap 20:46
buvár buvár
nem tudom megnézni az elözeteseket..mindig azt irjaki not found
#633   2009. 01. 25. vasárnap 19:32
ihaj ihaj
Tök kultúráltan leírtam a multkor,hogy egy tré oldalt csináltatok,ki is lettem tiltva.
Szánalmasak vagytok!
Ki lehet vágni újra de az igazság akkor is az,hogy egy jó oldalt tettetek tönkre anyagi haszonszerzés céljából.
A legjobb oldalból sikerült egy rakás szerencsétlenséget csinálnotok.
A hozzászólásokból látszik,hogy az oldal készítői szarnak a látogatók véleményére.
Ez az oldal nagyon el lett b..szva.
violent
#632   2009. 01. 25. vasárnap 15:07
Abalage Abalage
Végre vaaki az adminok közül is belátja, hogy ez az új oldal egy rakás sz@r... Tudatni kellene a naccságos szerkesztőkkel, hogy ezt a gyenge bétát nem lett volna szabad ráereszteni a felhasználókra, mert több erkölcsi kárt okoz mint hasznot. Nem isteníteni kell, hanem vissza a működő régit!
#631   2009. 01. 25. vasárnap 11:15
X Törölt felhasználó (20803) Admin
Na itt van az hogy be fejezem egy életre a képfeltöltést!Igy ilyen mocskosul elb***ni a képfeltöltést!Hát mi a f***om vagyok én?Itt b*****m a rezet a feltöltésekkel,erre újabb szart b***nak be segítségül!Nem rakok fel képeket.ELÉG VOLT!!!Szar ez az egész nem tudom ki csinálta de SZAR!!!
#630   2009. 01. 23. péntek 20:39
buzikurva buzikurva
mi a jóistenre van optimalizálva az oldal?? 9.63as operában darabokra esik... gratulálok.. sikerült ***************** alakítani ami jó volt...
(moderálva : vazelinator)
#629   2009. 01. 23. péntek 13:22
vazelinator vazelinator VIP Admin
ha felhozod a tiltás témákban, akkor én nem fenyegetőzni szoktam.
#628   2009. 01. 22. csütörtök 21:42
codenen codenen VIP
Sziasztok miotamegujult a honlap nemtudok feltőlteni semi segitsetek
#627   2009. 01. 22. csütörtök 15:02
nedgart nedgart
Sziasztok! Lehet, hogy csak az én problémám de a Kismalac képeknél, a véletlenszerű ajánló mindig ugyanazt a 10-20 képet hozza nagyritkán beszúr egy-egy újat.
#626   2009. 01. 21. szerda 14:00
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
A blog más tészta, de amatőr, kismalac stb. usereknek javallott a "tölts fel te is" menüpont használata. Az aztán tényleg nem bonyolult! smile
#625   2009. 01. 21. szerda 11:18
MmePrune MmePrune VIP Admin
nyafogás visszavonva smile megnéztem egyszerű userként a képfeltöltést smile
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2009. 01. 21. szerda 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2009. 01. 21. szerda 10:09
öregSam, MmePrune: Az új képfeltöltő egy célt szolgál, egy cél érdekében készült: A blogok tulajdonosainak életét megkönnyítendő.
Sima user saját blogján kivül mindenhol a régi képbeillesztőt fogja látni. Ha saját blogot nyit, akkor oda viszont fog tudni képeket/képsorozatok/videókat (!!) beilleszteni. (Csak oda.)
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.
#624   2009. 01. 21. szerda 10:49
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
teeee szégyentelen! mindig csak a szopáson jár az eszed...apropó most lebuktál, honnan tudod Törté-Net-nek mekkor farka van MI???? cemende, lotyó, szexkisiparos nem köllesz többet, dobtalak...

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 21. szerda 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 21. szerda 10:12
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.----->

és szerinted ezt nem kellett volna közölni a fórum adminokkal? hogy szopnám le azt a gyönyörű 20cmes farkadat! wink
#623   2009. 01. 21. szerda 10:14
MmePrune MmePrune VIP Admin
jah..és ez a blog téma... zavart2 idiota ravasz1

szmájlikról jut eszembe...töri! ha már nagyon unatkozol, rakjál be új szmájlikat..lécci smile
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2009. 01. 21. szerda 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2009. 01. 21. szerda 10:09
öregSam, MmePrune: Az új képfeltöltő egy célt szolgál, egy cél érdekében készült: A blogok tulajdonosainak életét megkönnyítendő.
Sima user saját blogján kivül mindenhol a régi képbeillesztőt fogja látni. Ha saját blogot nyit, akkor oda viszont fog tudni képeket/képsorozatok/videókat (!!) beilleszteni. (Csak oda.)
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.
#622   2009. 01. 21. szerda 10:12
MmePrune MmePrune VIP Admin
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.----->

és szerinted ezt nem kellett volna közölni a fórum adminokkal? hogy szopnám le azt a gyönyörű 20cmes farkadat! wink
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2009. 01. 21. szerda 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2009. 01. 21. szerda 10:09
öregSam, MmePrune: Az új képfeltöltő egy célt szolgál, egy cél érdekében készült: A blogok tulajdonosainak életét megkönnyítendő.
Sima user saját blogján kivül mindenhol a régi képbeillesztőt fogja látni. Ha saját blogot nyit, akkor oda viszont fog tudni képeket/képsorozatok/videókat (!!) beilleszteni. (Csak oda.)
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.
#621   2009. 01. 21. szerda 10:09
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
öregSam, MmePrune: Az új képfeltöltő egy célt szolgál, egy cél érdekében készült: A blogok tulajdonosainak életét megkönnyítendő.
Sima user saját blogján kivül mindenhol a régi képbeillesztőt fogja látni. Ha saját blogot nyit, akkor oda viszont fog tudni képeket/képsorozatok/videókat (!!) beilleszteni. (Csak oda.)
A fórumadminoknak mindenhol adott ez a lehetőség, de csak indokolt esetben javalott használni. Pl. Erotikus képek kategóriába NEM! A feltöltött képek a GG-re kerülnek, így a mi felelősségünk is, hogy mi kerül ide fel, ennek megfelelően kell használni.
#620   2009. 01. 21. szerda 10:04
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Nem lesz saját üzenet törlése. Módosítani lehet, hogy rossz helyre írtam, elírtam, stb, de nyom nélkül kitörölni nem.
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2009. 01. 21. szerda 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 21. szerda 09:01
pl
törölhetni lehetne nekünk is üzeneteinket
ahogy ,most jártam
rossz helyre küldtem
#619   2009. 01. 21. szerda 09:48
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
igen, eddig is mindenkit arra kértünk, hogy használjon képfeltöltőt, mert a kép nem fog megjelenni, vagy egy idő után eltűnik, erre a fejlesztő urak pontosan erre buzdítják a jónépet, nem jó ez így!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 21. szerda 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 21. szerda 09:30
egészen idáig azért nyafogtunk a fórumozóknak, hogy ne használják ezt a lehetőséget, mert sok esetben vagy nem láthatóak a képek, vagy eltűnnek idővel
 
... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2008. 12. 17. szerda
Üzenetek: 998db
Utolsó üzenet: 2020. 03. 29. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!