Gloryhole, szexmozi (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Élménybeszámolók, tapasztalatok, információk a szexmozikról és gloryhole-ról

NEM Társkereső!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9 10 11
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#50   2019. 01. 30. szerda 14:16
zsozs70 zsozs70
Szia
Latod én is pont igy vagyok csak époen pasiként és a ha nem gond a fiu része érdekelne
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 30. szerda 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3960582)
2019. 01. 30. szerda 14:02
Sziasztok, érdekelne engem is ez a glorycafe hely. Érdemes lemenni? Ha csak én megyek le mire számíthatok...? Kiváncsi vagyok,de egyben félénk is... férjemmel kellene lemennem? Vagy elég ha én megyek? Nem akarnám ha kurvának néznének... (Rita)
#49   2019. 01. 30. szerda 14:02
X Törölt felhasználó (3960582)
Sziasztok, érdekelne engem is ez a glorycafe hely. Érdemes lemenni? Ha csak én megyek le mire számíthatok...? Kiváncsi vagyok,de egyben félénk is... férjemmel kellene lemennem? Vagy elég ha én megyek? Nem akarnám ha kurvának néznének... (Rita)
#48   2019. 01. 30. szerda 12:02
zsozs70 zsozs70
meséljetek már erről a helyről mi van itt itt lehet itt csinálni?
#47   2019. 01. 30. szerda 11:15
Janko1919 Janko1919
Sziasztok! A mai napon párommal el latogatnánk a glory-ba, párok vagy hölgy társaságát keresnénk. A barátnőm szeretné kipróbálni a lányos játékokat smile
#46   2019. 01. 24. csütörtök 18:04
X Törölt felhasználó (4007772)
Az a vicc, hogy az én párom lement nyitásra, mivel nő ingyenes. Mondtam neki igyon egy kv-és nézzen körbe. Azt mondta egy ficko volt aki pultos takarito vagy legalább is söprögetett. Néz rá mintha ufo lenne... Mondja a párom szétnézne. Azt mondja az ember azt nem lehet! Mi a pi....? Én ezt nem értem! Nem hogy nem lehet, hanem kézségesen körbe kellett volna vezetni kis beszélgetés közben! Ezt gondolom. Azt látom nemhogy szexuális hanem alap kultura sincs. Swingerbe is megkérjuk a focsert ne dugdossa már a nyelvét a párom szájába mikor csak nézést engedtünk majd érintést is. Nem tudom második után meztelen boxolnom kellett volna? Komolyan? Miért kell elbaszni mások élvezetét megfosztani az élménytől? Amugy caffeba mist tervezünk lemenni de hát nem is tudom. Ez h nem lehet körbenézni..... Nem hogy örülne, hogy egy nő bement. Párom tervezte, hogy csajos ismerkedéseit ide szervezi.... Mellé álmodott mi?
(Ez egy válasz Hármas39 üzenetére (2018. 11. 05. hétfő 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 05. hétfő 14:48
Teljesen jól leírtad a glory-caffet-t. Mi a hétvégén összeszedtük a bátorságunkat és lementünk a feleségemmel, alighogy beértünk 5-8 férfi elkezdte kényeztetni egy hölgyet. Egy két pohár bor után lementünk a kabinokhoz, de ezt meglátva fentről nem kevés férfi lecsődült és szinte tolakodva várták mi történik. Ettől a feleségem kicsit bepánikolt (hozzáteszem én sem voltam nyugodt) és annak ellenére, hogy nagyon izgatta, és még most is izgatja a dolog mondta, hogy menjünk. Igazából lenn körben sem tudtunk nézni, nem derült ki, hogy a kabinban, hogy működnek a dolgok pedig lett volna olyan fiú akit a feleségem a lukon keresztül szívesen kényeztetett volna. Még most is kérdezgeti, hogy hány luk van egy kabinon, hogy működik lenn a dolog elég tiszta-e, lehet e úgy intézni, hogy a kiválasztott pasi legyen a másik oldalon stb. Ha valakinek vannak esetleg tapasztalatai írhatna pár sort.
#45   2019. 01. 22. kedd 07:44
Kaszt Kaszt
Mostanaban senki nem jart a dob utcaban?
#44   2018. 11. 21. szerda 17:04
X Törölt felhasználó (901201)
Ha kiválasztott férvival akarjátok én úgy csinálnám a helyetekben hogy nem pörgős napon mentek(péntek szombat este) valamikor nyitás után. A szerencsés meg tudna várni a megbeszélt szomszédos kabinban.

Ilyesmi érdekel engem is.
#43   2018. 11. 10. szombat 14:24
X Törölt felhasználó (1080922)
Mi is gondoltuk , hogy lenézünk de hasonló tapasztalatok alapján nem tettük . Otthon össze dogok faragni egy “ kabint “ és úgy kipróbáljuk majd 1-2 kiválasztott fiúval
(Ez egy válasz Hármas39 üzenetére (2018. 11. 05. hétfő 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 05. hétfő 14:48
Teljesen jól leírtad a glory-caffet-t. Mi a hétvégén összeszedtük a bátorságunkat és lementünk a feleségemmel, alighogy beértünk 5-8 férfi elkezdte kényeztetni egy hölgyet. Egy két pohár bor után lementünk a kabinokhoz, de ezt meglátva fentről nem kevés férfi lecsődült és szinte tolakodva várták mi történik. Ettől a feleségem kicsit bepánikolt (hozzáteszem én sem voltam nyugodt) és annak ellenére, hogy nagyon izgatta, és még most is izgatja a dolog mondta, hogy menjünk. Igazából lenn körben sem tudtunk nézni, nem derült ki, hogy a kabinban, hogy működnek a dolgok pedig lett volna olyan fiú akit a feleségem a lukon keresztül szívesen kényeztetett volna. Még most is kérdezgeti, hogy hány luk van egy kabinon, hogy működik lenn a dolog elég tiszta-e, lehet e úgy intézni, hogy a kiválasztott pasi legyen a másik oldalon stb. Ha valakinek vannak esetleg tapasztalatai írhatna pár sort.
#42   2018. 11. 08. csütörtök 12:34
X Törölt felhasználó (3212782)
Én is tervezek ellátogatni egy ilyen helyre. Eddig nem merült fel bennem, de kíváncsiságból hamarosan elmegyek egy sört inni és körülnézni.
#41   2018. 11. 07. szerda 20:28
bpparos bpparos
Ha sikerülne párral egyeztetni,akkor szivesen el látogatnánk egy ilyen helyre
#40   2018. 11. 07. szerda 12:26
ariszeli ariszeli
Mért nem valósítható meg?
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 11. 06. kedd 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1486692)
2018. 11. 06. kedd 11:23
Ilyen vágyaink nekünk is vannak, hogy ismeretlen, de nagyon ápolt és szép farok átcsússzon a lyukon és párom kényeztetés. A titokzatosság nagyon izgató lenne. De ez nem megvalósítható : )
#39   2018. 11. 06. kedd 12:43
Nagyfarok14 Nagyfarok14
Az a baj tolna megyében nincs ilyen pedig mi is elmennénk
#38   2018. 11. 06. kedd 11:23
X Törölt felhasználó (1486692)
Ilyen vágyaink nekünk is vannak, hogy ismeretlen, de nagyon ápolt és szép farok átcsússzon a lyukon és párom kényeztetés. A titokzatosság nagyon izgató lenne. De ez nem megvalósítható : )
(Ez egy válasz Hármas39 üzenetére (2018. 11. 05. hétfő 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 05. hétfő 14:48
Teljesen jól leírtad a glory-caffet-t. Mi a hétvégén összeszedtük a bátorságunkat és lementünk a feleségemmel, alighogy beértünk 5-8 férfi elkezdte kényeztetni egy hölgyet. Egy két pohár bor után lementünk a kabinokhoz, de ezt meglátva fentről nem kevés férfi lecsődült és szinte tolakodva várták mi történik. Ettől a feleségem kicsit bepánikolt (hozzáteszem én sem voltam nyugodt) és annak ellenére, hogy nagyon izgatta, és még most is izgatja a dolog mondta, hogy menjünk. Igazából lenn körben sem tudtunk nézni, nem derült ki, hogy a kabinban, hogy működnek a dolgok pedig lett volna olyan fiú akit a feleségem a lukon keresztül szívesen kényeztetett volna. Még most is kérdezgeti, hogy hány luk van egy kabinon, hogy működik lenn a dolog elég tiszta-e, lehet e úgy intézni, hogy a kiválasztott pasi legyen a másik oldalon stb. Ha valakinek vannak esetleg tapasztalatai írhatna pár sort.
#37   2018. 11. 05. hétfő 14:48
Hármas39 Hármas39
Teljesen jól leírtad a glory-caffet-t. Mi a hétvégén összeszedtük a bátorságunkat és lementünk a feleségemmel, alighogy beértünk 5-8 férfi elkezdte kényeztetni egy hölgyet. Egy két pohár bor után lementünk a kabinokhoz, de ezt meglátva fentről nem kevés férfi lecsődült és szinte tolakodva várták mi történik. Ettől a feleségem kicsit bepánikolt (hozzáteszem én sem voltam nyugodt) és annak ellenére, hogy nagyon izgatta, és még most is izgatja a dolog mondta, hogy menjünk. Igazából lenn körben sem tudtunk nézni, nem derült ki, hogy a kabinban, hogy működnek a dolgok pedig lett volna olyan fiú akit a feleségem a lukon keresztül szívesen kényeztetett volna. Még most is kérdezgeti, hogy hány luk van egy kabinon, hogy működik lenn a dolog elég tiszta-e, lehet e úgy intézni, hogy a kiválasztott pasi legyen a másik oldalon stb. Ha valakinek vannak esetleg tapasztalatai írhatna pár sort.
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2017. 07. 09. vasárnap 01:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 09. vasárnap 01:50
Ne hallgass ezekre az idiota balfaszokra!! Egyszer hallottam hogy a gloryba ez meg az megy....... hát aki erre a véleményre ad az meg is érdemli. Szerintem akit érdekel a téma az szánjon rá 2 órát meg 2-3 ezer forintot én menjen el egy szombaton ,és nézzen kerül.Ezért a pénzért egy légkondicionált ,kulturált helyen egész jó áron iszogathatsz ,táncmüsort nézhetsz,és ha kedvedrevaló partnert találhatsz elvonulhatsz,vagy részt vehetsz a gangbangban! A gangbangról még annyit hogy amíg vagy 10-20 ember részt vesz benne meg vagy 2-3x annyi nézi nekem az jön le belőle hogy erre van igény,mert ez egy ilyen hely tudod,és ez egy kibaszott üzlet,egy vállalkozás,és ha a vendégeknek ez kell akkor ez van!Mellesleg ugy látom hogy az ide látogató párok legalább annyira kiélvezik a látványt mint az egyedülálló pasik,mert azért nem mindennap lát ilyet az ember fia-lánya.De aki gondolja nyugodtan menjen swingerklubba inkább.Mi is voltunk már ,és ott is ugyanugy megfordul mindenféle ember.Ott is volt kövér,szőrös jeti,fogatlan,atom részeg,szétspeedezett,arab,cigány ,értetlen primitiv jószág,öregek meg sorolhatnám még,de senkit nem szeretnék megbántani,mert nem ez a célom.Te döntöd el kivel akarsz ismerkedni,kivel beszélgetsz,kivel kerülsz közelebbi kapcsolatba.Nekünk (nekem) nagyon sok kellemes tapasztalatom van a glorybol,ellenben volt hogy swingerklubbol csalodottan távoztunk.Persze ott is volt több emlékezetes esténk.
#36   2018. 10. 18. csütörtök 07:47
dundiego1 dundiego1
És Debrecenben van esetleg!?
#35   2018. 10. 17. szerda 18:02
Nagyfarok14 Nagyfarok14
Tolna megyében van ilyen glory?
#34   2018. 10. 17. szerda 14:43
X Törölt felhasználó (1313722)
Kecskeméten van ilxen glory?
#33   2018. 10. 13. szombat 10:43
X Törölt felhasználó (1379482)
Glorycaffe Pesten milyen? Ki jsrt ott hogy működik? Ski járt ott légyszí irjon priviben
#32   2018. 05. 27. vasárnap 16:38
Szepszin Szepszin
Tud valaki mára Budapesten jó helyet? Ahol hölgyek is vannak?
#31   2018. 04. 20. péntek 23:14
X Törölt felhasználó (3715492)
A gloryholenal belegondotatok, hogy a masik oldalon akarki lehet? Lehet, hogy akit te Kelemen Annanak gondoltok az egy fogatlan banyarem vagy egy szakallas meleg. :P
 
... 7 8 9 10 11
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 07. 05. szerda
Üzenetek: 210db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 07. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!