Mi az ami a legjobban meglepett a pároddal kapcsolatban?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#220   2018. 06. 13. szerda 10:16
buszosati01 buszosati01
Mikor elárulta, hogy a házibarink rėgota használja a popsiját is..
#219   2018. 06. 13. szerda 09:54
Oreglali Oreglali VIP
Amikor válásunk után viszont láttam itt és egy másik hasonló oldalon.
#218   2018. 06. 12. kedd 23:32
puncizsirt puncizsirt
Izgalmas! wink
Volt partnerem, aki szintén érkezett így haza!
(Ez egy válasz MoonMike üzenetére (2018. 03. 14. szerda 01:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 14. szerda 01:49
A feleségem megismerkedésünkkor egy másik férfi spermáját már a puncijában tudta, úgy feküdt le velem. Erre csak évekkel később derült fény.
#217   2018. 06. 06. szerda 08:15
X Törölt felhasználó (3588632)
engem az mikor egyszer ugy alakult, hogy egyik ismerősömmel szexeltünk a nejemmel és láttam mennyire élvezi a másik faszt,azóta sokszor megbasztuk és nagyon jó.
#216   2018. 06. 03. vasárnap 14:51
Capri Capri
Nem volt köztünk téma az anál, de egyszer egyik menet közben megállított és annyit mondott,hogy menjek hozzak be valamilyen krémet a fürdőből, mert ki akarja próbálni. Utána kérdeztem tőle, hogy milyen volt és azt mondta, hogy nagyon izgalmas,de ciki neki...
#215   2018. 06. 01. péntek 11:19
Winettou3 Winettou3
A nejem soha nem szerette az ujjazást, mint mondta régen nagyon durván ujjazták meg. Talán ezért is, meg úgy tartotta, ha van jobb akkor miért a rosszabbikat kell bedugni. Ha egy ujjamat dugtam be annak is nyafogott, sziszegett. Az első hármas kalandunknál a vendégünk egyből két ujját nyomta fel a páromnak. Megijedtem, rá akartam szólni, hogy egy is elég lesz. Azután meggondoltam, szóljon az akinek kellemetlen. Hiába vártam nem szólt rá, sőt még nagyon élvezte is. Később számonkértem rajta a történteket. Azt mondta, biztos eltalálta a G pontját, mert igencsak jól esett neki. Ezt közöltük a barátunkkal is, aki elismerte, nagy gyakorlata van benne. Ezután mindig ujjazással kezdte a szeretkezést és az együttlét folyamán többször is csinálta a kedvesem örömére.
#214   2018. 05. 30. szerda 11:06
Huhtamaki43 Huhtamaki43
Az hogy ennyire be vállalós. Tipikus alamuszi macska nagyot ugrik típus.
#213   2018. 04. 28. szombat 19:21
magányos11 magányos11
Hogy volt egy alkalom 17éves korában, amikor egyszerre hárman kefélték meg. És még az is amikor bevallotta, hogy milyen sok pasival kefélt. Saját magamban pedig az, hogy ez engem mennyire felizgat!
#212   2018. 04. 21. szombat 03:51
X Törölt felhasználó (3746862)
Szia. A két férfi és 1 nő felállást nagyon szívesen kiprobálnám
(Ez egy válasz szexistennom üzenetére (2017. 09. 17. vasárnap 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 17. vasárnap 12:54
Állítólag nem akar mással szexelni, se úgy hogy ott vagyok se kettesben. Volt azóta megint egy nagyon félreérthető dolog a munkahelyi kollégájával. De úgy hogy a kollégájának volt barátnője. Azóta azok szakítottak és már más barátnője van. Akkor is szakítani akartam vele de egyszerűen nem akart, megesküdött mindenre hogy nem töürtént semmi, de a képe benne volt a telefonjába meg stb.

Az a gond, hogy szertetem de nem tudom mit csináljak, ő teljesen úgy van vele hogy engem szeret puszilgat, tényleg látszik rajta, hogy velem gondolja tovább az életét, de semmi szex. Arra hivatkozik, hogy nem vagyok megborotválva,de ha megvagyok akkor más miatt.

Sajnos az egész sztori igaz, nem fiktív. Ezért vagyok itt gg-n is. Hátha megtudom valósítani a saját vágyam, egy hármast. Két férfi egy nő csak a nőt kényeztetve.
#211   2018. 04. 16. hétfő 00:14
mezcsorgato mezcsorgato
Mikor bejelentette, hogy talalt partnert harmas szexre. Regota probaltam a fantaziajat csiklandozni vele, de nem volt ra vevo tulzottan. Szex kozben nem utasitotta el de nagyon lazba sem hozta. Azutan egy nap azzal allt elo, hogy o akarja kivalasztani a partnert. Boldogan belementem. Letargyalta a sraccal es belevagtunk. A sracot puncijaval es szajaval kenyeztette. Szajaba hagyta is, hogy beleelvezzen. En a fenekebe elveztem szendvicsben.
#210   2018. 03. 23. péntek 21:41
Winettou3 Winettou3
Igencsak meglepődtem az asszonykámon, mikor először voltunk nudista strandon. Útközben még tele volt aggodalommal, félelemmel, de amint ledobtuk a ruháinkat totál felszabadult volt. Láthatóan jól érezte magát, sőt még másokkal is leállt dumcsizni. Csodálkozásomra csak a vállát vonogatta, ő sem érti, de minden gátlás elszállt belőle. Ezek után hacsak tehetjük mindig a nudi részt választjuk.
#209   2018. 03. 20. kedd 21:17
Zsoltkó Zsoltkó
Engem azzal lepett meg az előző párom, hogy rávett egy kis szopásra. Én beszéltem rá, a hármasra, és 2-3 alkalommal volt velünk egy fickó. De nem nagyon ment neki a szex. Azután elárulta a páromnak, hogy inkább rám hajtana. Következő alkalommal a nejem szopta, és az én fejemet is odahúzta. Éreztem, ahogy a számban duzzad a fasza. Nekem kicsit meglepő volt, de nem mondom rossz élménynek. Rövid idő múlva visszavette az asszony a cerkát, és mivel akkor már állt, mint a cövek, magára húzta a fiút. Ezen az estén végre hatalmasat élveztek együtt, ketten.
#208   2018. 03. 20. kedd 15:36
Winettou3 Winettou3
Még a kapcsolatunk elején megkérdeztem a páromtól, hány fiú dugta meg? Egyet kénytelen volt bevallani, mert köztudott volt, hogy 17-20 éves koráig egy fiúval volt együtt. Azután jöttem én. Állította a szüzességét is ő vette el és a partnerének is ezt mondta. Pletyka szinten hallottam az egyik havertól, egy ismerőse állítja, már korábban kezdte a nemi életet. Neki szegeztem a kérdést még egyszer a drágámnak és kijelentettem, ne hazudozzon, mert akkor nem fog a kapcsolatunk tovább működni. Beismerő vallomást tett, gyorsan közölte, volt még kettő. Az első 16 éves korában, de nem volt jó, kudarcként élte meg, ezért hallgatott róla. A másodikkal az akkori fiúját csalta és jobbnak látta, ha ezt nem közli. Ekkor esett le az állam, úgy tudtam, vele csak barátok voltak és így is mutatta be egyszer.
#207   2018. 03. 18. vasárnap 17:06
F_Jimmy F_Jimmy
Két évig párhuzamos kapcsolatot folytatott és ez idő alatt alkalomadtán bejött neki még .... nem kevés „mellékes” is. És egyszer összejött neki, hogy egy nap hárman húzták meg … és nem gruppenben.
#206   2018. 03. 18. vasárnap 00:13
Winettou3 Winettou3
Végignéztem ahogy a barátunk állva megdugta a feleségem. Csak ámultam, mennyire élvezte a drágám. A fiú vállára borulva szinte zokogva tört fel belőle a kéj, nagyokat sóhajtozott, hogy mennyire finom. Az aktus után elmondta, még soha nem esett neki ilyen jól a behatolás és még életében nem kefélték meg ennyire. Ezek után még két alkalommal közösültek, de kijelentette a nejem, bármikor lefeküdne neki, mert jobb a szex vele mint velem.
#205   2018. 03. 15. csütörtök 14:44
X Törölt felhasználó (3568232)
Mikor az exemet rábeszéltem az análra. Igaz be volt rúgva de akkor is meglapő volt. Szerintem akkor az egész lépcsőház azt hallotta hogy kapja rendesen most valakii
#204   2018. 03. 14. szerda 09:17
X Törölt felhasználó (3502482)
nem értem,de kinek kínos?
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2018. 03. 14. szerda 05:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 14. szerda 05:19
Lehet ő a feleséged. alien2 Kínos volna ha így lenne, és hamarabb regisztrált az oldalra, mint te. eplus2
#203   2018. 03. 14. szerda 05:19
dako84 dako84
Lehet ő a feleséged. alien2 Kínos volna ha így lenne, és hamarabb regisztrált az oldalra, mint te. eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 13. kedd 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3502482)
2018. 03. 13. kedd 19:09
miért kérdezed?
#202   2018. 03. 14. szerda 01:49
MoonMike MoonMike
A feleségem megismerkedésünkkor egy másik férfi spermáját már a puncijában tudta, úgy feküdt le velem. Erre csak évekkel később derült fény.
#201   2018. 03. 14. szerda 01:20
Irsai Olivér Irsai Olivér
Az, hogy az első adandó alkalommal simán belement a négyes, párcserés szexbe. Meg még az, hogy elmesélte, hogy
a 20-as éve közepén egyszer az utcán felszedett egy srácot, kacsintással és combkivillantással.... a srác utána fordult és követte hazáig. A lépcsőházban már smároltak és a lakásban pedig nem jutottak a hálóig, hanem az előszobában és a nappaliban dugtak. Majd a srác el, sosem látta többet és a nevét sem tudja.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: lexter lexter
Nyitás ideje: 2017. 04. 26. szerda
Üzenetek: 220db
Utolsó üzenet: 2018. 06. 13. szerda

Hírek

2018. 06. 18. hétfő 15:04
A nagy szopatás Hát tessék, ilyenek a vérbeli magyar csajok! Ha Móni, Mreci, Niki és Tiffany garatra kapják, nincs megállás. Újabb mélytorok filmünk négy kőkemény meccs az orálszex és a szájba baszás határán. A filmből kiderül, melyik oldal felé húz inkább a menet.... Tovább
2018. 06. 18. hétfő 12:59
YuriésKai a díjátadón Ismét egy új párt köszönthettünk a díjátadónkon! Nagyon örültünk YuriésKai dobogós helyezésének, mivel több alkalommal is neveztek a versenyekre és kitartóan küldik be a sorozataikat. Annak is örültünk, hogy a versenyeink témái a legtöbbször... Tovább
2018. 06. 11. hétfő 16:17
DP Mania Filmünk szereplőiben két közös pont van. Szeretik a sportot, és a szexet. És annak is azt a válfaját, amikor egyszerre két farok ostromolja a puncit és a popsit. Mert lehet-e annál jobb mint amikor elfáradsz egy vegyes páros fallabda játékban, de szauna... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Masszázs kereső, Budapest masszázs, vidék masszázs
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!