Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

... 33 34 35 36 37 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#681   2009. 02. 10. kedd 11:53
Franco7 Franco7
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy lehet-e már a fórumban névhez hozzászólást keresni? Egy hasznos funkciónak tartottam. És kíváncsi vagyok, hogy lesz-e ilyen.

Előre is köszönöm, ha valaki tud válaszolni!
#682   2009. 02. 10. kedd 13:31
NagyonNagy64 NagyonNagy64
Mikor kerül vissza már a képek elküldésének funkciója a lehetőségek közé. Ezt a régiben nagyon szerettem és sokat használtam. Nagyon hiányzik. Ha lehet légyszi rakjátok vissza. worship
#683   2009. 02. 10. kedd 16:09
vazelinator vazelinator VIP Admin
ezerrel dolgozunk és igyekszünk...
de remélem hamarosan
(Ez egy válasz NagyonNagy64 üzenetére (2009. 02. 10. kedd 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 10. kedd 13:31
Mikor kerül vissza már a képek elküldésének funkciója a lehetőségek közé. Ezt a régiben nagyon szerettem és sokat használtam. Nagyon hiányzik. Ha lehet légyszi rakjátok vissza. worship
#684   2009. 02. 12. csütörtök 08:08
NagyonNagy64 NagyonNagy64
Köszönöm a biztatást. Várom Egyébként szerintem nagyon jó az oldal. Nekem bejött. Volna egy ötletem sokszor olvasni a kismalac vicces érdekes képek kategóriában amikor feltesznek egy képet meztelen csaj(ok)ról hogy nem oda való. De igazából mivel érdekes is benne van a címbe belefér szerintem. Meg aztán ugyanitt a videók között is van olyan témában fent szösszenetek. Szóval lehetne egy frappáns címmel külön kategóriát nyitni neki. Pl.: Képek hiányos öltözetű szereplőkkel
#685   2009. 02. 18. szerda 00:48
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
egyszerűen nevetséges, hogy egy user végig offolja a gg fórumát és nem lehet rákeresni a nevére
részemről itt hagytam abba, ennyi volt.
nem tudom mi motívál benneteket, de valószínű rossz úton jártok.
ezt beillesztem a fejlesztés topicba is, de ha figyeltek, egyre több admin hagyja el a hajót.....
#686   2009. 02. 19. csütörtök 09:03
xdriver xdriver
Iszonyatosan lassú az oldal,sőt gyakran le is fagy! Gyakorlatilag használhatatlan.
Nem tudom méritek e mennyi látogatót veszítettetek az utóbbi időben, gyanítom
nem keveset !
#687   2009. 02. 19. csütörtök 10:24
Gheorgius Gheorgius
Kihajít... nézegetem az oldalt, lapozgatok, aztán azt veszem észre, hogy ki vagyok jelentkeztetve. Legtöbbször a fórumozás közben fordul elő.
A sorozatoknál jobb oldalon a kisméretű, sorozatfotó összesítők nem jelennek meg. A képek helyett üres kockák vannak csak...
#688   2009. 02. 19. csütörtök 10:47
GG-ufsz GG-ufsz VIP Admin
Az adott user tiltható, és törölhető az összes hozzászólása, ezt még a múlt héten javíottuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 02. 18. szerda 00:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2009. 02. 18. szerda 00:48
egyszerűen nevetséges, hogy egy user végig offolja a gg fórumát és nem lehet rákeresni a nevére
részemről itt hagytam abba, ennyi volt.
nem tudom mi motívál benneteket, de valószínű rossz úton jártok.
ezt beillesztem a fejlesztés topicba is, de ha figyeltek, egyre több admin hagyja el a hajót.....
#689   2009. 02. 19. csütörtök 10:49
GG-ufsz GG-ufsz VIP Admin
A mai lassulás okát egyelőre mi sem tudjuk, reggel óta fent áll. A kiléptetés milyen böngészőben fordul elő? Az index kép rész át lett dolgozva, egy F5 vagy Ctrl-R billentyűzetkombinációt nyomj le az adott oldalon, és megjavul (nem ürült nálad a css cache)!
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2009. 02. 19. csütörtök 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 19. csütörtök 10:24
Kihajít... nézegetem az oldalt, lapozgatok, aztán azt veszem észre, hogy ki vagyok jelentkeztetve. Legtöbbször a fórumozás közben fordul elő.
A sorozatoknál jobb oldalon a kisméretű, sorozatfotó összesítők nem jelennek meg. A képek helyett üres kockák vannak csak...
#690   2009. 02. 19. csütörtök 10:50
GG-ufsz GG-ufsz VIP Admin
A látogatottságunk stabilan magas és rendben van jelenleg, köszönjük a kérdésed. A mai belassulás érinthetett téged is, és ezért vagy feldúltabb az átlagosnál szerintem. smile
#691   2009. 02. 19. csütörtök 14:33
Gheorgius Gheorgius
Mozilla Firefox 3.0.6tal nézem az oldalt.
(Ez egy válasz GG-ufsz üzenetére (2009. 02. 19. csütörtök 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
GG-ufsz VIP Admin
2009. 02. 19. csütörtök 10:49
A mai lassulás okát egyelőre mi sem tudjuk, reggel óta fent áll. A kiléptetés milyen böngészőben fordul elő? Az index kép rész át lett dolgozva, egy F5 vagy Ctrl-R billentyűzetkombinációt nyomj le az adott oldalon, és megjavul (nem ürült nálad a css cache)!
#692   2009. 02. 20. péntek 23:09
zulu-xxx zulu-xxx
Még mindíg borzalom a v2.0....
#693   2009. 02. 21. szombat 16:41
vazelinator vazelinator VIP Admin
egy kicsit bővebben, konkrétumok?
(Ez egy válasz zulu-xxx üzenetére (2009. 02. 20. péntek 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 20. péntek 23:09
Még mindíg borzalom a v2.0....
#694   2009. 02. 21. szombat 22:00
vazelinator vazelinator VIP Admin
megszokás, szokások
nekem is furcsa volt mikor teszteltem
de már rég az én kétségemet is legyőzte a forgalom
#695   2009. 03. 02. hétfő 08:55
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Most már gyors, mint az atomvillanás. smile
#696   2009. 03. 02. hétfő 20:55
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Mit csináltatok vele? most olyan gyors este is, csak úgy pattanik! El ne rontsátok! worship
#697   2009. 03. 03. kedd 13:34
f1234f f1234f
Ki szerkeszti a híreket? A "Leszbifilm szeretés, arra felizgulás" főcím elkövetéséért kijárna neki a hét idiótája megtisztelő cím...
#698   2009. 03. 04. szerda 09:54
MmePrune MmePrune VIP Admin
te sem az egészséges erotikán nőttél fel, mi?
(Ez egy válasz f1234f üzenetére (2009. 03. 03. kedd 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 03. kedd 13:34
Ki szerkeszti a híreket? A "Leszbifilm szeretés, arra felizgulás" főcím elkövetéséért kijárna neki a hét idiótája megtisztelő cím...
#699   2009. 03. 06. péntek 00:03
tala69 tala69 VIP
A SZAVAZÓRENDSZER korretségéről...
"- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével."

Ezzel némileg vitatkoznánk... ha lehet.

Nem tudjuk, hogy ez a rendszer hibája-e, de mint tapasztalhattuk, az indexképek alatti értékelések később frissülnek. Ha rákattintunk a sorozatra, akkor általában több értékelést látunk a zárójelben a sorozat adatainál. Na a lényeg az, hogy kb. 540 értékelésünk volt, tehát az indexkép alatt kevesebb szerepelt, méghozzá 522 db.
Amin meglepődtünk, hogy rákattintva a sorozatra, az értékeléseink száma hirtelen lecsökkent 512-re. Ez hogy lehet? Egy kicsit gyanús ez a szavazatszámláló. Ha így meg lehet variálni, akár belülről, akár kívülről a dolgot, akkor elvesztik az értelmüket a különböző versenyek és havi szavazások. Mellékelünk 2 képet, a jobb alsó sarokban látható, hogy egyidőben készítettük mind a kettőt. Köszönjük!
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

(a képeket kijavítottam: tom)
#700   2009. 03. 06. péntek 00:20
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Miután az olda eléggé komoly terhelésnek van kitéve, ezért a cache ürülésének sajátosságai miatt előfordulhatnak ilyen jellegű eltérések.
Ezeknek az oka, hogy máshogy frissül (más-más sorrendben) a sorozaton belül látható adat, a listázáskor látható adat, sőt máshogy az felhasználó adatlapján látható adat. :/
Tudjuk, hogy ez így nem a legjobb, most az egyik legfontosabb fejlesztésünk, hogy ez a cache-generálás meggyorsuljon (szó szerint öbb millió cache-fájlról van szó). (Viszont ez nem egyszerű feladat, van vele némi gubanc. :( )

Viszont minden elszámolás az adatbázis aktuális másodpercre pontos adataiból jön, nem veszik el semmi, nem lehet 413 pontot adni valakinek, nem lehet tőle elvenni sem. smile

Köszönjük a visszajelzést, azért ránézünk a sorozatra természetesen. Ha bármi hasonlót tapasztaltok, írjátok meg nyugodtan ide vagy az Ügyfélszolgálatnak, mindenkinek az az érdeke, hogy ilyen anomáliák ne legyenek.

Üdvözlettel: Kacsa, GG Fejlesztői csapat smile
 
... 33 34 35 36 37 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2008. 12. 17. szerda
Üzenetek: 995db
Utolsó üzenet: 2020. 03. 29. vasárnap
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!