Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy lehet-e már a fórumban névhez hozzászólást keresni? Egy hasznos funkciónak tartottam. És kíváncsi vagyok, hogy lesz-e ilyen.
Előre is köszönöm, ha valaki tud válaszolni!
Szeretném megkérdezni, hogy lehet-e már a fórumban névhez hozzászólást keresni? Egy hasznos funkciónak tartottam. És kíváncsi vagyok, hogy lesz-e ilyen.
Előre is köszönöm, ha valaki tud válaszolni!
Mikor kerül vissza már a képek elküldésének funkciója a lehetőségek közé. Ezt a régiben nagyon szerettem és sokat használtam. Nagyon hiányzik. Ha lehet légyszi rakjátok vissza.
ezerrel dolgozunk és igyekszünk...
de remélem hamarosan (Ez egy válasz NagyonNagy64 üzenetére (2009. 02. 10. kedd 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 10. kedd 13:31
de remélem hamarosan (Ez egy válasz NagyonNagy64 üzenetére (2009. 02. 10. kedd 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Mikor kerül vissza már a képek elküldésének funkciója a lehetőségek közé. Ezt a régiben nagyon szerettem és sokat használtam. Nagyon hiányzik. Ha lehet légyszi rakjátok vissza.
Köszönöm a biztatást. Várom Egyébként szerintem nagyon jó az oldal. Nekem bejött. Volna egy ötletem sokszor olvasni a kismalac vicces érdekes képek kategóriában amikor feltesznek egy képet meztelen csaj(ok)ról hogy nem oda való. De igazából mivel érdekes is benne van a címbe belefér szerintem. Meg aztán ugyanitt a videók között is van olyan témában fent szösszenetek. Szóval lehetne egy frappáns címmel külön kategóriát nyitni neki. Pl.: Képek hiányos öltözetű szereplőkkel
egyszerűen nevetséges, hogy egy user végig offolja a gg fórumát és nem lehet rákeresni a nevére
részemről itt hagytam abba, ennyi volt.
nem tudom mi motívál benneteket, de valószínű rossz úton jártok.
ezt beillesztem a fejlesztés topicba is, de ha figyeltek, egyre több admin hagyja el a hajót.....
részemről itt hagytam abba, ennyi volt.
nem tudom mi motívál benneteket, de valószínű rossz úton jártok.
ezt beillesztem a fejlesztés topicba is, de ha figyeltek, egyre több admin hagyja el a hajót.....
Iszonyatosan lassú az oldal,sőt gyakran le is fagy! Gyakorlatilag használhatatlan.
Nem tudom méritek e mennyi látogatót veszítettetek az utóbbi időben, gyanítom
nem keveset !
Nem tudom méritek e mennyi látogatót veszítettetek az utóbbi időben, gyanítom
nem keveset !
Kihajít... nézegetem az oldalt, lapozgatok, aztán azt veszem észre, hogy ki vagyok jelentkeztetve. Legtöbbször a fórumozás közben fordul elő.
A sorozatoknál jobb oldalon a kisméretű, sorozatfotó összesítők nem jelennek meg. A képek helyett üres kockák vannak csak...
A sorozatoknál jobb oldalon a kisméretű, sorozatfotó összesítők nem jelennek meg. A képek helyett üres kockák vannak csak...
Az adott user tiltható, és törölhető az összes hozzászólása, ezt még a múlt héten javíottuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 02. 18. szerda 00:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 18. szerda 00:48
Törölt felhasználó (233911)
VIP
Admin
egyszerűen nevetséges, hogy egy user végig offolja a gg fórumát és nem lehet rákeresni a nevére
részemről itt hagytam abba, ennyi volt.
nem tudom mi motívál benneteket, de valószínű rossz úton jártok.
ezt beillesztem a fejlesztés topicba is, de ha figyeltek, egyre több admin hagyja el a hajót.....
részemről itt hagytam abba, ennyi volt.
nem tudom mi motívál benneteket, de valószínű rossz úton jártok.
ezt beillesztem a fejlesztés topicba is, de ha figyeltek, egyre több admin hagyja el a hajót.....
A mai lassulás okát egyelőre mi sem tudjuk, reggel óta fent áll. A kiléptetés milyen böngészőben fordul elő? Az index kép rész át lett dolgozva, egy F5 vagy Ctrl-R billentyűzetkombinációt nyomj le az adott oldalon, és megjavul (nem ürült nálad a css cache)!
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2009. 02. 19. csütörtök 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 19. csütörtök 10:24
Kihajít... nézegetem az oldalt, lapozgatok, aztán azt veszem észre, hogy ki vagyok jelentkeztetve. Legtöbbször a fórumozás közben fordul elő.
A sorozatoknál jobb oldalon a kisméretű, sorozatfotó összesítők nem jelennek meg. A képek helyett üres kockák vannak csak...
A sorozatoknál jobb oldalon a kisméretű, sorozatfotó összesítők nem jelennek meg. A képek helyett üres kockák vannak csak...
A látogatottságunk stabilan magas és rendben van jelenleg, köszönjük a kérdésed. A mai belassulás érinthetett téged is, és ezért vagy feldúltabb az átlagosnál szerintem.
Mozilla Firefox 3.0.6tal nézem az oldalt.
(Ez egy válasz GG-ufsz üzenetére (2009. 02. 19. csütörtök 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 19. csütörtök 10:49
A mai lassulás okát egyelőre mi sem tudjuk, reggel óta fent áll. A kiléptetés milyen böngészőben fordul elő? Az index kép rész át lett dolgozva, egy F5 vagy Ctrl-R billentyűzetkombinációt nyomj le az adott oldalon, és megjavul (nem ürült nálad a css cache)!
Még mindíg borzalom a v2.0....
egy kicsit bővebben, konkrétumok?
(Ez egy válasz zulu-xxx üzenetére (2009. 02. 20. péntek 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
megszokás, szokások
nekem is furcsa volt mikor teszteltem
de már rég az én kétségemet is legyőzte a forgalom
nekem is furcsa volt mikor teszteltem
de már rég az én kétségemet is legyőzte a forgalom
Most már gyors, mint az atomvillanás.
Mit csináltatok vele? most olyan gyors este is, csak úgy pattanik! El ne rontsátok!
Ki szerkeszti a híreket? A "Leszbifilm szeretés, arra felizgulás" főcím elkövetéséért kijárna neki a hét idiótája megtisztelő cím...
te sem az egészséges erotikán nőttél fel, mi?
(Ez egy válasz f1234f üzenetére (2009. 03. 03. kedd 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 03. kedd 13:34
Ki szerkeszti a híreket? A "Leszbifilm szeretés, arra felizgulás" főcím elkövetéséért kijárna neki a hét idiótája megtisztelő cím...
A SZAVAZÓRENDSZER korretségéről...
"- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével."
Ezzel némileg vitatkoznánk... ha lehet.
Nem tudjuk, hogy ez a rendszer hibája-e, de mint tapasztalhattuk, az indexképek alatti értékelések később frissülnek. Ha rákattintunk a sorozatra, akkor általában több értékelést látunk a zárójelben a sorozat adatainál. Na a lényeg az, hogy kb. 540 értékelésünk volt, tehát az indexkép alatt kevesebb szerepelt, méghozzá 522 db.
Amin meglepődtünk, hogy rákattintva a sorozatra, az értékeléseink száma hirtelen lecsökkent 512-re. Ez hogy lehet? Egy kicsit gyanús ez a szavazatszámláló. Ha így meg lehet variálni, akár belülről, akár kívülről a dolgot, akkor elvesztik az értelmüket a különböző versenyek és havi szavazások. Mellékelünk 2 képet, a jobb alsó sarokban látható, hogy egyidőben készítettük mind a kettőt. Köszönjük!


(a képeket kijavítottam: tom)
"- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével."
Ezzel némileg vitatkoznánk... ha lehet.
Nem tudjuk, hogy ez a rendszer hibája-e, de mint tapasztalhattuk, az indexképek alatti értékelések később frissülnek. Ha rákattintunk a sorozatra, akkor általában több értékelést látunk a zárójelben a sorozat adatainál. Na a lényeg az, hogy kb. 540 értékelésünk volt, tehát az indexkép alatt kevesebb szerepelt, méghozzá 522 db.
Amin meglepődtünk, hogy rákattintva a sorozatra, az értékeléseink száma hirtelen lecsökkent 512-re. Ez hogy lehet? Egy kicsit gyanús ez a szavazatszámláló. Ha így meg lehet variálni, akár belülről, akár kívülről a dolgot, akkor elvesztik az értelmüket a különböző versenyek és havi szavazások. Mellékelünk 2 képet, a jobb alsó sarokban látható, hogy egyidőben készítettük mind a kettőt. Köszönjük!


(a képeket kijavítottam: tom)
Miután az olda eléggé komoly terhelésnek van kitéve, ezért a cache ürülésének sajátosságai miatt előfordulhatnak ilyen jellegű eltérések.
Ezeknek az oka, hogy máshogy frissül (más-más sorrendben) a sorozaton belül látható adat, a listázáskor látható adat, sőt máshogy az felhasználó adatlapján látható adat. :/
Tudjuk, hogy ez így nem a legjobb, most az egyik legfontosabb fejlesztésünk, hogy ez a cache-generálás meggyorsuljon (szó szerint öbb millió cache-fájlról van szó). (Viszont ez nem egyszerű feladat, van vele némi gubanc. :( )
Viszont minden elszámolás az adatbázis aktuális másodpercre pontos adataiból jön, nem veszik el semmi, nem lehet 413 pontot adni valakinek, nem lehet tőle elvenni sem.
Köszönjük a visszajelzést, azért ránézünk a sorozatra természetesen. Ha bármi hasonlót tapasztaltok, írjátok meg nyugodtan ide vagy az Ügyfélszolgálatnak, mindenkinek az az érdeke, hogy ilyen anomáliák ne legyenek.
Üdvözlettel: Kacsa, GG Fejlesztői csapat
Ezeknek az oka, hogy máshogy frissül (más-más sorrendben) a sorozaton belül látható adat, a listázáskor látható adat, sőt máshogy az felhasználó adatlapján látható adat. :/
Tudjuk, hogy ez így nem a legjobb, most az egyik legfontosabb fejlesztésünk, hogy ez a cache-generálás meggyorsuljon (szó szerint öbb millió cache-fájlról van szó). (Viszont ez nem egyszerű feladat, van vele némi gubanc. :( )
Viszont minden elszámolás az adatbázis aktuális másodpercre pontos adataiból jön, nem veszik el semmi, nem lehet 413 pontot adni valakinek, nem lehet tőle elvenni sem.
Köszönjük a visszajelzést, azért ránézünk a sorozatra természetesen. Ha bármi hasonlót tapasztaltok, írjátok meg nyugodtan ide vagy az Ügyfélszolgálatnak, mindenkinek az az érdeke, hogy ilyen anomáliák ne legyenek.
Üdvözlettel: Kacsa, GG Fejlesztői csapat
















Törté-Net





Páromelőttsexxx
Rachel W





