Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#42   2017. 07. 11. kedd 12:56
X Törölt felhasználó (958341)
Szia

Hozzászólásoddal nem akarok vitába szállni. Tudjuk, hogy van pár ember, akinek a házigazdákon kívül nagyon szívügye ez a rendezvény...de egy sorod mellett nem megyünk el:
"Tudomásul kell venni, hogy ez a helyszín nem klub, a szervezők a helyet, és a körülményeket biztosítják, nem kényszeríthetik a résztvevőket a többes szexre"
Ha van olyan hely, vagy klub, ahol a tulajék "kényszerítik a többes szexet" az büntetendőőőőő
Itt látszik, hogy fogalmatok sincs milyen egy swingerklub és mi zajlik ott, és miben sokkal másabb a ***** házibuli, ami nem több egy erotikának helyet biztosító házibulinál...
Egy valódi swigerklubként üzemelő helyre az oda érkező emberek 80%-a sexelni vagy a sex reményében megy. A ****** buliban levő "szívügyes törzstagok" pedig a jó beszélgetésért mennek, ami egy vendéglőben is lehetne, ott is lehet ruhában enni, inni, táncolni. Majd ha sexhez lenne mégis kedvük, akkor sokkal olcsóbb lenne egy panzió és az esti vendéglátás, mint amennyibe yyyyy- nak a sw-nek nevezett házibuli önköltsége kerül...
Persze ez is csak EGY vélemény a sok közül, ez a MI álláspontunk. Mi többször igyekeztünk ötleteinkkel szebbé, varázslatosabbá, jobban látogatottá tenni a helyet, mert nekünk 100 km odavissza *****, 500 km Pest...nekünk is jobb lenne helyben swingerélményhez jutni, de ez egy "csak HÁZIBULI"-ban lehetetlen...

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
(Ez egy válasz Jupet üzenetére (2017. 07. 11. kedd 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 11. kedd 12:00
Nem szeretnék sárdobálásba bele menni, de elfogult vagyok a ****** HÁZIBULIVAL kapcsolatban, és szeretném leírni ismét a véleményemet, tapasztalataimat! Már több mint 2 éve látogatjuk párommal rendszeresen a helyet, és ez idő alatt nagyon sok pozitív szexuális élményben lehetett részünk melyet nem kettesben valósítottunk meg! Persze nem tagadom, hogy volt olyan este amikor csak a párommal éreztük jól magunkat, de mi ezt sem bántuk, és volt amikor csak direktben ezt terveztük, hogy kizárólag egymással foglalkozunk Tudomásul kell venni, hogy ez a helyszín nem klub, a szervezők a helyet, és a körülményeket biztosítják, nem kényszeríthetik a résztvevőket a többes szexre! Gondolom ezt mindenki belátja! Az, hogy kinek mi a adódik egy este folyamán kizárólag a résztvevő vendégeken, és saját magukon múlik! Egy ilyen helyen mindent szabad, de semmi sem kötelező, tehát magyarul abszolút nem garantált, hogy lesz gabalyodás! Az, hogy nagyon jó, bőséges az étel, és hogy egy mini wellness élményt kap a résztvevő számomra nagyon pozitív, és még jobbá, különlegesebbé teszi a részvételt! Már egy korábbi hozzászólásomban leírtam, hogy nem mindenki ugyanazt keresi, és úgy sem lehet mindenki igényének, ízlésének, elvárásának megfelelni, és szerintem ha egy klub vagy házibuli valakinek nem tetszik az is rendben van, de attól lehet, hogy egy másik résztvevő nagyon jó élményekkel távozik ugyanarról a buliról. Nyilván szabad országban élünk, szabad a vélemény nyilvánítás ezért fogalmaztam meg én is a gondolataimat! A saját tapasztalásom az, hogy mindent magamnak kell kipróbálni, és aztán véleményt alkotni, mert volt már olyan hely amiről olvastam negatív kritikákat de személy szerint életem egyik legjobb élményét kaptam ott, és megesett már a fordítottja is. Tehát látatlanban innentől kezdve nem ítélkezem! Kívánom, hogy mindenki találja meg azt a helyet, és alkalmat ami számára a maximumot adja! Szép napot!

J

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
#41   2017. 07. 11. kedd 12:00
Jupet Jupet
Nem szeretnék sárdobálásba bele menni, de elfogult vagyok a ****** HÁZIBULIVAL kapcsolatban, és szeretném leírni ismét a véleményemet, tapasztalataimat! Már több mint 2 éve látogatjuk párommal rendszeresen a helyet, és ez idő alatt nagyon sok pozitív szexuális élményben lehetett részünk melyet nem kettesben valósítottunk meg! Persze nem tagadom, hogy volt olyan este amikor csak a párommal éreztük jól magunkat, de mi ezt sem bántuk, és volt amikor csak direktben ezt terveztük, hogy kizárólag egymással foglalkozunk Tudomásul kell venni, hogy ez a helyszín nem klub, a szervezők a helyet, és a körülményeket biztosítják, nem kényszeríthetik a résztvevőket a többes szexre! Gondolom ezt mindenki belátja! Az, hogy kinek mi a adódik egy este folyamán kizárólag a résztvevő vendégeken, és saját magukon múlik! Egy ilyen helyen mindent szabad, de semmi sem kötelező, tehát magyarul abszolút nem garantált, hogy lesz gabalyodás! Az, hogy nagyon jó, bőséges az étel, és hogy egy mini wellness élményt kap a résztvevő számomra nagyon pozitív, és még jobbá, különlegesebbé teszi a részvételt! Már egy korábbi hozzászólásomban leírtam, hogy nem mindenki ugyanazt keresi, és úgy sem lehet mindenki igényének, ízlésének, elvárásának megfelelni, és szerintem ha egy klub vagy házibuli valakinek nem tetszik az is rendben van, de attól lehet, hogy egy másik résztvevő nagyon jó élményekkel távozik ugyanarról a buliról. Nyilván szabad országban élünk, szabad a vélemény nyilvánítás ezért fogalmaztam meg én is a gondolataimat! A saját tapasztalásom az, hogy mindent magamnak kell kipróbálni, és aztán véleményt alkotni, mert volt már olyan hely amiről olvastam negatív kritikákat de személy szerint életem egyik legjobb élményét kaptam ott, és megesett már a fordítottja is. Tehát látatlanban innentől kezdve nem ítélkezem! Kívánom, hogy mindenki találja meg azt a helyet, és alkalmat ami számára a maximumot adja! Szép napot!

J

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
#40   2017. 07. 11. kedd 10:16
ravenna ravenna VIP Admin
Én nem tartom jónak ha egy klubos estét, élményt hasonít bárki is egy privát szervezésű bulihoz.

A klubok - amelyek "tényleg azok", annak lettek ki- vagy átalakítva. A privát rendezvények pedig ugye vagy egy bérelt házban vagy valaki lakásában zajlanak. Azért a kettő sose lesz egy és ugyanaz. Egy rendes klubban mindenkinek az a dolga hogy ott legyen, a "hely maga" adja szükséges kellékeket, mint törölközők, lepedő, óvszer és nem utolsó sorban az étel és ital. A privát szervezet buli pedig sokszor elmegy a másik végletbe, olyan "tescos élménybe" ahova mindenki viszi a kis saját üdítőjét, törölközőjét.. Lehet hogy ez az én heppem csak, de a kettőt én sose hasonlítanám össze.
Az viszont tény, hogy a klubokba eljut sokszor olyan is, aki úgy gondolja hogy a belépője - vagy épp belépőjük - árát mindenképp elfogyasztja ételben és italban. Ők amúgy se valók ilyen helyre. Ahogy azok a nőtársaim se, akik a potya pia-kaja üzemmódba kapcsolva lemennek klubba, ott egy kicsit repiztetik magukat, majd sértődötten távoznak de azért esznek-isznak. Férfirészről pedig azok nem valók klubba, akik úgy gondolják hogy a becsengetett belépőért nekik jár a kefélés, a "pina" is. Akad ilyen mindkét nemből bőven klubban. De ez nem a klubok hibája.
Mindezek mellett én a klubos szórakozás mellé voksolok. Voltam jó pár privát bulin de sose volt meg a szabad választás lehetősége, hiszen a választék is úgymond korlátosabb mint klubban ( létszám... )
De ettől még nem mondom hogy nincs létjogosultsága a privát élményeknek. Csak a kettőt semmiképp se jó párhuzamba állítani, mert olyan mint a körte és az alma smile
#39   2017. 07. 11. kedd 08:29
X Törölt felhasználó (1491732)
Nem gondoltam volna hogy pont te kezdesz el személyeskedő. szomoru1
Eddig olyan jófejnek ismertelek meg.
No nem baj!

Nem kell tojást tojjak ahhoz, hogy lehessen véleményem a tojàsról vagy a szárnyasokról, nem?
Egyébként az élet=változás.
Csak a halott dolgok változatlanok.
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 07. 11. kedd 04:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 11. kedd 04:13
Látom a rutin beszél belőled nyes
#38   2017. 07. 11. kedd 07:30
X Törölt felhasználó (958341)
Mi szerintem nem ugyanarról a klubról beszélünk...
:-(
ez a klub nem Pesten, hanem Kelet-régió legkeletibb részén van.
Irigylünk a pozitív élményért, ha mégis itteni élményről számoltál be, mert mi 5-6x voltunk de erotikus élményben akkor volt részünk, ha egymásnak örömet szereztünk.. Mi párként viszont nem a jó kajáért megyünk swingeres helyre, hanem más élvezetekért...
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 10. hétfő 21:12
"- nagyon, sőt extra nagyon FINOM és maximálisan SOK az étel
- kellemes és éjszakába nyúló az italozás és általában a jelenlevők nagyon kedvesen körbe is kínálnak
- szuper a jakuzzi és a szauna is
bármelyik étterem vagy diisco megirigyelné az itteni kiszolgálást"
A nagyon kellemes hely jó csapattal Általában jókat szexelünk Alig bírtam hazamenni úgy megdugtak stb Meg szoktuk találni amiért megyünk!Ez egy sw leírás lenne A jókat lehet kajálni az egy teljesen más történet szerintünk! Abszolút nem mellékes, de ha egy helyről ez jut eszembe az mondjuk Zalakaros Men Dan vagy ilyesmi nyes
#37   2017. 07. 11. kedd 04:13
jirzi jirzi
Látom a rutin beszél belőled nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 07. 10. hétfő 21:44
Mondom én! ...
Ortodox és reformer swingeresek.
circling
#36   2017. 07. 10. hétfő 21:44
X Törölt felhasználó (1491732)
Mondom én! ...
Ortodox és reformer swingeresek.
circling
#35   2017. 07. 10. hétfő 21:12
jirzi jirzi
"- nagyon, sőt extra nagyon FINOM és maximálisan SOK az étel
- kellemes és éjszakába nyúló az italozás és általában a jelenlevők nagyon kedvesen körbe is kínálnak
- szuper a jakuzzi és a szauna is
bármelyik étterem vagy diisco megirigyelné az itteni kiszolgálást"
A nagyon kellemes hely jó csapattal Általában jókat szexelünk Alig bírtam hazamenni úgy megdugtak stb Meg szoktuk találni amiért megyünk!Ez egy sw leírás lenne A jókat lehet kajálni az egy teljesen más történet szerintünk! Abszolút nem mellékes, de ha egy helyről ez jut eszembe az mondjuk Zalakaros Men Dan vagy ilyesmi nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2017. 07. 10. hétfő 13:34
Mi is jártunk már többször az említett helyen és mindig jó hangulat volt, szuper kajákkal és wellnessélménnyel.

Feladni semmiképp se érdemes
minden buli, minden nap más és más.
Egy-két dolog azért itt állandó:
- nagyon, sőt extra nagyon FINOM és maximálisan SOK az étel
- kellemes és éjszakába nyúló az italozás és általában a jelenlevők nagyon kedvesen körbe is kínálnak
- szuper a jakuzzi és a szauna is
bármelyik étterem vagy diisco megirigyelné az itteni kiszolgálást!
Szóval ne add fel smile
#34   2017. 07. 10. hétfő 15:29
szépfiú szépfiú
Egyáltalán nem írom le a helyet. Hagyom ülepedni egy kicsit magamban a dolgokat, és a tapasztalatokkal felvértezve majd visszatérek még valamikor.
(Ez egy válasz Jupet üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 10. hétfő 13:08
Köszönöm, hogy igazat adtál! smile Sajnos nem minden buli egyforma, mindig más-más. Van amikor nagyon kellene pasi, és nincs, és van amikor meg az a helyzet áll elő mint most. Mi kifejezetten pasit kerestünk azon az estén, de nem sikerült beszélgetnünk, hogy kiderüljön... Sajnálom, hogy rossz élmény volt számodra az az alkalom! Azt tanácsolom, hogy ne írd le a helyet, adj még esélyt, gyere máskor is, és beszélgess! Akár velünk is... smile Szép napot! smile

J és P
#33   2017. 07. 10. hétfő 13:34
X Törölt felhasználó (958341)
Mi is jártunk már többször az említett helyen és mindig jó hangulat volt, szuper kajákkal és wellnessélménnyel.

Feladni semmiképp se érdemes
minden buli, minden nap más és más.
Egy-két dolog azért itt állandó:
- nagyon, sőt extra nagyon FINOM és maximálisan SOK az étel
- kellemes és éjszakába nyúló az italozás és általában a jelenlevők nagyon kedvesen körbe is kínálnak
- szuper a jakuzzi és a szauna is
bármelyik étterem vagy diisco megirigyelné az itteni kiszolgálást!
Szóval ne add fel smile
#32   2017. 07. 10. hétfő 13:08
Jupet Jupet
Köszönöm, hogy igazat adtál! smile Sajnos nem minden buli egyforma, mindig más-más. Van amikor nagyon kellene pasi, és nincs, és van amikor meg az a helyzet áll elő mint most. Mi kifejezetten pasit kerestünk azon az estén, de nem sikerült beszélgetnünk, hogy kiderüljön... Sajnálom, hogy rossz élmény volt számodra az az alkalom! Azt tanácsolom, hogy ne írd le a helyet, adj még esélyt, gyere máskor is, és beszélgess! Akár velünk is... smile Szép napot! smile

J és P
(Ez egy válasz szépfiú üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 10. hétfő 11:51
Igazat adok neked.
De ettől függetlenül a legtöbb pár a buliban nagyon zárkózott volt. Én úgy mentem oda, hogy biztosan lesz igény pasikra is. Most nemigen volt.
#31   2017. 07. 10. hétfő 11:51
szépfiú szépfiú
Igazat adok neked.
De ettől függetlenül a legtöbb pár a buliban nagyon zárkózott volt. Én úgy mentem oda, hogy biztosan lesz igény pasikra is. Most nemigen volt.
(Ez egy válasz Jupet üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 10. hétfő 11:00
Kedves Szépfiú!
Engedd meg, hogy reagáljak a hozzászólásodra! Először is ahol te jártál az házibuli, és nem klub. Másodsorban pedig én, és a párom is jelen voltunk abban a buliban, mondhatni törzsvendégek vagyunk ott, tehát szeretném megosztani, hogy mi mit tapasztaltunk. Igen igaz, hogy van egy kemény mag aki rendszeresen jár oda, de én azt gondolom, hogy aki nyitott, barátságos hamar be tud illeszkedni a társaságba. Tudok olyan párról akik most voltak először, de azt jelezték, hogy nagyon jól érezték magukat, és visszatérnek máskor is, és ezt konkrétan nekem mondták tehát nem légből kapott feltételezés. Természetesen nem vagyunk egyformák, mi is voltunk olyan helyen ahol nem éreztük jól magunkat, tudomásul vettük, hogy nem mindenki ugyanazt keresi, és úgysem lehet mindenkinek megfelelni, tehát továbbléptünk, keresgéltünk, és ezen a helyen mi jól érezzük magunkat, és minden alkalomból megpróbáljuk kihozni a számunkra legjobbat. Egy jó tanács: ha valaki szimpatikus, tetszik, és szeretnél csatlakozni, ne ajtóstól ronts a házba hanem először kérdezd meg, hogy egyáltalán csatlakozhatnál e! Valamint előtte nem ártana kommunikálni, mert én konkrétan a nevedet sem tudtam, és ne haragudj de én személy szerint szeretem ha legalább a nevét tudom annak akivel összegabalyodom, és elvárom, hogy megkérdezzék, hogy csatlakozhatnak e mielőtt hozzámérnek! Egy ilyen helyen, mindent szabad, de semmi sem kötelező, a nem az nem, és semmi sem garantált! Én tiszteletben tartom mindenki véleményét, a tiédet is, építő jelleggel írtam a hozzászólást, és kívánom, hogy te is találd meg amit szeretnél! Én voltam a rövid szőke lány... Üdv!

J
#30   2017. 07. 10. hétfő 11:00
Jupet Jupet
Kedves Szépfiú!
Engedd meg, hogy reagáljak a hozzászólásodra! Először is ahol te jártál az házibuli, és nem klub. Másodsorban pedig én, és a párom is jelen voltunk abban a buliban, mondhatni törzsvendégek vagyunk ott, tehát szeretném megosztani, hogy mi mit tapasztaltunk. Igen igaz, hogy van egy kemény mag aki rendszeresen jár oda, de én azt gondolom, hogy aki nyitott, barátságos hamar be tud illeszkedni a társaságba. Tudok olyan párról akik most voltak először, de azt jelezték, hogy nagyon jól érezték magukat, és visszatérnek máskor is, és ezt konkrétan nekem mondták tehát nem légből kapott feltételezés. Természetesen nem vagyunk egyformák, mi is voltunk olyan helyen ahol nem éreztük jól magunkat, tudomásul vettük, hogy nem mindenki ugyanazt keresi, és úgysem lehet mindenkinek megfelelni, tehát továbbléptünk, keresgéltünk, és ezen a helyen mi jól érezzük magunkat, és minden alkalomból megpróbáljuk kihozni a számunkra legjobbat. Egy jó tanács: ha valaki szimpatikus, tetszik, és szeretnél csatlakozni, ne ajtóstól ronts a házba hanem először kérdezd meg, hogy egyáltalán csatlakozhatnál e! Valamint előtte nem ártana kommunikálni, mert én konkrétan a nevedet sem tudtam, és ne haragudj de én személy szerint szeretem ha legalább a nevét tudom annak akivel összegabalyodom, és elvárom, hogy megkérdezzék, hogy csatlakozhatnak e mielőtt hozzámérnek! Egy ilyen helyen, mindent szabad, de semmi sem kötelező, a nem az nem, és semmi sem garantált! Én tiszteletben tartom mindenki véleményét, a tiédet is, építő jelleggel írtam a hozzászólást, és kívánom, hogy te is találd meg amit szeretnél! Én voltam a rövid szőke lány... Üdv!

J
(Ez egy válasz szépfiú üzenetére (2017. 07. 10. hétfő 08:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 10. hétfő 08:54
Nem. Egy vidéki nagyvárosban.
#29   2017. 07. 10. hétfő 10:47
zenito zenito
Egyet értesz? Kettőt még sosem próbáltál? Vagy egyetértesz,de a szépséged nagyobb a tudásodnál?
(Ez egy válasz szépfiú üzenetére (2017. 07. 09. vasárnap 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 09. vasárnap 13:29
Teljesen egyet értek veletek. Az én véleményem is hasonló. Szerintem ugyanabban a klubban jártam én is, mint Ti. A létszámmal nem volt gond, voltak párok elég sokan és egyedülálló srácok is. Jó magam én is egyedül érkeztem. Nagyon későn indult be a buli, néhány törzstag összegabalyodott egymással, de senkit sem engedtek magukhoz. Az összes pár kihasználva az üres szobák nyitotta alkalmat, magára zárta az ajtót, és ki sem jöttek a szobákból.Olyannyira elzárkóztak mindentől, hogy még párokat sem engedtek be csak egymás melletti szexre sem.Elég lehangoló volt az egész.Mivel nem nézőnek mentem oda, így aztán meguntam a helyzetet és eljöttem. Olyan érzésem volt, mintha a párok a swinger klubra valami fapados wellness-ként tekintenének.Ezek után én is a szervezett házibulira szavazok.
#28   2017. 07. 10. hétfő 08:54
szépfiú szépfiú
Nem. Egy vidéki nagyvárosban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 09. vasárnap 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 07. 09. vasárnap 22:32
Ez nagyon lehangoló!
Budapesten vagy Budaörsön történt meg ez a dolog?
#27   2017. 07. 09. vasárnap 22:32
X Törölt felhasználó (1491732)
Ez nagyon lehangoló!
Budapesten vagy Budaörsön történt meg ez a dolog?
(Ez egy válasz szépfiú üzenetére (2017. 07. 09. vasárnap 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 09. vasárnap 13:29
Teljesen egyet értek veletek. Az én véleményem is hasonló. Szerintem ugyanabban a klubban jártam én is, mint Ti. A létszámmal nem volt gond, voltak párok elég sokan és egyedülálló srácok is. Jó magam én is egyedül érkeztem. Nagyon későn indult be a buli, néhány törzstag összegabalyodott egymással, de senkit sem engedtek magukhoz. Az összes pár kihasználva az üres szobák nyitotta alkalmat, magára zárta az ajtót, és ki sem jöttek a szobákból.Olyannyira elzárkóztak mindentől, hogy még párokat sem engedtek be csak egymás melletti szexre sem.Elég lehangoló volt az egész.Mivel nem nézőnek mentem oda, így aztán meguntam a helyzetet és eljöttem. Olyan érzésem volt, mintha a párok a swinger klubra valami fapados wellness-ként tekintenének.Ezek után én is a szervezett házibulira szavazok.
#26   2017. 07. 09. vasárnap 14:26
jirzi jirzi
A hétvége a swinger klub mellett tette le a voksát : crazya
#25   2017. 07. 09. vasárnap 13:29
szépfiú szépfiú
Teljesen egyet értek veletek. Az én véleményem is hasonló. Szerintem ugyanabban a klubban jártam én is, mint Ti. A létszámmal nem volt gond, voltak párok elég sokan és egyedülálló srácok is. Jó magam én is egyedül érkeztem. Nagyon későn indult be a buli, néhány törzstag összegabalyodott egymással, de senkit sem engedtek magukhoz. Az összes pár kihasználva az üres szobák nyitotta alkalmat, magára zárta az ajtót, és ki sem jöttek a szobákból.Olyannyira elzárkóztak mindentől, hogy még párokat sem engedtek be csak egymás melletti szexre sem.Elég lehangoló volt az egész.Mivel nem nézőnek mentem oda, így aztán meguntam a helyzetet és eljöttem. Olyan érzésem volt, mintha a párok a swinger klubra valami fapados wellness-ként tekintenének.Ezek után én is a szervezett házibulira szavazok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 02. vasárnap 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1515782)
2017. 07. 02. vasárnap 15:01
Hétvégén ismét felkerestük a .... swinger klubot. Háááát bizony erős csalódás volt. Olvastuk, hogy többen inkább már szervezet házibulikba mennek klub helyett. Őszintén szólva nem csodálom. Mindenki csak lézengett, mindenki inkább magával és párjával volt elfoglalva. Volt néhány régi tag, ők voltak inkább kezdeményezőbbek. Rengeteg új pár volt, talán ennek köszönhető. Összeségében azonban siralmas volt. Szerintem most egy jó ideig mi sem megyünk. Friss tapasztalat alapján, egyértelműen a szervezett házibulira voksolnánk.
#24   2017. 07. 06. csütörtök 12:55
X Törölt felhasználó (86984)
Nem unalmas, de sokan vagyunk, akik keresnek helyet, időt, mert még sosem próbálták. Mi is így vagyunk, hogy szeretnénk, de egyszerűen van mindig valami, ami miatt a klubos történet nem jön össze.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2017. 06. 07. szerda 08:02
látom, nem sokan szólnak e témához...ezek szerint ez unalmas téma-felvetés volt??
#23   2017. 07. 06. csütörtök 12:13
X Törölt felhasználó (2304292)
Sziasztok!

25 éves hetero srác vagyok. Nem rég diplomáztam és most szeretnék új dolgokat kipróbálni, végül is ezért vagyunk itt! smile
Tehát, aki szivesen bevezetne egy "zöldfülüt" ebbe a világba, az írjon nyugodtan.
Kép csak üzenetben (arcnélkül)!
U.I:. Budapesten vagyok elérhető hétvégente vagy esténként.
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 06. 05. hétfő
Üzenetek: 62db
Utolsó üzenet: 2020. 05. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!