Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nos akkor kell-e tágítani, vagy talán szűkíteni kell?
A kérdés felvetése sem jó már, vagy mégis van ellenvélemény? Megtudjuk valaha?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#343   2023. 10. 06. péntek 21:09
scary8106 scary8106
Négy újjal, vagy két közepes pasi. Kb 8 centiig jó vagyok.
#342   2023. 10. 06. péntek 12:52
Kejencpar Kejencpar
Jelenleg négy ujjal, mert mostanság másik faszt nem kíván. Viszont az öklöm meg nem megy még be, úgyhogy gyakorolni kell ezt még.
#341   2023. 04. 22. szombat 09:48
viking1988 viking1988
Tegnap este végre megint hódolhattam az egyik legnagyobb fétisemnek. Előjáték közben bugyin keresztül cirógattam a frissen borotvált punciját. Közben a fülembe nyögdécselt gyengéden. Amikor átázott a bugyija teljesen, levettem róla. A csupasz puncikáját kezdtem cirógatni. Aztán szép lassan eloszlattam rajta a az isteni finom puncinedvét. Majd a csiklóját kezdtem gyengéden masszírozni. Itt már erősebben nyogdecselt. Már nagyon kívánta, rá is markolat az ágaskodó farkamra, és kezelésbe vette. Az elováladéktól nekem is nagyon csúszós volt . Nemsokára csikló masszázs közben betoltam egy ujjam. Tetszett neki, én finoman akartam ujjazni, de ő tolta bele magát. Nagyon nedves volt. Mindig mikor benyomtam az ujjam, óriásit rándult a kőkemény farkam a markában. Ez is tetszett neki. Nemsokára még egy ujjam betoltam. Közben továbbra is a csiklojat massziroztam. Elég keményen ujjaztam már. Jött a harmadik ujjam. Itt már kicsit vissza vettem a tempóból, inkább az erősebb nyomásra koncentráltam (a csiklóján is). Aztán ahogy nyogdecselt, azt mondta közben, hogy "még egyet". Nem is kellett több nekem, kihúztam a három ujjam, leszopogattam róla az isteni puncinedvét, és kiegészítve őket a negyedik ujjammal, nyállal sikositottam őket. Először csak kenegettem velük a puncinedvét, majd odaillesztettem őket a bejárathoz. Lassan elkezdtem betölti őket. Olyan pózban voltunk, hogy így szűkebb volt, mint szokott lenni háton fekve vagy hátulról, így eléggé feszült az ujjaimra. Közben továbbra is a csiklojat massziroztam, illetve a mellbimbóját szopogattam. Lassan, óvatosan akartam haladni az ujjaimmal, mert a szokásosnál jóval szűkebb volt most. Őt nem zavarta, sőt. Úgy mozgatta a csípőjét, hogy minden mozgásával egyre beljebb került a 4 ujjam. Kb mint amikor a szöget üti be a kalapács. Már nagyon hangosan nyogdecselt. Igen hamar teljesen bent voltam. Elkezdtem ki be járni, de rám szólt, hogy maradjak benne. Tövig benne voltak az ujjaim, nem húztam ki őket, hanem inkább ahogy nyomta bele a punciját, én még mélyebbre nyomtam be. Közben a csiklóját is erősen, de lassan masszíroztam. A kemény mellbimbóját vadul szopogattam. Ahogy elélvezett, más volt mint a többi, sokkal gyorsabban luktetett belülről a puncija, mint szokott, erősebben húzodott össze. Nagyon nagyot élvezett.
#340   2023. 02. 08. szerda 10:42
Hellblazer Hellblazer
Ököllel már csináltam, jó lucskos volt, két farok egy helyen izgató, de nem találtam még erre partner(eket?)
#339   2023. 02. 07. kedd 22:13
Szépmakk2 Szépmakk2
#338   2023. 02. 07. kedd 22:11
Szépmakk2 Szépmakk2
Ezt jó hallani! Ki is próbálnám a puncidban az öklöm
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 07. kedd 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4222642)
2023. 02. 07. kedd 21:50
Én pl nem zárkózom el ha valaki a kezével is szeretné, de a két farkinca nuniba, popsiba is kedvence a pasiknak... :P
#337   2023. 02. 07. kedd 21:50
X Törölt felhasználó (4222642)
Én pl nem zárkózom el ha valaki a kezével is szeretné, de a két farkinca nuniba, popsiba is kedvence a pasiknak... :P
#336   2023. 01. 29. vasárnap 13:05
X Törölt felhasználó (3127982)
segg-punci szendvics?
(Ez egy válasz Katta2018 üzenetére (2023. 01. 09. hétfő 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 09. hétfő 15:18
Ököllel megy, de szívesen kipróbálnám két méretes farokkal egyszerre a puncimba.
#335   2023. 01. 11. szerda 20:15
parbaniek parbaniek
Nálunk is hasonlóan kitágul a nejem pinája szexközben.De ő sajna nem szereti ha bedugom a a 4 ujjam,
Amúgy bele férne egyszerre 2 5x15 ös fasz is a pinájába.
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2022. 12. 25. vasárnap 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 25. vasárnap 11:23
Nálunk is hasonló a helyzet smile alap esetben nagyon szűk a pici puncikája,sőt,mikor ráfeszít,alig tudom berakni neki. Pedig nekem is kisebb méretem van. Imádom a punciját... Nagyon durván nedves szokott lenni, tűz forró, és nagyon szűk. VISZONT!!! Kb minden előkészület nélkül lazán becsusszan az öklöm. Mást még nem rajtunk be neki (magának lehet,hogy próbálgatta) csak extrém méretű vibrit (az annyira nem jött be neki,de simán bement) anno poénból mondtam neki, hogy megdugom egy borosüveggel, ha rosszkislány lesz smile nevetett, és mondta hogy az egyáltalán nem nagy. Mondtam neki, hogy én fordítva gondoltam az üveg berakását. Tovább mosolyogva mondta,hogy ő is. Akkor ez csak egy poenkodás volt, de szerintem ő már akkor is komolyan mondhatta hogy simán befér smile kíváncsi lennék miket tett be magának idáig egyedül
#334   2023. 01. 09. hétfő 15:18
Katta2018 Katta2018
Ököllel megy, de szívesen kipróbálnám két méretes farokkal egyszerre a puncimba.
#333   2023. 01. 01. vasárnap 23:16
nicky_sixxx nicky_sixxx
Egyidőben a farok a popsiba, ököl a punciba finom
#332   2022. 12. 25. vasárnap 11:23
viking1988 viking1988
Nálunk is hasonló a helyzet smile alap esetben nagyon szűk a pici puncikája,sőt,mikor ráfeszít,alig tudom berakni neki. Pedig nekem is kisebb méretem van. Imádom a punciját... Nagyon durván nedves szokott lenni, tűz forró, és nagyon szűk. VISZONT!!! Kb minden előkészület nélkül lazán becsusszan az öklöm. Mást még nem rajtunk be neki (magának lehet,hogy próbálgatta) csak extrém méretű vibrit (az annyira nem jött be neki,de simán bement) anno poénból mondtam neki, hogy megdugom egy borosüveggel, ha rosszkislány lesz smile nevetett, és mondta hogy az egyáltalán nem nagy. Mondtam neki, hogy én fordítva gondoltam az üveg berakását. Tovább mosolyogva mondta,hogy ő is. Akkor ez csak egy poenkodás volt, de szerintem ő már akkor is komolyan mondhatta hogy simán befér smile kíváncsi lennék miket tett be magának idáig egyedül
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2021. 09. 28. kedd 06:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 28. kedd 06:44
Én az ujjaimmal tágítom a párom. Ha kellő odafigyeléssel csinálom, viszonylag hamar bent van az öklöm is smile nagyon imádom a puncikáját, mert alap esetben még az én méretemmel is meglehetősen szűk, viszont baromi könnyedén kitágul, és olyankor hihetetlen méreteket fogad magába smile engem baromira izgat mikor valami nagy van benne smile volt már pl 2db kígyó uborka egyszerre, vagy pezsgős üveg (nem csak a nyaka...) mondjuk egy ilyen tágítás után nem igazán érzek belőle semmit, de ilyenkor a látvány, meg az ő élvezete kerül előtérbe.
#331   2022. 12. 08. csütörtök 19:30
Nagisa2 Nagisa2
Nekünk van egy pumpás dildónk is, na az ha akarom eléggé "tágít". circling
#330   2022. 09. 15. csütörtök 08:54
duplaélvezet66 duplaélvezet66
farokal
#329   2022. 09. 14. szerda 18:52
sutzi sutzi
Ököllel
#328   2022. 09. 14. szerda 16:51
Farkangyalka Farkangyalka
Szia,a wish-en rendeltem pinatágítót
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 14. szerda 12:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2022. 09. 14. szerda 12:32
Hát ez nem tágít!! Inkább kellemesen masszíroz belül))!
#327   2022. 09. 14. szerda 12:32
X Törölt felhasználó (4069062)
Hát ez nem tágít!! Inkább kellemesen masszíroz belül))!
(Ez egy válasz legios0225 üzenetére (2022. 09. 14. szerda 10:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 14. szerda 10:29
Gésagolyó
#326   2022. 09. 14. szerda 10:29
legios0225 legios0225
Gésagolyó
#325   2022. 09. 13. kedd 18:41
X Törölt felhasználó (4674336)
Az egyik legszexibb dolog, mikor ketten vagyunk a punciban egyszerre.
Sok nővel próbáltuk, soha egy sem mondta, hogy hagyjuk abba, mert fáj. -Sőt. Az egyik csaj mondta, hogy szerinte, ezt minden nőnek ki kellene próbálnia, annyira jó...
Másik csajszinak, betettük. Havernak jó vastag farka van, én sem panaszkodhatom, erre a csaj:
"Jaj mindjárt szétszakadok". Akartam kivenni, mikor rám szólt: "Ki ne vedd, mert kurva jó"
Szóval még aki kicsit szűkebb is élvezi, csak kell egy perc, mire kitágul rendesen.
#324   2022. 09. 13. kedd 16:14
szilaj73 szilaj73
Szivesen tágitanék öklöznék puncit vagy esetleg segget,volt már benne részem.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 04. 02. szombat
Üzenetek: 343db
Utolsó üzenet: 2023. 10. 06. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!